KK Sutjeska Foča

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 23 okt 2009, 12:26

Prva pobjeda Sutjeske u premijer ligi BiH.Savladane su grude posle produzetaka.
Pogledajte kraj utakmice.
http://www.youtube.com/watch?v=rA8dja8gu00
U sledećem kolu gostujemo Čapljini.

Avatar
Brcak
Postovi: 80
Pridružen/a: 23 mar 2008, 14:54
Lokacija: Tu i tamo
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Brcak » 23 okt 2009, 20:12

Mladen je napisao/la:Prva pobjeda Sutjeske u premijer ligi BiH.Savladane su grude posle produzetaka.
Pogledajte kraj utakmice.
http://www.youtube.com/watch?v=rA8dja8gu00
U sledećem kolu gostujemo Čapljini.
Svaka cast za posjetu na tekmi i navijanje...I naravno cestitke za pobjedu..

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 25 okt 2009, 11:00

Poraz košarkaša Sutjeske u Čapljini rezultatom 68-62 .
Sledeće kolo čekamo Slaviju.
I naravno pobjeda u tom duelu ;) .

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Kevin » 25 okt 2009, 11:35

vi ste znači novi u ligi..dobro vam popunjena tribina protiv Gruda..kako li će tek biti ili kako bi bilo da vam Bosna ili Široki dolaze!? :shock:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la fera » 25 okt 2009, 13:53

fočaci zašto ste u banja luci igrali u dresovima borca ?
You are someone else I am still right here

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la ipsa » 25 okt 2009, 16:55

ja mislim ponijeli tamnu umjesto svijetlu garnituru...a posto je domacin igrao u tamnoj morali su uzeti njihovu svijetlu garnituru da bi igrali...
I feel devotion!!

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Dragan-BL » 25 okt 2009, 16:57

&...
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 25 okt 2009, 17:34

Bio je problem oko dresova i nekih natpisa na njima,dobili su garnituru novih dresova iz Francuske od nekog prijatelja kluba,al su bili neki napisi na njima koji po propozicijama nisu mogli da budu tu,tako sam ja cuo.Vec u Foci protiv Gruda su igrali u starim dresovima od prosle godine,pa je vjerovatno to bio razlog.
A sto se tice posjete u dvorani,prosle godine u prvoj Srpske je bio prosjek 1500 ljudi,znaci krcata dvorana,zeljan narod dobrog sporta :) ,a sto se tiče Bosne i Širokog,daj boze da dodjemo da igramo sa njima,to bi znacilo i osiguran opstanak u ligi :).Mada i ovako ce biti sve utakmice puna dvorana.Ulaz se plaća 3 KM,nije puno,taman,ja sam ocekivao 5 KM minimum ove sezone,s obzirom da je prosle bilo 2 KM.
Evo pogledajte slike i neke klipove sa grupe na fejsbuku (grupa postoji već godinu dana,tako da ima slika i klipova iz prvenstva RS-a)
http://www.facebook.com/home.php?#/grou ... 5366675534

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 28 okt 2009, 13:44

Interviju sa trenerom KK Sutjeska,Ljubišom Kovačevićem.Tekst preuzet iz dnevnih novina Fokus.
http://www.****/vidi.php?rub=13&vijest=24908

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 01 nov 2009, 11:16

Pobjeda nad Slavijom 86:73.Razlika i nije velika s obzirom da smo pocetkom 4 četvrtine vodili i 35 razlike,tako da je skoro čitavu zadnju četvrtinu igrala druga postava ekipe.Najbolji strijelac ekipe i susreta je bio Mrđan Mrković,centar Sutjeske, sa 25 postignutih koševa.Dvorana po običaju puna,navijanje u početku dobro,posle kako je rasla razlika tako se i navijanje smanjivalo,nemas meraka da navijaš kad vidiš da su nemoćni ;) .Sve u svemu zasluzeno smo ih razbili.
Biće i video sa utakmice.

