HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Kevin
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Kevin » 27 maj 2009, 23:39

Jack Killian je napisao/la:haj ne kaki kevine i ne pravi sebi odstupnicu kao svejedno ti i ako ne pobjedite tebi kao ovo dosta ma daj ba ne kalkulisi bez veze usput sinoc pobjeda cista i cestitke

administracija!!

ja sam lijepo iskreno rekao..nisam ocekivao ni ovo, vec sam napisao i prije da je za mene cilj ostvaren..a to je NLB..a sad naslov ako ako..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

lolo d pitar
Kontakt:

Post Postao/la lolo d pitar » 27 maj 2009, 23:40

Kevin je napisao/la:
Jack Killian je napisao/la:haj ne kaki kevine i ne pravi sebi odstupnicu kao svejedno ti i ako ne pobjedite tebi kao ovo dosta ma daj ba ne kalkulisi bez veze usput sinoc pobjeda cista i cestitke

administracija!!

ja sam lijepo iskreno rekao..nisam ocekivao ni ovo, vec sam napisao i prije da je za mene cilj ostvaren..a to je NLB..a sad naslov ako ako..

sta ce ti administracija?

Kevin
Kontakt:

Post Postao/la Kevin » 28 maj 2009, 00:03

lolo je napisao/la:
Kevin je napisao/la:

administracija!!

sta ce ti administracija?

haj ne kaki

:lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

lolo d pitar
Kontakt:

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 00:13

kevine ne seri,momak je jos upotrijebio blazi oblik

mirzza
Kontakt:

Post Postao/la mirzza » 28 maj 2009, 00:14

Kevin je napisao/la:hvala nas četitkama..za mene i da izgubimo nije mi žao..momci su odradili ono sto se od njih ocekivalo,plus jucer su odigrali maestralno samo 3 dana nakon Igoke, meni dosta,ja sam zadovoljan,a mislim da i vi navijaci Bosne morate biti zadovoljni..vratili ste 2 mjesta, osvojili ste kup, dosli ste do final..uglavnom..ja sam zadovoljan Širokim bez obzira na konacni ishod, a najvise volim kad vidim koliko se momci bore, to svatko cjeni

samo se nadam da ce vas ovo finale i povratak u NLB, (za titulu se jos nadam da ce ostati u Sarajevu), finansijski dici, pa da cemo iduce sezone aBd i mi i vi napasti trece mjesto za bh kosarku,
sa onom predstavom od sinoc mozete puno, a nama ako VV ostane dobili smo puno, bit ce zanimljiva tekma u subotu, ova finala su postala pravi bh klasik
Cuva Bog Zelju svog!

ljutinar
Kontakt:

Post Postao/la ljutinar » 28 maj 2009, 08:46

lolo je napisao/la:za utakmicu u subotu ulaz je besplatan,to nesto ko poklon navijacima,odlican potez vase uprave,bice atmosfera zajebata

Pricas gluposti, karte će biti po standardnim cijenama!! A oni što se kace na samo jednu pjesmu Škripara neka se osvrnu oko sebe i što sve njihovi sugrađani a možda i oni sami na tribinama ne izgovore. Samo jedno ime Široki!!

ndbosna
Kontakt:

Post Postao/la ndbosna » 28 maj 2009, 08:52

ljutinar je napisao/la:
lolo je napisao/la:za utakmicu u subotu ulaz je besplatan,to nesto ko poklon navijacima,odlican potez vase uprave,bice atmosfera zajebata

Pricas gluposti, karte će biti po standardnim cijenama!! A oni što se kace na samo jednu pjesmu Škripara neka se osvrnu oko sebe i što sve njihovi sugrađani a možda i oni sami na tribinama ne izgovore. Samo jedno ime Široki!!

Na utakmicama Bosne zadnjih nekoliko sezona nema apsolutno nacionalizma od strane navijaca. Skripari su tu pjesmu pjevali sracunato da bi isprovocirali publiku u Skenderiji. Na svu srecu obezbjedjenje je bilo dobro pa 2-3 lika koja su se zaletila preko ograde nisu je uspjeli preci (a i oni su vjerovatno Boga molili da ih zaustave).

ljutinar
Kontakt:

Post Postao/la ljutinar » 28 maj 2009, 12:25

ndbosna je napisao/la:
ljutinar je napisao/la:

Na utakmicama Bosne zadnjih nekoliko sezona nema apsolutno nacionalizma od strane navijaca. Skripari su tu pjesmu pjevali sracunato da bi isprovocirali publiku u Skenderiji. Na svu srecu obezbjedjenje je bilo dobro pa 2-3 lika koja su se zaletila preko ograde nisu je uspjeli preci (a i oni su vjerovatno Boga molili da ih zaustave).

