NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Moderatori/ce: Monolog,insider,KK_Bosna,CashMan,Puma,bodi123,gaston,Devil

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la reeds » 08 dec 2016, 15:51

dobrodosao @Clutch, :thumbup: :clap: jos kada bi se prikljucio i @Mahir (cini mi se da mu je to bio nick-znam da je imao avatar Toni Kukoc) onda bi nas bilo full za nba, skoro svi oni pravi...

p.s. ptanje za moderatore-koliko se max mora-moze postaviti parova tokom dana da bi se ispunila kvotod od 15/7
Zadnja izmjena: reeds, dana/u 08 dec 2016, 15:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la jopaa7 » 08 dec 2016, 15:54

Mahic, Mahic :) Vjerujem da je i on tu negdje :D

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la reeds » 08 dec 2016, 15:56

jopaa7 je napisao/la:Mahic, Mahic :) Vjerujem da je i on tu negdje :D
Znam da je nesto tako, :) uglavnom sam ga zapamtio po avataru, a i po tome sto je imao veliki postotak pogodaka ;)

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 16:11

reeds je napisao/la:dobrodosao @Clutch, :thumbup: :clap: jos kada bi se prikljucio i @Mahir (cini mi se da mu je to bio nick-znam da je imao avatar Toni Kukoc) onda bi nas bilo full za nba, skoro svi oni pravi...

p.s. ptanje za moderatore-koliko se max mora-moze postaviti parova tokom dana da bi se ispunila kvotod od 15/7
Izrada pravila je u toku i sve ce biti jasno i citko definisano. Max parova dnevno ce biti 4, minimuma nece biti jer mozda netko ne moze recimo za taj dan uci na forum, a nekada je i ponuda losija.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la reeds » 08 dec 2016, 16:13

bodi123 je napisao/la:
reeds je napisao/la:dobrodosao @Clutch, :thumbup: :clap: jos kada bi se prikljucio i @Mahir (cini mi se da mu je to bio nick-znam da je imao avatar Toni Kukoc) onda bi nas bilo full za nba, skoro svi oni pravi...

p.s. ptanje za moderatore-koliko se max mora-moze postaviti parova tokom dana da bi se ispunila kvotod od 15/7
Izrada pravila je u toku i sve ce biti jasno i citko definisano. Max parova dnevno ce biti 4, minimuma nece biti jer mozda netko ne moze recimo za taj dan uci na forum, a nekada je i ponuda losija.
:thumbup:

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la iNFY » 08 dec 2016, 16:54

A vremenski rok para kojeg igramo je do pocetka utakmice jel tako ?

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 17:02

Ne, bit ce restrikcije. Za euroligasko takmicenje ce se morati postaviti do 17:00h a za NBA do 00:00 osim u slucaju kada imamo ranije tekme, npr. vikendima, tada se mora 1h prije pocetka postaviti. Cilj je da svako od nas taj tip procita i stigne odigrati, a ne da ga ti postavis 3 minute prije pocetka meca jer je izasla neka info koja ide tebi u korist.. za takve tipove imamo chat i druge teme sa prijedlozima. :)
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Momciluk » 08 dec 2016, 17:35

Jel na ovom takmicenju ce biti parovi sa analizama ili?
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 17:38

Momciluk je napisao/la:Jel na ovom takmicenju ce biti parovi sa analizama ili?
Naravno, jbg moras ubijediti nekako nekoga da odigra tvoj tip, a obzirom na brojnost ocekujem jako puno dobrih analiza i veoma visoku prolaznost. :)
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
iNFY
Postovi: 713
Pridružen/a: 14 feb 2016, 18:08
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la iNFY » 08 dec 2016, 17:42

bodi123 je napisao/la:Ne, bit ce restrikcije. Za euroligasko takmicenje ce se morati postaviti do 17:00h a za NBA do 00:00 osim u slucaju kada imamo ranije tekme, npr. vikendima, tada se mora 1h prije pocetka postaviti. Cilj je da svako od nas taj tip procita i stigne odigrati, a ne da ga ti postavis 3 minute prije pocetka meca jer je izasla neka info koja ide tebi u korist.. za takve tipove imamo chat i druge teme sa prijedlozima. :)
E jbg ko se ozbiljno kladi to se moze samo se uz info prije tekme i tad se moze biti u plusu kako treba.. Jedino tako i igram jer ima najmanje rizika sto se tice nba.. Ali haj eto probacemo .. minimalna kvota 1.85 ?

