Igokea

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la BrigateBL » 16 maj 2010, 11:30

Slazem se za Siroki.Ekipa koja ima sve poslozeno kako treba plus Velic je odlicno rotirao. Nisu nijednog momenta pali
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

igos
Postovi: 61
Pridružen/a: 28 okt 2008, 19:21
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la igos » 09 jun 2010, 17:26

....moram se negdje malo istresti...iako bi sada svasta opsovao svima,ipak cu se malo suzdrati....
ova odluka od celnika nlb liga da dodjeli pozivnicu bosni koja je potpuno ne zasluzena pokazuje samo koliko je ta liga privatna i kako se pravila uopste ne postuju...kao i kosarkaski savez bih kojim upravlja isti covjek koji drzi i kk bosna govori kako bukvalno mogu da se popisaju na sve nas,jer ce raditi ono sto je njima volja bez obzira kakva su pravila i dogovor....eto kakva je realnost,da kada pokazete neke rezultate i postignete ono sto je dovoljno kako bi otisli u regionalnu ligu,tu je nekoliko ljudi koji ce promjeniti to pravilo kako njima odgovara i uskratiti vas za igranje u ligi za koju ste se borili i ulagali godinama...ali dobro,vratice to vec nekako jednog dana..kada se raspadne ova bih :lol: :lol:

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 09 jun 2010, 17:48

Toliko sam se svadjao na temu pozivnice, a pojedinci su me pljuvali i govorili da je to gotova stvar....Sada se tek vidi koliko je ko bio upravu...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la drop » 09 jun 2010, 17:59

igos je napisao/la:....moram se negdje malo istresti...iako bi sada svasta opsovao svima,ipak cu se malo suzdrati....
ova odluka od celnika nlb liga da dodjeli pozivnicu bosni koja je potpuno ne zasluzena pokazuje samo koliko je ta liga privatna i kako se pravila uopste ne postuju...kao i kosarkaski savez bih kojim upravlja isti covjek koji drzi i kk bosna govori kako bukvalno mogu da se popisaju na sve nas,jer ce raditi ono sto je njima volja bez obzira kakva su pravila i dogovor....eto kakva je realnost,da kada pokazete neke rezultate i postignete ono sto je dovoljno kako bi otisli u regionalnu ligu,tu je nekoliko ljudi koji ce promjeniti to pravilo kako njima odgovara i uskratiti vas za igranje u ligi za koju ste se borili i ulagali godinama...ali dobro,vratice to vec nekako jednog dana..kada se raspadne ova bih :lol: :lol:
Istupite iz lige dostojanstveno i u maniru pravih mucenika , imate moju pordšku 8-)
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la The Game » 09 jun 2010, 18:06

igos je napisao/la:....moram se negdje malo istresti...iako bi sada svasta opsovao svima,ipak cu se malo suzdrati....
ova odluka od celnika nlb liga da dodjeli pozivnicu bosni koja je potpuno ne zasluzena pokazuje samo koliko je ta liga privatna i kako se pravila uopste ne postuju...kao i kosarkaski savez bih kojim upravlja isti covjek koji drzi i kk bosna govori kako bukvalno mogu da se popisaju na sve nas,jer ce raditi ono sto je njima volja bez obzira kakva su pravila i dogovor....eto kakva je realnost,da kada pokazete neke rezultate i postignete ono sto je dovoljno kako bi otisli u regionalnu ligu,tu je nekoliko ljudi koji ce promjeniti to pravilo kako njima odgovara i uskratiti vas za igranje u ligi za koju ste se borili i ulagali godinama...ali dobro,vratice to vec nekako jednog dana..kada se raspadne ova bih :lol: :lol:
Ko je kriv vasem tati sto je odstupio sa mjesta predsjednika saveza ;)

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la kupus army » 09 jun 2010, 19:34

Tako mi je drago sto je Bosna dobila ovu pozivnicu,samo zbog onog indijanca sto je pisao kako je neprocjenjivo pobijediti Bosnu u Teheranu....ipak je ekipa iz "Teherana" nekadasnji evropski prvak,a vi ostajete privatna svojina tate vam Dodika :D
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la bosnas_ » 09 jun 2010, 19:58

Bosna je ove godine osvojila KUP BiH,igrala NLB ligu,a Igokea? sta je ona osvojila!??? daj malo ohladite,budite zadovoljni sto igrati i domacu ligu 13 ili 15,kako se vec zove..:)

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la tanzla » 09 jun 2010, 23:59

Malo je licemjerno buniti se i protestvovati što nisi otišao u jednu od najjačih evropskih liga kao predstavnik države koju ne priznaješ? :lol:
prc!

Lično nisam sretan što je Bosna dobila pozivnicu, ne zato što je nauštrb vas, već zato što će vjerovatno neke stvari u Bosni ostati nepromijenjene. Ali sad odjednom, uživam.. :lol: :lol:

Ja ovim završavam diskusiju, želim vam puno sreće u derbijima protiv Čapljine.

Sportski pozdrav. 8-)
Zadnja izmjena: tanzla, dana/u 09 jun 2010, 23:59, ukupno mijenjano 1 put.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la bosnas_ » 10 jun 2010, 00:58

tanzla je napisao/la:Malo je licemjerno buniti se i protestvovati što nisi otišao u jednu od najjačih evropskih liga kao predstavnik države koju ne priznaješ? :lol:
prc!

