KK Čapljina lasta

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la neno#4 » 09 nov 2011, 07:40

đaka city je napisao/la:Kicošu loša ti matematika, HKK Čapljina je prije dvije sezone ušla u najviši rang natjecanja, prije dvije godine igrala u završnici kupa kao i prvenstva, prošle godine u završnici kupa i ligi 6, u kojoj je Bosna završila na zadnjoj poziciji. Koliko me sjećanje služi u Ča smo obrisali parket sa vama, oko 20 razlike, a ni pobjeda u Sarajevu nije bila strana za nas :DDD
Zamisli samo gdje je to Bosna kad od Čapljine redovno gubi :lol: :lol: :lol:
Znam da je jako iritantno kad ni u BH prvenstvu nisi među četiri, a još iritantnije kad znaš da hrvatski klubovi vladaju košarkom u toj istoj ligi :arrow: :arrow: :arrow: :D
Neću više, bojim se da nećeš zaspati, ipak ti živiš od komentara na ovome forumu, a ja uletim kad Čapljina igra, kao recimo večeras ;) Lagana pobjeda u gostima :mrgreen:
Pogledaj sada ko je na vrhu tabele, pa reci nesto. Ko gubi, a ko nema poraza...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la FRANK RIBERY » 09 nov 2011, 19:02

đaka city je napisao/la:Kicošu loša ti matematika, HKK Čapljina je prije dvije sezone ušla u najviši rang natjecanja, prije dvije godine igrala u završnici kupa kao i prvenstva, prošle godine u završnici kupa i ligi 6, u kojoj je Bosna završila na zadnjoj poziciji. Koliko me sjećanje služi u Ča smo obrisali parket sa vama, oko 20 razlike, a ni pobjeda u Sarajevu nije bila strana za nas :DDD
Zamisli samo gdje je to Bosna kad od Čapljine redovno gubi :lol: :lol: :lol:
Znam da je jako iritantno kad ni u BH prvenstvu nisi među četiri, a još iritantnije kad znaš da hrvatski klubovi vladaju košarkom u toj istoj ligi :arrow: :arrow: :arrow: :D
Neću više, bojim se da nećeš zaspati, ipak ti živiš od komentara na ovome forumu, a ja uletim kad Čapljina igra, kao recimo večeras ;) Lagana pobjeda u gostima :mrgreen:
Ne daju mi se sela tražiti po karti.Čapljina je toliko mali klub da mi treba 10 minuta da ga nađem na tablici.MAlo je reći da ste prosječni ove godine.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Kipo
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 sep 2011, 17:25
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Kipo » 10 nov 2011, 13:18

FRANK RIBERY je napisao/la:Ne daju mi se sela tražiti po karti.Čapljina je toliko mali klub da mi treba 10 minuta da ga nađem na tablici.MAlo je reći da ste prosječni ove godine.
Ako ti treba 10 minuta da pronađeš klub na tablici koja se sastoji od 13 klubova, onda si izrazito tup :mrgreen:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la FRANK RIBERY » 10 nov 2011, 13:29

Kipo je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Ne daju mi se sela tražiti po karti.Čapljina je toliko mali klub da mi treba 10 minuta da ga nađem na tablici.MAlo je reći da ste prosječni ove godine.
Ako ti treba 10 minuta da pronađeš klub na tablici koja se sastoji od 13 klubova, onda si izrazito tup :mrgreen:
Male klubove jedva nađem.Kad si mali teško te je naći. :D
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Kipo
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 sep 2011, 17:25
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Kipo » 10 nov 2011, 19:16

FRANK RIBERY je napisao/la:
Kipo je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Ne daju mi se sela tražiti po karti.Čapljina je toliko mali klub da mi treba 10 minuta da ga nađem na tablici.MAlo je reći da ste prosječni ove godine.
Ako ti treba 10 minuta da pronađeš klub na tablici koja se sastoji od 13 klubova, onda si izrazito tup :mrgreen:
Male klubove jedva nađem.Kad si mali teško te je naći. :D
Znači tup plus ćorav :mrgreen:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la FRANK RIBERY » 10 nov 2011, 21:45

Kipo je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:
Kipo je napisao/la: Ako ti treba 10 minuta da pronađeš klub na tablici koja se sastoji od 13 klubova, onda si izrazito tup :mrgreen:
Male klubove jedva nađem.Kad si mali teško te je naći. :D
Znači tup plus ćorav :mrgreen:
Vodi računa kako mi se obraćaš.Midget klubovi kao Čapljina su kratkog vijeka.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Kipo
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 sep 2011, 17:25
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Kipo » 10 nov 2011, 21:51

FRANK RIBERY je napisao/la:Vodi računa kako mi se obraćaš.Midget klubovi kao Čapljina su kratkog vijeka.
Tup, ćorav i vodi računa o midget klubovima :mrgreen:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la nerminh74 » 10 nov 2011, 22:02

a sada bi bilo dosta!!!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

roberto
Postovi: 68
Pridružen/a: 02 feb 2011, 20:04
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la roberto » 04 mar 2012, 20:59

Veceras pobijedili Igokeu 83:81, dobra tekma...

Larry Bird
Postovi: 66
Pridružen/a: 29 jun 2011, 21:46
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Larry Bird » 13 mar 2012, 22:56

Ljudi koji ulazu sve godine da od Capljine naprave stabilnog prvoligasa su docekali dan da Capljina pusta meceve.Sramota za sve,zao mi onih navijaca njihovih koji dolaze u dvoranu nivno navijajuci.Otkaz kompletno svim trenerima.Sramota.

