F1 SS.ba Liga - Sezona 4

Moderatori/ce: Donnie Darko,Padovan,jopaa7

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 16:58

moke156 WroteColon
suarez7 WroteColonCuj bosna trazi snimak :tokralju: :rol:

Ovdje se vidi da se on okreće,ali uopšte nije bilo divebomb,jednostavno čovjek sporiji,i blagi kontakt,okreće se lik,a to što je on mene pred kraj trke namjerno nabio u zid poslije tunela,ostaje tajna,jer nema snimka :D

da, da, blagi kontakt... uglavnom vidi se da sam ispred tebe i da me pred trecu krivinu udaras i okreces

e sad, nisam ja pisao glupa pravila da se samo pomocu snimka kaznjava naknadno poslije utrke, tako da se niko ne moze kriviti za tvoje odustajanje... tvoja rijec protiv moje, ti kazes da sam te udario, ja kazem da te nisam vidio nakon prvog kruga na stazi :salut:

a licemjerno je sto se suki javlja kad se na njegovom snimku vidi fino da mu se sklanjam sa staze da me zaobidje bez problema...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"

moke156
Kontakt:

PostPostao/la moke156 » 09 jan 2018, 18:25

KK_Bosna WroteColon
moke156 WroteColon
suarez7 WroteColonCuj bosna trazi snimak :tokralju: :rol:

Ovdje se vidi da se on okreće,ali uopšte nije bilo divebomb,jednostavno čovjek sporiji,i blagi kontakt,okreće se lik,a to što je on mene pred kraj trke namjerno nabio u zid poslije tunela,ostaje tajna,jer nema snimka :D

da, da, blagi kontakt... uglavnom vidi se da sam ispred tebe i da me pred trecu krivinu udaras i okreces

e sad, nisam ja pisao glupa pravila da se samo pomocu snimka kaznjava naknadno poslije utrke, tako da se niko ne moze kriviti za tvoje odustajanje... tvoja rijec protiv moje, ti kazes da sam te udario, ja kazem da te nisam vidio nakon prvog kruga na stazi :salut:

a licemjerno je sto se suki javlja kad se na njegovom snimku vidi fino da mu se sklanjam sa staze da me zaobidje bez problema...

Ma vidio si da si otišao preširoko,i vraćaš se udaraš u mene i okrećeš se,pa nisi me udario poslije tunela ?

Jeftha
Kontakt:

PostPostao/la Jeftha » 09 jan 2018, 18:42

Hajte ljudi pređite na novija izdanja.
Remember, remember the 5th of November.

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Pametan čovjek može biti budala, ali budala ni u kojem trenutku ne može biti pametan.

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 18:43

moke156 WroteColonMa vidio si da si otišao preširoko,i vraćaš se udaraš u mene i okrećeš se,pa nisi me udario poslije tunela ?

nisam otisao presiroko, vec si se ubacio ondje gdje se ne moze ubaciti i udario si me, sto se vidi i na snimku

nisam te udario poslije tunela, ti mozes tvrditi koliko hoces da jesam, evo ja tvrdim da si ti mene udario i u trecoj krivini i poslije tunela... ali imam dokaz samo za trecu krivinu
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"

moke156
Kontakt:

PostPostao/la moke156 » 09 jan 2018, 18:46

KK_Bosna WroteColon
moke156 WroteColonMa vidio si da si otišao preširoko,i vraćaš se udaraš u mene i okrećeš se,pa nisi me udario poslije tunela ?

nisam otisao presiroko, vec si se ubacio ondje gdje se ne moze ubaciti i udario si me, sto se vidi i na snimku

nisam te udario poslije tunela, ti mozes tvrditi koliko hoces da jesam, evo ja tvrdim da si ti mene udario i u trecoj krivini i poslije tunela... ali imam dokaz samo za trecu krivinu

Onda kaznu nek mi da Bodi,10 mjesta sljedeću trku,ili šta bilo,jer namjere ja nikad nemam nikoga udariti,i vazda se izvinem svakom,a eto halali i ti... kraj priče

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 18:49

moke156 WroteColonOnda kaznu nek mi da Bodi,10 mjesta sljedeću trku,ili šta bilo,jer namjere ja nikad nemam nikoga udariti,i vazda se izvinem svakom,a eto halali i ti... kraj priče

halalio sam ti ja vec na utrci :mrgreen:

mene samo zanima kazna zbog glupog pravila o snimanju utrka...

moke156
Kontakt:

PostPostao/la moke156 » 09 jan 2018, 18:50

KK_Bosna WroteColon
moke156 WroteColonOnda kaznu nek mi da Bodi,10 mjesta sljedeću trku,ili šta bilo,jer namjere ja nikad nemam nikoga udariti,i vazda se izvinem svakom,a eto halali i ti... kraj priče

Ma eto da znaš,da ne bude sljedeću trku kakvih osveta hahahha
Nek pogledaju snimak,pa neka procjene je li za kaznu,jer ja na trci nisam dobio :D

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 18:52

moke156 WroteColon
KK_Bosna WroteColon

Ma eto da znaš,da ne bude sljedeću trku kakvih osveta hahahha
Nek pogledaju snimak,pa neka procjene je li za kaznu,jer ja na trci nisam dobio :D

ma gledaj, i da si je dobio, kako bi dokazao da si je dobio i da te kasnije nakadno videosnimkom ne kazne?

moke156
Kontakt:

