HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

matetaraba
Postovi: 127
Pridružen/a: 23 apr 2009, 18:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la matetaraba » 28 maj 2009, 16:10

moze primit 4500 a još montažne iza koša to je 5000,a ovo pod okolicom mislim na sela koja pripadaju širokom i predgrađe,a za ulaznice mislim da je dobro sto je besplatno jer 2 puta smo napunili dvoranu u 2 tjedna protiv igokee,pa to je zahvala uprave navijacima koji su vjerno pratili klub,jer ipak 5 maraka i tv prjenos kad bi bili ne bi mozda napunili dvoranu do vrha skupa s montaznim tribinam

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 16:13

pa sta ce ostalih 5 hiljada ljudi,ostace pred dvoranom,oce li biti neki ekran da se postavi ispred

matetaraba
Postovi: 127
Pridružen/a: 23 apr 2009, 18:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la matetaraba » 28 maj 2009, 16:14

lolo odakle si jesi li sa širokog,vidim pišeš naš forum,a neznaš koliko dvorana prima

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 16:16

matetaraba je napisao/la:lolo odakle si jesi li sa širokog,vidim pišeš naš forum,a neznaš koliko dvorana prima
pa jel moram biti iz sirokog kako bi pisao na vasem forumu,nisam iz sirokog,a da sam iz sirkog sigurno bi znao za dvoranu,samo necete moci svi stati ako dvorana prima 5000

matetaraba
Postovi: 127
Pridružen/a: 23 apr 2009, 18:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la matetaraba » 28 maj 2009, 16:18

pa eto pitam odakle sik nije problem

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 16:22

matetaraba je napisao/la:pa eto pitam odakle sik nije problem
sarajevo,nije problem

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 16:35

sb citizen je napisao/la:idiote okani se Širokog Brijega, došao si ovdje provocirat, potencirajući ka tome da kažeš da smo selo, **** s tom pričom, tema je HKK ŠIROKI i pričaj o košarci ne o popisu stanovništva.......i ako već hoćeš, za šb ne navijaju samo građani tog grada već i cijela regija, stoga okani se ćorava posla 8-)
seljak, nemozes tako pricati,gdje si ti prijmetio da ja provociram,ni u jednom trenutku nisam rekao da je siroki selo
ma ne regija,cijela drzava navija za siroki

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 16:49

lolo je napisao/la:
sb citizen je napisao/la:idiote okani se Širokog Brijega, došao si ovdje provocirat, potencirajući ka tome da kažeš da smo selo, **** s tom pričom, tema je HKK ŠIROKI i pričaj o košarci ne o popisu stanovništva.......i ako već hoćeš, za šb ne navijaju samo građani tog grada već i cijela regija, stoga okani se ćorava posla 8-)
seljak, nemozes tako pricati,gdje si ti prijmetio da ja provociram,ni u jednom trenutku nisam rekao da je siroki selo
ma ne regija,cijela drzava navija za siroki
Vi ste pokazali koliko vas navija za Bosnu , jad i čemer finala u košarci , za razliku od spektakla kakav priređuju širokobriježani . I da ti si došao samo sa namjerom da provociraš , nakon onakve razvaljotke si se trebao poklopiti po ušima a ne ovdje se raspitivati kao koliko ima širokobriježana i gdje će stati .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 16:53

kksiroki je napisao/la:
lolo je napisao/la:
sb citizen je napisao/la:idiote okani se Širokog Brijega, došao si ovdje provocirat, potencirajući ka tome da kažeš da smo selo, **** s tom pričom, tema je HKK ŠIROKI i pričaj o košarci ne o popisu stanovništva.......i ako već hoćeš, za šb ne navijaju samo građani tog grada već i cijela regija, stoga okani se ćorava posla 8-)
seljak, nemozes tako pricati,gdje si ti prijmetio da ja provociram,ni u jednom trenutku nisam rekao da je siroki selo
ma ne regija,cijela drzava navija za siroki
Vi ste pokazali koliko vas navija za Bosnu , jad i čemer finala u košarci , za razliku od spektakla kakav priređuju širokobriježani . I da ti si došao samo sa namjerom da provociraš , nakon onakve razvaljotke si se trebao poklopiti po ušima a ne ovdje se raspitivati kao koliko ima širokobriježana i gdje će stati .
izvini momce,ali ti ne citas,prvi sam igracima hebo majku,rekao sam da ste posteno pobjedili,podrzao dolazak vasih navijaca,aplaudirao vasim igracima nakon tekme

sto se naseg navijanja tice,ono je ovakvo tri godine,nikakvo
mislim,da smo bolje igrali ovu prvu utakmicu,i publika bi bila bolja,ali vi ste se na pocetlu trece cetvrtine odvojili na 10,i to je bio kraj,kako navijanja tako i samo utakmice

a joj sam zaboravio pomenuti spektakl u sirkom,neprocjenjivo,bolji od grobara na utakmicama eurolige
a u subotu ce naravno biti nekih fasistickih,nacionalistickuh i drugoh provokacija sa vase strane,u to sam sigurna 100%

