Igokea

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Dejan
Postovi: 13
Pridružen/a: 11 jun 2008, 11:07
Kontakt:

Igokea

Post Postao/la Dejan » 11 jun 2008, 11:28

cuo sam od ljudi koji su bliski upravi da je izgleda Drago kupljen od Bosne da namjerno izgubi utakmicu. e sad ako su oni meni slagali onda lazem i ja vama ali ja ne mogu shvatiti da nismo mogli pobjediti bosnu od koje smo ruku na srece puno bolji. ovaj komentar mi je skroz cudan "Čestitam Bosni na zsaluženoj pobjedi. Ne bih želio komentarisati incident, to je stvar našeg kluba i igrača. Sigurno je da ćemo se dobro pripremiti da u revanšu uzvratimo Bosni i da u majstorici pokušamo doći do trofeja. Bili smo previše nervozni onda kada smo imali deset koševa viška, trebali smo bolje reagovati i prelomiti susret u našu korist, kazao je Drago Karalić, trener Igokee."

Kad se uzme u obzir da kljucni igraci kod nas nisu igrali kad se lomi utakmica onda ovo stvarno mogu povjerovati. Rajt kod nas u zadnje vrijeme nikako ne igra dok je kod Sretenovica cesto bio medju boljim igracima a Drago ga uopste ne koristi. Ima tu jos mnogo sumljivih poteza ali se nadam da ovo nije istina ali neke stvari stvarno ne mogu objasniti.

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la biskitt » 11 jun 2008, 11:46

Jeste i ja sam cuo, od tetke kojoj je rekla njena frizerka da je vidjela Karalica u petak na cevapima sa Bukvom.. Dogovoreno je da Drago odabere najveceg papka u timu da isprovocira publiku kod rezultata 69:69, ne bi li tako Bosna dobila 4 slobodna i loptu sa strane.

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la BrigateBL » 11 jun 2008, 12:10

i moja tetka je to cula u Banjaluci....he he
Al nisu mu se svidjeli cevapi vise voli banjalucke...
Ma daj te vise ljudi okanite se gluposti..
Igokei je obecana sjajna premija za titulu i sami su krivi za poraz nazalost...
Kod plus 10 ih je krenulo neko ludilo, lose su igrali odbranu na vilijamsu i Ikonicu gdje su im dopustili da se razigraju. Kao sto je i najavljeno kljuc uspjeha je zaustavljanje Vilijamsa, nisu to uradili i kraj price
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
bosanac
Postovi: 96
Pridružen/a: 16 maj 2008, 12:10
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la bosanac » 11 jun 2008, 14:22

ja mislim da je sve to krenulo od strane visokih duznosnika europske unije koji bi volili da vide igokeu u nlb ligi za promjenu od dosadne bosne i sirokog... :mrgreen:

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la storm_raider » 11 jun 2008, 15:14

Ma za sve je kriva moja tetka. :D
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la vucko » 11 jun 2008, 15:28

Hocemo li radi tetki djeliti Banove i zakljucavati temu!!!
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Dejan
Postovi: 13
Pridružen/a: 11 jun 2008, 11:07
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Dejan » 11 jun 2008, 17:59

samo se vi spradjte koliko hocete ali neka mi neko objasni zasto su pretezno Lydeka, Peterson i Sefanovic bili na klupi kad se utakmica lomila. ti fifti si smesan uporedjujes Rajta i pasalica ovaj prvi najkorisniji igrac lige a drugi ne zna ni da prevede loptu. ne mogu shvatiti da ovako kvalitetna ekipa moze izgubiti ovako vaznu utakmicu i to od bosne koja trenutno uopste nije kvalitetna ekipa. Karalic ili je lud ili je prodao utakmicu trece nema.

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Fukare tz » 11 jun 2008, 18:50

Dejan je napisao/la:samo se vi spradjte koliko hocete ali neka mi neko objasni zasto su pretezno Lydeka, Peterson i Sefanovic bili na klupi kad se utakmica lomila. ti fifti si smesan uporedjujes Rajta i pasalica ovaj prvi najkorisniji igrac lige a drugi ne zna ni da prevede loptu. ne mogu shvatiti da ovako kvalitetna ekipa moze izgubiti ovako vaznu utakmicu i to od bosne koja trenutno uopste nije kvalitetna ekipa. Karalic ili je lud ili je prodao utakmicu trece nema.
Pitas li se koliko su imali licnih gresaka pa su sjedili na klupi?
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Dejan
Postovi: 13
Pridružen/a: 11 jun 2008, 11:07
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Dejan » 11 jun 2008, 19:46

jeli hoces da kazes da igrac sa 3 ili 4 lince mora sjediti na klupi? kad se utakmice lome takvi igraci moraju da igraju pa makar zaradili 5 licnih

