HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
brig
Postovi: 2211
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la brig » 11 apr 2018, 21:32

sb1996 je napisao/la:Za iduću sezonu ostavit samo M. Drežnjaka, Čolaka, Zubca i Batinića i pokušat ostavit Gigu ili Junakovića kao back up playa i dat im max 1.300€.... ovo sve ostalo je za golog k....
Muka mi dodje kad vidim koga su Vujo i Stanko doveli kao pojačanja, a tek kad pogledam koliko nas je to sve koštalo.

Karačić i D.Drežnjak prvi dobit slobodne papire, em nemaju glavu za igrat košarku em ima 2 godine nisu napredovali ništa....

Cromera je ne moguće zadrzat sad kad necemo igrat ABA2, a Jusupa probat ostavit jer je to dobar trener za naše prilike...
Sta ce ti Čolak i Zubac? Dva totalno neinteligentna igraca u ekipi koja nece napravit nista od karijere. Nisu napredovali nista u 2 prosle sezone niti doprinose ekipi. Kako sad tako i tokom cijele sezone. A pljujes po Kari i Dreznjaku koji su cijelu sezonu odigrali korektno, pogotovo Kara. Bio je jedan od boljih igraca. A i on je limitiran. Dalje, M. Dreznjak kojeg spominjes je totalni podbacaj ove sezone tj od trenutka kad je pozvan u repku. 0 bodova. I Gigu ako ostave to ce biti top potez. Nema ovdje kvalitete. Cromer vrijedi nesto ali nije se okusao tipa u Aba ligi da bi ga vidjeli kako bi se tu snasao. Sve ostalo je dno kosarke. Donji dom bh kosarke. Realno

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 11 apr 2018, 21:49

brig je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:Za iduću sezonu ostavit samo M. Drežnjaka, Čolaka, Zubca i Batinića i pokušat ostavit Gigu ili Junakovića kao back up playa i dat im max 1.300€.... ovo sve ostalo je za golog k....
Muka mi dodje kad vidim koga su Vujo i Stanko doveli kao pojačanja, a tek kad pogledam koliko nas je to sve koštalo.

Karačić i D.Drežnjak prvi dobit slobodne papire, em nemaju glavu za igrat košarku em ima 2 godine nisu napredovali ništa....

Cromera je ne moguće zadrzat sad kad necemo igrat ABA2, a Jusupa probat ostavit jer je to dobar trener za naše prilike...
Sta ce ti Čolak i Zubac? Dva totalno neinteligentna igraca u ekipi koja nece napravit nista od karijere. Nisu napredovali nista u 2 prosle sezone niti doprinose ekipi. Kako sad tako i tokom cijele sezone. A pljujes po Kari i Dreznjaku koji su cijelu sezonu odigrali korektno, pogotovo Kara. Bio je jedan od boljih igraca. A i on je limitiran. Dalje, M. Dreznjak kojeg spominjes je totalni podbacaj ove sezone tj od trenutka kad je pozvan u repku. 0 bodova. I Gigu ako ostave to ce biti top potez. Nema ovdje kvalitete. Cromer vrijedi nesto ali nije se okusao tipa u Aba ligi da bi ga vidjeli kako bi se tu snasao. Sve ostalo je dno kosarke. Donji dom bh kosarke. Realno

Kara jesi ovo ti ili netko od bliži ti? Samo cu to rec i pozelit da sto prije napusti nas klub

Dario Dreznjak kao cetvorka nit moze probit, ledjima jedino moze stolicu izgurat, spor a uz to ne zna sta je obrambeni skok.

Giga za BiH lige moze pomoći kao back up play.

Mateo Colak je momak sa kojim treba raditi a mislim da bi i njega i drugog Matea Jupe podigao ako bi se posteno radilo.

Zubac, kao igrač kojem je ovo večeras bila 97.utakmica u BiH ligi za našu ekipu može pomoći u obrambenim zadatcima i takvog igrača bih uvijek ostavio dok god igramo BiH prvenstvo.

Avatar
brig
Postovi: 2211
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la brig » 11 apr 2018, 21:59

sb1996 je napisao/la:
brig je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:Za iduću sezonu ostavit samo M. Drežnjaka, Čolaka, Zubca i Batinića i pokušat ostavit Gigu ili Junakovića kao back up playa i dat im max 1.300€.... ovo sve ostalo je za golog k....
Muka mi dodje kad vidim koga su Vujo i Stanko doveli kao pojačanja, a tek kad pogledam koliko nas je to sve koštalo.

