Igokea

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

jasmin93
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la jasmin93 » 17 jun 2008, 02:32

Dejan je napisao/la:
Fukare tz je napisao/la:
Dejan je napisao/la:ta ista Igokea je puno kvalitetniji tim od Bosne i pored ne sposobnog Karalica imaju dobru sansu da slave

ah da zaboravio sam da je karalic imao slab procenat suta, :mrgreen: pa igraci igraju koliko se sjecam, nije one crnce drzao na parketu u Sa, sta je bilo u Laktasima, opet im nije dao?
kazem vam da idiot ne zna da prica engleski Wrajt nikako ne igra a Allen i Patterson skorz slabo ne voli crnce i zato im neda da igraju. kad je bio Sretenovic tada smo vas nabijali po +15 a sada jedva dobijmo i to kod kuce.

Joj Dejane jesi smijesan, evo ja se u 2:30 ujutro hvatam za stomak od smijeha, daj budi malo manje duhovit, a malo vise realan, pa mi nadji na netu izvjestaj sa utakmice kad ste nas nabili +15 i okaci taj link na ovaj topic
http://www.imagesforme.com/out.php/i309173_sigv4.jpg

ars01
Kontakt:

Post Postao/la ars01 » 17 jun 2008, 12:34

Definitivno će ovaj meč-majstoricu odlučiti kvaliteta Lancea i BB, tako da smatram da će naša Bosna biti sigurni šampion.
Igokea je svoju priliku propustila u prvom meču , kad je igrala bez opterećenja i kad se je i BB povrijedio.
Već u Aleksadrovcu se vidjelo da igosi nemaju tu mentalnu i IGRAČKU kvalitetu da rasture Bosnu.
Samo zahvaljujući greškama Bosne kod FT i sudijskom kriteriju koji je apsolutno išao na stranu Igokee(samo se sjetite silnih ulaza i dosuđenih(izmišljenih)prekršaja nad Bockom i Allenom, utakmica je otišla na Igokeinu stranu.
Bosna i Široki su u ovoj BiH jedini timovi koju su mogli igrati modernu košarku, tj. sa tri visoka i dva vanjska (BB,Ikonić(Jaferson),Bavčić(Ikonić,Đurasović),Lance(Hajrić) i Zimić(Lance,Rahimić) ili Široki(Greys,Štemberger,Dijan(Šola),Fajardo(Župić),Špralja) , ali su i jedni i drugi ,što zbog koncepcije trenera(Zdovc9 ili povrede Igrača(Široki) izgubili dosta na kvaliteti igre, što je u konačnici i dovelo do (pre)ranog ispadanja Širokog.
I za kraj kao što sam to napisao i prije 10-20 dana i što je danas objavljeno u Avazovom Sportu, ako Bosna osvoji titulu pozivnicu dobija Zagreb. U slučaju poraza KK Bosne u finalu , KK Bosna dobija pozivnicu od NLB.
Osobno smatram da samo Sloboda ili Borac BL zaslužuju nastup u NLB i volio bih da NEKO OD NJIH dobije pozivnicu nastup u NLB, jer i Široki i Igokea Partizan igraju maltene bez i jednog BH igrača.
Trebalo bi poraditi da konačno i naša država počne kao i sve ostale države u regionu preferirati domaće igrače, i smanjiti broj stranaca na max 5 bez obzira da li su iz Srbije,Hrvatske,Slovenije, USA ili drugih država.
Smiješno je tragikomično kad je svih 11 ili 12 igrača Širokog STRANCI, a sličan slučaj je i u Igokei(čast Kovačeviću,Čupu i Đurici).