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Melo15 » 11 jun 2008, 21:22

pa onda kad bude zadnjih 30-40 sec on sa 5 licnih sjedi na klupi i bodri suigrace :lol: :lol: :lol:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la elvir.vogosca » 12 jun 2008, 00:49

Teorija zavjere... A zato su se oni iz Sirokog onoliko smijali u Skenderiji!!!

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la jasmin93 » 12 jun 2008, 10:33

Dejan je napisao/la:samo se vi spradjte koliko hocete ali neka mi neko objasni zasto su pretezno Lydeka, Peterson i Sefanovic bili na klupi kad se utakmica lomila. ti fifti si smesan uporedjujes Rajta i pasalica ovaj prvi najkorisniji igrac lige a drugi ne zna ni da prevede loptu. ne mogu shvatiti da ovako kvalitetna ekipa moze izgubiti ovako vaznu utakmicu i to od bosne koja trenutno uopste nije kvalitetna ekipa. Karalic ili je lud ili je prodao utakmicu trece nema.
daj ba dejane ti si smijesan, a ne neko od nas... 1. da je rajt toliko dobar ne bi igro u igokei nego u nekom jacem klubu... mozda posusje :mrgreen: ... 2. pasalic je prevodio lopte protiv turk telekoma i juventuta, a da ne zna protiv igokee... :mrgreen: 3. bosna sigurno, tako "nekvalitetna" ekipa je prosla u drugu fazu uleba i to je po tvojoj prici postigla kopovanjem utakimice protiv albe iz berlina koja je ispracena sa 15 razlike... :mrgreen: 4. suti i sljedeci put kad budes pisao neki post nemoj napusen pisat i pogledaj realnost, a ne da mislis da igokea moze igrat u NBA... :mrgreen: i da znas sigurno bosna nije spala na to da kupuje utakmice od igokee :roll:

Avatar
BHFanaticos
Postovi: 17
Pridružen/a: 12 jun 2008, 11:47
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la BHFanaticos » 12 jun 2008, 12:18

Svaka cast brate, e to vam je istina dusmani Bosna je institucija za sve klubove u BiH pa tako i za igokeu

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la elvir.vogosca » 13 jun 2008, 01:27

BHFanaticos je napisao/la:Svaka cast brate, e to vam je istina dusmani Bosna je institucija za sve klubove u BiH pa tako i za igokeu
Htjeli mi to priznati ili ne, institucija je i Siroki...

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Fukare tz » 13 jun 2008, 13:28

elvir.vogosca je napisao/la:
BHFanaticos je napisao/la:Svaka cast brate, e to vam je istina dusmani Bosna je institucija za sve klubove u BiH pa tako i za igokeu
Htjeli mi to priznati ili ne, institucija je i Siroki...
ako je Siroki institucija mozes li mi reci jednog njihovog kosarkasa koji je izasao iz njihove skole kosarke. Nije institucija ako se kupuju tudji igraci, institucija ti je kad napravis 5-10 igraca pa ih prodas, sjeti se samo brotnja u fudbalu, igrali su ligu prvaka dok su imali para, gdje su sad? u 3 ligi, tako isto ceka i siroki i igokeu, nece vjecno biti tu dodik
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la storm_raider » 13 jun 2008, 13:56

Samo cu ti reci Stanko Barac. I mi smo napravili SAMO Dzedovica.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Dejan
Postovi: 13
Pridružen/a: 11 jun 2008, 11:07
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Dejan » 13 jun 2008, 13:57