Avatar
šb_pecara
Postovi: 195
Pridružen/a: 02 jan 2009, 16:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la šb_pecara » 28 maj 2009, 16:58

a daj **** majku koji **** uvijek se nesto svadjate... selo grad zaboli me qrac ali je moje selo grad i okanite se tih prica vise... ja mislimda je dobar potez da ulaznica bude besplatna da nas malo nagrade za sev utakmice sto smo dolazili ove godine a znate kakve su ekipe sve dolazile... a za u subotu iako dosta ljudi misli da je gotovo (ja molim boga da je) ima se jos igrati 40 min, istina mi jesmo u jednoj velikoj, ogromnoj prednosti i ali nije bosna neka ekipa za bacanje...
treniranje od ranih godina ---- $, placanje trenerima ----$, puno puno polomljenih reketa u 3 finala ---- $, OSVOJEN WIMBLEDON "NEPROCIJENIVO" ,,, GORAN IVANISEVIC

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 17:11

kksiroki je napisao/la:
lolo je napisao/la:
sb citizen je napisao/la: seljak, nemozes tako pricati,gdje si ti prijmetio da ja provociram,ni u jednom trenutku nisam rekao da je siroki selo
ma ne regija,cijela drzava navija za siroki
Vi ste pokazali koliko vas navija za Bosnu , jad i čemer finala u košarci , za razliku od spektakla kakav priređuju širokobriježani . I da ti si došao samo sa namjerom da provociraš , nakon onakve razvaljotke si se trebao poklopiti po ušima a ne ovdje se raspitivati kao koliko ima širokobriježana i gdje će stati .
izvini momce,ali ti ne citas,prvi sam igracima hebo majku,rekao sam da ste posteno pobjedili,podrzao dolazak vasih navijaca,aplaudirao vasim igracima nakon tekme

sto se naseg navijanja tice,ono je ovakvo tri godine,nikakvo
mislim,da smo bolje igrali ovu prvu utakmicu,i publika bi bila bolja,ali vi ste se na pocetlu trece cetvrtine odvojili na 10,i to je bio kraj,kako navijanja tako i samo utakmice

a joj sam zaboravio pomenuti spektakl u sirkom,neprocjenjivo,bolji od grobara na utakmicama eurolige
a u subotu ce naravno biti nekih fasistickih,nacionalistickuh i drugoh provokacija sa vase strane,u to sam sigurna 100%
Šta je za tebe spektakl ? Pa sad odjedanput nije spektakl finale prvenstva, zašto ? zato što će ga izgleda osvojiti Široki , odjednom vam ništa nije zanimljivo , pa koji kur... se natječete ? ok cilj smo ispunili i mi i vi , prije ove utakmice sam rekao da ste vi favoriti ali isto tako da to ništa ne znači, dok je 99% vas govorili da će biti između 20-30 razlike za Bosnu , optimizam na sve strane kad sad odjedanput više ništa nije važno . A što se provokacija tiče , prvo ćemo tebe nazvat i pitati što smijemo a što ne :? , uozbilji se malo pa bio sam ja u Skenderiji par puta toliko jeb.... ustaških i Hrvatskih majki se ne čuje baš često nego vi imate jedan veliki problem a to je da se ne uspijevate okupiti sa više od 5 ljudi u grupici da otpijevaju jednu pjesmu tako da isto zvuči i kad dajete podršku Bosni i kad jeb...... ustaške i ostale majke.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 17:13

mjesas stvari,sad pricas o navijanju,sad o natjecanju,koje ko nama nije bitno,naravno da nam je bitno,to su tri najbitnije utakmice sezone

sto se navijanja tice,vi napravite spektakl,nama dolaze babe i djeca na utakmice,i gotovo

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 17:17

lolo je napisao/la:mjesas stvari,sad pricas o navijanju,sad o natjecanju,koje ko nama nije bitno,naravno da nam je bitno,to su tri najbitnije utakmice sezone

sto se navijanja tice,vi napravite spektakl,nama dolaze babe i djeca na utakmice,i gotovo
Ne miješam ja ništa ali svaka čast za post . Nego dolazi li tko organizirano na Pecaru (mislim iz SA), , ovo ozbiljno pitam .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 28 maj 2009, 17:18

to da nas mozete namarisat..:)....dogovaramo se jos uvijek....
I feel devotion!!

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 28 maj 2009, 17:22

volio bi kad nas ne bi prozivali vise po pitanju navijanja....mozete mislit kako je nama navijacima kad se situacija u 2 godine okrenula za 180 stepeni....od atmosfere sa 6000 hiljada ljudi u dvorani danas imamo ovakvu situaciju...a kako je to bilo najbolje se vidi sa mog novog avatara :)...i jeste siroki trenutno ima najbolju atmosferu na tekmama i svaka cast na tome...
I feel devotion!!

