Igokea

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la TaRgEt_ » 08 maj 2010, 10:12

Devil je napisao/la:Jeli se to sada Igokeaa plasirala u NLB.Danas citam u novinama da jeste. :?



Nista nije jos odluceno drugu pozivnicu daje vodstvo NLB ali vidjecemo blizu su da budu ...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
ЛАЗАРЕВО 2 - БЛ
Postovi: 187
Pridružen/a: 21 apr 2010, 15:39

Re: Igokea

Post Postao/la ЛАЗАРЕВО 2 - БЛ » 09 maj 2010, 01:18

TaRgEt_ je napisao/la:
Devil je napisao/la:Jeli se to sada Igokeaa plasirala u NLB.Danas citam u novinama da jeste. :?



Nista nije jos odluceno drugu pozivnicu daje vodstvo NLB ali vidjecemo blizu su da budu ...
" ", ? $ - јесте јер ? & " $ 2 ' а & су $ " $ " $ & - " $ $ " а с " $ је $ $ " " ? 99% - & $ " овај пут
Прва & јутарња " " & ја " $, " " те ? " свега ? ? о ", %... % ?!!! $ ' ' " ? не ' " $ &...

koš.
Postovi: 7
Pridružen/a: 04 maj 2010, 00:08
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la koš. » 10 maj 2010, 21:19

Ma pusti ih Bijeljinac,to sto oni pate od nekih stvari to je njihov problem,to sto neće da pogledaju realno vec samo mi i to je njihov problem.Pa jedan Široki (koji je sad trenutno naša najtrofejnija i najbolja ekipa)je iz znamo kog mjesta i znamo koju je ligu igrao pre rata i to što su sada, pa jel treba da pljujemo po njima sto su najbolji.Pa baš treba da se divimo takvim ljudima sto idu napred i sto su najbolji.Njima Igokea smeta,pa takav primitivizam nećeš naći u Širokom kao što doživljvaš u Sarajevu.
Ali su oni bogom dani da lupaju i prave se pametni,da vredjaju po forumu i da daju takva pogrdna imena.
Zato će oni da maštaju o pozivnici i da gledaju Igokeu i Široki sledeće godine preko tv a da osjete žar lijepe lige 11,12,13 il 14 pošto se nikad nezna koliko ce klubova da učestvuje il ko će da istupi.
A kad ih je Igokea(ta seoska)razvaljivala po 50 i više razlike neće da spomenu i prije koliko,ta Igokea je stvorena mnogo pre nekih što lupaju ovde i ta Igokea ce biti trn u oku i dalje njima.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 10 maj 2010, 21:44

koš. je napisao/la:Ma pusti ih Bijeljinac,to sto oni pate od nekih stvari to je njihov problem,to sto neće da pogledaju realno vec samo mi i to je njihov problem.Pa jedan Široki (koji je sad trenutno naša najtrofejnija i najbolja ekipa)je iz znamo kog mjesta i znamo koju je ligu igrao pre rata i to što su sada, pa jel treba da pljujemo po njima sto su najbolji.Pa baš treba da se divimo takvim ljudima sto idu napred i sto su najbolji.Njima Igokea smeta,pa takav primitivizam nećeš naći u Širokom kao što doživljvaš u Sarajevu.
Ali su oni bogom dani da lupaju i prave se pametni,da vredjaju po forumu i da daju takva pogrdna imena.
Zato će oni da maštaju o pozivnici i da gledaju Igokeu i Široki sledeće godine preko tv a da osjete žar lijepe lige 11,12,13 il 14 pošto se nikad nezna koliko ce klubova da učestvuje il ko će da istupi.
A kad ih je Igokea(ta seoska)razvaljivala po 50 i više razlike neće da spomenu i prije koliko,ta Igokea je stvorena mnogo pre nekih što lupaju ovde i ta Igokea ce biti trn u oku i dalje njima.
sad ces da kazes da je igokea visestruki sampion...aha, znaci igokea je institucija, ove godine ste dobili, ok, ali sjetite se samo koliko puta ste se napatili i koliko puta vas je bosna tresnula....ove godine bosna je sama sebi kriva, ali sada se praviti kao da stalno dobijate :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ..a koga ste vi sve ove godine gledali u NLb...i corava koka nadje zrno......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

koš.
Postovi: 7
Pridružen/a: 04 maj 2010, 00:08
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la koš. » 10 maj 2010, 21:49

Ja nisam rekao da smo višestruki al jesmo bili prvaci.Jeste,mnogo puta ste pobjedili al i mi vas.Ja tebi pišem o poštovanju što vi nemate,ne lično ti al većina jeste.Nisam nijednom ja lično omalovažavao bosnu za razliku od vas koji svašta pišete.