KK Slavija
Postovi: 33
Pridružen/a: 24 apr 2008, 22:46
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la KK Slavija » 01 nov 2009, 19:07

Mladen je napisao/la:Pobjeda nad Slavijom 86:73.Razlika i nije velika s obzirom da smo pocetkom 4 četvrtine vodili i 35 razlike,tako da je skoro čitavu zadnju četvrtinu igrala druga postava ekipe.Najbolji strijelac ekipe i susreta je bio Mrđan Mrković,centar Sutjeske, sa 25 postignutih koševa.Dvorana po običaju puna,navijanje u početku dobro,posle kako je rasla razlika tako se i navijanje smanjivalo,nemas meraka da navijaš kad vidiš da su nemoćni ;) .Sve u svemu zasluzeno smo ih razbili.
Biće i video sa utakmice.

Niste morali onako da nas nalupate... ;) :D

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 03 nov 2009, 18:58

KK Slavija je napisao/la:
Mladen je napisao/la:Pobjeda nad Slavijom 86:73.Razlika i nije velika s obzirom da smo pocetkom 4 četvrtine vodili i 35 razlike,tako da je skoro čitavu zadnju četvrtinu igrala druga postava ekipe.Najbolji strijelac ekipe i susreta je bio Mrđan Mrković,centar Sutjeske, sa 25 postignutih koševa.Dvorana po običaju puna,navijanje u početku dobro,posle kako je rasla razlika tako se i navijanje smanjivalo,nemas meraka da navijaš kad vidiš da su nemoćni ;) .Sve u svemu zasluzeno smo ih razbili.
Biće i video sa utakmice.

Niste morali onako da nas nalupate... ;) :D
Pa dobro takva ti je kosarka,sad mi vas,kao sto ste i vi zrinjskog,znas ono kad krene pa nece da stane, :D mada smo odbranu odigrali vrhunski.N es vidja mi se kod vas sto vam vremesni Prekovic igra 40 min,sve ide na njega,ako ga krene sut onda je dobro,a ako ne nema vas nigdje,ko njega ustopa dobio vas je.
Pozdrav.

KK Slavija
Postovi: 33
Pridružen/a: 24 apr 2008, 22:46
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la KK Slavija » 03 nov 2009, 23:58

Mladen je napisao/la:
KK Slavija je napisao/la:
Mladen je napisao/la:Pobjeda nad Slavijom 86:73.Razlika i nije velika s obzirom da smo pocetkom 4 četvrtine vodili i 35 razlike,tako da je skoro čitavu zadnju četvrtinu igrala druga postava ekipe.Najbolji strijelac ekipe i susreta je bio Mrđan Mrković,centar Sutjeske, sa 25 postignutih koševa.Dvorana po običaju puna,navijanje u početku dobro,posle kako je rasla razlika tako se i navijanje smanjivalo,nemas meraka da navijaš kad vidiš da su nemoćni ;) .Sve u svemu zasluzeno smo ih razbili.
Biće i video sa utakmice.

Niste morali onako da nas nalupate... ;) :D
Pa dobro takva ti je kosarka,sad mi vas,kao sto ste i vi zrinjskog,znas ono kad krene pa nece da stane, :D mada smo odbranu odigrali vrhunski.N es vidja mi se kod vas sto vam vremesni Prekovic igra 40 min,sve ide na njega,ako ga krene sut onda je dobro,a ako ne nema vas nigdje,ko njega ustopa dobio vas je.
Pozdrav.

