RIO 2016 - Košarka

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Nane17
Postovi: 776
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Nane17 » 21 avg 2016, 23:00

let3 je napisao/la:Ko je sve falio jenkijima na ovom turniru ?? mislim, od onih koji su vec ranije igrali za US selekciju
LeBron James, Steph Curry, Anthony Davis, Chris Paul, Kevin Love, Rudy Derpe, Kenneth Faried...još neko :?:
HARDEN

Avatar
L-Train
Postovi: 18098
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la L-Train » 21 avg 2016, 23:01

Kawhi je napisao/la:
let3 je napisao/la:Ko je sve falio jenkijima na ovom turniru ?? mislim, od onih koji su vec ranije igrali za US selekciju
LeBron James, Steph Curry, Anthony Davis, Chris Paul, Kevin Love, Rudy Derpe, Kenneth Faried...još neko :?:
Baš su im Gay i Ferid falili. Igračine teške. :urnebes:
Peskirdzije su veoma bitni za dizanje morala,pitaj sta igraci Srbije misle o Stimari :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 avg 2016, 23:02

Harden, James, Davis, Westbrook, Leonard, Curry i Paul su falili.

A od naredne godine Towns isto legitiman u 12.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Epidaurus » 21 avg 2016, 23:03

tuzlak1987 je napisao/la:Meni bas izgleda kao da ima petlju ali da je kao pusten sa lanca. Kako bude vrijeme prolazilo doci ce tu jos kvaliteta i praviti ce pametnije odluke. Ovi ljudi su bolji od njega ali protiv Hrvatske je prelomio.

I Hezonja isto previse vjeruje u sebe i desavaju im se iste stvari. A to je da jednu utakmicu ulazi sve, drugu nista.
Hezonja itekako ima muda, samo sto je jos daleko od isprofiliranog igraca i manje-vise sam ispaljuje trice s 9 metara i kuca u kontrama. Bogdan ima dosta isprofiliranu igru al je toliko isprepadan da je to nesto nevidjeno. U par navrata veceras su Amerikanci samo malo agreivnije izasli na njega i on je odmah spustao loptu na parket i nesto komplikovao umjesto da kao pravi vrsni suter (sto jeste) pukne tricu.

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la let3 » 21 avg 2016, 23:04

Kawhi je napisao/la:
let3 je napisao/la:Ko je sve falio jenkijima na ovom turniru ?? mislim, od onih koji su vec ranije igrali za US selekciju
LeBron James, Steph Curry, Anthony Davis, Chris Paul, Kevin Love, Rudy Derpe, Kenneth Faried...još neko :?:
Baš su im Gay i Ferid falili. Igračine teške. :urnebes:
Nisam to pitao niti ulazio u igracke kvalitete doticnih, vec sam pitao koji nedostaju od ranije pozvanih....nemoj me ismijavati :tralala:
Fali i James Harden, Westbrook što kažu kolege :thumbup: Znaci 9 igraca fali, skoro citav jedan tim.


Ali eto, i srbima je falio Bjelica :mrgreen:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 21 avg 2016, 23:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Dzoni » 21 avg 2016, 23:04

Osvajac olimpijskog zlata i veceras i narednih 50 godina team USA.

Al kakva odluka BHT1 da utakmicu da **** Zoranu Šuki. :facepalm:
Ne vjerujem.
Moro sam prebacit na rtrs al +20 vec na poluvremenu je izdeprimiralo i njihovog komentatora pa je doslo na isto.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Kawhi » 21 avg 2016, 23:04

L-Train je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
let3 je napisao/la:Ko je sve falio jenkijima na ovom turniru ?? mislim, od onih koji su vec ranije igrali za US selekciju
LeBron James, Steph Curry, Anthony Davis, Chris Paul, Kevin Love, Rudy Derpe, Kenneth Faried...još neko :?:
Baš su im Gay i Ferid falili. Igračine teške. :urnebes:
Peskirdzije su veoma bitni za dizanje morala,pitaj sta igraci Srbije misle o Stimari :mrgreen:
Joj u pm Štimara je srebrni na OI. :facepalm:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Unofficialpage » 21 avg 2016, 23:05

Dzoni je napisao/la:Osvajac olimpijskog zlata i veceras i narednih 50 godina team USA.