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 17:22

ipsa je napisao/la:to da nas mozete namarisat..:)....dogovaramo se jos uvijek....
ako bude trece utakmice,ipsa i ja cemo donijeti ovu veliku zastavu,jel to spektakl?

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 17:35

ipsa je napisao/la:volio bi kad nas ne bi prozivali vise po pitanju navijanja....mozete mislit kako je nama navijacima kad se situacija u 2 godine okrenula za 180 stepeni....od atmosfere sa 6000 hiljada ljudi u dvorani danas imamo ovakvu situaciju...a kako je to bilo najbolje se vidi sa mog novog avatara :)...i jeste siroki trenutno ima najbolju atmosferu na tekmama i svaka cast na tome...
Majstore , tebe bi ugostio zbog korektnosti , iako čujem da si opasan igrač za vrijeme utakmice ;) , ali to cijenim , a znaš da se uvijek traže slabe točke u protivnika s tim da je trenutno vaša najslabija na tribinama jer u 1/4 utakmice je bilo žalosno a bilo bi i do kraja da ne dođoše Škripari . A sad jedno ozbiljno pitanje , zašto se situacija okrenula za 180 stupnjeva ? NLB (ok razultat),Titula (prošle sezone , ove finale ),Kup (lani f4 ove godine osvojili).... svi uvjeti su to , u čemu je problem ?
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 17:38

lolo je napisao/la:
ipsa je napisao/la:to da nas mozete namarisat..:)....dogovaramo se jos uvijek....
ako bude trece utakmice,ipsa i ja cemo donijeti ovu veliku zastavu,jel to spektakl?
Neznam samo ko će je razvući jer kako vidim ne stane na donju tribinu a gore će opet biti Škripari , jedino njih zamoliti da se momci potrude pa će bit spektakl :D :D
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 17:42

kksiroki je napisao/la:
lolo je napisao/la:
ipsa je napisao/la:to da nas mozete namarisat..:)....dogovaramo se jos uvijek....
ako bude trece utakmice,ipsa i ja cemo donijeti ovu veliku zastavu,jel to spektakl?
Neznam samo ko će je razvući jer kako vidim ne stane na donju tribinu a gore će opet biti Škripari , jedino njih zamoliti da se momci potrude pa će bit spektakl :D :D
zamolicemo skripare 8-)

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 28 maj 2009, 18:04

kksiroki je napisao/la:
ipsa je napisao/la:volio bi kad nas ne bi prozivali vise po pitanju navijanja....mozete mislit kako je nama navijacima kad se situacija u 2 godine okrenula za 180 stepeni....od atmosfere sa 6000 hiljada ljudi u dvorani danas imamo ovakvu situaciju...a kako je to bilo najbolje se vidi sa mog novog avatara :)...i jeste siroki trenutno ima najbolju atmosferu na tekmama i svaka cast na tome...
Majstore , tebe bi ugostio zbog korektnosti , iako čujem da si opasan igrač za vrijeme utakmice ;) , ali to cijenim , a znaš da se uvijek traže slabe točke u protivnika s tim da je trenutno vaša najslabija na tribinama jer u 1/4 utakmice je bilo žalosno a bilo bi i do kraja da ne dođoše Škripari . A sad jedno ozbiljno pitanje , zašto se situacija okrenula za 180 stupnjeva ? NLB (ok razultat),Titula (prošle sezone , ove finale ),Kup (lani f4 ove godine osvojili).... svi uvjeti su to , u čemu je problem ?
ne znam sta bi rekao...niko ne zna sta je tacno uzrok..mozemo mi svi naglabat ovo je ono je...al cinjenica jeste da atmosfere nema otkad horde zla bojkotuju tekme kk bosne odnosno ne dolaze na iste....a onda dosta raje uvijek trazi nesto novo....mnogima je dosadilo ici i gledati domace prvenstvo pa kako je krenulo i nlb...vjerovatno kada bi zaigrali euroligu opet bi se probudio interes...al koji bi opet imao svoj rok trajanja...takvi smo naopaki...sjeti se kad je bosna htjela da se vrati u GL-nlb.....tad je vanjak igrao za SB...pa tada je velika dvorana bila puna i kad se igralo protiv leotara...fakat mi je zao sto je sada tako al sta da se radi...postoji nada da ce se u buducnosti nesto promjenit...izgleda da nas je ovdje na forumu (istinskih navijaca bosne) vrlo malo da bi nesto promjenili po tom pitanju....ja sam licno zeljovac al sve bi dao da se horde vrate na utakmice bosne..u Sa se ocigledno, kada je kosarka u pitanju, vremenom gubi interes ako su desavanja ista....tuzno al istinito...mogao bi do sutra ovako sa zalopojkama, al nikakve koristi...i opet kazem vama svaka cast na potpori koju dajete svom klubu..
I feel devotion!!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.