NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Moderatori/ce: Monolog,insider,KK_Bosna,CashMan,Puma,bodi123,gaston,Devil

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 07 dec 2016, 18:29

Na ovoj temi ćemo diskutovati i šupljirati o svim stvarima koje se tiču takmičenja. Hvale, ukori, žalbe, sugestije i slične stvari, sve to možete pisati na ovoj temi.

Pravila takmičenja i rezultati: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=38&t=11890
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 08 dec 2016, 09:29

Jel smijemo napisati iz koje smo kladionice uzeli par? Mislim da bi to bilo jako vazno za sve nas jer su granice i kvote razlicite od kladionice do kladionice. Premier, wwin, lutrija, supersport, psk...da ne nabrajam vise. Znaju nekad biti od 18,5 - 21,5 za isti par, pa normalno da ce ljudi uzeti sebi najpovoljniju granicu ako su u mogucnosti tamo odigrati listic.

Prosle sezone smo tako pisali ako se ne varam pa jel to i dalje dozvoljeno ili? :D

Npr:
K.Durant 28,5 vise [ime kladionice]
- analiza

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 11:52

jopaa7 je napisao/la:Jel smijemo napisati iz koje smo kladionice uzeli par? Mislim da bi to bilo jako vazno za sve nas jer su granice i kvote razlicite od kladionice do kladionice. Premier, wwin, lutrija, supersport, psk...da ne nabrajam vise. Znaju nekad biti od 18,5 - 21,5 za isti par, pa normalno da ce ljudi uzeti sebi najpovoljniju granicu ako su u mogucnosti tamo odigrati listic.

Prosle sezone smo tako pisali ako se ne varam pa jel to i dalje dozvoljeno ili? :D

Npr:
K.Durant 28,5 vise [ime kladionice]
- analiza
Obzirom da vam moram reci da smo uspostavili vezu sa WWINom oko nagrada i bonusa i da se oni apsolutno slazu, sve kvote i parovi moraju biti izabrani striktino sa njihovog sajta, to ce biti i u pravilima svakako koja cu danas objaviti. :)
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 08 dec 2016, 11:57

bodi123 je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:Jel smijemo napisati iz koje smo kladionice uzeli par? Mislim da bi to bilo jako vazno za sve nas jer su granice i kvote razlicite od kladionice do kladionice. Premier, wwin, lutrija, supersport, psk...da ne nabrajam vise. Znaju nekad biti od 18,5 - 21,5 za isti par, pa normalno da ce ljudi uzeti sebi najpovoljniju granicu ako su u mogucnosti tamo odigrati listic.

Prosle sezone smo tako pisali ako se ne varam pa jel to i dalje dozvoljeno ili? :D

Npr:
K.Durant 28,5 vise [ime kladionice]
- analiza
Obzirom da vam moram reci da smo uspostavili vezu sa WWINom oko nagrada i bonusa i da se oni apsolutno slazu, sve kvote i parovi moraju biti izabrani striktino sa njihovog sajta, to ce biti i u pravilima svakako koja cu danas objaviti. :)
To je onda druga stvar. Ako ce WWIN biti dio ovoga, onda je to odlicna vijest! Svaka cast za ovo :thumbup:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 12:03

WWIN ce biti dio svakako, to nam je i bio cilj, a nas dragi admin nam je to sredio sa njima, sada jos samo trebamo se dogovoriti oko cifre koju ce nam davati na sedmicnom niovu, obzirom da ce takmicenje trajati 7 dana, i svakog ponedjeljka bi najbolji dobijali bonuse. :)
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la TrollsRoyce » 08 dec 2016, 12:14

To ona pravila na fazon imas balance 10 i ko najveci profit s tim napravi uzima nagradu?
Jedva cekam. :D

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 08 dec 2016, 12:20

Nevjerujem da ce biti na tu foru, ali vidjet cemo ovih dana sve :)

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 12:24

TrollsRoyce je napisao/la:To ona pravila na fazon imas balance 10 i ko najveci profit s tim napravi uzima nagradu?
Jedva cekam. :D
Nece biti na tu foru. Bit ce vrlo jednostavno, svaki takmicar ce odigrati 15 tipova za 7 dana, i oni koji budu imali najbolju prolaznost ce biti nagradjeni. Vjerovatno prva 3. Cilj nam nije da svakog nagradimo kao sto je to bio slucaj sa onom EP nagradnom igrom kada se registrovalo u 5 dana 200 novih likova, cilj nam je da svako pazljivo analizira i stavi ono najsigurnije sto on smatra, da podignemo prolaznost na jedan jako zavidan nivo - a onda nije problem nagraditi najbolje.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Viper
Postovi: 3806
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Viper » 08 dec 2016, 13:09

Ja bih čak uveo i pravilo da se smiju prijaviti forumasi sa minimalno xy postova ili sa minimalno xy staza na forumu :kafa:
SAMO ČELIK !

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Monolog » 08 dec 2016, 13:12

Viper je napisao/la:Ja bih čak uveo i pravilo da se smiju prijaviti forumasi sa minimalno xy postova ili sa minimalno xy staza na forumu :kafa:
To već ne bih.

Ovo je popularizacija i foruma i wwina, tako da bi svaka diskriminacija naštetila i jednim i drugim. Uostalom, možda se od novoprijavljenih korisnika može desiti da svi profitiraju (mislim na kladioničare, naravno), jer znaju namirisati iznenađenje, odlično analiziraju utakmice i imaju veoma visoku prolaznost.

