RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 11 avg 2016, 18:07

Unofficialpage je napisao/la:Hajd neka neko objasni za sutra šta treba da gledamo u judu? Pravila i to, kako da znamo koje je pobjedio i slično. :mrgreen:
Za sutra ti ne treba, jer ce i onaj ko se ne razumije vidjeti kako Teddy RIner dobija protivnike.
Ali za danas, evo nekih pravila.

Pobjede bacanjem
Bacanje protivnika na ledja sa velikom kolicinom snage (Ippon) automatska pobjeda
Ako ga se baci isto tako samo bez kontrole bacanja (Waza ari) njih 2 je automatska pobjeda, to je 1 Ippon
Bacanje na bok (Yuko)
Bacanje na straznjicu (Koka)

Yuko i Koka ne donose automatsku pobjedu nego se samo zbrajaju bodovi i ako ih imas vise tokom isteka vremena onda si pobijedio.

Pobjede u parteru
Ukoliko se protivnikova ledja ili rame prilijepe uz pod (tatami) neko vrijeme.
25 sekundi (ippon), 20-24 sekunde (waza-ari), 16-20 sekundi(Yuko), 15 sekundi(Koka).

Ukoliko na kraju protivnici budu izjednaceni nastavlja se borba dok neko ne osvoji zlatni bod.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la Unofficialpage » 11 avg 2016, 18:12

Hvala vam obojici. Više me zanima zbog Larise. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 11 avg 2016, 18:13

Postavio sam ja stranicu prije, 20 sek je ippon, a wazari 15. Nema koke više, i ne, ne mislim na ovu kolumbijsku :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 11 avg 2016, 19:58

rio_Ferdy88 je napisao/la:Postavio sam ja stranicu prije, 20 sek je ippon, a wazari 15. Nema koke više, i ne, ne mislim na ovu kolumbijsku :rol:
Hvala. :thumbup:

Gledao sam 2 kategorije i malo mi je bilo cudno bodovanje.
Bas juce je bilo poslije 20 sekundi prekid meca (ippon), ja nisam skontao sto.
A i za koku sam se cudio sto nikom nije priznata, pa je Yuko bio najmanji.

Vidio sam da si postavio odmah prije mene, ali sam ja bio maksimalno skratio pa kad sam ugledao tvoj post samo zbog tgoa sto sam skratio sam ga ostavio.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 11 avg 2016, 19:59

Ma nek si, nema veze. Sad idemo gledati ragbi :njanjanja:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 11 avg 2016, 20:05

Buatsi prosao favorizovanog Rasulova i to nokautom.
Mogli bi ovdje Englezi uzeti nekoliko medalja iako tako nije izgledalo od pocetka.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 11 avg 2016, 23:10

Kakva dominacija Kayle Harrison :tokralju:

Sve i jednu borbu danas je riješila ipponom i odbranila zlato iz Londona, zadnje dvije polugama, i to protiv broja 2 svijetu u finalu i protiv Slovenke koja je viceprvak svijeta, pokazala da je uz Tinu nešto najbolje što ženski judo ima :clap:

Šteta što će u penziju, barem je najavila, volio bih je vidjeti u MMA, jer sigurno da bi imala šta ponuditi. Bronzu su apsolutno zasluženo uzele spomenuta Slovenka Valenšek (protiv Švabice, gušenjem) čime je potvrdila da je Slovenija sila u judu, kao i Brazil (jaka japanska dijaspora, imaju preko 2 mil judista) kojemu je drugu medalju na ovim igrama u judu donijela Mejra Aguiar :)

Kod muških ipak nije bilo tako jednostrano, svjetski broj 1 Gasimov, koji je uz Mareta dijelio taj broj ove god, na kraju uzeo srebro, Čeh Krpalek koji ej bio prvak svijeta na pretprošlom prvenstvu uzeo zlato ipponom (bacanjem) u odličnoj borbi, cijelo vrijeme je on bio taj koji je napadao, dok je Azer tražio svoju priliku iz kontre, koju nije dočekao. Broncu su uzeli Francuz Maret i Japanac Hage koji je kroz repasaž dođao do prilike da se bori za istu i tu je gušenjem savladao Bloshenka koji na kraju ide kući bez medalje.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 11 avg 2016, 23:14

Najbolji ceski dzudist svih vremena, a jos je i mlad.

slika

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 12 avg 2016, 10:37

Danas oko 6 na rasporedu srednja kategorija, prvi mec ce boksati prvi favorit Aralen Lopez sa Cube.