Karačić i D.Drežnjak prvi dobit slobodne papire, em nemaju glavu za igrat košarku em ima 2 godine nisu napredovali ništa....

Cromera je ne moguće zadrzat sad kad necemo igrat ABA2, a Jusupa probat ostavit jer je to dobar trener za naše prilike...
Sta ce ti Čolak i Zubac? Dva totalno neinteligentna igraca u ekipi koja nece napravit nista od karijere. Nisu napredovali nista u 2 prosle sezone niti doprinose ekipi. Kako sad tako i tokom cijele sezone. A pljujes po Kari i Dreznjaku koji su cijelu sezonu odigrali korektno, pogotovo Kara. Bio je jedan od boljih igraca. A i on je limitiran. Dalje, M. Dreznjak kojeg spominjes je totalni podbacaj ove sezone tj od trenutka kad je pozvan u repku. 0 bodova. I Gigu ako ostave to ce biti top potez. Nema ovdje kvalitete. Cromer vrijedi nesto ali nije se okusao tipa u Aba ligi da bi ga vidjeli kako bi se tu snasao. Sve ostalo je dno kosarke. Donji dom bh kosarke. Realno

Kara jesi ovo ti ili netko od bliži ti? Samo cu to rec i pozelit da sto prije napusti nas klub

Dario Dreznjak kao cetvorka nit moze probit, ledjima jedino moze stolicu izgurat, spor a uz to ne zna sta je obrambeni skok.

Giga za BiH lige moze pomoći kao back up play.

Mateo Colak je momak sa kojim treba raditi a mislim da bi i njega i drugog Matea Jupe podigao ako bi se posteno radilo.

Zubac, kao igrač kojem je ovo večeras bila 97.utakmica u BiH ligi za našu ekipu može pomoći u obrambenim zadatcima i takvog igrača bih uvijek ostavio dok god igramo BiH prvenstvo.
Imam valjda pravo na misljenje a da mi ne treba biti igrac neki nesto u rodu. Sta odmah napadas. Vrati se malo nazad na ljeto kad sam pisao da su Karu trebali pustiti jer nece napredovat nimalo, a ti si govorio da treba ostat.. Sad pricas drugu pricu. Ja bi ih potjerao vecinu da se mene pita al posto nije boli me neka stvar. Ne znam sto uopce ovo pratim, sto citam ovu temu i uopce pisem jer ovdje ocito ne smijes napisat misljenje da se ne javis ti i poklapas svakoga tko nema misljenje kao ti.

Pozdrav vam i uzivajte

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Orjuna » 11 apr 2018, 22:12

Šta ćeš tjerati krvi ti :D :D .... Lako bi oni potjerali da znaju koga dovesti... Junaković je meni goli ****, kakav je razigravač sa JEDNOM asistencijom? Što se tiče Kare, njega je najviše klub sjebao glumeći autoritet i ne puštajući ga... Jedno vrime je bio među jačim igračima u ligi, nakon toga manjak motiva, luda glava, i kraj priče. Gigi svaka čast, beli nisam neki njegov obožavatelj, ali čovjek se bori ko lav!
...

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 11 apr 2018, 22:15

@Brig gdje sam te napadao? Imam i ja pravo udarit kontru....
Kara je zadnje 2 sezone isti cak bih se usudio reci i gori jer glupe poteze kakve on napravi ni djete malo nebi uradilo... Mislili su u klubu da će napredovat a nažalost došao je do toga da bi ga pustili i za "cenera"....

Avatar
brig
Postovi: 2211
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la brig » 11 apr 2018, 22:18