No, jedno pravilo od mene (mada, ubijeđen sam kako su Gaston i Bodi123 mislili na sve) - ukoliko je forumaš banovan tokom sedmice, ne smije praviti novi nalog s kojeg bi učestvovao u ovom takmičenju. U tom slučaju se automatski banuju oba naloga i isključuje iz svake buduće mogućnosti za nagradom.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Viper
Postovi: 3806
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Viper » 08 dec 2016, 13:15

Monolog je napisao/la:
Viper je napisao/la:Ja bih čak uveo i pravilo da se smiju prijaviti forumasi sa minimalno xy postova ili sa minimalno xy staza na forumu :kafa:
To već ne bih.

Ovo je popularizacija i foruma i wwina, tako da bi svaka diskriminacija naštetila i jednim i drugim. Uostalom, možda se od novoprijavljenih korisnika može desiti da svi profitiraju (mislim na kladioničare, naravno), jer znaju namirisati iznenađenje, odlično analiziraju utakmice i imaju veoma visoku prolaznost.
Vidjet ces kad krenu lica sa 100 accova, sta onda :puke:
SAMO ČELIK !

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la gaston » 08 dec 2016, 13:15

Viper je napisao/la:Ja bih čak uveo i pravilo da se smiju prijaviti forumasi sa minimalno xy postova ili sa minimalno xy staza na forumu :kafa:
Razmišljao sam o ovome ali uzmi u obzir da će se ovdje striktno ocjenjivati njihovo znanje i tipovanje, tako da nema potrebe ikoga sputavati.

Plan nam je da se postavi što više dobitnih tipova i da uspješnost bude što veća pa je potpuno nebitno da li ih postavlja Huso sa 10 000 postova ili Haso koji se tek registrovao. :D
Viper je napisao/la: Vidjet ces kad krenu lica sa 100 accova, sta onda :puke:
Ništa čemu se ne može stati u kraj.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Viper
Postovi: 3806
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Viper » 08 dec 2016, 13:19

gaston je napisao/la:
Viper je napisao/la: Vidjet ces kad krenu lica sa 100 accova, sta onda :puke:
Ništa čemu se ne može stati u kraj.
Nadam se prije svega dobroj zabavi. Ja sam na forumu vec dugo vremena ali ne pisem skoro nista, jer pogotovo na ovom pdfu proslo je i doslo dosta likova koji jedva cekaju da provociraju, bitan im je svaki euro, ne daj boze vratit kada neko posudi i sl sl valjda ovo pokrene neku dobru zabavu bez ljutnje i ljubomore :) j*bo eure :mrgreen: :mrgreen:
Zadnja izmjena: Viper, dana/u 08 dec 2016, 13:20, ukupno mijenjano 1 put.
SAMO ČELIK !

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19228
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 13:20

Kao sto sam vec rekao, za razliku od nagradne igra vezane za EP gdje je fakticki svaki account dobio bonus, u ovom slucaju to nece biti moguce jer ce se nagradjivati SAMO najbolji, a onda je potpuno svejedno ko ce to biti, jer je najbolji u svom zanatu a to se cijeni, i od toga cemo i mi ostali profitirati koji se kladimo, jer cemo znati od koga uzeti tip.

@Mona, igras li i ti? Treba nam malo matore krvi. :mrgreen:

PS. sad vidim da igras, drago mi je. :mrgreen:

I jos nesto, u toku takmicenja nece biti moguce naknadno prijavljivanje, dakle ko se prijavi do deadlinea, nedjelje, to je to, tada kljucam temu i pocinjemo sa takmicenjem u ponedjeljak(jedino u slucaju nekih vanrednih situacija, kao nemogucnosti ulaska na forum ovih 4-5 dana iz xy razloga koji nije ban, mozemo razmisliti).
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la TrollsRoyce » 08 dec 2016, 14:39

a reci mi sta tipujemo,jel samo igrace? i kakva ce biti pravila oko ponavljanja parova?

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la gaston » 08 dec 2016, 14:45

TrollsRoyce je napisao/la:a reci mi sta tipujemo,jel samo igrace? i kakva ce biti pravila oko ponavljanja parova?
Izlaze pravila danas u toku dana brate. :)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la TrollsRoyce » 08 dec 2016, 14:46

gaston je napisao/la:
TrollsRoyce je napisao/la:a reci mi sta tipujemo,jel samo igrace? i kakva ce biti pravila oko ponavljanja parova?
Izlaze pravila danas u toku dana brate. :)
Ok, pardon, nisam vidio da je napisano :)

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la gaston » 08 dec 2016, 14:48

Clutch je napisao/la:Prijava
Bio bih razočaran da se nisi prijavio. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Clutch » 08 dec 2016, 14:56

gaston je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Prijava
Bio bih razočaran da se nisi prijavio. :mrgreen:
NBA takmicenje i plus nagrada? Najlaksa odluka ikad :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 08 dec 2016, 14:59

Clutch je napisao/la:
gaston je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Prijava
Bio bih razočaran da se nisi prijavio. :mrgreen:
NBA takmicenje i plus nagrada? Najlaksa odluka ikad :mrgreen:
Taman sam ti htio reci da se prijavis jer si prosle sezone bio pokretac istog takvog natjecanja i ulozio veliki trud u to natjecanje, ali vec si sam vidio :D

Zaključano

Natrag na “NBA/EL SS.ba takmičenje”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.