KK Sutjeska Foča

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la neno#4 » 10 dec 2009, 16:42

Kevin je napisao/la:koliko će biti publike kad prvak Široki Eronet dođe..ako dođe... 8-)

fino onaj Bajića zalijepi ako sam dobro vidio..broj 12..
ovoliko je ljudi doslo jer je gostovao BIVSI PRVAK EUROPE :D :D :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Rango123
Postovi: 27
Pridružen/a: 10 dec 2009, 16:48
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Rango123 » 10 dec 2009, 16:52

neno#4 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:koliko će biti publike kad prvak Široki Eronet dođe..ako dođe... 8-)

fino onaj Bajića zalijepi ako sam dobro vidio..broj 12..
ovoliko je ljudi doslo jer je gostovao BIVSI PRVAK EUROPE :D :D :D :D
Protiv Bratunca u finalu play-offa prosle godine bile su jos i montazne tribine, bilo je za trecinu vise ljudi nego protiv Bosne! Dvorana je uvijek solidno popunjena, ali vazi ona stara, publika prati rezultat, tako da uz jednu pobjedu na strani opet ce biti full u dvorani! ;) Bosna losa, imaju budzet veci nego Zvezda, vecu tradiciju, a onako lose igraju... Zarko Rakocevic ce biti pravo pojacanje na poziciji 5-ce!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la neno#4 » 10 dec 2009, 18:11

Rango123 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:koliko će biti publike kad prvak Široki Eronet dođe..ako dođe... 8-)

fino onaj Bajića zalijepi ako sam dobro vidio..broj 12..
ovoliko je ljudi doslo jer je gostovao BIVSI PRVAK EUROPE :D :D :D :D
Protiv Bratunca u finalu play-offa prosle godine bile su jos i montazne tribine, bilo je za trecinu vise ljudi nego protiv Bosne! Dvorana je uvijek solidno popunjena, ali vazi ona stara, publika prati rezultat, tako da uz jednu pobjedu na strani opet ce biti full u dvorani! ;) Bosna losa, imaju budzet veci nego Zvezda, vecu tradiciju, a onako lose igraju... Zarko Rakocevic ce biti pravo pojacanje na poziciji 5-ce!
majstore ovo je skandalozno....pa jel ti samo znas koliko vrijede keselj, bjelica, radivojevic, da ne pricamo o tayloru, tadiji i videnovu.......pa prva petorka zvezde vrijedi kao bosna i siroki zajedno.......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Rango123
Postovi: 27
Pridružen/a: 10 dec 2009, 16:48
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Rango123 » 10 dec 2009, 19:46

Pa znam da dok je Pesic bio na klupi imali su budzet oko 3 miliona, sada je sigurno manje... Dragicevic ima platu oko 150.000 na godisnjem nivou. Bjelica je igrao za dzabe dok nisu poceli da ga zovu novi Kukoc pa je i njemu malo porasla ali ni u pola ko Tadiji, stranci imaju platu do 120.000 ... Bosna sada nema veliki budzet, ali **** ga, otisli su vam igraci u Ukrajinu, Barselonu, Telekom sponzor, tako da, mozda sam malo pretjero ali tu je to negdje ;)

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la neno#4 » 10 dec 2009, 21:00

Rango123 je napisao/la:Pa znam da dok je Pesic bio na klupi imali su budzet oko 3 miliona, sada je sigurno manje... Dragicevic ima platu oko 150.000 na godisnjem nivou. Bjelica je igrao za dzabe dok nisu poceli da ga zovu novi Kukoc pa je i njemu malo porasla ali ni u pola ko Tadiji, stranci imaju platu do 120.000 ... Bosna sada nema veliki budzet, ali **** ga, otisli su vam igraci u Ukrajinu, Barselonu, Telekom sponzor, tako da, mozda sam malo pretjero ali tu je to negdje ;)
da li si samo vidio za koliko su doveli tajlora.....videnova....otprilike to ti je negdje 400 000 eurica.....da ne spominjem tu jos plus kikana stimca, pa sad plus isplata jonesa.....tadija 150.000....to apsolutno nije tacno....ikona ima 130.000 eura u ukrajini....sad zamisli koliko tadija ima, ako je dinamo iz moskve davao za njega otprilike 600.000 eura obestecenja....zvzeda ima oko 3,5 - 4 miliona eura proracun.....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la neno#4 » 10 dec 2009, 21:07

