KK Mladost

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 14 okt 2013, 22:55

Tesko, mozda ovaj Lukic, i on je pg, ali ga nisam gledao nikako jer nije igrao pripremne, povreda dali je bila u pitanju, ne znam, ali mi fizicki izgleda odlicno, sad vidjecemo.
Tu su jos Radanovic koji ce vjerovatno dobijati minutazu na kasicicu i Popovic mislim nije u nista boljoj poziciji.
Obrad Tomic je 93' i ove sezone bi trebao imati minute na centru, od njega ocekujem mnogo, meni lici na Nurkica (naravno da je losiji igrac), fizicki moze biti dominantan ali slabo koristi snagu, u pripremama sam vidio napredak u odnosu na proslu sezonu, nekoliko puta je pod kosem razgrnuo sve pred sobom i fino zavrsio.
Ostali su tu izmedju 23-27 godina, a sigurno je da Kezic vec sada bi mogao po meni biti u rotaciji nekog ABAligasa.
Sto se tice Aleksica ja ga ocekujem na pleju jer su tu pored njega Lukic od kojeg je kvalitetniji i zreliji, Svilar koji je combo i prvo gleda da zabije pa tek onda asistira, i uzima puno suteva.
Strasno je napredovao, kida u odbrani, u napadu je popravio sut, odlican pregled igre, masina. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 19 okt 2013, 21:54

Pobjeda protiv Bosne u Sarajevu 79:66
Vidim dva nova igraca koja su dosla posle pripremnih utakmica, Milan Vukotic mislim iz Borca i Crnogorac Nikola Ljujic, koji su u rosteru na ovom mecu umjesto Radanovica i Vrdoljaka, ovo je za mene iznenadjenje.
Svidja mi se dovodjenje Ljujica jer je iz iste menadzerske agencije kao Igor Bijelic, a vidim i po statistikama iz bivsih timova da moze biti kvalitetno rjesenje, za Vukotica ne znam nista dok ga ne vidim na djelu.

Ako je ko bio od forumasa na utakmici volio bih da cujem utiske o nasoj ekipi. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 19 okt 2013, 22:15

DejaNMG je napisao/la:Pobjeda protiv Bosne u Sarajevu 79:66
Vidim dva nova igraca koja su dosla posle pripremnih utakmica, Milan Vukotic mislim iz Borca i Crnogorac Nikola Ljujic, koji su u rosteru na ovom mecu umjesto Radanovica i Vrdoljaka, ovo je za mene iznenadjenje.
Svidja mi se dovodjenje Ljujica jer je iz iste menadzerske agencije kao Igor Bijelic, a vidim i po statistikama iz bivsih timova da moze biti kvalitetno rjesenje, za Vukotica ne znam nista dok ga ne vidim na djelu.

Ako je ko bio od forumasa na utakmici volio bih da cujem utiske o nasoj ekipi. :)
Bio je prenos na TVSA. Nisam gledao cijelu tekmu jer sam kasno skontao da ima prenos. Kežić najbolji bio. Mladost igra lijepo timski ali pitanje je koliko je to objektivno jer je Bosna loša i veoma mlada neiskusna. Malo bolja ekipa bi vas dobila večeras. Bosna je imala mnogo početničkih grešaka pa čak i u kontrama 2 na 1.

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 26 okt 2013, 21:13

Pobjeda u gostima protiv Sparsa nakon produzetka 75-73 8-)

slika

Đuran izdominirao, Svilar odlican all-round ucinak (mrlja je 2/9 za tri poena i potvrdjuje moju tezu da vise voli osutati nego hljeba jesti, al samo nek pali) , Stojkanovic takodje dobar. :)
Mizeran sut za tri poena, ali i manje izgubljenih i 10 vise asistencija od Sparsa.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 17 nov 2013, 14:45

slika

Pala je i Varda, lagano. :)
Svilar 7/10 za tri poena utisak veceri, od cega serija od tri u prvoj cetvrtini ukljucujuci i tricu od tablu sa zvukom sirene sa nekih 9 metara. 8-)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 15 dec 2013, 00:30

Mladost 88 : 64 Zrinjski

Relativno laka pobjeda, svi su odradili odlicno svoj dio posla, utakmica odlicno otvorena (16:0), vjerovatno nebih nista ni pisao na temi ali moram spomenuti fantasticnu partiju jednog igraca.