Danas i Teddy Riner u Dzudu, da vidimo hoce li mu iko moci pomesti racune.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16492
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la jestamaji » 12 avg 2016, 10:54

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Hajd neka neko objasni za sutra šta treba da gledamo u judu? Pravila i to, kako da znamo koje je pobjedio i slično. :mrgreen:
Judo meč se održava na mekanoj podlozi (Tatami), veličine u prosjeku 10×10 metara. 4 metra sa svake strane čine “sigurnu zonu”. Izvan borilišta nije dozvoljeno izvoditi bacanja, no ako bacanje započne unutar tatamija, a bačeni natjecatelj padne unutar sigurne zone, bacanje se smatra valjanim.

Mečevi traju 5 min kod muških i 4 min kod žena.

U meču se može pobijediti:

-Bacanjem
-U parteru ( gušenjem, polugom i zahvatom držanja od 20 sek. )
-Na bodove

Pobjeda bacanjem

Ako protivnika baciš na leđa s razumnom količinom snage, zaradiš 100 bodova (ippon) i istog trena pobjeđuješ. Ako ga baciš s razumnom količinom snage ali bez potpune kontrole bacanja, a protivnik padne djelomično na leđa dobija se 10 bodova (waza-ari).
Za uspjela bacanja koja su ipak bila lošije izvedena i ne zaslužuju ippon ili waza-ari dodjeljuju se niži bodovi: Yuko (1 bod) za bacanje na bok . Važno je napomenuti da oni nisu kumulativni, znači njima je nemoguće pobijediti, čak i ako ih tokom borbe zaradiš 100. Pobjeda se može ostvariti samo istekom vremena, odnosno pobjednik je onaj koji skupi više tzv. “malih” bodova u tijeku borbe.

Pobjeda u parteru

Ako baciš protivnika nekom tehnikom, no bez zarađenog ippona, borba se nastavlja u parteru. Poanta je protivnikova leđa ili barem jedno rame kontrolirati odnosno priljepiti za tatami i držati ih tako: 20 sekundi (ippon), 15- 19 sekunde(waza-ari), 10-14 sekundi(Yuko).
Također, ako je protivnik već prije, bacanjem zaradio waza-ari i u parteru zadrži protivnika 15 sekundi (i time zaradi još jedan waza-ari), on pobjeđuje. Osim držanjem, u parteru se može pobijediti gušenjem ili polugom na ruci (U tom slučaju se protivnik izvlači iz zahvata tako da 2 puta tapka po tebi ili tatamiju i samim time, automatski gubi meč).

Pobjeda na bodove

Ako dođe do toga da niti jedan borac nakon isteka vremena nije zaradio ippon ili 2 waza-arija, odlučuju bodovi. No kako je već napomenuto Yuko nije kumulativni. Isto tako, ako prvi borac ima 4 Yuka, a drugi borac ima 1 waza-ari pobjeđuje drugi borac. U slučaju da oba borca imaju isti broj Yuka i Waz-arija nastavljaju borbu do ”Golden scorea” (zlatnog boda) i sve prethodno ostvareno nastavlja se sve dok jedan ne postigne pobjedu bilo kojim od gore opisanih načina.
ASD je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Hajd neka neko objasni za sutra šta treba da gledamo u judu? Pravila i to, kako da znamo koje je pobjedio i slično. :mrgreen:
Za sutra ti ne treba, jer ce i onaj ko se ne razumije vidjeti kako Teddy RIner dobija protivnike.
Ali za danas, evo nekih pravila.

Pobjede bacanjem
Bacanje protivnika na ledja sa velikom kolicinom snage (Ippon) automatska pobjeda
Ako ga se baci isto tako samo bez kontrole bacanja (Waza ari) njih 2 je automatska pobjeda, to je 1 Ippon
Bacanje na bok (Yuko)
Bacanje na straznjicu (Koka)

Yuko i Koka ne donose automatsku pobjedu nego se samo zbrajaju bodovi i ako ih imas vise tokom isteka vremena onda si pobijedio.

Pobjede u parteru
Ukoliko se protivnikova ledja ili rame prilijepe uz pod (tatami) neko vrijeme.
25 sekundi (ippon), 20-24 sekunde (waza-ari), 16-20 sekundi(Yuko), 15 sekundi(Koka).

Ukoliko na kraju protivnici budu izjednaceni nastavlja se borba dok neko ne osvoji zlatni bod.
prva klasa! samo ste zaboravili napisati da ima i opomena zbog neaktivnosti ili opstrukcije. ako je nerješeno a jedan borac ima opomenu nema zlatnog boda nego pobjeđuje onaj bez opomene

nego prije je bila i neka "koka" a to više nema. je li nam zna ko objasniti zašto je ukinuta koka?

