F1 Superliga

Moderatori/ce: Donnie Darko,Padovan,jopaa7

BigDaddy
Kontakt:

PostPostao/la BigDaddy » 14 apr 2017, 20:11

Gifron WroteColonMogu se za 10tak dana prikljuciti kao rezervni vozac

za tebe uvijek ima mjesta. gdje si ovih dana, nekako tebe najmanje vidjamo :think:

Jeftha

PostPostao/la Jeftha » 14 apr 2017, 20:42

BigDaddy WroteColon

Pijetao najjaci. :rol: :rol:
A ni Schumacher nije los. :urnebes:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Gifron
Kontakt:

PostPostao/la Gifron » 14 apr 2017, 23:43

BigDaddy WroteColon
Gifron WroteColonMogu se za 10tak dana prikljuciti kao rezervni vozac

za tebe uvijek ima mjesta. gdje si ovih dana, nekako tebe najmanje vidjamo :think:

Posao i fakuktet se sastavili. Ili navece radim ili ucim. Za 10-tak dana cu dobiti bolji raspored pa cu moci voziti.
Jedan grad, jedna ljubav!

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 14 apr 2017, 23:58

BigDaddy WroteColon

:clap: :clap: :clap:
"I wouldn't say I'm the best manager in the country but I'm in the top one" - Brian Clough
FIFA17 SS.BA SVJETSKI KUP NACIJA - Prvak sa Francuskom(Sezona 3)

ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!!!

Steven Gerrard - MR. LIVERPOOL
YNWA

BigDaddy
Kontakt:

PostPostao/la BigDaddy » 15 apr 2017, 10:52

sad odvozio koji krug bez linije :opaopa: ma to je sasvim druga igra. tek sam sad skontao koliko su nam oci fokusirane na liniju, tako da ne vidimo nista drugo na stazi. vozimo po toj liniji kao roboti. naravno, vremena su losija a i ponekad se izleti sa staze. mislim da je dobra ideja da u superligi vozimo bez linije.

- bice puno vise preticanja
- bice vise kvarova na bolidima, mahom izgubljena krila (mozda i bodi i jeftha nekad odu u box po krilce :mrgreen: )
- ne mislim da ce neko odustati nakon sto izleti sa staze, jer ce u toku utrke i ostali izlijetati, dobijati kazne itd.
- ishodi utrka ce biti zanimljivi (mozda neki drugi vozaci iskoce u prvi plan, posebno na svojim omiljenim stazama)
- s vremena na vrijeme cemo imati i masovni udes u prvoj krivini (priznajte, nema nista ljepse :mrgreen: )

jedini minus jeste to sto bi eventualnim novajlijama bilo dosta tesko da se naviknu.

treba odvoziti jednu prijateljsku utrku bez linija, da vidimo na sta to lici

BijelaCokolada

PostPostao/la BijelaCokolada » 15 apr 2017, 11:28

Bolje je bez linija 100%,takodjer ovi sto bolje znaju pojedine staze sada mogu vise doci do izrazaja.
Jos bi bili natjerani da bolje naucimo sve staze

CROtorious
Kontakt:

PostPostao/la CROtorious » 15 apr 2017, 11:34

Bolje bez linija. Ovako se ne mora uopce znat staza i moze se dobro vrijeme napravit.
Everyday it seems we're wasting away

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 15 apr 2017, 11:39

Ja još uvijek ne razumijem zašto linije uopšte postoje na ovoj igri, to eventualno treba biti dostupno na onom testu kad prvi put pokreneš igru i to je to. Nikad prije u životu ni u jednoj igri se nisam trkao sa linijama, a ovdje su to uradili na takav način da ljudima koji počnu sa linijom igrati (što je 99% ljudi) ta linija postane ključni dio igre. :damn:

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 15 apr 2017, 12:58

Bez linije bukvalno druga igra. Ko planira doći bez ijednog kruga da vozi utrku može odmah zaboraviti da će uspjeti završiti utrku. Bez minimalno 20-ak krugova teško da će biti dobar.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

toxic_alien
Kontakt:

PostPostao/la toxic_alien » 15 apr 2017, 13:13

Donnie Darko WroteColonJa još uvijek ne razumijem zašto linije uopšte postoje na ovoj igri, to eventualno treba biti dostupno na onom testu kad prvi put pokreneš igru i to je to. Nikad prije u životu ni u jednoj igri se nisam trkao sa linijama, a ovdje su to uradili na takav način da ljudima koji počnu sa linijom igrati (što je 99% ljudi) ta linija postane ključni dio igre. :damn:

Linije su zarazne. I ja sam vozio bez linija dugo, ali na nekim stazama (Malezija npr) linije bas pomazu. Vremena jesu bolja definitivno jer nema šanse da mi mozemo na 50% utrke biti toliko koncentrisani da pogodimo svaku tacku kocenja.