Dejan
Kontakt:

Post Postao/la Dejan » 17 jun 2008, 12:56

izvoli mladi gospodine http://kosarka.ba/content/view/2774/2/ sa Sretenovicem je bilo +17 kad smo igrali sa 3 crnca a sada svaku utakmicu straujemo a jos samo doveli Stefanovica, ali **** tako je to kad imas retardiranog trenera

Melo15
Kontakt:

Post Postao/la Melo15 » 17 jun 2008, 13:53

a mi vas +31 :lol: :lol: :lol:
znaci nama bi bilo bolje da bi jos tako igrate :lol: :lol:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Dejan
Kontakt:

Post Postao/la Dejan » 17 jun 2008, 14:25

to +31 se ne broji jer smo mi tada tek sklapali tim ali to nista ne znaci jer mi danas uzimamo titulu. **** ne mozemo mi 3 puta zaredom lose odigrati mora nas jednom krenuti.

BrigateBL
Kontakt:

Post Postao/la BrigateBL » 17 jun 2008, 14:54

Dejane ajd sad navedi greske Karalica tokom meca sta je trebao uraditi pa da i mi ostali vidimo sta je kosarka.
Daleko od toga da je Drago neki vrhunski strucnjak, ali bas nije ni neznalica. Da li si ti primjetio da Igokea sad prima manje poena igra jacu odbranu, da se puno vise skace. Izuzev prvog duela sa Bosnom primaju manje od 80 poena a jedina yamjerka je igra plejmjekera koju on kao trener mora da kontrolise....

Najveca greska Igokee je nejasna strategija. Pazi oni su u tri godine promjenili 60 igraca i sest trenera, od toga samo ove sezone tri trenera i ti sad pricas bajke. U evropskoj kosarci je tesko gotovo nemoguce nekog nabiti, izuzev ako te ono sut bas ne krene...
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Melo15
Kontakt:

Post Postao/la Melo15 » 17 jun 2008, 17:34

Dejan je napisao/la:to +31 se ne broji jer smo mi tada tek sklapali tim ali to nista ne znaci jer mi danas uzimamo titulu. **** ne mozemo mi 3 puta zaredom lose odigrati mora nas jednom krenuti.

lol pa mi smo tim sklapali sve do pocetka lige 8 a vi nas dobili SAMO 17 razlike lol
:D :D
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

storm_raider
Kontakt:

Post Postao/la storm_raider » 17 jun 2008, 18:30

Ma treba zatvoriti ovu temu. Zalosno.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Alhemicar
Kontakt:

Post Postao/la Alhemicar » 17 jun 2008, 23:01

tatu dodika tatu dodika
-the LORD of the RINGS-

elvir.vogosca
Kontakt:

Post Postao/la elvir.vogosca » 17 jun 2008, 23:03

Prava kosarkaska utakmica kakve treba da budu sve. Nadam se da ce Igokea dobiti Wildcard za NLB, bio bi to dodatan plus za nasu kosarku

BHFanaticos
Kontakt:

Post Postao/la BHFanaticos » 17 jun 2008, 23:27

Ma dobice malo sutra sta ti je. Sta i da dobiju kad ce se u dvorani u aleksandrovcu vijoriti zastave srbije, onda bolje nek zagreb dobije pozivnicu barem je kod njih sve cisto zna se koju drzavu predstavljaju.
A ruku na srce igokea nema kvaliteta za NLB ligu, nema ni Bosna za neki veci rezultat ukoliko se bas ne pojacaju ono pravo tako da je Bosna sasvim dovoljna kao predstavnik Bosne i Hercegovine.

jasmin93
Kontakt:

Post Postao/la jasmin93 » 18 jun 2008, 00:04

Dejan je napisao/la:izvoli mladi gospodine http://kosarka.ba/content/view/2774/2/ sa Sretenovicem je bilo +17 kad smo igrali sa 3 crnca a sada svaku utakmicu straujemo a jos samo doveli Stefanovica, ali **** tako je to kad imas retardiranog trenera

slusajno ili ne gospon Dejan je okacio stranicu na kojoj ima virus, tako da vam ne preporucujem da je posjecujete... :roll:
http://www.imagesforme.com/out.php/i309173_sigv4.jpg

elvir.vogosca
Kontakt:

Post Postao/la elvir.vogosca » 18 jun 2008, 00:13

BHFanaticos je napisao/la:Ma dobice malo sutra sta ti je. Sta i da dobiju kad ce se u dvorani u aleksandrovcu vijoriti zastave srbije, onda bolje nek zagreb dobije pozivnicu barem je kod njih sve cisto zna se koju drzavu predstavljaju.
A ruku na srce igokea nema kvaliteta za NLB ligu, nema ni Bosna za neki veci rezultat ukoliko se bas ne pojacaju ono pravo tako da je Bosna sasvim dovoljna kao predstavnik Bosne i Hercegovine.

