HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 31 dec 2018, 17:34

hlive je napisao/la:
Android je napisao/la:Očekivanja u Kupu?

Očekuje nas teška utakmica na Pecari, ali ima još vremena dotad. Znamo našu kvalitetu i u svakoj utakmicu tražimo pobjedu.


Dio iz intervjua sa igracem Zrinjskog... Dakle igra se kod nas, a datum?
9.2.
S Bosnom cemo odigrati ranije 6.2. pa Kup 9.2.
Hvala :thumbup:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 06 jan 2019, 18:54

Bravo momci :clap:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 06 jan 2019, 18:57

Umalo uprskašmo ali dobro je, traze se pojacanja izgleda

Petar05
Postovi: 82
Pridružen/a: 29 dec 2018, 14:03
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Petar05 » 06 jan 2019, 19:03

Jako dobra smo atletska ekipa. Ali ovim momcima nedostaje mnogo iskustva. To se vidjelo i danas. Prvi put kad su se odvojili preko 10 četiri- pet puta tuku bzv trice iz nemogućih situacija i naravno ne pogađaju. Da bi se Vogošća vratila i okrenula. Kada smo opet otišli na +16 par ludih trica Vogošće, par grešaka naših i eto ih opet u egalu. Sreća da su danas vogošćani onoliko slobodnih promašili. Ali opet nisu bezazlena ekipa. Sama činjenica da kući dosad nisu imali poraza je dokaz tome. Po meni nam definitivno treba jedan vrhunski šuter i jedan dobro centar. Lončar nije taj. Vidjelo se i danas. U jednom navratu je 3-4 napada zaredom pogriješio. Jedino što je dominanatan u skoku. Ostalo loše.
Široki u srcu........

Avatar
brig
Postovi: 2234
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la brig » 06 jan 2019, 19:10

Petar05 je napisao/la:Jako dobra smo atletska ekipa. Ali ovim momcima nedostaje mnogo iskustva. To se vidjelo i danas. Prvi put kad su se odvojili preko 10 četiri- pet puta tuku bzv trice iz nemogućih situacija i naravno ne pogađaju. Da bi se Vogošća vratila i okrenula. Kada smo opet otišli na +16 par ludih trica Vogošće, par grešaka naših i eto ih opet u egalu. Sreća da su danas vogošćani onoliko slobodnih promašili. Ali opet nisu bezazlena ekipa. Sama činjenica da kući dosad nisu imali poraza je dokaz tome. Po meni nam definitivno treba jedan vrhunski šuter i jedan dobro centar. Lončar nije taj. Vidjelo se i danas. U jednom navratu je 3-4 napada zaredom pogriješio. Jedino što je dominanatan u skoku. Ostalo loše.
E baš za onu visinu i nije dominantan u skoku. Realno nema ondje igrača. Danas čitava 4 skoka, a i prosjek mu je tu negdje oko 4 skoka po tekmi. Za ovu visinu premalo

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 06 jan 2019, 19:13

brig je napisao/la:
Petar05 je napisao/la:Jako dobra smo atletska ekipa. Ali ovim momcima nedostaje mnogo iskustva. To se vidjelo i danas. Prvi put kad su se odvojili preko 10 četiri- pet puta tuku bzv trice iz nemogućih situacija i naravno ne pogađaju. Da bi se Vogošća vratila i okrenula. Kada smo opet otišli na +16 par ludih trica Vogošće, par grešaka naših i eto ih opet u egalu. Sreća da su danas vogošćani onoliko slobodnih promašili. Ali opet nisu bezazlena ekipa. Sama činjenica da kući dosad nisu imali poraza je dokaz tome. Po meni nam definitivno treba jedan vrhunski šuter i jedan dobro centar. Lončar nije taj. Vidjelo se i danas. U jednom navratu je 3-4 napada zaredom pogriješio. Jedino što je dominanatan u skoku. Ostalo loše.
E baš za onu visinu i nije dominantan u skoku. Realno nema ondje igrača. Danas čitava 4 skoka, a i prosjek mu je tu negdje oko 4 skoka po tekmi. Za ovu visinu premalo
Igrač za ove lige, back up za doigravanje i tjt..

Petar05
Postovi: 82
Pridružen/a: 29 dec 2018, 14:03
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Petar05 » 06 jan 2019, 19:31

brig je napisao/la:
Petar05 je napisao/la:Jako dobra smo atletska ekipa. Ali ovim momcima nedostaje mnogo iskustva. To se vidjelo i danas. Prvi put kad su se odvojili preko 10 četiri- pet puta tuku bzv trice iz nemogućih situacija i naravno ne pogađaju. Da bi se Vogošća vratila i okrenula. Kada smo opet otišli na +16 par ludih trica Vogošće, par grešaka naših i eto ih opet u egalu. Sreća da su danas vogošćani onoliko slobodnih promašili. Ali opet nisu bezazlena ekipa. Sama činjenica da kući dosad nisu imali poraza je dokaz tome. Po meni nam definitivno treba jedan vrhunski šuter i jedan dobro centar. Lončar nije taj. Vidjelo se i danas. U jednom navratu je 3-4 napada zaredom pogriješio. Jedino što je dominanatan u skoku. Ostalo loše.
E baš za onu visinu i nije dominantan u skoku. Realno nema ondje igrača. Danas čitava 4 skoka, a i prosjek mu je tu negdje oko 4 skoka po tekmi. Za ovu visinu premalo
Nebi se složio sa tobom samo iz razloga što smo i danas na početku tekme odlično zatvarali reket, sve smo kupili i u obrani i u napadu. Čim je Lončar izašao a King ušao kod Vogošće problemi nastali, prednost se topila a oni se razigrali.
U ostalom se slažem. Tip nije neki igrač. U drugom poluvremenu je zaredom 4-5 napada sa pogreškama i Vogošća se vratila. Ali visina mu je plus.
Svaka pobjeda puno znači jer se bodovi prenose u drugi krug. Bravo momci. Ajmo pojačanja
Široki u srcu........