PostPostao/la moke156 » 09 jan 2018, 18:55

Onda bi svi trebali snimati,ne znam fakat

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 18:59

moke156 WroteColonOnda bi svi trebali snimati,ne znam fakat

a ne mogu svi snimati, u tome je fazon :mrgreen:

ove sezone sam imao mozda dva problematicna manevra, a nabili su me barem 5 puta krvnicki da mi ili razbiju krilce ili me van staze okrenu... a ne snimam i onda nema kazni, a ovamo vlada misljenje da ja udaram svaku utrku po 5 ljudi...

nismo ni ti ni ja dobili kazne ni za trecu krivinu, ni za poslije tunela, pa moze se reci da je posteno, ali recimo sredinom utrke mene jakobsen ubije i ja dobijem penalty... znaci on me prodje na nelegalan nacin, razbije me i jos ja dobijem penalty (dakle trostruko sam ostecen), a ne snimam pa on trostruko bolje prodje...

Jakobsen91
Kontakt:

PostPostao/la Jakobsen91 » 09 jan 2018, 19:18

Halali Bosna, u znak izvinjenja odustajem od lige. Nagadja se da je novi vozac RB Alberto. Budite mi pozdravljeni. :D

moke156
Kontakt:

PostPostao/la moke156 » 09 jan 2018, 19:41

Jakobsen91 WroteColonHalali Bosna, u znak izvinjenja odustajem od lige. Nagadja se da je novi vozac RB Alberto. Budite mi pozdravljeni. :D

Ako i ti odustaješ,i ja odustajem,dakle tražite zamjenu u Ferrariju,pa nek Bosna onda vozi

CROtorious
Kontakt:

PostPostao/la CROtorious » 09 jan 2018, 21:13

Prosle sezone pri pretjecanju za puni krug me bar 3-4 puta udario bezveze. Nisam jedini kolko vidim.
Everyday it seems we're wasting away

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 21:17

CROtorious WroteColonProsle sezone pri pretjecanju za puni krug me bar 3-4 puta udario bezveze. Nisam jedini kolko vidim.

koliko puta sam te ove sezone udario, a koliko ti mene?

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 09 jan 2018, 21:19

Ne vozim više, nemam volje više za ovo. Ovo je sve postalo samo ne ono što je zaista trebalo biti a to je zabava, previše se ozbiljno ovo shvata kao da u pare vozimo a ne da se odmorimo i zabavimo tih jedan sat. Ako nekad bude bude se vozio sprint kup to ću voziti ili neku bezveze stazu ali ligu više ne. :bih:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

CROtorious
Kontakt:

PostPostao/la CROtorious » 09 jan 2018, 21:21

KK_Bosna WroteColon
CROtorious WroteColonProsle sezone pri pretjecanju za puni krug me bar 3-4 puta udario bezveze. Nisam jedini kolko vidim.

Ove sezone te nisam ni vidio nigdje jer sam odvozio 2 utrke. Govorim za proslu kad si se svaki put borio ko da ti zivot ovisi o tome, a ne o propustanju za cijeli krug.

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 21:25

CROtorious WroteColon
KK_Bosna WroteColon

Ove sezone te nisam ni vidio nigdje jer sam odvozio 2 utrke. Govorim za proslu kad si se svaki put borio ko da ti zivot ovisi o tome, a ne o propustanju za cijeli krug.

ne kazem da nisam prosle sezone zaebavao :mrgreen: ali ove nisam, evo ima snimaka hvala bogu pa mozes i sam vidjeti je li iko imao problema prilikom obilazenja pod plavim zastavama... da su se ljudi bunili prosle sezone, razumio bih, ali ove sezone gdje vozim maksimalno korektno i gdje nikoga nisam prvi udario (ponavljam, samo sam dva puta bio nekorektan, jednom sam divebombao gdje nisam trebao i jednom sam zakocio mnogo ranije pa se neko nabio)...

ove sezone si me prestigao u kini, sklonio sam ti se, to znam sigurno (tad sam te jedini put i vidio na stazi) :D

suarez7
Kontakt:

PostPostao/la suarez7 » 09 jan 2018, 21:45

moke156 WroteColon
Jakobsen91 WroteColonHalali Bosna, u znak izvinjenja odustajem od lige. Nagadja se da je novi vozac RB Alberto. Budite mi pozdravljeni. :D

Ako i ti odustaješ,i ja odustajem,dakle tražite zamjenu u Ferrariju,pa nek Bosna onda vozi

Nek brise I mene onda

CROtorious
Kontakt:

PostPostao/la CROtorious » 09 jan 2018, 21:52

Aj anketa pa kak bude.

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 22:03

CROtorious WroteColonAj anketa pa kak bude.

anketa bez dokaza nema smisla, zar ne? anketa je provedena zbog daddyja jer je dokazano sta je radio, dakle drastican potez poput ankete je bio potreban nakon sto je dokazano da je lik problem ove lige.

druga stvar, ako i bude anketa i vise od 2/3 ili 1/2 vozaca zeli izbaciti, ok. ali radi par ljudi koji BEZ RAZLOGA hoce da me izbace, e to nece da moze... pa onda cemo pokretati ankete svakih nekoliko dana... skupimo se ti, ja, jopa i seneque i kazemo "mi hocemo anketu da se izbaci bodi" i hajmo glasat - nonsens pravi :rol:

Natrag na “Formula 1 SS.BA Liga”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.