U potpunosti se slazem sa tobom, ali jednostavno ekipa je premlada i vecina igra sa prevelikim strahom... :S

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 04 nov 2009, 12:11

Evo i video sa utakmice KK Sutjeska-KK Slavija.Izvinjavamo se sto ga prije nismo izbacili,bicemo azurniji u buduce :)
http://www.youtube.com/watch?v=oWpDH4Tiq7g

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK SUTJESKA FOČA

Post Postao/la Mladen » 15 nov 2009, 17:39

Jos jedna pobjeda Sutjeske na domacem parketu.Pobjedjen je Leotar sa 66:61.Teska utakmica,Leotar je vodio na poluvremenu 4 koša razlike,ali su se igraci malo trznuli i uz pomoc publike preokrenuli rezultat u trecoj 4-tini,a onda rutinski priveli utakmicu kraju.
Sledeće kolo gostujemo Zrinjskom.
Evo i video sa utakmice sa izjavom centra Sutjeske Milorada Damjanca.
http://www.youtube.com/watch?v=bemSq1hFSWg

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 19 nov 2009, 18:43

Promjena u igrackom sastavu .
Umjesto Eftima Bogoeva,reprezentativca Makedonije,koji je imao otvoren ugovor i iskoristio tu opciju te presao u prvaka Makedonije Rabotnicki,u Sutjesku je dosao Boris Egerić,doskorasnji igrac Napretka iz Krusevca,clana prve lige Srbije.Igra na poziciji pleja,a u prethodnih 5 utakmica za Napredak je biljezio u prosjeku 3,2 kosa,2,5 asistencija,2 ukradene lopte,2 skoka.
Debitovace u subotu u Mostaru u utakmici sa Zrinjskim,a u ekipu se vratio i krilni centar Stevanović,nakon pauze zbog povrede i operacije.

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 30 nov 2009, 18:05

Prvi poraz Sutjeske na domacem terenu,nadamo se i poslednji :D .
Evo i video izvjestaj.http://www.vimeo.com/7886190.

Hercegovac_do_groba
Postovi: 63
Pridružen/a: 06 dec 2009, 20:53
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Hercegovac_do_groba » 06 dec 2009, 21:05

Heo igra Heo rusi i na strani al i kuci :mrgreen:

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 10 dec 2009, 11:46

Poraz od Bosne koji i nije tako strasan i bolan.Ja sam mislio ako ostanemo ispod 20 razlike bice ekstra,a mi na 38 sekundi pred kraj prilazimo na 3 razlike,ali Bosna nebi bila Bosna da nije to rutinski privela.Sto se tice ekipe Sutjeske nema im se sta zamjeriti,slab procenat bacanja ,mislim da smo promasili bar jedno 10 bacanja,kao i izuzetno los sut za tri,nemam zvanicnu statistiku,ali mislim da je bilo negdje oko 15-ak pokusaja a usle su samo dvije.Mislimd ace igracima Sutjeske ovo biti dodatni motiv,iako porazeni,vidjeli su da mogu da igraju i sa jacim klubovima uz maksimalno zalaganje.Bice tesko za opstanka,ispadaju 4 ove godine,ali nada poslednja umire.
A sto se tice Bosne,malo je reci da me razocarala,i pored silnih para sto su u nju ulozene,slabi.Onaj Koplend,ma nek je ziv i zdrav,ali on veze nema,da li peru pare preko njega ne znam,al onaj ne bi igrao ni kod nas u Sutjesci,ako onako igra stalno ,onda je neko Bosnu dobro zajebo sa njim,a vjerovatno ima dobar ugovor.Bosna nema centre,nasi centri su ih razbili,onaj Bajic,hehehe,boze sacuvaj.Kojadinovic igra na iskustvo,provocirao je stalno publiku,budala,Đurasovic ista prica,Sarajlija ekstra dobar,Šehic je vec prevazisao Bosnu,neka ide negdje vani bolje ce mu biti,ostale nisam ni zapamtio.
Evo i link sa video izvjestajem sa tekme i sa izjavama oba trenera.Nije ubacena koreografija sa pocetka tekme,simpaticno je bilo,rolne i papirici ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SPPJhZ3fDFw

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Kevin » 10 dec 2009, 14:52

koliko će biti publike kad prvak Široki Eronet dođe..ako dođe... 8-)

fino onaj Bajića zalijepi ako sam dobro vidio..broj 12..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.