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Momciluk » 08 dec 2016, 17:54

bodi123 je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:Jel na ovom takmicenju ce biti parovi sa analizama ili?
Naravno, jbg moras ubijediti nekako nekoga da odigra tvoj tip, a obzirom na brojnost ocekujem jako puno dobrih analiza i veoma visoku prolaznost. :)
Mislis da biti bolji kvalitet s analizama? Svakako ce svi postavljati najbolje parove koje analiziraju jer tipuju svi da bi pobijedili.. ovako ce biti smo puno bzveze analiza tipa "u formi su pobijedili tri zaredom bla bla" pratit parove onih s najboljom prolaznoscu i tjt znas da ga je izanalizirao ne treba pisat analizu.. a vise bi bilo takmicara tako mrsko je ljudima pisat analize, vise takmicara znaci veca nagrada, navucemo na 100+ takmicara i trazite vece pare od wwin tipa 500eura posto sam vidio na forumima drugim da su takve nagrade a mi mozemo jos vise takmicara privu.. eto samo moje misljenje nek i drugi kazu
Ove nagrade mislim mjesečnom nivou na sedmicnom normalno manje
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2016, 17:59

Momciluk je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:Jel na ovom takmicenju ce biti parovi sa analizama ili?
Naravno, jbg moras ubijediti nekako nekoga da odigra tvoj tip, a obzirom na brojnost ocekujem jako puno dobrih analiza i veoma visoku prolaznost. :)
Mislis da biti bolji kvalitet s analizama? Svakako ce svi postavljati najbolje parove koje analiziraju jer tipuju svi da bi pobijedili.. ovako ce biti smo puno bzveze analiza tipa "u formi su pobijedili tri zaredom bla bla" pratit parove onih s najboljom prolaznoscu i tjt znas da ga je izanalizirao ne treba pisat analizu.. a vise bi bilo takmicara tako mrsko je ljudima pisat analize, vise takmicara znaci veca nagrada, navucemo na 100+ takmicara i trazite vece pare od wwin tipa 500eura posto sam vidio na forumima drugim da su takve nagrade a mi mozemo jos vise takmicara privu.. eto samo moje misljenje nek i drugi kazu
Ove nagrade mislim mjesečnom nivou na sedmicnom normalno manje
Da, ali kako recimo u ponedjeljak da znas od koga ces prepisati par ako niko nema analizu i svima 0/0 omjer?
Moras imati neki alibi to je fazon, naprimjer ja stavim 3 para bez analize, bubnem, pogodim na neku srecu sva 3, naredni dan opet bubnem 5 drugih, neko ce reci vidi onaj pogodio sva 3 odo od njega sve prepisati, ja fulim svih 5, razumijes. Mora biti neka analiza koja ce se procitati i imati razlog da se odigra tip jbg. Sto se tice novaca ispocetka ce nam vjerovatno dati nesto manju sumu, nekih 30,40,50 eura na sedmicnom nivou, medjutim nije problem nikakav da povise ukoliko pokazemo kvalitet i profesionalnost. :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Momciluk » 08 dec 2016, 18:02

:thumbup: nemojte vi njima vjerovat nista da ce povisit, ugovor napravite procentualno kolko clanova tolko para :mrgreen:
This time next year we'll be millionaires.

mirzatele
Postovi: 11962
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la mirzatele » 08 dec 2016, 18:14