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la since1948 » 06 jan 2019, 19:40

Bravo!
U jednom trenutku sam pomislio da cemo usr.at sve,al eto malo nam i oni pomogli. Pod hitno jedan pravi suter i centar koji moze polozit kad loptu uhvati. Jbmu cemu ih uce u mlađim kategorijama :facepalm: .
Al necemo prigovarat,dok god ide.
SAMO ŠIROKI!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 06 jan 2019, 19:43

since1948 je napisao/la:Bravo!
U jednom trenutku sam pomislio da cemo usr.at sve,al eto malo nam i oni pomogli. Pod hitno jedan pravi suter i centar koji moze polozit kad loptu uhvati. Jbmu cemu ih uce u mlađim kategorijama :facepalm: .
Al necemo prigovarat,dok god ide.
Iskustvo nam treba...

Netko na 2/1 sa dobrim sutem za tri i obranom i dole centar, a onda pred doigravanje ubrat na 2/3 nekog npr Domu Bosnjaka na posudbu jer Cedi vjerovatno nece trebat il tako nekoga

Petar05
Postovi: 82
Pridružen/a: 29 dec 2018, 14:03
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Petar05 » 06 jan 2019, 20:18

Dolazi bek suter iz Poljske lige, cini mi se amerikanac 29 godina i centar iz njemacke druge lige, neki Booker , obojica ameri sa prosjekom koseva 15+ po utakmici

Komentar sa jednog portala. Ima li istine u ovime
Široki u srcu........

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 06 jan 2019, 20:34

Petar05 je napisao/la:Dolazi bek suter iz Poljske lige, cini mi se amerikanac 29 godina i centar iz njemacke druge lige, neki Booker , obojica ameri sa prosjekom koseva 15+ po utakmici

Komentar sa jednog portala. Ima li istine u ovime
Loži netko ljude, nude nam se igrači, gleda se ali lova je kao i uvijek problem

A sad da bi netko sa 15 poena dosao iz Poljske u BiH ligu u sred sezone, nebi da mu nudimo 15.000€ ali tko ce znat, namjerno sam pogledao na eurobasketu pod booker, i jedini igrac kojemu je zadnji ili sadasnji team iz njemacke je onaj iz Bayerna :rol:

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 06 jan 2019, 21:25

Reci brate da je sa Jabuke taj komentar, odmah znas da je supljak :lol:

Valjda ce pogurati netko od gazda, steta bi bila da se propusti ovakva prilika
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 07 jan 2019, 16:30

A bivsi centar Cibone?

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sretan123 » 08 jan 2019, 16:54

sb1996 je napisao/la:A bivsi centar Cibone?
Fićo?
Legao bi kao kec na desetku, jer od ovog Lončar nema kruha, centri nemaju neki dobar šut, ali taj dečko ne može položiti ako je protivničkih centar oko njega. Ali ženi se za koji mjesec stiga ne mislim da bi igrao negdje izvan ZG ili okolice, tako da prije ga vidim u Zaboku nego u nas.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 08 jan 2019, 18:03

sretan123 je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:A bivsi centar Cibone?
Fićo?
Legao bi kao kec na desetku, jer od ovog Lončar nema kruha, centri nemaju neki dobar šut, ali taj dečko ne može položiti ako je protivničkih centar oko njega. Ali ženi se za koji mjesec stiga ne mislim da bi igrao negdje izvan ZG ili okolice, tako da prije ga vidim u Zaboku nego u nas.
Ja se nadam da nece doci, nudi nam se, a nije odigrao zadnje dvi sezone nista specijalno da kazemo da je sigurno pojacanje

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 08 jan 2019, 18:29

Ja mislim da bi nam jedan takav igrac u ovome trenutku bas dobro dosao, prijeko nam je potreban iskusan centar
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sretan123 » 08 jan 2019, 19:44

sb1996 je napisao/la:
sretan123 je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:A bivsi centar Cibone?
Fićo?
Legao bi kao kec na desetku, jer od ovog Lončar nema kruha, centri nemaju neki dobar šut, ali taj dečko ne može položiti ako je protivničkih centar oko njega. Ali ženi se za koji mjesec stiga ne mislim da bi igrao negdje izvan ZG ili okolice, tako da prije ga vidim u Zaboku nego u nas.
Ja se nadam da nece doci, nudi nam se, a nije odigrao zadnje dvi sezone nista specijalno da kazemo da je sigurno pojacanje
Ako će igrat za nešto manju lovu, što da ne...za Lončara izmislio košarku plus odličan u zonskoj obrani s odličnim osjećajem za zaljepit bananu.
Lončar nije napredovao milimetara otkad je došao, nije mi jasno na koju foru je bio u reprezentaciji.

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la since1948 » 08 jan 2019, 19:51

Loncar kad je dosao bio A reprezentativac,ja ocekivao u najmanju ruku novog Stanka Baraca,kad ono ćorak :D
SAMO ŠIROKI!

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Orjuna » 12 jan 2019, 18:26

Filipović zvjer, Damjanović kao Mario Novak nekad, ima visinu i to je sve.
...

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 12 jan 2019, 19:52

Idemo dalje, iduce kolo slobodni pa onda pojacana Sloboda dolazi na Pecaru, nadam se da ce bit vise navijaca nego veceras.

3/4 odlicne, u zadnjoj pad

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.