VOJIN SVILAR! 8-) slika

Svilar 30 poena 11 asistencija, sut za tri poena 8/14 :D
Americki djak, od Adamovica i Avdibegovica nas najbolji bek, a dugo smo vapili za jednim takvim, ali sigurno najbolji scorer od svih njih, jednostavno milina ga je gledati.
Prosjecno opali nesto oko 8 trica po utakmici, cesto se zna i ispucati (pretezno u gostima) ali ko mu moze zamjeriti, igrac za kojeg vrijedi platiti da ga gledate, sto bi rekao Edin Avdic.
Fina mehanika suta, jak izbacaj, sto je pokazao i veceras, hladno je pogodio dvije trojke sa 9-10 metara, druga cak preko ruke i bacio se unazad, majstor.
Nikad punija dvorana, atmosfera kao i uvijek monotona, vodimo dvocifrenom razlikom, ali Vojin nas je sve probudio trojkama, ludnica, momenti zbog kojih se voli kosarka, a napokon da to gledam uzivo, ne samo preko TVa, strema, pi*de materine.
Ove sezone je dosao medju posljednjima, ali definitivno je postao miljenik publike.
Jedva cekam da izadje snimak na YT kanalu KS BIH da odgledam, jer vrijedi, apsolutno!
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la randy_moss » 15 dec 2013, 12:01

Sta njega prevari pa se odluci uci unutra, da uzme neki sut za 2 poena? :lol:
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

sahmat
Postovi: 63
Pridružen/a: 02 maj 2013, 14:35
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la sahmat » 15 dec 2013, 13:42

[youtube][/youtube]

Pogledaj te na 00:24,06:40 i 07:15...to su tri trice od Svilara u četvrtoj četvrtini.. :D :roll:
<333 CFC & GSW <333

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 29 dec 2013, 00:32

Pobjeda protiv Građanskog, ligaska utakmica ali ujedno i mec polufinala kupa RS.
U finalu kupa RS 5. januara cemo vjerovatno docekati Igokeu ako sam ja dobro razumio na nasem terenu. :D

Sto se tice utakmice, glavni utisak je sudjenje i flopiranje ljigavaca iz Bijeljine, bruka i sramota.
Na svaki **** kontakt se bacaju kao da ih je udario kamion, u tome je prednjacio Janjusevic, a sudije su im sve to uredno svirale.
Posebno me iznervirala dama sa pistaljkom, koja je pokazala da nije za bolje od kuhinje, lonaca i serpi.
Likovi uredno gaze linije, ali nista glupaca ne svira, a jasno se vidi iz gledalista, ali ne, ona sa 2 **** metra ne vidi.
Ali uzalud trud, dzaba sve. 8-)

MILAN KEŽIĆ 24p (4/5 za tri) 9s, 4a 8-) KAPITENSKI
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 09 jan 2014, 23:31

