KK Mladost

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 22 avg 2014, 17:22

Novi član Košarkaškog kluba Mladost postao je Luka Radmilović koji je prošle sezone nosio dres Radnika iz Bijeljine.

Radmilović je visok 201 centimetar i igra na poziciji krilnog centra, a ugovor sa njim potpisan je na nekoliko sezona potvrdio je trener ekipe iz mrkonjić Grada Goran Sladojević.

- I ove sezone nastavljamo istu klupsku politiku koju smo započeli prije nekoliko sezona, a to je da dovodimo talentovane igrače za koje vjerujemo da će napraviti dobru igračku karijeru. Shodno tome doveli smo Radmilovića koji je popunio prazninu na poziciji krilnog centra, a prošle sezone nastupao je za Radnik - izjavio je Sladojević.

Prije Radmilovića u Mladost su stigli Nemanja Knežević, Bogdana Riznić i Dejan Stupar. Od prošle seozne tu su ostali Vojin Svilar, Đorđe Aleksić, Miloš Tripković, Ninoslav Milošević, Dragan Đuranović, Zoran Stojčić i Njegoš Vidović. Status Obrada Tomića još nije poznat. Naime, on ima ugovor za iduću sezonu, ali je imao nekoliko ponuda i još nije jasno da li će napustiti ekipu ili ne. Interesovanje za njega pokazala je i Igokea, ali od tog transfera neće biti ništa.

- Tomić i dalje ima ugovor sa nama i volio bih da i naredne sezone bude naš član. Vjerujem da su ga malo zbunile ponude ostalih ekipa koji su mu mnogo toga obećavali - kazao je Sladojević.

PRIPREME
Početak priprema planiran je za idući ponedjeljak 25. avgusta dok bi igrači trebali stići dan ranije u Mrkonjić Grad. Bazični dio biće odrađen na Balkani dok će se sa loptom raditi u dvorani. Za sada nisu ugovoreni kontrolni mečevi, ali će do početka odigrati pet ili šest utakmica.
Kapiten Milan Kezic karijeru nastavlja u Austriji.
Sretno kapitenu!

[youtube][/youtube]
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la felix123 » 23 avg 2014, 00:44

Uprava Mladosti provodi politiku pravljenja igrača ,mladima se pruža šansa i prodaje,kao i mi što radimo
@DejaNMG možeš li mi reći koga ste to uspjeli napraviti i koje su cifre bile upitanju ???

Protiv Mladosti na njihovom terenu uvijek imamo problema ,ostane li nam ovakva momcad imam osjecaja da cemo se i s porazom vratit s ovog gostovanja

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 26 okt 2014, 12:15

PONOS GRADA!

Sinoc smo bez cetiri standardna prvotimca, sa 7 igraca u rotaciji srusili Slobodu, za mene neocekivan rezultat, ali momci su pokazali veliko srce i borbenost.
Bilo je 61:61 ali onda krece rafalna paljba (tri trojke Sviral, po jednu Kalanj i Tripkovic), sut za tri poena 12/25 na utakmici, velika borbenost i pobjeda.
Svilar, glava i rep ove ekipe, 5/7 za tri, 8 asistencija, maestro.
Riznic 11 poena, 2 trojke, 2 blokade, mislim da je obadva puta rampu spustio Petricu.
Milosevic kao i uvijek radi sve, odlicna odbrana, novi kapiten poceo sezonu odlicno.
Tomic 11p, 14 skokova, imao je problema sa bacanjima, napokon poceo koristiti fizikalije pod kosem na pravi nacin, ovo mora biti njegova sezona.
Kalanj, kasno je stigao, nije se jos u potpunosti prilagodio ekipi ali pokazao da je itekako kvalitetan igrac, odlicna igra ledjima, pogodio sut za tri koji je pokrenuo lavinu.
Aleksic sjajan, 10p, 10 asistencija, fenomenalna odbrana kad se utakmica lomila.
I za kraj sam ostavio Tripkovica koji je mnogo napredovao u odnosu na proslu sezone, prije svega fizicki.
Od mekanog spot up sutera, postao je igrac koji moze atraktivno zakucati, odigrati odbranu, kreirati sebi sut, mislim da je i mehanika suta sada mnogo bolja, sinoc je imao jednu sjajnu blokadu, trojke 3/4, ogroman napredak.
Bice ova ekipa bolja kad se posle povreda vrate prije svih Djuranovic i Radmilovic.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 28 dec 2014, 23:04