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la mahalac » 10 maj 2010, 22:06

Da postujem ekipu koja je nastala i postoji samo dok postoji i njezin kriminalizirani osnivac tj njegova politika, je stvarno ludo i rekao bih kao i sve sto danas dolazi iz manjeg entiteta bezobrazno i provokativno.
Za mene a siguran sam i sve postovaoce sporta u BiH, sto se sjevera BiH tice postoji samo kkBorac i tu je pocetak i kraj.
Da poraz boli ali kad skontam koliko taj jadni narod u entitetu pati da bi se omogucila tj platili placenici da poraze inace nikad jadniju kkbosnu iz prvenstveno politickih razloga onda mi ko bude lakse(a ne bi trebalo bit) :oops:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

koš.
Postovi: 7
Pridružen/a: 04 maj 2010, 00:08
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la koš. » 10 maj 2010, 22:10

Ovaj entitet je mnogo velik i možeš da maštaš za ovakim entitetom a ne tvoj taj jadni koji je sastavljen od dva.I Sad možeš da dodješ ,al neznam u koju ćeš dvoranu samo ići pošto ćete i iz ove biti izbačeni,da se diviš tvom borcu i uživaš u utakmici mahalac.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 10 maj 2010, 22:14

koš. je napisao/la:Ja nisam rekao da smo višestruki al jesmo bili prvaci.Jeste,mnogo puta ste pobjedili al i mi vas.Ja tebi pišem o poštovanju što vi nemate,ne lično ti al većina jeste.Nisam nijednom ja lično omalovažavao bosnu za razliku od vas koji svašta pišete.
bili ste prvaci jednom i to je to.....kada god je trebalo niste nas mogli dobiti, to je jedna istina....ja nisam omalovazao igokeu, ja sam samo rekao da nista nisu bolji od ove bosne..mozda malo u datom trenutku....bosna je prica sama za sebe...a sto se mene tice, nek sjedi u upravi ko hoce...nisam ja kriv sto mi je nakaradna drzava, sto je onaj, sto je ovaj, politika me ne zanima.....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

koš.
Postovi: 7
Pridružen/a: 04 maj 2010, 00:08
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la koš. » 10 maj 2010, 22:20

neno#4 je napisao/la:
koš. je napisao/la:Ja nisam rekao da smo višestruki al jesmo bili prvaci.Jeste,mnogo puta ste pobjedili al i mi vas.Ja tebi pišem o poštovanju što vi nemate,ne lično ti al većina jeste.Nisam nijednom ja lično omalovažavao bosnu za razliku od vas koji svašta pišete.
bili ste prvaci jednom i to je to.....kada god je trebalo niste nas mogli dobiti, to je jedna istina....ja nisam omalovazao igokeu, ja sam samo rekao da nista nisu bolji od ove bosne..mozda malo u datom trenutku....bosna je prica sama za sebe...a sto se mene tice, nek sjedi u upravi ko hoce...nisam ja kriv sto mi je nakaradna drzava, sto je onaj, sto je ovaj, politika me ne zanima....
Sa tobom čovjek može da razgovara jer si normalan.Jeste,pokušavali su,al kakva bi bila draž košarke da nema nekog da se suprostavi tim ekipama,da one samo dominiraju.Pa red je da jednom uspeju i sad netreba to pljuvati.

