KK Borac Nektar

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

KK Borac Nektar

Post Postao/la elvir.vogosca » 20 maj 2008, 23:59

Mislim da je ekipa koja je pravi hit u posljednja cetiri kola zasluzila svoj topic na forumu. Definitivno ekipa koja ima sirinu u igri, ima solidne centre a ako oni zakazu vanjska linija jos bolja. Zlatko Jovanovic je jednostavno eksplodirao i momak briljira. Vjerujem da ce nakon ove sezone imati ponuda za bolji angazman (kad kazem bolji mislim na to da ce moci zaraditi solidne pare). Volio bih kada bi dosao u Bosnu naredne sezone.
Borac ako i ne uspije u ovoj sezoni treba se truditi svim silama da gro tima zadrzi na okupu i za narednu sezonu.
SVAKA CAST BORAC!!!

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 21 maj 2008, 15:19

Nadam se da ćemo uspjeti da ostavimo većinu igrača.Tu prije svega mislim na Jovanoviće,zatim Rotbart,Đurasović,pa i Velimirović,Frenklin pogotovo...
Samo velike ekipe mogu sa 1:6 u Ligi 8 otići na 6:6.Stvarno,momci zaslužuju sve pohvale.Večeras očekujem sjajne vijesti iz Istočnog Sarajeva ;)
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 23 maj 2008, 02:27

elvir.vogosca je napisao/la:Vjerujem da ce nakon ove sezone imati ponuda za bolji angazman (kad kazem bolji mislim na to da ce moci zaraditi solidne pare). Volio bih kada bi dosao u Bosnu naredne sezone.
Vjeruj da Zlaji nikad nije bilo do para ni do nekog boljeg statusa.Čovjek igra već 3 godine i to srcem.A iskreno se nadam da neće preći u Bosnu,pogotovo što je i sam rekao da mu je Banjaluka prirasla za srce i da bi volio da sa Borcem osvoji titulu.
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la nerminh74 » 23 maj 2008, 08:56

Dragan-BL je napisao/la:
elvir.vogosca je napisao/la:Vjerujem da ce nakon ove sezone imati ponuda za bolji angazman (kad kazem bolji mislim na to da ce moci zaraditi solidne pare). Volio bih kada bi dosao u Bosnu naredne sezone.
Vjeruj da Zlaji nikad nije bilo do para ni do nekog boljeg statusa.Čovjek igra već 3 godine i to srcem.A iskreno se nadam da neće preći u Bosnu,pogotovo što je i sam rekao da mu je Banjaluka prirasla za srce i da bi volio da sa Borcem osvoji titulu.
uz svo duzno postovanje, dugo borac nece osvojiti titulu, a ovakve serije se rjetko desavaju, ipak je borac previse oscilirao da bi pricali o kontinuitetu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la BrigateBL » 23 maj 2008, 09:17

Zlaja ima odlicnu sezonu iza sebe i tesko da ce ostati . Ono sto je jasno je da ce ako vec bude u BiH sigurno ostati u Borcu. Kad se sjetim samo njegov prvog dolaska u BL u zastavi 128 i sa ogromnom zeljom da se dokazuje. Sad mu se sav rad isplatio.
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Melo15 » 23 maj 2008, 14:03

Dragan-BL je napisao/la:Nadam se da ćemo uspjeti da ostavimo većinu igrača.Tu prije svega mislim na Jovanoviće,zatim Rotbart,Đurasović,pa i Velimirović,Frenklin pogotovo...
Samo velike ekipe mogu sa 1:6 u Ligi 8 otići na 6:6.Stvarno,momci zaslužuju sve pohvale.Večeras očekujem sjajne vijesti iz Istočnog Sarajeva ;)
njega bas i ne vjerujem da ce te moci zadrzati ;) ;)
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 25 maj 2008, 23:21

Eto,nastavili smo seriju odličnih rezultata.Večeras je savladana i Slavija (očekivano) 85:67.Sad još samo da vidimo šta će se dešavati u utorak...
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 25 maj 2008, 23:34

Pravo da se nadam mi niko ne može oduzeti...
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la storm_raider » 28 maj 2008, 12:42

Svaka vam cast ljudi, na lijepoj igri na, i malo vam je falilo da se nadjete u 'majstorici'. Vidimo se sljedece godine, a iz uprave Bosne trebaju uraditi sve moguce da dovedu Jovanovica. Decko je pored Baileya najbolji play lige. Naravno tu je i Grays iz Sirokog.
Sport je lijek za tijelo i duh.

