NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Moderatori/ce: Monolog,insider,KK_Bosna,CashMan,Puma,bodi123,gaston,Devil

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la arelinho » 13 dec 2016, 11:07

Ma dosta više opomena za takve. Odmah odstraniti iz takmičenja i to je to. Momci se trude za ovo, a on dođe i napiše 5 riječi za analizu. :puke: :puke:

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la JFH9 » 13 dec 2016, 11:24

Stvarno ne kontam ove analize od recenicu, pa daj neku statistiku, kako su Grizliji igrali kad Gasol nije bio tu ili sta drugo, uglavnom neki razlog da se ljudi odluce bas za tvoj par.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 13 dec 2016, 11:26

Neka, tolerancija mora postojati bar prvu sedmicu, dok se svi ne naviknu, a vec od naredne sedmice ovakve analize ce bivati rigorozno kaznjavane.
Jakobsen91 je napisao/la:R. Lopez 8.5 OVER

Robin Lopez je startni centar Chicago Bullsa, a u sezoni prosjecno postize 9,7 poena. Radi se o igracu upitnih napadackih kvaliteta, medjutim, granica je danas izuzetno niska, s obzirom na protivnika. Minesota je ekipa koja prima jako puno poena iz reketa, po nekim statistickim podacima oni su 4. najgora ekipa u branjenju protivnickih centara. U posljednje cetiri utakmice Lopez je samo jednom prebacio ovu granicu, medjutim prije toga je imao cak 11 uzastopnih overa. Koliko god da je limitiran, 9 poena protiv Minesote ne smije biti veliki problem.

Omjer: 1/2
U wwinu je na 9,5 i 1,80 na over, moras iz wwina buraz obavezno uzimati parove. Popravi to..
Evolution87 je napisao/la:R. Lopez 9.5 OVER 1.80

Jednostavo moram da uzmem centra na ovako niskoj granici koji igra protiv Minnesote. Razlog je vrlo jednostavan, a to je da oni uzasno brane centarsku poziciju i po tome su jedni od najgorih u ligi (27. od 30 u obrani pozicije C. Primaju 23.1 poena u prosjeku). Lopez je ove sezone na prosjeku od 9.7 i igra nekih 30ak minuta po utakmici. U zadnjih 5 je redom ubacivao 15, 7, 8, 12, 4 i ja ga veceras vidim bar na 10 poena.

3/3
Evolution. :thumbup:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Jakobsen91 » 13 dec 2016, 11:45

http://clip2net.com/s/3FqssL4 A jesam uzeo iz wwina, ali ocigledno da su pomjerili granicu, jer sam tiket uplatio 20 min prije objave. Da ne komplikujemo stavit cu onda 9,5, ali cesto oni ovako mjenjaju i kvote, pa i granice i tesko je sve to ispratit.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 13 dec 2016, 11:51

Jakobsen91 je napisao/la:http://clip2net.com/s/3FqssL4 A jesam uzeo iz wwina, ali ocigledno da su pomjerili granicu, jer sam tiket uplatio 20 min prije objave. Da ne komplikujemo stavit cu onda 9,5, ali cesto oni ovako mjenjaju i kvote, pa i granice i tesko je sve to ispratit.
Pardon onda, moja greska bruda, mislio sam da nije moguce da ih ujutro odmah pomjeraju, ali izgleda da jeste jbt, uzivaj i sretno s tiketom. :)
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Jakobsen91 » 13 dec 2016, 11:59

Hvala druze, sretno i tebi i ostalim danas. Vjerovatno su jucer imali ogroman minus na nba pa su od jutros dosta azurni, ni ja se ne sjecam kad su ovako mjenjali, sto sam ja upratio Shumperta su oborili za jedan poen, Adamsa, Lillarda podigli za jedan, a Schrodera za 2 pts.