Al kakva odluka BHT1 da utakmicu da **** Zoranu Šuki. :facepalm:
Ne vjerujem.
Moro sam prebacit na rtrs al +20 vec na poluvremenu je izdeprimiralo i njihovog komentatora pa je doslo na isto.
Nije Šuko već Babić. Ali isto to dođe, obojica ne znaju. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 avg 2016, 23:07

Ma et ovaj komentator vidi se da slabo prati NBA, manje od prosjecnog forumasa jer treci put govori da nedostaji Faried i Gay. A nije niti jednom spomeno Leonarda :)

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Bobadilla » 21 avg 2016, 23:10

tuzlak1987 je napisao/la:Ma et ovaj komentator vidi se da slabo prati NBA, manje od prosjecnog forumasa jer treci put govori da nedostaji Faried i Gay. A nije niti jednom spomeno Leonarda :)
Zna da Leonard nema mjesta :urnebes:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Texi » 21 avg 2016, 23:11

Srbi ludaci - olimpijski i svetski viceprvaci. Sale... Momci... :tokralju:

Ameri svet za sebe, a mi odmah posle njih. Nemam ništa protiv da nas karaju, dok drugi sanjaju da budu karani. I vešto kriju svoje vlažne snove.

Još jedno finale OI, još jednom ispod stotke. 69-95 u Atlanti, 66-96 večeras. Korektno.

-37 pre dve godine, -30 večeras, samo -3 u grupnoj fazi. Sa Katićem, Štimetom, Birčom, Simonom... Ako neko može bolje sa ''ABA rosterom'' nek izvoli.

Školovanje Grka, Brazilaca, Kengura, delimično i Francuza... Nova porcija za komšije... Idemo dalje do nove medalje, ostatak sveta može da klekne.
I think I'm a pussy one.

Avatar
L-Train
Postovi: 18098
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la L-Train » 21 avg 2016, 23:11

tuzlak1987 je napisao/la:Ma et ovaj komentator vidi se da slabo prati NBA, manje od prosjecnog forumasa jer treci put govori da nedostaji Faried i Gay. A nije niti jednom spomeno Leonarda :)
Koja je to sramota,ja sam to cuo kad je prenosio neku utakmicu grupne faze.Strasno je ko sve moze da dospije na drzavnu televziju,jos je strasnije da jedan sportski komentator se ni truncice ne priprema za prenose.Pa onda izvaljuje takve gluposti ili pogresno izgovara imena pojedinih igraca USA.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la legenda reala » 21 avg 2016, 23:15

Frajer ne prati ni evropsk košarku, kaže da je Stefan Marković vrhunski šuter
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la alemsa » 21 avg 2016, 23:19

grad-na-rijeci-sani je napisao/la:
Oni od 14. godine igraju takmicarsku kosarku. Od toliko srednjih skola sa toliko igraca naravno da mozes izvuci ovoliko zvjerskih atleticara.
To a i crnacka dominacija u kosarci i NFL-u znaci 2 sporta gdje se ispoljava atletika nije slucajnost, mislim da ima robovlasnistvo s tim uticaja, jer su ih znali krizat najzdravijeg crnca, velkog, snaznog sa istom takvom crkinjom da dobiju "super slave" itd. I onda uzmi u obzir da se to krizalo sa x nacija ovog svijeta, znaci geni sa svih strana i dobijes Brona. Mozda i grijesim ali slucajnost sigurno nije, preko 80% su u NBA, u NFL-u dominiraju na svim pozicijama gdje se mora biti brz i atletican.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la NeshaFCB » 21 avg 2016, 23:20

Prejaki su. U finalu su pokazali svoje mogućnosti, do tada igrali koliko treba.
Spustili su gas u poslednjih par minuta pa je završilo 30. Sve u svemu kao navijač Srbije prezadovoljan sam urađenim. Bez Bjelice, Marjanovića, ali i ispostaviće se više nego bitnog Milosavljevića, dali su maksimum.

Jedino što mi je krivo što ekipa večeras nije pokazala koliko može. Šut je 40 minuta bio očajan. Tea su razbili, ostali se nisu usudjivali. Kad vidiš da Simonović odlučuje napade....

Kako god, ćeraćemo se mi još. Mislim da će Srbija biti jedan od glavanih favorita i na narednim velikim takmičenjima.