Orjuna je napisao/la:Šta ćeš tjerati krvi ti :D :D .... Lako bi oni potjerali da znaju koga dovesti... Junaković je meni goli ****, kakav je razigravač sa JEDNOM asistencijom? Što se tiče Kare, njega je najviše klub sjebao glumeći autoritet i ne puštajući ga... Jedno vrime je bio među jačim igračima u ligi, nakon toga manjak motiva, luda glava, i kraj priče. Gigi svaka čast, beli nisam neki njegov obožavatelj, ali čovjek se bori ko lav!
To sam ja rekao ljetos. Vratite se na postove i vidjet cete. Nije to igrac za velike domete al ja pokusavam realno pricat i ukljucit cinjenice dok ovaj sb1996 naklapa bezveze. Uzmi statistiku Kare i oba Dreznjaka, Čolaka i Zubca i vidjet cete da je najbolja od Kare a iza toga od D. Dreznjaka i zato sam i napisao gore njih koji su bili korektni cijelu sezonu bi nabio nogom a ove sto nisu napravili nista tokom cijele sezone bi ostavio.. Smijesno. Treba biti realan.. Opet kazem zaboli me za sve do jednog od njih ionako su goli ku..c, prosjek bh lige.. Sredina tablice.. Moj zadnji post na ovu temu do kraja sezone. Zivili

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Orjuna » 11 apr 2018, 22:47

I mislim da nikada ne treba žaliti pare na treneru. Da je Jusup došao ranije, bili bi bolji rezultati.
...

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 11 apr 2018, 23:07

brig je napisao/la:
Orjuna je napisao/la:Šta ćeš tjerati krvi ti :D :D .... Lako bi oni potjerali da znaju koga dovesti... Junaković je meni goli ****, kakav je razigravač sa JEDNOM asistencijom? Što se tiče Kare, njega je najviše klub sjebao glumeći autoritet i ne puštajući ga... Jedno vrime je bio među jačim igračima u ligi, nakon toga manjak motiva, luda glava, i kraj priče. Gigi svaka čast, beli nisam neki njegov obožavatelj, ali čovjek se bori ko lav!
To sam ja rekao ljetos. Vratite se na postove i vidjet cete. Nije to igrac za velike domete al ja pokusavam realno pricat i ukljucit cinjenice dok ovaj sb1996 naklapa bezveze. Uzmi statistiku Kare i oba Dreznjaka, Čolaka i Zubca i vidjet cete da je najbolja od Kare a iza toga od D. Dreznjaka i zato sam i napisao gore njih koji su bili korektni cijelu sezonu bi nabio nogom a ove sto nisu napravili nista tokom cijele sezone bi ostavio.. Smijesno. Treba biti realan.. Opet kazem zaboli me za sve do jednog od njih ionako su goli ku..c, prosjek bh lige.. Sredina tablice.. Moj zadnji post na ovu temu do kraja sezone. Zivili
Imao je i Junakovic statistiku ove sezone od 40p u prosjeku pa je goli k.... ;)

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la since1948 » 11 apr 2018, 23:30

Pa ljudi moji ko ce nam igrat?
Nije ovo nogomet da mozes dovest igrace od svakud.
Nece nitko u ovu polu ligu cak ni iz Hrvatske. Moras igrat sa svojima bez obzira kolko su ograniceni
SAMO ŠIROKI!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sretan123 » 12 apr 2018, 00:34

Prvo i osnovno, svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje i svatko ima pravo komentirati to izraženo mišljenje, tako da @brig nema smisla da prestaješ pisati samo zato što čovjek se nije složio s tobom, nije te napao nego sarkastično izrazio drugačije stajalište.
Tako da ne manitaj, godinama sam se navikao pročitat tvoj vid gledišta situacije, iako se 100 puta nije poklapalo sa mojim, a posebice kad nas je na ovom forumu bilo 4-5 i kad smo pušili trajne banove zbog gluposti.
Isto tako mi je krivo što @kksiroki vise ne piše i što @ŠBFidelis ne baci koju pametnu.

Potpisujem što je @since1948 rekao, naša djeca moraju i trebaju igrati ovu ligu jer svakako ni jedan već izgrađen košarkaš to ne želi. Uprava nažalost nije ubola sa pojačanjima, trebao je dovesti samo 2 iskusna igrača( tipa Grgat, Puljko,Vladovic, Ruzic kakvi su bili) ali ja im ne zamjeram jer opet se vraćamo na isto, a to je atraktivnost ove lige.
Naši momci nažalost nisu napredovali onako kako smo mi svi očekivali, nekako su svi poupadali u te crne rupe i to nije ispalo kako treba, šteta.
Nisam pametan kakva nam je perspektiva, još jedna sezona u BH ligi ispred nas, ako se neke stvari ozbiljno ne promjene( prije svega skauting momčadi, primjer Lončar ozbiljnu utakmicu nije odigrao, a gradimo momčad na njemu kao startnog centru) čekaju nas godine kolotečine i prazne Pecare.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la PERO1234 » 12 apr 2018, 21:26