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la elvir.vogosca » 29 maj 2008, 20:28

storm_raider je napisao/la:Svaka vam cast ljudi, na lijepoj igri na, i malo vam je falilo da se nadjete u 'majstorici'. Vidimo se sljedece godine, a iz uprave Bosne trebaju uraditi sve moguce da dovedu Jovanovica. Decko je pored Baileya najbolji play lige. Naravno tu je i Grays iz Sirokog.
Zlaju bi trebao pogledati i selektor Bajramovic. Momak je odlican, moze biti buducnost reprezentacije. Gordic, Jovanovic, Princ i Pasalic.

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 30 maj 2008, 00:03

Nećeš vjerovati...upravo je Mensur bio na utakmici protiv Slavije,izgleda bio Benačekov gost
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 30 maj 2008, 00:25

Žao mi je samo što je doživio povredu skočnog zgloba u sedmom minutu utakmice protiv Gruda :cry: Ali je i pored povrede pokazao svoj karakter i ljubav prema Borcu.Želio je da nastavi,ali jednostavno nije išlo.Da toga nije bilo,pitanje je koja ekipa bi se pripremala za subotnji okršaj sa Bosnom
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la elvir.vogosca » 30 maj 2008, 01:05

Konacno je ponovo stvorena pozitivna atmosfera na kosarkaskim utakmicama u Banjaluci. Cuvajte to, ljudi. Kompleksasi nek svoje komplekse lijece negdje drugo.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la storm_raider » 30 maj 2008, 19:45

Upravo. :)
Sport je lijek za tijelo i duh.

pop84
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 jun 2008, 12:08
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la pop84 » 21 jun 2008, 12:11

Borac ima velike sanse da dobije pozivnicu za NLB ligu.

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la elvir.vogosca » 22 jun 2008, 00:03

pop84 je napisao/la:Borac ima velike sanse da dobije pozivnicu za NLB ligu.
Ali je vec izgubio Zlaju Jovanovica. Cuvajte se ljudi, Sloboda se opasno pojacava

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la Dragan-BL » 22 jun 2008, 00:14

Žao mi je što Zlaja odlazi...naša uprava nije uspjela da ga zadrži...bio bi sigurno najveće pojačanje da je ostao :cry:
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la elvir.vogosca » 22 jun 2008, 00:31

Dragan-BL je napisao/la:Žao mi je što Zlaja odlazi...naša uprava nije uspjela da ga zadrži...bio bi sigurno najveće pojačanje da je ostao :cry:
Ako Borac dobije wildcard morat ce dosta uraditi da pojacaju ekipu. Bez Zlaje to nije ista ekipa definitivno

gavra
Postovi: 402
Pridružen/a: 13 maj 2008, 21:16
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la gavra » 22 jun 2008, 15:53

Ne mogu da vjerujem,zar mora svaka godina u bl da bude ista.Sledece godine ovo,sledece godine ono a na kraju propast kao i svake godine.Ovo se odnosi na sve sportske kolektive fk,rk a evo od ove godine prikljucuje se i kk."Ove godine smo napravili odlican rezultat a sledece godine borba za titulu i nlb ligu",malo sutra.Evo najnoviji potezi pokazuju da su kao i ostali ,Zlaja potpisao za slobodu???Momak koji je zavolio banja luku kao svoj grad,ovi majmuni su ga bukvalno otjerali.Da je otisao u zvezdu,fmp pa i u bosnu koja je realno puno organizovanija a ima i veci budzet ne bi ni nista rekao,al u slobodu koja ce garantujem naredne sezone imati manji budzet od borca,jer ce lopovi uzeti od grada 1 000 000 km,od pivare finu cifru a citao sam da su nasli jos jednog jakog sponzora ne mogu se sjetiti kojeg al nije ni bitno.Bitno je da su ostali duzni svakom igracu po 4 plate pa da svako moze ici gdje hoce.

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Borac Nektar

Post Postao/la elvir.vogosca » 08 jul 2008, 22:22

Kosarkasi banjaluckog Borac Nektara u prvom kolu kvalifikacija Eurocelendz Kupa, 14. i 21.oktobra, igrace protiv ukrajinske Politehnike, odluceno je zrijebom koji je odrzan u Berlinu. Drugi predstavnik BiH u ovom takmicenju, sastav Sirokog Brijega, za protivnika je dobio danski klub Svendborg. Ukoliko ekipa Borac Nektara bude uspjesnija u prvom kolu, u sljedecoj rundi takmicenja, 4. i 11. novembra, igrace protiv rumunskog tima Mobitelko ili njemackog Eve Basketa, dok je moguci protivnik Sirokog Brijega pobjednik meca izmedu gruzijskog Rustavija i ukrajinskog tima Sumihim proma.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.