Mislim da grijesis u jednom - Igokea je mozda finansijski najobezbjedjenija ekipa u BiH. Necemo sada komentarisati da li su finansije u redu ili ne, ali mislim da ukoliko dobiju wildcard uredice i dvoranu i dovesti pojacanja i dati sve od sebe da uspiju. To moze biti samo plus na bh kosarku.
A sto se tice zastava, kakva god bila postavljena u dvorani oni ce biti predstavnici BiH, svidjalo se to njima ili ne. Mislim da je van pameti da ce namjerno praviti los rezultat kako bi napakostili drzavi (ipak ce kaljati svoje ime).
I trece, mislim da ce i Sirokom goditi da odmore jednu sezonu od NLB-a, da vide gdje su pravili greske i da se pojacaju tako da bi naredno doigravanje za prvaka moglo biti jos kvalitetnije

ars01
Kontakt:

Post Postao/la ars01 » 18 jun 2008, 00:22

Tako se završi i ova basna o vuku(Dodiku) i Crvenkapici (KK Bosni).
I završetak je bio očekivan, sa titulom koja je ostala u Teheranu :) :lol: :D

adnan24
Kontakt:

Post Postao/la adnan24 » 18 jun 2008, 00:32

Wildcard nece dobiti Igokea 100%-jedina dilema je Zagreb ili Siroki
Mnogi putevi vode u Berlin ali najljepsi je onaj preko Minhena...

yoda
Kontakt:

Post Postao/la yoda » 18 jun 2008, 20:03

vala, ne bih volio da siroki dobije pozivnicu nikako. godinama igraju ko kita u nlb-u, pa se samo pojacaju pred kraj naseg prvenstva. igokea bi bar nesto pokusala da uradi

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 18 jun 2008, 20:58

yoda je napisao/la:vala, ne bih volio da siroki dobije pozivnicu nikako. godinama igraju ko kita u nlb-u, pa se samo pojacaju pred kraj naseg prvenstva. igokea bi bar nesto pokusala da uradi

Iskreno, slazem se sa tobom !!! Igokea bi sigurno bila bolja nego Siroki, ali eto... vidjet cemo ko ce da dobije Wildcard ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Dejan
Kontakt:

Post Postao/la Dejan » 18 jun 2008, 21:30

Ikonicu crni Srbine mamu ti nabijem izdao si Srpski narod i Srpstvo treba ti zabraniti ulaz u Republiku Srpsku

laki
Kontakt:

Post Postao/la laki » 18 jun 2008, 22:04

Dejan je napisao/la:Ikonicu crni Srbine mamu ti nabijem izdao si Srpski narod i Srpstvo treba ti zabraniti ulaz u Republiku Srpsku
a bogati gde ti dodje ta RS...ili si i ti jedan od dodikovih budala...ne diraj ikonu

Melo15
Kontakt:

Post Postao/la Melo15 » 18 jun 2008, 22:18

Dodik je znao da ce mu se ovo desiti
pa je kad je Sinisa otiso u Igoke-u i Ikoni nudio ugovor ali ova jpametan nije htjeo preci
A nije Ikona nikog izdao
nego su vas izdali vasi PLACENICI!!!! :!: :!: :!:

Ikonicu crni Srbine mamu ti nabijem izdao si Srpski narod i Srpstvo treba ti zabraniti ulaz u Republiku Srpsku

ovo samo pokazuje kakvih SELJAKA ima u BiH :twisted: :twisted: :twisted:

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.