Sve razumijem ali da u Dariju Drežnjaku netko vidi korektnog košarkaša to nemogu nikako. Pratim ga stalno. I samo ovo u njemu vidim. Loš šut. Tricu će pogoditi slučajno. Ok. Nije to njegov posao. Ali i za dva loš. Pogledajte statistiku slobodnih bacanja. Ali opet. I statistika je varljiva. Ali oko ne vara. Čovjek je najsporiji igrač kojeg sam vidio. Imam osjećaj da bi ga Šarlija i danas okrenuo "u zraku". Nijednog on igrača ne može ispratiti osim faulom. A najgore je što je neinteligentan igrač. Zabit će se silom među trojicu i baciti loptu u bunar. Ne jednom, dvaput već pet puta ako treba. Dezorijentiran. Jednostavno muka mi gledati ekipu dok je on unutra.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la 96BadBoy » 14 apr 2018, 20:52

Napokon pobjeda hvala Bogu više.
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 14 apr 2018, 20:53

Napokon! Bravo svi za ovo večeras....Sretno niz žovnicuu

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la since1948 » 14 apr 2018, 21:05

Bata :tokralju: :tokralju:
Nek smo napokon pobjedili,red je vise
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Android » 14 apr 2018, 21:17

Kakvo je stanje na ljestvici sad?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 14 apr 2018, 21:29

Macon je gotov do kraja sezone izgleda, treba mu kaznu udarit i poslat ga kuci....

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 14 apr 2018, 22:02

Komentar na ponašanje igrača Zrinjskog:

Ramljak cigan i velika seljačina, Brummit je razbio vrata i ono gdje stoji šampon za ruke, a šećer na kraju je bio Igrutinović sa psovanjem sudaca..

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sretan123 » 14 apr 2018, 22:37

Pokazalo se i večeras koliko smo promašili sa Junakovićem i Maconom, pokazalo se da bez njih momčad iskazuje bolju timsku igru, Junakovic tare loptu samo i očajan je šuter.
Kara 1 poen i par neinteligentnih poteza.
M. Drežnjak, pa šta je s tim dečkom, danas ona situacija kad stoji ispred naše klupe, a njegov igrač u suprotnom kutu sam kao duh, normalno da za bivšeg NBA igrača je to laganica, trica kao kap.

Mali Batinić :tokralju: :tokralju: :tokralju: , kakva muda, kakva prgavost nije džabe MVP lige HB.
Dečka sljedeće godine gurnuti u vatru kao prvog playa, ne upadne li u crne rupe kao Drežnjak mislim da od njega možemo puno još vidjeti.
Malo smo si vratili nadu u playoff iako je to teška misija, moramo u srijedu pobjediti Bosnu u Sarajevu mislimo li išta.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la penke » 15 apr 2018, 03:01

Odlična timska igra i borba za svaki skok je rezultiralo ovom velikom pobjedom. Momcima skidam kapu za vecerasnju izvedbu,po meni utakmicu su odlučili Cromer,te Batinić koji je unio živost u našu igru i vidi se da je veliki talent te buducnost našeg kluba.
M.Drežnjak i Kara imaju probleme s glavama i samopouzdanjem i teško će tako postati igrači,iako imaju odlične predispozicije..nadam se da će neke stvari mjenjati.
Sami odlučujemo o svojoj sudbini,možda čak i s dvije pobjede mozemo izboriti 4.mjesto.
Samo jedno ime

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb1996 » 15 apr 2018, 11:06

Izgleda da se tek sad vidi kako Vujo i Stanko nisu pogodili sa Junakom i Maconom, sinoć smo baš igrali, BORILI SE POŠTENSKI prvi put u ovoj ligi, bljesnuo je mladi Batinić i bez takvih bljeskova mladih igrača mi ne možemo dobit nikoga. Al opet se vidi da se mučimo u napadu u nekim djelovima kada smo mogli i prije prelomit i to je ono što nam fali i u ova dva nova igrača. Cigani se raspisali po komentarima, spominju bivše članove naše uprave kako su potplatili i to hahah.... Imamo još nade ali moramo dobit štogod i vani. Sa 2 pobjede smo vjerovatno unutra dok sa sve 3 ulazimo sigurno i to na treće mjesto po meni.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.