Momciluk je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:Jel na ovom takmicenju ce biti parovi sa analizama ili?
Naravno, jbg moras ubijediti nekako nekoga da odigra tvoj tip, a obzirom na brojnost ocekujem jako puno dobrih analiza i veoma visoku prolaznost. :)
Mislis da biti bolji kvalitet s analizama? Svakako ce svi postavljati najbolje parove koje analiziraju jer tipuju svi da bi pobijedili.. ovako ce biti smo puno bzveze analiza tipa "u formi su pobijedili tri zaredom bla bla" pratit parove onih s najboljom prolaznoscu i tjt znas da ga je izanalizirao ne treba pisat analizu.. a vise bi bilo takmicara tako mrsko je ljudima pisat analize, vise takmicara znaci veca nagrada, navucemo na 100+ takmicara i trazite vece pare od wwin tipa 500eura posto sam vidio na forumima drugim da su takve nagrade a mi mozemo jos vise takmicara privu.. eto samo moje misljenje nek i drugi kazu
Ove nagrade mislim mjesečnom nivou na sedmicnom normalno manje
Ma ne mora se pisat roman nikakav, dovoljne su 3 kvalitetne cinjenice, statisticka podatka da bude dobra analiza

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la admin » 09 dec 2016, 18:46

Da dodam ja jedno pravilo i u ovu igru se uopste necu petljati, mada se nadam da ce modovi dosljedno sprovoditi monologov prijelog za banovane korisnike i tako nam olaksati moderaciju na drugim dijelovima foruma.

Svako ko bude na ovim temama prosipao neko svoje nezadovoljstvo pravilima, moderatorima, visinom ili brzinom isplate bonusa, optuzivao modove da nesto namjestao, kukao da je zakinut na ovaj ili onaj nacin, a pogotovo pišao po sponzoru lige... Jednom rijecju ko god bude seronja i time unistavao igru za ostale ucesnike (kao sto su pojedinci oborili podjelu bonusa u ranijim nagradnim igrama)... Bice TRAJNO banovan bez mogucnosti pomilovanja.

TRAJNO
Bez opcije da iskamci da mu se vrati nick
Licno cu se za to pobrinuti

Avatar
bugojanac1234
Postovi: 1217
Pridružen/a: 15 sep 2015, 19:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bugojanac1234 » 09 dec 2016, 19:12

mene zanima sta ce biti ako se isti par nadje tipovan 2 puta ?

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la bodi123 » 09 dec 2016, 19:14

Isti par moze biti tipovan nebrojeno puta, 50+ nas igra, nije realno nekoga ogranicavati, ispastala bi prolaznost bezveze.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la TrollsRoyce » 09 dec 2016, 19:48

bodi123 je napisao/la:Isti par moze biti tipovan nebrojeno puta, 50+ nas igra, nije realno nekoga ogranicavati, ispastala bi prolaznost bezveze.
Molim te,jedno pitanje,ja imam account na wwin.com,nemam na wwin-ba.com,jel to problem? Ako jeste da napravimm account na wwin-ba sutra. :)

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la admin » 09 dec 2016, 20:58

TrollsRoyce je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Isti par moze biti tipovan nebrojeno puta, 50+ nas igra, nije realno nekoga ogranicavati, ispastala bi prolaznost bezveze.
Molim te,jedno pitanje,ja imam account na wwin.com,nemam na wwin-ba.com,jel to problem? Ako jeste da napravimm account na wwin-ba sutra. :)
Da, ne moze wwin.com, mora biti wwin-ba.com

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: NBA/EL SS.ba takmičenje - DISKUSIJE

Post Postao/la Puma » 11 dec 2016, 21:03

Kako nisam znao ranije za ovo ? :damn:

Hoce li se moci kasnije nekad prijaviti ?
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Zaključano

Natrag na “NBA/EL SS.ba takmičenje”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.