Avatar
Pašalić
Postovi: 268
Pridružen/a: 05 apr 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Pašalić » 11 maj 2010, 09:27

Za @Bjeljinca i @Koš-a.
Neću uopće mnogo da komentarišem navode o vašoj "instituciji" iz Aleksandrovca. Ovo drugo mjesto koje ćete da osvojite u muškoj košarci i plasman u NLB- zar je to toliko vaše dike vrijedno - ko da ste Euroligu osvojili. Samo da znate, od "atraktivnijih" sportova u Sarajevo stižu titule: Fudbal, ženska košarka, rukomet i da ti ne nabrajam više šta, da ne pričam šta osvajaju klubovi iz ostalih gradova iz FBiH (sve ostalo) :D . Faktički u RS-u su, nasuprot Federaciji, rijetki respektabilni sportski kolektivi. Pa i ta Igokea bi bila dno dna da se lično vaš premijer nije za nju zauzeo. Biće Bosna opet šampion , ne sekirajte se. A ti Bjeljinac, hvataj se Radnika, pa nije vam Igokea - koš.repka RS-a ako joj je premijer boss, pa da svi za nju navijate. ;)

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la mahalac » 11 maj 2010, 09:34

Ma ne treba svoditi diskusiju na nacionalno prepucavanje, zaista mi to nije cilj. Pa bar mi bosnasi (i ja medju njima) navijamo vec dugo za tim kojem je ne prva petorka nego prva desetorka sastavljena od Srba(i neka je) i tu sva ta glupa nacio. diskusija pada u vodu.
Samo treba biti posten i reci tj imenovati stvari onako kako jeste, kao sto mi to imenujemo na temi kkbosna, a to je kriminal, korupcija-politika u sportu. Koja tradicija kkIgokea???? :shock:
Svi to svuda znaju, ali treba vremena...
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
Pašalić
Postovi: 268
Pridružen/a: 05 apr 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Pašalić » 11 maj 2010, 09:46

mahalac je napisao/la:Ma ne treba svoditi diskusiju na nacionalno prepucavanje, zaista mi to nije cilj. Pa bar mi bosnasi (i ja medju njima) navijamo vec dugo za tim kojem je ne prva petorka nego prva desetorka sastavljena od Srba(i neka je) i tu sva ta glupa nacio. diskusija pada u vodu.
Samo treba biti posten i reci tj imenovati stvari onako kako jeste, kao sto mi to imenujemo na temi kkbosna, a to je kriminal, korupcija-politika u sportu. Koja tradicija kkIgokea???? :shock:
Svi to svuda znaju, ali treba vremena...
Nikad i nigdje se ne bih bavio time. Multietničnost i tolerancija je temelj ove države i argument više za ljubav prema KKB, koja je bar što se toga tiče, uvijek bila b.o.

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la kksiroki » 11 maj 2010, 19:14

Vidim već dosta dugo se ovdje vodi rasprava na relaciji KKB i Igokea .
Probati ću napisati par stvari kako sam ih ja doživio kad je Igokea u pitanju .
Bio sam gore 4-5 puta i moji utisci su ovakvi .
Dvorana u kojoj je najlakše igrati , nema nacionalizma ( osim ako je nekome nacionalizam par zastava i pjesma lijepa je srpska) , ljudi (veliki broj ženski na tekmi ) su jako pristojni , iako svi sjede 5cm od terena nikakvih problema nema.
Ljudi u klubu i oko njega mi izgledaju jako pristojno .
E sad klub organizacijski je dosta daleko od jedne profesionalne razine , jer ne smije se dozvoliti da je kvalitet igrača iznad razine klupske administracije , znači da ne bi netko pogrešno shvatio ovo što sam napisao jer sam pri tome mislio da nije samo biti klub biti u mogućnosti dovesti nekog igrača nego je klub biti iznad tog istog kojeg si doveo a ne da se on podsmijava ( info je od igrača koji je igrao gore) onima koji ga plaćaju .
Klub je preovisan o jednom čovjeku što nije dobro nigdje pa tako ni u Igokei ( recimo kod nas upravni odbor čini 10 skoro pa podjednaki gospodarstvenika iz ŠB i da ih 3-4 ode ne bi se mnogo klub potresao ) .
Sad ove priče o klubu iz jednog sela su jadne, ružne, tužne, žalosne , cinične..................i mogao bi ovako pisati cijeli dan , k tome što te taj ist klub ubio 2-0 ( kad su nas dobili prije 2 sezone cijela dvorana im je zapljeskala i nitko se nije pitao jeli dolaze iz "sela" ili grada ) i kad te razvalio najlakše je reći oni su ovakvi ili onakvi umjesto postaviti sebi pitanje pa koji smo k.uuura...c mi radili pa nas oni ovako razvale .
Nadam se dobrim tekmama u ovom finalu i hvala Bogu našoj pobjedi , također se nadam da sam drugu utakmicu u Aleksandrovcu u kojem se ali ovo sad iskreno bolje,sigurnije,opuštenije osjećam nego u Mostaru,Čapljini,Posušju a da nepričam a nekim daljim mjestima .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