Ekipa koja je došla u Skenderiju je znala gdje dolazi i bila spremna na sve, ovo si dobro napisao Škripari su pjesmu otpjevali da isprovociraju ostale što je svakom navijaču uz podršku svom klubu i povod da ide na utakmice, malo akcije malo adrenalina i svakako su u pravu da su ti likovi pošli gore bilo bi svašta jer su Škripar em kompaktniji bili em u boljem položaju u odnosu na sve (zato je i bilo stani ispod ograde i gestikuliraj jer ne mozes nista vise). Bilo je ljudiiz Širokog i na ostalim tribinama i čulo se svega od Bleiburga, traženja kostiju, upadanja u Neretvu na povratku, ovog onoga....sličnih nebuloza. Nebitno, Hercegovci je poistovjećivanje sa nama, našom povijesti i mi ćemo ono pjevati uviejk kad god možemo. Nema veze sa stvarima kako vi na to gledate, jer ta stajališta nisu ista!!! Samo jedno ima Široki, samo jednom klubu odani!!

lolo d pitar
Kontakt:

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 13:39

ljutinar je napisao/la:

vidjeces u subotu,mislim to nije bitno za nas,al eto vas moze obradovati ta informacija,pa citav siroki moze doci na utakmicu

kksiroki
Kontakt:

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 14:09

Edođe vrijeme kad se Bosnaši pribojavaju suđenja , šta je reć pa se unaprijed ograđujete da suđenje neće biti dobro
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

ŠB_Fidelis
Kontakt:

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 maj 2009, 14:24

lolo je napisao/la:
ljutinar je napisao/la:

vidjeces u subotu,mislim to nije bitno za nas,al eto vas moze obradovati ta informacija,pa citav siroki moze doci na utakmicu

Pa, dodje ionako vise od 4000 ljudi, kao npr. protiv Igokea-e, a za Bosnu ce ih kako god okrenes biti 5000 bar.
...Život za Široki...

lolo d pitar
Kontakt:

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 15:37

koliko siroki ima stanovnika?

jpg Siroki
Kontakt:

Post Postao/la jpg Siroki » 28 maj 2009, 15:48

lolo je napisao/la:koliko siroki ima stanovnika?

http://bs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0iroki_Brijeg :)

matetaraba
Kontakt:

Post Postao/la matetaraba » 28 maj 2009, 15:49

grad ima oko 10 000 a sa okolicom 30 000

ljutinar
Kontakt:

Post Postao/la ljutinar » 28 maj 2009, 15:51

lolo je napisao/la:
ljutinar je napisao/la:

da je karta 10€ bilo bi 5500 ljudi a ne ovako, najveća glupost su besplatne karte i tražit ćemo svim silama da povuku tu odluku

lolo d pitar
Kontakt:

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 15:56

suton je na radiju rekao da su karte besplatne,nemoj biti glup tako,idi u klub i trazi da povuce tu opkladu,povedi jos malo djece da bude upecatljivije :roll:

jpg Siroki
Kontakt:

Post Postao/la jpg Siroki » 28 maj 2009, 15:57

ja sam isto za da se karte naplacuju,nigdje veze da sad bude ulaz besplatan. Bolje da na prvoj utakmici NLB lige stave besplatan ulaz kao znak zahvalnosti i povratak u NLB ligu

eric_cantona
Kontakt:

Post Postao/la eric_cantona » 28 maj 2009, 16:00

slazem se sa komentarom iznad

a inace, nemojte se bojati sudjenja u Sirokom, i Igokea je imala odlicno sudjenje, Siroki se ne treba s takvim stvarima sluziti, a i da treba, sumnjam da moze, jer su i Bosna i Igokea mocniji u tijelima koja odlucuju. Mi smo zadovoljni da uvije sudjenje bude posteno, ne treba nitko navlaciti za Siroki, samo neka ne navlace ni za protivnika. ako je faul nek svira faul i gotovo

ipsa
Kontakt:

Post Postao/la ipsa » 28 maj 2009, 16:04

ma nemamo se sta bojat sudjenja...bice kako bude...bosna svakako ako bude igrala ko u utorak ne moze se nicem dobrom nadati...
I feel devotion!!

lolo d pitar
Kontakt:

Post Postao/la lolo d pitar » 28 maj 2009, 16:04

matetaraba je napisao/la:grad ima oko 10 000 a sa okolicom 30 000

nista okolica,to se ne pika,onda bi sarajevo imalo milion stanovnika,pika se samo grad,a kolko moze da primi ona dvorana

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.