Avatar
benfica1923
Postovi: 441
Pridružen/a: 13 mar 2012, 12:37
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la benfica1923 » 20 mar 2012, 22:07

http://****/vijesti/sport/k ... #news_view" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Rosas7 » 20 mar 2012, 22:12

benfica1923 je napisao/la:http://****/vijesti/sport/kosarka/ivan-bakovic-pojacao-redove-hkk-capljina-lasta#news_view
kakav je ovo link
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
benfica1923
Postovi: 441
Pridružen/a: 13 mar 2012, 12:37
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la benfica1923 » 20 mar 2012, 22:24

Novo pojacanje Capljine...........Strasan igrac............Ivan Bakovic,ajde Capljinci pisite malo.............Siroki i Capljina predstavljaju Hrvate u doigravanju............Srbe Igokea.......i to je to.........3 konkurenta za titulu ali Siroki je najjjaci daleko.........

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la ipsa » 21 mar 2012, 09:58

benfica1923 je napisao/la:Novo pojacanje Capljine...........Strasan igrac............Ivan Bakovic,ajde Capljinci pisite malo.............Siroki i Capljina predstavljaju Hrvate u doigravanju............Srbe Igokea.......i to je to.........3 konkurenta za titulu ali Siroki je najjjaci daleko.........
ee vidis Bosna ne predstavlja samo Bosnjake, nego sve one koji je vole i navijaju za nju...A vjerujem da Capljina, Igokea i Siroki imaju fanove razlicitih nacionalnosti, tako da mi je krajnje glupo nacionalnost i ljubav prema sportu stavljati u isti kontekst. No hard feelings
I feel devotion!!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la fera » 21 mar 2012, 10:10

ipsa je napisao/la:
benfica1923 je napisao/la:Novo pojacanje Capljine...........Strasan igrac............Ivan Bakovic,ajde Capljinci pisite malo.............Siroki i Capljina predstavljaju Hrvate u doigravanju............Srbe Igokea.......i to je to.........3 konkurenta za titulu ali Siroki je najjjaci daleko.........
ee vidis Bosna ne predstavlja samo Bosnjake, nego sve one koji je vole i navijaju za nju...A vjerujem da Capljina, Igokea i Siroki imaju fanove razlicitih nacionalnosti, tako da mi je krajnje glupo nacionalnost i ljubav prema sportu stavljati u isti kontekst. No hard feelings
tuzno je to al neki ljudi su toliko ograniceni da na sve gledaju tako...
You are someone else I am still right here

roberto
Postovi: 68
Pridružen/a: 02 feb 2011, 20:04
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la roberto » 03 apr 2012, 12:12

http://www.caportal.info/port/4-port/40 ... u-sarajevu" onclick="window.open(this.href);return false;

e sad, jeli ovo istina ???

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la Melo15 » 03 apr 2012, 12:32

Ako se misli na tehnicke koje je dobio trener,zasluzio ih je i vise ;)
cak je i zapisnicki sto napado :roll: :roll:
isto to vazi i za pomocne trenere.
a sto se tice faula koji je mozda trebao biti sviran na jagodicu u zadnjoj sekundi,budimo realni to se rijetko gdje svira ;)
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
đaka city
Postovi: 38
Pridružen/a: 07 jul 2010, 00:16
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la đaka city » 03 apr 2012, 15:37

Hoćeš reći, ako se to rijetko gdje svira znači da je odluka ispravna? Nisam bio prisutan utakmici, pa ne mogu o suđenju govoriti, ali sama izjava da se to rijetko gdje svira govori o mentalnom sklopu ( ništa osobno ) cijeloga društva, a pogotovo sporta ove zemlje. Ako nema pravednog suđenja, onda nema ni smisla igrati utakmice ! Realno gledajući, sport svake zemlje jeste i najbolji pokazatelj stanja u zemlji kao i društva u njoj, pa je tako očito i sa BiH ;)

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la ŠB.TRN » 03 apr 2012, 18:05

Ma sta ce biti kaznjeni.To je suplja,pa da se radi jednog prekrsaja kaznjavaju suci nitko ne bi sudio.Vas trener je divljak,to je činjenica a sad jesu vas krali,to nek savez odluči.U Čapljini se isto ne bi svirao prekrsaj u zadnjim sekundama,budimo realni!! :D :D

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Čapljina lasta

Post Postao/la vlada u sjeni » 03 apr 2012, 18:52

Zadnji napad Čapljine i prekršaj na Kuridži nije postojao.Nažalost po Čapljinu Kuridža je tragičar utakmice jer je promašio u zadnja dva napada čiste zicere,može biti ljut ali na samog sebe.Sramotno je ponašanje trenera Čapljine,ako sudije dobiju kazne zabrane suđenja utakmica on bi na isti način trebao dobiti zabranu vođenja utakmica.

Incident koji je izazvao s opravdanjem gnjev klupe Čapljine jeste namjeran udarac u stomak Kuridže od strane Čengića.Njega su sudije trebale odmah odstraniti sa parketa i za njegov postupak jedina prava kazna bio bi zatvor.

I na kraju KK Čapljina je bolja ekipa od KK Bosna i da je ostao u igri Brkić Čapljina bi dobila utakmicu.
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.