Avatar
L-Train
Postovi: 18098
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la L-Train » 21 avg 2016, 23:24

legenda reala je napisao/la:Frajer ne prati ni evropsk košarku, kaže da je Stefan Marković vrhunski šuter
Gledao sam na rtrsu jer je koliko toliko normalnij komentator i hvala Bogu da nisam morao da slusam takve nebuloze.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
grad-na-rijeci-sani
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 avg 2009, 09:08
Lokacija: Prijedor, BiH
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la grad-na-rijeci-sani » 21 avg 2016, 23:25

alemsa je napisao/la:
grad-na-rijeci-sani je napisao/la:
Oni od 14. godine igraju takmicarsku kosarku. Od toliko srednjih skola sa toliko igraca naravno da mozes izvuci ovoliko zvjerskih atleticara.
To a i crnacka dominacija u kosarci i NFL-u znaci 2 sporta gdje se ispoljava atletika nije slucajnost, mislim da ima robovlasnistvo s tim uticaja, jer su ih znali krizat najzdravijeg crnca, velkog, snaznog sa istom takvom crkinjom da dobiju "super slave" itd. I onda uzmi u obzir da se to krizalo sa x nacija ovog svijeta, znaci geni sa svih strana i dobijes Brona. Mozda i grijesim ali slucajnost sigurno nije, preko 80% su u NBA, u NFL-u dominiraju na svim pozicijama gdje se mora biti brz i atletican.

Ima i toga dosta. Imali su samo koristi od najjacih robova tako da je vladao sistem survival of the fitest i dobijes to da su crnci u Americi daleko fizicki razvijeniji od drugih crnaca

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la alan_kardec » 21 avg 2016, 23:27

lumani je napisao/la:nije on za nba lige,bolje mu je ostati u Evropi.
Slažem se, ali mlad je, ima vremena, skontaće.


marconato je napisao/la:Sledece godine napasti zlato na EP!
Sa Bjelicom i Bobijem, a bez Štimca i Birčevića, vjerovatno prvi favoriti za zlato.


Lillard je napisao/la:3,2,1 stižuuuu :mrgreen: :mrgreen:
ooo Damjane idu nam vodeni sportovi Lilarde, pa đe si
3,2,1... :urnebes:


Epidaurus je napisao/la:Bogdan ima dosta isprofiliranu igru al je toliko isprepadan da je to nesto nevidjeno. U par navrata veceras su Amerikanci samo malo agreivnije izasli na njega i on je odmah spustao loptu na parket i nesto komplikovao umjesto da kao pravi vrsni suter (sto jeste) pukne tricu.
Bogdan je čitav turnir odigrao u tom fazonu, sav isprepadan, osim drugog poluvremena protiv Hrvata kad je sasuo 4 trice. Uglavnom, treba mu neki stručnjak da poradi sa njim po pitanju samopouzdanja u igri.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la Kobe Bryant » 21 avg 2016, 23:29

1. C. Paul - Irving
2. Curry - Thomson
3. Durant - Harden (Butler)
4. Lebron - Carmelo
5. Cousins - Davis (Jordan)
6. Westbrook - George ( Kawhi)


Ovo je trenutno najbolji sastav realno

Avatar
dscile
Postovi: 6166
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Košarka

Post Postao/la dscile » 21 avg 2016, 23:29

alemsa je napisao/la:
grad-na-rijeci-sani je napisao/la:
Oni od 14. godine igraju takmicarsku kosarku. Od toliko srednjih skola sa toliko igraca naravno da mozes izvuci ovoliko zvjerskih atleticara.
To a i crnacka dominacija u kosarci i NFL-u znaci 2 sporta gdje se ispoljava atletika nije slucajnost, mislim da ima robovlasnistvo s tim uticaja, jer su ih znali krizat najzdravijeg crnca, velkog, snaznog sa istom takvom crkinjom da dobiju "super slave" itd. I onda uzmi u obzir da se to krizalo sa x nacija ovog svijeta, znaci geni sa svih strana i dobijes Brona. Mozda i grijesim ali slucajnost sigurno nije, preko 80% su u NBA, u NFL-u dominiraju na svim pozicijama gdje se mora biti brz i atletican.
Ima sigurno dosta i do genetike.. ali veliki je faktor ovo sto momak gore navede. Kod nas npr. Jokic pocne trenirati kosarku sa nekih 16 godina, a u Americi vec sa 10-14 se zna ko je top talenat, stalno se igraju utakmice, trenira i slicno.. bukvalno cijeli zivot provedu u treningu.

Odgovori

Natrag na “Ljetne olimpijske igre - Rio 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.