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la TrollsRoyce » 13 dec 2016, 12:00

Pet recenica je puno da se trazi,treba traziti adekvatne argumente i to je to,sada dali u 3,4,5 ili 6 recenica nije bitno.
Vecina jucer nije ispostovala to pravilo,a opet su fina obrazlozenja bila.
Tako da mozda se to pravilo od 5 recenica treba promjeniti.
Moramo se svi adaptirati da napravimo ozbiljnu stvar od ovoga.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la MirsoNi » 13 dec 2016, 12:12

3/3 i dodatni par 1/1 sinoć :salut:
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la iNFY » 13 dec 2016, 12:16

arelinho je napisao/la:Ma dosta više opomena za takve. Odmah odstraniti iz takmičenja i to je to. Momci se trude za ovo, a on dođe i napiše 5 riječi za analizu. :puke: :puke:
Pa konkretnija je moja od 5 rijeci nego necija od 10 recenica. Ko zna prati NBA dovoljno mu je reci M.Gasol out zna sta dalje.
Sta trebam statistike neke izvlacit a neki tim odigra protiv 5 jacih ekipa zaredom bude statistika uzasna pa onda naleti neki osrednji tim pa se ljudi cude kako kako.. Isto ko Milvoki jucer nisu nikako ove sezone primili 110 poena u gostima (mozda jednom) a onda pogledas protiv koga su igrali i sve je jasno. Da sam gledo po statistici trebo sam onda Toronta jucer manje poena odigrat..

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Evolution87 » 13 dec 2016, 12:31

I ja sam jutros vidio lopeza na 8.5 vidio, pa dok sam ja kafu popio, jeo i napisao analizu, oni njega promijenise. Al vjerujem da on ide i preko 9.5
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la MirsoNi » 13 dec 2016, 12:36

bugojanac1234 je napisao/la:CLEVELAND (-11,5)- MEMPHIS 1 @1.61

Cavsi hvataju zalet i ponovo gaze sve pred sobom dok s druge strane inace neugodni ali uvijek osrednji Grizliji igraju b2b utakmicu.
Samo ispravka, ne igraju b2b utakmicu, pomiješao si ih sa nekim.. :thumbup:
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
bugojanac1234
Postovi: 1217
Pridružen/a: 15 sep 2015, 19:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bugojanac1234 » 13 dec 2016, 12:38

MirsoNi je napisao/la:
bugojanac1234 je napisao/la:CLEVELAND (-11,5)- MEMPHIS 1 @1.61

Cavsi hvataju zalet i ponovo gaze sve pred sobom dok s druge strane inace neugodni ali uvijek osrednji Grizliji igraju b2b utakmicu.
Samo ispravka, ne igraju b2b utakmicu, pomiješao si ih sa nekim.. :thumbup:
hvala na ispravci, vidjeh da ovaj panj ne igra radi odmora pa automatski otipka b2b da je :D

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19261
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 13 dec 2016, 12:48

TrollsRoyce je napisao/la:Pet recenica je puno da se trazi,treba traziti adekvatne argumente i to je to,sada dali u 3,4,5 ili 6 recenica nije bitno.
Vecina jucer nije ispostovala to pravilo,a opet su fina obrazlozenja bila.
Tako da mozda se to pravilo od 5 recenica treba promjeniti.
Moramo se svi adaptirati da napravimo ozbiljnu stvar od ovoga.
5 recenica je minimum minimuma, i to svako moze i mora ispostovati. Ne mislim ja 5 prostoprosirenih recenica sa 50 rijeci, nego pobogu 5 obicnih klauza samo da se docara malo nekome ko cita taj par o cemu se tu zapravo radi. Igra taj s tim. ovim je b2b tekma, umorni su. Ovim ne igra taj i taj igrac. Odbrana im je strani pojam. S te i te pozicije primaju jako puno poena, s toga ja mislim da je ovo izgledan tip.

Eto ti, jel to tesko napisat?

Svaki tip od naredne sedmice za koji budem smatrao da ima nedovoljno informacija ce biti automatski smatran promasenim, to pravilo imate i u officijelnim pravilima, s tim da sam do sada malo tolerisao dok se ne naviknete.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la SlevinKelevra » 13 dec 2016, 13:04

Ja ne ucestvujem, ali svaka cast na prijedlozima. Jedina mana svega je to sto ce kladionice, a posebno Premier i Wwin 'masakrirati' kvote koje budete predlagali, posebno ako se krene sa pogadjanjem u nekim vecim procentima. :eh:

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la TrollsRoyce » 13 dec 2016, 13:09

bodi123 je napisao/la:
TrollsRoyce je napisao/la:Pet recenica je puno da se trazi,treba traziti adekvatne argumente i to je to,sada dali u 3,4,5 ili 6 recenica nije bitno.
Vecina jucer nije ispostovala to pravilo,a opet su fina obrazlozenja bila.
Tako da mozda se to pravilo od 5 recenica treba promjeniti.
Moramo se svi adaptirati da napravimo ozbiljnu stvar od ovoga.
5 recenica je minimum minimuma, i to svako moze i mora ispostovati. Ne mislim ja 5 prostoprosirenih recenica sa 50 rijeci, nego pobogu 5 obicnih klauza samo da se docara malo nekome ko cita taj par o cemu se tu zapravo radi. Igra taj s tim. ovim je b2b tekma, umorni su. Ovim ne igra taj i taj igrac. Odbrana im je strani pojam. S te i te pozicije primaju jako puno poena, s toga ja mislim da je ovo izgledan tip.

Eto ti, jel to tesko napisat?

Svaki tip od naredne sedmice za koji budem smatrao da ima nedovoljno informacija ce biti automatski smatran promasenim, to pravilo imate i u officijelnim pravilima, s tim da sam do sada malo tolerisao dok se ne naviknete.
pa ako si upratio sta ja pisem,znas da meni nije.
Npr jel dovoljno ono sto je aleksandar_veliki napisao kao svoje obrazlozenje za parove,za danas i za ubuduce?

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la krmpotich » 13 dec 2016, 13:10

SlevinKelevra je napisao/la:Ja ne ucestvujem, ali svaka cast na prijedlozima. Jedina mana svega je to sto ce kladionice, a posebno Premier i Wwin 'masakrirati' kvote koje budete predlagali, posebno ako se krene sa pogadjanjem u nekim vecim procentima. :eh:
Dokaz da su sioc bile masne uplate bile na ovog Williamsa iz LA. Po danu je bio na 22,5, i sinoc oko ponoci je bio na 24,5 s time da ga uopste nisi mogao odigrati :rol:

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la SPY » 13 dec 2016, 15:41

Vidim dosta raje igra na Klivlend da će razbit Memfis. Uzimajuci u obzir situaciju, izostanke igrača formu i sve trebali bi ih brat bratu 20+ razbit ali ovo je NBA. Neki dan je taj osakaceni Memfis derno GSW kući doduše igrao je Gasol dok ga večeras nema. Ne bi me čudilo da neko od trojke Klivlenda odmori večeras jer nema neke potrebe da igraju punom snagom protiv osakacenog protivnika. Ja ću pričekat informacije pa cu odlučit za tipove na ovoj utakmici. :hmmmmm:

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la admir12345 » 13 dec 2016, 15:52

:roll: Sinoc razmisljam izmedju arize i portlanda na koseve i odigram ovog prvo.Koji za 37 minuta na parketu osutao samo 8 puta 0/4 za 3 poena :oops:.Od sad samo na koseve i nocas 2 cu stavit na predlog

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16533
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la gaston » 13 dec 2016, 16:02

SlevinKelevra je napisao/la:Ja ne ucestvujem, ali svaka cast na prijedlozima. Jedina mana svega je to sto ce kladionice, a posebno Premier i Wwin 'masakrirati' kvote koje budete predlagali, posebno ako se krene sa pogadjanjem u nekim vecim procentima. :eh:
Baš maloprije govorim Bodiju koliku smo mi pometnju napravili ovim takmičenjem. :lol:
Granice se pomjeraju a i kvote fino regulišu, zavisno od naših tipova. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la KingJamesMVP » 13 dec 2016, 16:03

gaston je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Ja ne ucestvujem, ali svaka cast na prijedlozima. Jedina mana svega je to sto ce kladionice, a posebno Premier i Wwin 'masakrirati' kvote koje budete predlagali, posebno ako se krene sa pogadjanjem u nekim vecim procentima. :eh:
Baš maloprije govorim Bodiju koliku smo mi pometnju napravili ovim takmičenjem. :lol:
Granice se pomjeraju a i kvote fino regulišu, zavisno od naših tipova. :mrgreen:
baš sam i ja to sinoć vidio, ali tako je kako je
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Zaključano

Natrag na “NBA/EL SS.ba takmičenje”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.