Pred utakmicu sa OKK Slobodom u Tuzli i u taboru Mladosti iz Mrkonjić Grada mnogo problema. Obrad Tomić je, kako nezvanični saznajemo, samovoljno napustio klub i pridružio se Kaknju, dok je Aleksandar Kalanj nezadovoljan posljednjom platom napustio klub.

Večeras je Tomić debitovao za Kakanj na utakmici u Bileći…

U međuvremenu je stigao Ante Begić, koji je bio na probi u Širokom, a koji je sezonu počeo u Posušju. Begić bi trebao sutra da debituje u Mejdanu.

Očito da u Mladosti ima dosta personalnih problema, a dali će biti novih promjena nakon zimske pauze znat će se u narednim danima…
Joj, kakva sezona za nas, pa igralo je preko 20 igraca za nas ovu sezonu, vise se i ne sjecam koji su igraci igrali prvi mec. :crazy:
I pored svega uzesmo Slobodu u Mejdanu.
Cilj je opstanak.

Sto se tice Obrada u Kaknju, drago mi je, lik je glup, ovo mu je bila treca sezona kod nas i vrijeme je bilo za rastanak.
Mislio sam da ce ovo biti njegova sezona, ali dzaba i fizikalije i potencijal kada mozga nema.
Zna li neko kakav je ovaj Begic, sta se od njega moze ocekivati ? :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la Ethel » 25 jan 2015, 21:20

Aleksandar Kalanj potpisao za Zornotzu (3.Spanska liga)..
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la Ethel » 31 jan 2015, 10:40

Nikola Vasojević napustio Mladost i potpisao za Marso (Madjarska)..
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 17 jul 2015, 21:06

Aleksandar Radukić je prvo pojacanje za sledecu sezonu.
Fino je krenulo. :clap:
slika
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 02 nov 2015, 16:21

@dejo care ima li te? DObri ste. Gledao sam vas. Pitah prije nekoliko dana na nekoj temi reprezentacije gdje je Aleksić i niko ne zna. Znaš li ti?

sahmat
Postovi: 63
Pridružen/a: 02 maj 2013, 14:35
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la sahmat » 11 nov 2015, 00:08

Aleksic se vratio zadnje kolo,bio je izvalio rame na treningu :(
<333 CFC & GSW <333

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 12 nov 2015, 20:19

zaboljisportuBiH je napisao/la:@dejo care ima li te? DObri ste. Gledao sam vas. Pitah prije nekoliko dana na nekoj temi reprezentacije gdje je Aleksić i niko ne zna. Znaš li ti?
Ove sezone imamo paklenu vanjsku liniju, fali nam jedan kvalitetan centar da budemo top. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 13 nov 2015, 10:03

DejaNMG je napisao/la:
zaboljisportuBiH je napisao/la:@dejo care ima li te? DObri ste. Gledao sam vas. Pitah prije nekoliko dana na nekoj temi reprezentacije gdje je Aleksić i niko ne zna. Znaš li ti?
Ove sezone imamo paklenu vanjsku liniju, fali nam jedan kvalitetan centar da budemo top. :)
Imate, gledao sam vas. Dobra bi pravo mogla biti liga 6. Po meni je ove godine veći kvalitet nego prošle. Još kad se pojača par ekipa za ligu 6 moglo bi biti interesantno.

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la vladedivac » 17 mar 2016, 18:15

Ima li Mrkonjićana na forumu?

Sinoć je malom Aleksiću na meču u Laktašima valjda iskočilo rame, pa se nadam da je sve u redu. Kako mi reče jedan prijatelj iz Mrkonjića, to mu se već ranije dešavalo 2-3 puta.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.