Mladen je napisao/la:Poraz od Bosne koji i nije tako strasan i bolan.Ja sam mislio ako ostanemo ispod 20 razlike bice ekstra,a mi na 38 sekundi pred kraj prilazimo na 3 razlike,ali Bosna nebi bila Bosna da nije to rutinski privela.Sto se tice ekipe Sutjeske nema im se sta zamjeriti,slab procenat bacanja ,mislim da smo promasili bar jedno 10 bacanja,kao i izuzetno los sut za tri,nemam zvanicnu statistiku,ali mislim da je bilo negdje oko 15-ak pokusaja a usle su samo dvije.Mislimd ace igracima Sutjeske ovo biti dodatni motiv,iako porazeni,vidjeli su da mogu da igraju i sa jacim klubovima uz maksimalno zalaganje.Bice tesko za opstanka,ispadaju 4 ove godine,ali nada poslednja umire.
A sto se tice Bosne,malo je reci da me razocarala,i pored silnih para sto su u nju ulozene,slabi.Onaj Koplend,ma nek je ziv i zdrav,ali on veze nema,da li peru pare preko njega ne znam,al onaj ne bi igrao ni kod nas u Sutjesci,ako onako igra stalno ,onda je neko Bosnu dobro zajebo sa njim,a vjerovatno ima dobar ugovor.Bosna nema centre,nasi centri su ih razbili,onaj Bajic,hehehe,boze sacuvaj.Kojadinovic igra na iskustvo,provocirao je stalno publiku,budala,Đurasovic ista prica,Sarajlija ekstra dobar,Šehic je vec prevazisao Bosnu,neka ide negdje vani bolje ce mu biti,ostale nisam ni zapamtio.
Evo i link sa video izvjestajem sa tekme i sa izjavama oba trenera.Nije ubacena koreografija sa pocetka tekme,simpaticno je bilo,rolne i papirici ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SPPJhZ3fDFw
zasto ne napisa kako je ta ista publika odgovorila na ta provociranja....odnosno kako su bosnini gadjani, to si presutio ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Rango123
Postovi: 27
Pridružen/a: 10 dec 2009, 16:48
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Rango123 » 10 dec 2009, 23:25

neno#4 je napisao/la:
Rango123 je napisao/la:
ikona ima 130.000 eura u ukrajini....sad zamisli koliko tadija ima, ako je dinamo iz moskve davao za njega otprilike 600.000 eura obestecenja....zvzeda ima oko 3,5 - 4 miliona eura proracun.....
ne mozes to da poredis, razlicite zemlje, razlicite lige ... ne znamo ni ti, ni ja, koliko ko prima, mozemo samo na osnovu nekih informacija da nagadjamo, e sad ko je blizi... ;)

A na ovaj dole post da ti odgovorim, u stvari Mladen ti je vec rekao, gadjan je zato sto je konstantno provocirao publiku ... Sta ba on ima matori konj (Kojadinovic) da na gostovanju usutkuje publiku, pa to ne rade ni veliki igraci, alo... :roll:

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la neno#4 » 10 dec 2009, 23:32

Rango123 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
Rango123 je napisao/la:
ikona ima 130.000 eura u ukrajini....sad zamisli koliko tadija ima, ako je dinamo iz moskve davao za njega otprilike 600.000 eura obestecenja....zvzeda ima oko 3,5 - 4 miliona eura proracun.....
ne mozes to da poredis, razlicite zemlje, razlicite lige ... ne znamo ni ti, ni ja, koliko ko prima, mozemo samo na osnovu nekih informacija da nagadjamo, e sad ko je blizi... ;)

A na ovaj dole post da ti odgovorim, u stvari Mladen ti je vec rekao, gadjan je zato sto je konstantno provocirao publiku ... Sta ba on ima matori konj (Kojadinovic) da na gostovanju usutkuje publiku, pa to ne rade ni veliki igraci, alo... :roll:
sta ne mogu da poredim....zvezdu jel?????????drzavni projekat u koji je ubrizgavana svota koja je nevjerovatna.....nemamo mi sta da nagadjamo kada zvezda ima pet puta vise novca i od bosne, o nasoj ligi da ne pricamo.....to sto dule ima magiju pa pocijepa sve redom druga stvar......da se zavrsi, bosna dobila regularno tekmu i bay....nema tu filozofije neke pretjerane....to sta ce da bude sutra, za pet dana, pet mjeseci niko ne zna.......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Rango123
Postovi: 27
Pridružen/a: 10 dec 2009, 16:48
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Rango123 » 11 dec 2009, 00:50

neno#4 je napisao/la:
to sto dule ima magiju pa pocijepa sve redom druga stvar...... .
Vidim da si pod uticajem vecerasnje veeeelike pobjede Partizana, kao i ja! :D