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 12 avg 2016, 10:59

jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Hajd neka neko objasni za sutra šta treba da gledamo u judu? Pravila i to, kako da znamo koje je pobjedio i slično. :mrgreen:
Judo meč se održava na mekanoj podlozi (Tatami), veličine u prosjeku 10×10 metara. 4 metra sa svake strane čine “sigurnu zonu”. Izvan borilišta nije dozvoljeno izvoditi bacanja, no ako bacanje započne unutar tatamija, a bačeni natjecatelj padne unutar sigurne zone, bacanje se smatra valjanim.

Mečevi traju 5 min kod muških i 4 min kod žena.

U meču se može pobijediti:

-Bacanjem
-U parteru ( gušenjem, polugom i zahvatom držanja od 20 sek. )
-Na bodove

Pobjeda bacanjem

Ako protivnika baciš na leđa s razumnom količinom snage, zaradiš 100 bodova (ippon) i istog trena pobjeđuješ. Ako ga baciš s razumnom količinom snage ali bez potpune kontrole bacanja, a protivnik padne djelomično na leđa dobija se 10 bodova (waza-ari).
Za uspjela bacanja koja su ipak bila lošije izvedena i ne zaslužuju ippon ili waza-ari dodjeljuju se niži bodovi: Yuko (1 bod) za bacanje na bok . Važno je napomenuti da oni nisu kumulativni, znači njima je nemoguće pobijediti, čak i ako ih tokom borbe zaradiš 100. Pobjeda se može ostvariti samo istekom vremena, odnosno pobjednik je onaj koji skupi više tzv. “malih” bodova u tijeku borbe.

Pobjeda u parteru

Ako baciš protivnika nekom tehnikom, no bez zarađenog ippona, borba se nastavlja u parteru. Poanta je protivnikova leđa ili barem jedno rame kontrolirati odnosno priljepiti za tatami i držati ih tako: 20 sekundi (ippon), 15- 19 sekunde(waza-ari), 10-14 sekundi(Yuko).
Također, ako je protivnik već prije, bacanjem zaradio waza-ari i u parteru zadrži protivnika 15 sekundi (i time zaradi još jedan waza-ari), on pobjeđuje. Osim držanjem, u parteru se može pobijediti gušenjem ili polugom na ruci (U tom slučaju se protivnik izvlači iz zahvata tako da 2 puta tapka po tebi ili tatamiju i samim time, automatski gubi meč).

Pobjeda na bodove

Ako dođe do toga da niti jedan borac nakon isteka vremena nije zaradio ippon ili 2 waza-arija, odlučuju bodovi. No kako je već napomenuto Yuko nije kumulativni. Isto tako, ako prvi borac ima 4 Yuka, a drugi borac ima 1 waza-ari pobjeđuje drugi borac. U slučaju da oba borca imaju isti broj Yuka i Waz-arija nastavljaju borbu do ”Golden scorea” (zlatnog boda) i sve prethodno ostvareno nastavlja se sve dok jedan ne postigne pobjedu bilo kojim od gore opisanih načina.
ASD je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Hajd neka neko objasni za sutra šta treba da gledamo u judu? Pravila i to, kako da znamo koje je pobjedio i slično. :mrgreen:
Za sutra ti ne treba, jer ce i onaj ko se ne razumije vidjeti kako Teddy RIner dobija protivnike.
Ali za danas, evo nekih pravila.

Pobjede bacanjem
Bacanje protivnika na ledja sa velikom kolicinom snage (Ippon) automatska pobjeda
Ako ga se baci isto tako samo bez kontrole bacanja (Waza ari) njih 2 je automatska pobjeda, to je 1 Ippon
Bacanje na bok (Yuko)
Bacanje na straznjicu (Koka)

Yuko i Koka ne donose automatsku pobjedu nego se samo zbrajaju bodovi i ako ih imas vise tokom isteka vremena onda si pobijedio.

Pobjede u parteru
Ukoliko se protivnikova ledja ili rame prilijepe uz pod (tatami) neko vrijeme.
25 sekundi (ippon), 20-24 sekunde (waza-ari), 16-20 sekundi(Yuko), 15 sekundi(Koka).

Ukoliko na kraju protivnici budu izjednaceni nastavlja se borba dok neko ne osvoji zlatni bod.
prva klasa! samo ste zaboravili napisati da ima i opomena zbog neaktivnosti ili opstrukcije. ako je nerješeno a jedan borac ima opomenu nema zlatnog boda nego pobjeđuje onaj bez opomene

nego prije je bila i neka "koka" a to više nema. je li nam zna ko objasniti zašto je ukinuta koka?
Ne znam za sto je ukinuta, ali to je bilo bacanje na guzicu.