jasmin93 je napisao/la:
Dejan je napisao/la:samo se vi spradjte koliko hocete ali neka mi neko objasni zasto su pretezno Lydeka, Peterson i Sefanovic bili na klupi kad se utakmica lomila. ti fifti si smesan uporedjujes Rajta i pasalica ovaj prvi najkorisniji igrac lige a drugi ne zna ni da prevede loptu. ne mogu shvatiti da ovako kvalitetna ekipa moze izgubiti ovako vaznu utakmicu i to od bosne koja trenutno uopste nije kvalitetna ekipa. Karalic ili je lud ili je prodao utakmicu trece nema.
daj ba dejane ti si smijesan, a ne neko od nas... 1. da je rajt toliko dobar ne bi igro u igokei nego u nekom jacem klubu... mozda posusje :mrgreen: ... 2. pasalic je prevodio lopte protiv turk telekoma i juventuta, a da ne zna protiv igokee... :mrgreen: 3. bosna sigurno, tako "nekvalitetna" ekipa je prosla u drugu fazu uleba i to je po tvojoj prici postigla kopovanjem utakimice protiv albe iz berlina koja je ispracena sa 15 razlike... :mrgreen: 4. suti i sljedeci put kad budes pisao neki post nemoj napusen pisat i pogledaj realnost, a ne da mislis da igokea moze igrat u NBA... :mrgreen: i da znas sigurno bosna nije spala na to da kupuje utakmice od igokee :roll:
ma sta ti znas mali smradu, sutra ce te popisiti sa 30 razlike a treca utakmica ako bude regularna najmanje sa +15

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la nerminh74 » 13 jun 2008, 14:01

Fukare tz je napisao/la:
elvir.vogosca je napisao/la:
BHFanaticos je napisao/la:Svaka cast brate, e to vam je istina dusmani Bosna je institucija za sve klubove u BiH pa tako i za igokeu
Htjeli mi to priznati ili ne, institucija je i Siroki...
ako je Siroki institucija mozes li mi reci jednog njihovog kosarkasa koji je izasao iz njihove skole kosarke. Nije institucija ako se kupuju tudji igraci, institucija ti je kad napravis 5-10 igraca pa ih prodas, sjeti se samo brotnja u fudbalu, igrali su ligu prvaka dok su imali para, gdje su sad? u 3 ligi, tako isto ceka i siroki i igokeu, nece vjecno biti tu dodik
stanko barac (koji je prodan za pare koje ni jedan nas klub nikada nije dobio, 1,2 mil. € u 3 godine ili po 400 000) i vedran princ, uskoro ce izaci barac mladzi, plaininic i bubalo (centar), siroki sada radi na okupljanju mladih po hercegovini i odvodzenje istih u njihov klub
ali velika mana i ono sto meni smeta da svaki igrac koji valja nesto zaigra za mladu repku hrvatske
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Mr Plummer » 13 jun 2008, 14:17

Samo malo smanjite tenzije, da ne dijelimo opomene i banove ;)
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la jasmin93 » 13 jun 2008, 18:49

Dejan je napisao/la:
jasmin93 je napisao/la:
Dejan je napisao/la:samo se vi spradjte koliko hocete ali neka mi neko objasni zasto su pretezno Lydeka, Peterson i Sefanovic bili na klupi kad se utakmica lomila. ti fifti si smesan uporedjujes Rajta i pasalica ovaj prvi najkorisniji igrac lige a drugi ne zna ni da prevede loptu. ne mogu shvatiti da ovako kvalitetna ekipa moze izgubiti ovako vaznu utakmicu i to od bosne koja trenutno uopste nije kvalitetna ekipa. Karalic ili je lud ili je prodao utakmicu trece nema.
daj ba dejane ti si smijesan, a ne neko od nas... 1. da je rajt toliko dobar ne bi igro u igokei nego u nekom jacem klubu... mozda posusje :mrgreen: ... 2. pasalic je prevodio lopte protiv turk telekoma i juventuta, a da ne zna protiv igokee... :mrgreen: 3. bosna sigurno, tako "nekvalitetna" ekipa je prosla u drugu fazu uleba i to je po tvojoj prici postigla kopovanjem utakimice protiv albe iz berlina koja je ispracena sa 15 razlike... :mrgreen: 4. suti i sljedeci put kad budes pisao neki post nemoj napusen pisat i pogledaj realnost, a ne da mislis da igokea moze igrat u NBA... :mrgreen: i da znas sigurno bosna nije spala na to da kupuje utakmice od igokee :roll:
ma sta ti znas mali smradu, sutra ce te popisiti sa 30 razlike a treca utakmica ako bude regularna najmanje sa +15
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha
daj ba nemoj me nasmijavat... pa bosna ni od san antonia ne moze kuci izgubit sa 15 razlike... neg... na kojoj si ti dozi da i meni malo das Bgt? :mrgreen: :lol:.... eto kolika si seljacina... dosao iz nekakve vukojebine kod BL i nest govoris 'smradu'... :roll: aaaaa sutra hoce bit 30 razlike, ali za bosnu :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.