Lično nisam sretan što je Bosna dobila pozivnicu, ne zato što je nauštrb vas, već zato što će vjerovatno neke stvari u Bosni ostati nepromijenjene. Ali sad odjednom, uživam.. :lol: :lol:

Ja ovim završavam diskusiju, želim vam puno sreće u derbijima protiv Čapljine.

Sportski pozdrav. 8-)
i protiv Varde iz Visegrada:) Mada ce i protiv Brotnja biti gusto:)

Avatar
Barney Stinson
Postovi: 1646
Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Barney Stinson » 10 jun 2010, 01:01

Moj bosnas jesi ti svjestan da ce i bosna igrati protiv tih istih, osim ako se nakon ovoga nisu promijenila pravila...
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Kevin » 10 jun 2010, 08:41

Barney Stinson je napisao/la:Moj bosnas jesi ti svjestan da ce i bosna igrati protiv tih istih, osim ako se nakon ovoga nisu promijenila pravila...
meščini da on nije svjestan ničeg ;)

kaze kralj jucer među 6 ekipa cilj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nego, da vidimo sad kako ce se Bosna odluciti igrati i ligu 14 i nlb :roll:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la TaRgEt_ » 10 jun 2010, 12:40

Barney Stinson je napisao/la:Moj bosnas jesi ti svjestan da ce i bosna igrati protiv tih istih, osim ako se nakon ovoga nisu promijenila pravila...

Ma on nije svjestan nicega sunce jbga udarilo razumi covjeka nedostajale su mi njegove provale :)
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
Pašalić
Postovi: 268
Pridružen/a: 05 apr 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Pašalić » 11 jun 2010, 12:34

Za @Bjeljinca, @Koš-a i @Igosa
Nisam zadnjih dana bio u BiH, pa Vam stoga sa zakašnjenjem čestitam nastupajuću premijernu sezonu u NLB ligi.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 13 jun 2010, 18:53

Ja stvarno rijetko kada provociram, odnosno nikada jer nisam takav, ali bih samo postavio jedno pitanje za ove koji su upuceni u i oko Igokee....

Zasto jednostavno se sve sleglo nakon pozivnice, da li ima tu neceg viseg sta vi mislite :roll: :roll: :roll: ..Jednostavno da je tu bilo nekog interesa situacija se uopce ne bi smirivala...

@BrigateBL, sjeti se kada smo raspravljali za pozivnicu, da si bio ubijedjen i na kraju se ispostavilo da sam ja bio upravu ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la BrigateBL » 15 jun 2010, 11:24

Da samo ja znam kako je prosao put od Igokee do Bosne i sta to donosi.,. Ipak, cekajmo 5. jul i da platite. Igra se opasna igrica
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Kevin » 15 jun 2010, 13:17

BrigateBL je napisao/la:Da samo ja znam kako je prosao put od Igokee do Bosne i sta to donosi.,. Ipak, cekajmo 5. jul i da platite. Igra se opasna igrica
nije jos sve gotovo.. :?
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la neno#4 » 15 jun 2010, 14:37

BrigateBL je napisao/la:Da samo ja znam kako je prosao put od Igokee do Bosne i sta to donosi.,. Ipak, cekajmo 5. jul i da platite. Igra se opasna igrica
Bosna je dobila pozivnicu, to da li ce imati pare da plati to je drugo pitanje...Ali sve je bilo rijeseno i prije krajnjeg ishoda polufinala ;) ;) ;) ..Vrlo, ali vrlo tesko ce sada biti uraditi nesto, to se trebalo na vrijeme odraditi....Krajnje neozbiljno bi bilo sada da npr. Bosna ne plati ovo, mada tu je uvijek Marko Ivanovic da to plati u zamjenu za dionice :mrgreen: :mrgreen:
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la BrigateBL » 15 jun 2010, 21:29

To sad meni nije bitno prepucavanje Bilic - savez ko je poslao i kakve rezultate sta se trazilo.
Znam samo jednu stvar da je bila drugacija situacija ja bih bio prvi koji bi rekao da igra Bosna a ne Igokea. Ja vrednujem samo rezultat.
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
Pašalić
Postovi: 268
Pridružen/a: 05 apr 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la Pašalić » 17 jun 2010, 09:18

BrigateBL je napisao/la:To sad meni nije bitno prepucavanje Bilic - savez ko je poslao i kakve rezultate sta se trazilo.
Znam samo jednu stvar da je bila drugacija situacija ja bih bio prvi koji bi rekao da igra Bosna a ne Igokea. Ja vrednujem samo rezultat.
Koji ba "rezultat"?
Hajde, navedi mi uspjehe i trofeje Igokee u zadnjih 5 godina, molim te, a da ne računamo KUP-ove RS -a i sl.
Jbg, barem si ti realan lik na ovom forumu.

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Igokea

Post Postao/la BrigateBL » 17 jun 2010, 10:09

Dobila je Bosnu u polufinalu i to je za mene dosta... Bili su drugi u ligi i trebali su dobiti pozivnicu. Ja ih ne volim ali su to zasluzili
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.