Da da, penale smo zaboravili spomenuti, bar ja. :D

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 avg 2016, 18:23

U polufinalu kod žena 4 iz top 5 na svijetu su tu (druga Kineskinja nije dobila kartu jer su Kinezi odabrali Song), tako da gledamo svjetsku prvakinju Song (koja je na tom SP-u izbacila Larisu) protiv broja 5 na svijetu Francuskinje Andeol, te Kubanku Ortiz koja je brončana sa SP-a i broj 2 na svijetu protiv Japanke Yamabe, brončane sa SP-a.

Kod muških, ne treba ni napominjati posebno da je veliki Ted tu, a uz njega i broj 2 na svijetu Japanac Harasawa koji ide na iznenađenje dana Uzbeka Tangrieva koji je izbacio Rumuna Natea, nešto kao Bloshenko jučer, a Izraelac Sasson kao broj 5 na svijetu ide na Rinera.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 12 avg 2016, 19:09

Kubanci u lakoj muha osvojili bronzu, u lakoj najmanje bronzu i u teskoj najmanje bronzu, iako je ovaj razocarao pa uzeo samo bronzu, velika berba medalja ce ovo da bude.
Za ocekivati je bar 2 zlata, na svjetskom su uzeli cetiri.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 avg 2016, 00:39

slika

Tata igrice :tokralju:

Iako ovaj puta teže od očekivanog, dobro se Japanac držao, njihov prvi meč, vjerovatno je i to igralo ulogu, ali onaj wazari u polufinalu protiv Sassona je bio strašan, u zadnjim sekundama :clap:

Izraelac na kraju uzeo broncu, zasluženo, a veterag Uzbek ide kući bez medalje, drugu broncu je uzeo Rafa Silva, Brazilci tako uzeli i 3 medalju na turniru.

Francusko slavlje je večeras duplo, Andeol je napravila iznenađenje u polufinalu savladavši favoriziranu Kineskinju Song, i to ipponom iz kontre, prilično defanzivna u oba meča, taktički ih odlično odradila, a u finalu nakon skoro 7 min meča Ortiz je poklekla, držanje i na kraju ippon, iako je i juko bio dovoljan. Slaviće Francuzi večeras dugo u noć, broncu su uzele spomenuta Song i Japanka Kanabe koja je ispala od Ortiz u polufinalu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 13 avg 2016, 10:19

Danas brdo dobrog boksa.
U 5:15 se prikljucujemo i gledamo 3 meca cetvrtfinala u velteru, zatim jedno polufinale u teskoj izmedju Tishcenka i Tulaganova, a poslije toga 4 meca superteske kategorije ukljucujuci i Hrvata Filipa Hrgovica.

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la Zed98 » 13 avg 2016, 18:52

Je li pratio itko meč Rumunja i Jordanca u boksu, šta je ovo bilo jbt, namlatio ga Rumunj i suci dali pobjedu Jordancu :crazy: :rol:

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la maximusdecimus » 13 avg 2016, 19:13

Turcin ide na nokaut, sebe ili Hrgovica :mrgreen:

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 13 avg 2016, 19:17

Turcin je ovan zesci, vecina njihovih boskera ovako boksa, idu direkt na protivnika kao fol da ga ubiju.
Nista kretnje, nista gard.

Vec sam najavio bronzu Hrgovicu, poprilicno mu je otvoreno, Pero nije toliko los bokser, ali mislim da ce ga dobiti, protiv Yoke bas nema nekih vecih sansi (utisak iz proslosti, nisam ga gledao ovdje).

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 13 avg 2016, 19:21

Propustio sam mec u teskoj kategoriji, polufinale izmedju TIshcenka i Tulaganova, ali sam najavio ovdje da ce prvi bez problema dobiti pa ne zalim.
Drugi mec bi trebao biti bolji, Levit protiv Savona, dobro bi bilo da Savon pobijedi jer jedino on ima sansi protiv Tishcenka.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RIO 2016 - Boks, Hrvanje, Judo, Taekwondo

Post Postao/la ASD » 13 avg 2016, 23:56

Poznato je ko ide na postolje u velteru.

Rabii(Mor) Glyasov(Uzb)
Cissokho (Fra) Yeleussinov (Kaz)

Mogao bi ovdje Yeleussinov donijeti zlato Kazahstanu, odlican je.

Sad ide mec noci, polufinale u teskoj kategoriji:
Levit (Kaz) Savon (Cub)

Odgovori

Natrag na “Ljetne olimpijske igre - Rio 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.