zeljko kelecevic
Postovi: 69
Pridružen/a: 03 feb 2010, 09:59
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la zeljko kelecevic » 11 maj 2010, 21:22

kksiroki je napisao/la:Vidim već dosta dugo se ovdje vodi rasprava na relaciji KKB i Igokea .
Probati ću napisati par stvari kako sam ih ja doživio kad je Igokea u pitanju .
Bio sam gore 4-5 puta i moji utisci su ovakvi .
Dvorana u kojoj je najlakše igrati , nema nacionalizma ( osim ako je nekome nacionalizam par zastava i pjesma lijepa je srpska) , ljudi (veliki broj ženski na tekmi ) su jako pristojni , iako svi sjede 5cm od terena nikakvih problema nema.
Ljudi u klubu i oko njega mi izgledaju jako pristojno .
E sad klub organizacijski je dosta daleko od jedne profesionalne razine , jer ne smije se dozvoliti da je kvalitet igrača iznad razine klupske administracije , znači da ne bi netko pogrešno shvatio ovo što sam napisao jer sam pri tome mislio da nije samo biti klub biti u mogućnosti dovesti nekog igrača nego je klub biti iznad tog istog kojeg si doveo a ne da se on podsmijava ( info je od igrača koji je igrao gore) onima koji ga plaćaju .
Klub je preovisan o jednom čovjeku što nije dobro nigdje pa tako ni u Igokei ( recimo kod nas upravni odbor čini 10 skoro pa podjednaki gospodarstvenika iz ŠB i da ih 3-4 ode ne bi se mnogo klub potresao ) .
Sad ove priče o klubu iz jednog sela su jadne, ružne, tužne, žalosne , cinične..................i mogao bi ovako pisati cijeli dan , k tome što te taj ist klub ubio 2-0 ( kad su nas dobili prije 2 sezone cijela dvorana im je zapljeskala i nitko se nije pitao jeli dolaze iz "sela" ili grada ) i kad te razvalio najlakše je reći oni su ovakvi ili onakvi umjesto postaviti sebi pitanje pa koji smo k.uuura...c mi radili pa nas oni ovako razvale .
Nadam se dobrim tekmama u ovom finalu i hvala Bogu našoj pobjedi , također se nadam da sam drugu utakmicu u Aleksandrovcu u kojem se ali ovo sad iskreno bolje,sigurnije,opuštenije osjećam nego u Mostaru,Čapljini,Posušju a da nepričam a nekim daljim mjestima .
svaka cast za pisanje.vidi se da si pravi sportski tip.bravo bravo.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Ted Mosby » 13 maj 2010, 00:05

Sve čestitke na kvalitetnoj partiji večeras, nadam se da će sve utakmice biti ovako uzbudljive i napete, vama je večeras kod minus 5 nedostajalo malo koncentracije al bit će bolje. Puno sreće vam želim
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu


cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la cikac » 14 maj 2010, 13:35

druže, iako mislim da bosna za koju ja navijam prema ovosezonskim igrama i rezultatima ne zaslužuje da igra u NLB ligi u narednoj sezoni, ovo što si linkovao nema nikakve veze sa aktuelnom situacijom.