I onda kad se navikneš na liniju, tesko se odviknuti :mrgreen: :mrgreen:

Jeftha

PostPostao/la Jeftha » 15 apr 2017, 14:56

Donnie Darko WroteColonJa još uvijek ne razumijem zašto linije uopšte postoje na ovoj igri, to eventualno treba biti dostupno na onom testu kad prvi put pokreneš igru i to je to. Nikad prije u životu ni u jednoj igri se nisam trkao sa linijama, a ovdje su to uradili na takav način da ljudima koji počnu sa linijom igrati (što je 99% ljudi) ta linija postane ključni dio igre. :damn:

Znam da na F1 Challenge nije bilo linije, ili možda jeste bez da sam je koristio, ali je staza imala drugačiju boju tamo gdje se trebalo kočiti. :rol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 15 apr 2017, 15:00

Ja isntalirao taj f1 challenge nije bilo linije nisam se mogao snac i izbrisem odma :mrgreen:

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 15 apr 2017, 15:02

Jeftha WroteColon

Znam da na F1 Challenge nije bilo linije, ili možda jeste bez da sam je koristio, ali je staza imala drugačiju boju tamo gdje se trebalo kočiti. :rol:

Bile su ko špure od guma, ali to je više indikacija racing linije koju trebaš uzeti, ne pomaže mnogo kod kočenja :mrgreen:

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 15 apr 2017, 15:02

Pa nije nedozvoljeno igrat bez linija, svako ko misli da ce bit bolji vozac bez njih neka ih ugasi i vozi, nemam nista protiv. :mrgreen:

Jos trebam pored svih obaveza ucit i breaking zone za svaku krivinu na svakoj stazi, nismo mi profesionalci, ne placa nas niko za ovo. :mrgreen:
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 75 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

Ramsey16

PostPostao/la Ramsey16 » 15 apr 2017, 15:05

bodi123 WroteColonPa nije nedozvoljeno igrat bez linija, svako ko misli da ce bit bolji vozac bez njih neka ih ugasi i vozi, nemam nista protiv. :mrgreen:

Jos trebam pored svih obaveza ucit i breaking zone za svaku krivinu na svakoj stazi, nismo mi profesionalci, ne placa nas niko za ovo. :mrgreen:

Zabava
Superliga
Nesto novo
...

BijelaCokolada

PostPostao/la BijelaCokolada » 15 apr 2017, 15:07

bodi123 WroteColonPa nije nedozvoljeno igrat bez linija, svako ko misli da ce bit bolji vozac bez njih neka ih ugasi i vozi, nemam nista protiv. :mrgreen:

Pa sta je onda cilj ove igre,da pustimo kompjuter da sam vozi da imamo bolja vremena

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 15 apr 2017, 15:09

Ramsey16 WroteColon

Zabava
Superliga
Nesto novo
...

Ma moze sto da ne radi zabave u Superligi da ubacimo, i ja sam za, bas me zanima kako cu se snaci, ali sad da se trudim da ucim breaking zone bez linija kao da postanem radi toga bolji vozac nema sanse, nema se vremena jbg.

Treba napravit sprint kup ligu sto Donnie sinoc rece, dobar je prijedlog dao, vozimo 2 noci sedmicno, 11 i 12 utrka i tako bodovati dalje.

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 75 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

BigDaddy
Kontakt:

PostPostao/la BigDaddy » 15 apr 2017, 15:11

sigurno je da bez linija niko nece voziti brze krugove. ali cilj svega ovoga jeste da imamo novi izazov i da utrke budu uzbudljivije. iskreno, u zadnje vrijeme su nam utrke prilicno dosadne, nesto poput prave F1 :P . ovo bi definitivno predstavljalo izazov svima nama. ne mogu ni da zamislim koliko bi bilo scena o kojima bi diskutirali nakon utrke. i ja bih opet poceo snimati, jer bi se imalo sta vidjeti :mrgreen:

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 15 apr 2017, 15:14

BigDaddy WroteColon

sigurno je da bez linija niko nece voziti brze krugove. ali cilj svega ovoga jeste da imamo novi izazov i da utrke budu uzbudljivije. iskreno, u zadnje vrijeme su nam utrke prilicno dosadne, nesto poput prave F1 :P . ovo bi definitivno predstavljalo izazov svima nama. ne mogu ni da zamislim koliko bi bilo scena o kojima bi diskutirali nakon utrke. i ja bih opet poceo snimati, jer bi se imalo sta vidjeti :mrgreen:

Pa slazem se, vec sam ponovio ako je cilj da napravimo zanimljiviju i vise egzibicionu Superligu onda sam apsolutno za, linije na OFF nikoga nece uciniti brzim i boljim vozacem, valjda je to jasno. :thumbup:

#LaDecima

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 15 apr 2017, 15:16

BigDaddy WroteColonsigurno je da bez linija niko nece voziti brze krugove. ali cilj svega ovoga jeste da imamo novi izazov i da utrke budu uzbudljivije. iskreno, u zadnje vrijeme su nam utrke prilicno dosadne, nesto poput prave F1 :P . ovo bi definitivno predstavljalo izazov svima nama. ne mogu ni da zamislim koliko bi bilo scena o kojima bi diskutirali nakon utrke. i ja bih opet poceo snimati, jer bi se imalo sta vidjeti :mrgreen:

Možda ne bi odmah vozili, ali eventualno bi sigurno dostigli nivo na kojem smo sad, ništa manje ništa više. I to mnogo brže nego što neki misle. Ja sam npr. Abu Dhabi u ligi u prvoj sezoni vježbao i vozio bez linije, i bio sam manje od pola sekunde sporiji od svog uobičajenog tempa.

Samo što umjesto da buljiš u liniju i čekaš kad će promijenit boju, tražiš orijentaciju negdje na stazi ili oko. Npr u Bahreinu prvi zavoj kočiš tačno na početku ivičnjaka, takvo nešto možeš naći za svaki zavoj u kalendaru, a nije ni toliko teško čak je i mnogo zabavnije.

Natrag na “Formula 1 SS.BA Liga”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.