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la neno#4 » 11 dec 2009, 00:52

Rango123 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
to sto dule ima magiju pa pocijepa sve redom druga stvar...... .
Vidim da si pod uticajem vecerasnje veeeelike pobjede Partizana, kao i ja! :D
pa to je tim koji ja simpatisem u euroligi :D :D :D :D :D :D ..........

ali bosna ispred svega..........
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la TaRgEt_ » 11 dec 2009, 18:03

ja cu reci samo Bojan Sekicki strasan igrac imacete veliki problema da ga zadrzite kako momak igra 8-)
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 22 dec 2009, 17:59

Pobjeda Sutjeske nad Čelikom rezultatom 67-61 daje nam nadu da ce mo izboriti opstanak.Sasvim zasluženo smo dobili,dvorana solidno popunjena oko 800 ljudi.Odlazi nam centar Mrđan Mrković,koji je bio jedan od boljih igraca u dosadasnjem djelu prvenstva,ako ne i najbolji.Novi klub mu je Kazablanka. Njegova zamjena je vec stigla u klub.Radi se o Aleksandru Paunovicu,krilnom centru,koji je vec na prvoj utakmici protiv Celika ubacio 18 poena,a stigao je prije 7 dana u Focu.Prethodne 3 sezone je igrao u Norveskoj,a prije toga je nastupao za Glasinac sa Sokolca i OKK Beograd.
Celik dobra,korektna ekipa,centri su im dominantni,visoki,plej odlican,dao nam je preko 20 poena.Bice i video izvjestaj sa utakmice.
U ponedeljak 28 decembra u Foci se odrazava i Sabor kosarke R.Srpske.U revijalnom dijelu ce se sastati reprezentacija Srpske i reprezentacija igraca iz Prve lige Srbije,bice takmicenje u trojkama i zakucavanjima.Direktan prenos na RTRS od 17 :00 sati.

Rango123
Postovi: 27
Pridružen/a: 10 dec 2009, 16:48
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Rango123 » 23 dec 2009, 12:42


Highilights sa utakmice i na kraju izjave trenera obje ekipe, kao i izjava novog igraca Sutjeske!
KK Sutjeska - KK Celik 77 - 71


Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 24 dec 2009, 18:05

Lijep sajt,svaka cast .Jos par dorada sa informacijama i bice mnogo dobar,a s obzirom kako se azurira sajt fk sutjeske i ovaj ce biti na istom nivou ,bar sto se tice informacija vezanih za klub i oko kluba.Jos kad bi se iz kluba malo vise aktivirali sa podacima i informacijama oko istorije,transfera i slicnih informacija bilo bi mnogo lakse administratorima :-).
http://kksutjeska.com/

Rango123
Postovi: 27
Pridružen/a: 10 dec 2009, 16:48
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Rango123 » 24 dec 2009, 23:32

Sutjeska u gostima nakon dva produzetka dobila Mladost! NAPRED PLAVI!

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 25 dec 2009, 13:41

Evo i izvjestaja sa sinocne utakmicehttp://kksutjeska.com/

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 15 jan 2010, 17:50

Najava utakmice sa Capljinom.Veoma bitna,ako kiksamo bice zbogom premijer ligo ;) ,nema veze i ako to se desi...http://kksutjeska.com/

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 18 jan 2010, 18:09

Posle jos jednog poraza,trener Sutjeske Ljubisa Kovacevic podnio ostavku.Nadam se da ce uprava u sto kracem roku naci zamjenu,jer situacija je ozbiljna sto se tice opstanka,sanse postoje jos uvijek,ali se i igraci moraju trznuti malo.Navijaci ce i dalji puniti dvoranu,pa sta bude neka bude :) http://kksutjeska.com/

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: KK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 24 jan 2010, 17:18

Ako nekog zanima ima prenos utakmice Slavija-Sutjeska na RTRS ,danas u 17 i 15 h.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.