KSBiH je postavio pravilnik po kojem se popunjavaju dva mjesta koja savez dobije na osnovu rezultata u NLB ligi. Obzirom da je BiH izborila samo jedno mjesto, naš savez daje samo jednog predstavnika (prema pravilniku koji si linkovao, to će biti prvak). Drugi predstavnik ulazi na pozivnicu koju daje NLB liga. kome će liga dati pozivnicu još nije poznato, ali je sigurno da NLB liga nije obavezna da slijedi proecdure okje propisuje KSBiH.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Kevin » 14 maj 2010, 14:00

hannibal825 je napisao/la:Finalisti u NLB ligi

http://radioigokea.info/index.php?optio ... novost=563
po ovomebi značio da je Široki već siguran NLB-liugaš jer je osvojio Ligu 6!? a sumnjam da je to tako..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

igos
Postovi: 61
Pridružen/a: 28 okt 2008, 19:21
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la igos » 15 maj 2010, 21:03

ovaj mi karalic nije jasan...izvadi mesija iz igre koji je dobro igrao i ljepio banane i ne vraca ga u igru...i sta koji k**ac drzi ovog zujovica,covjek nista dobro ne pridonosi timu..izgubljen vec zadnjih mjesec dana!!...nije ni cudo da gubimo na poluvremenu sa ovakvom igrom..a siroki kao i obicno ima odlican sut za 3...

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la kksiroki » 16 maj 2010, 09:41

igos je napisao/la:ovaj mi karalic nije jasan...izvadi mesija iz igre koji je dobro igrao i ljepio banane i ne vraca ga u igru...i sta koji k**ac drzi ovog zujovica,covjek nista dobro ne pridonosi timu..izgubljen vec zadnjih mjesec dana!!...nije ni cudo da gubimo na poluvremenu sa ovakvom igrom..a siroki kao i obicno ima odlican sut za 3...
Neznam negdje prije početka lige 6 sam napisao od prilike da ako Drago uspije za ovako kratko vrijeme uigrati ovoliko novih igrača odmah ga za izbornika treba gurnuti . Mi smo tokom cijele sezone promijenili 2 igrača i to jednog nakon 1.kola NLB-a a drugog zbog povrede leđa , dok se Igokea prošetala ligom 13 i na kraju otpusti 5-6 igrača i dovede 2 pojačanja i 4 poluigrača pod ovim prvim mislim na Messija i Đerisimovića dok ova ostala 4 su pokazali da nemaju nikakvu posebnu vrijednost u košarci .
Ono što je Igokea odigrala u srijedu kod nas je max.one ekipe a naravno da su bili opušteni i nisu imali što izgubiti a tu utakmicu je ŠB odigrao na min.mogućnosti .
Drago je solidan trener ali teško je postaviti igru sa onoliko amera u ekipi , teško je njima pojasniti stvari kao recimo jedno našem domaćem dečku , a drugi Dragin problem je trener Velić na drugoj strani , ono što je sinoć u taktičkom smislu prezentirao je za svaku pohvalu . Čovjek je u prvoj tekmi već započeo drugu ne stavivši Čolaka ni sekundu dok mu je on u Aleks. startao u petorci i odigrao 15-ak minuta i to jako dobrih ( sigurno se nije Drago tome nadao ) , prvi centar tokom tekme je bio 20-to godišnji Planinić a ne 35-to godišnji Grgat (7-8 minuta nisam siguran ) što se opet nije mogao nadati , a posebno kad se pogleda obrana čas se igrala zona 2-3 čas 1-2-2 čas čovjeka čas presing a Bogami protivnici ni jedan napad nisu znali šta ih čeka kad pređu centar .
Mnogi zaboravljaju šta znači teza"uigrana ekipa" e pa to je ono sinoć što je prezentirano, rotirano 10 igrača čak 11 ali ne računam Ramljakove 2 minute , i nikada se igrači ne pogube kako u obrani tako i u napadu , zašto? pa zato što su 2 godine zajedno (većina njih) i lako je uklopiti u toku sezone 1-2 nova igrača .
Za kraj mislim da će možda zvučati malo prepotentno ali ovogodišnja ekipa ( ne pojedinačno igrači ) je možda jedna od najboljih koje su igrale BH ligu ikada .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.