Red je da nesto napisem i o finalu kupa RS, nakon sto su se slegli utisci.
Poraz od favorizovane Igokee 71:66 iako smo na kraju trece cetvrtine imali +7 , ali ipak nismo uspjeli.
Na tih +7 u trecoj cetvrtini ispada trojka Svilaru, da je to pogodio ko zna sta bi bilo, ali ali...
Na nekih 40 sekundi do kraja je bilo +3 za Igose i dva bacanje je kod nas imao Stojkanovic, koji je do tada bio nepogresiv sa linije bacanja, ali stegla se ruka i promasio je obadva, a prije toga je i Tomic promasio zicer.
Svakako ostaje zal, imali smo veliku priliku, igrali sjajno, srcem, ali neiskustvo igranja ovakvih utakmica se pokazalo na kraju, svaka cast momcima na prikazanoj igri, posebno u odbrani, i treneru Sladojevicu koji je sjajno pripremio mec, da je on bio na klupi Igokee juce a Latincic na nasoj klupi garantujem da bi Igokea dobila mec odmah u prvoj cetvrtini.
Svi znamo ko je Igokea, i normalno je da imaju autoritet kod ovih nasih mutavih sudija, ali ono sudjenje od sinoc je sramota.
Mrsko mi je sada nabrajati situacije, a bilo ih je dosta, i u cetvrtoj cetvrtini su nas odmah napunili faulovima da nebi mogli igrati agresivnu udbranu kao citavog meca.
Nakon sto im je Svilar u prvom poluvremenu spakovao 5 trojki iz 6 pokusaja, u drugom poluvremenu Gordic konstantno tuce Svilara, sto sudije naravno dopustaju, drugacije ga ni ne moze zaustaviti. 8-)
U prvom poluvremenu Gordic bez poena, Milosevica ga je pojeo, ali bukvalno.
Svilar pokazao kakav je majstor, poigravanje, 22 poena (6 trojki), asistencije, svemirski brod za ovu ligu.
Djuranovic 15 poena, 2 puta je na poster stavljao igrace Igokee, fenomenalan mec.
Svi koji su dobili minute su odigrali maestralno, sjajna timska odbrana, odlican nas mec!

I dosao je novi igrac (bio je u konkurenciji za tim), radi se i Milosu Tripkovicu koji je dosao kao zamjena za Ljujica koji je zamjenio Vrdoljaka (koji nije odigrao niti jedan takmicarski mec) na pocetku sezone, ali i on se nije proslavio pa je i on spakovao kofere.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2014, 12:02

DejaNMG je napisao/la:Pobjeda protiv Građanskog, ligaska utakmica ali ujedno i mec polufinala kupa RS.
U finalu kupa RS 5. januara cemo vjerovatno docekati Igokeu ako sam ja dobro razumio na nasem terenu. :D

Sto se tice utakmice, glavni utisak je sudjenje i flopiranje ljigavaca iz Bijeljine, bruka i sramota.
Na svaki **** kontakt se bacaju kao da ih je udario kamion, u tome je prednjacio Janjusevic, a sudije su im sve to uredno svirale.
Posebno me iznervirala dama sa pistaljkom, koja je pokazala da nije za bolje od kuhinje, lonaca i serpi.
Likovi uredno gaze linije, ali nista glupaca ne svira, a jasno se vidi iz gledalista, ali ne, ona sa 2 **** metra ne vidi.
Ali uzalud trud, dzaba sve. 8-)

MILAN KEŽIĆ 24p (4/5 za tri) 9s, 4a 8-) KAPITENSKI
Ti kao navijac Zvezde to najbolje znas 8-) 8-)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 10 jan 2014, 14:51

neno#4 je napisao/la:
DejaNMG je napisao/la:Pobjeda protiv Građanskog, ligaska utakmica ali ujedno i mec polufinala kupa RS.
U finalu kupa RS 5. januara cemo vjerovatno docekati Igokeu ako sam ja dobro razumio na nasem terenu. :D

Sto se tice utakmice, glavni utisak je sudjenje i flopiranje ljigavaca iz Bijeljine, bruka i sramota.
Na svaki **** kontakt se bacaju kao da ih je udario kamion, u tome je prednjacio Janjusevic, a sudije su im sve to uredno svirale.
Posebno me iznervirala dama sa pistaljkom, koja je pokazala da nije za bolje od kuhinje, lonaca i serpi.
Likovi uredno gaze linije, ali nista glupaca ne svira, a jasno se vidi iz gledalista, ali ne, ona sa 2 **** metra ne vidi.
Ali uzalud trud, dzaba sve. 8-)

MILAN KEŽIĆ 24p (4/5 za tri) 9s, 4a 8-) KAPITENSKI
Ti kao navijac Zvezde to najbolje znas 8-) 8-)
Neno, provokatoru stari. :mrgreen:
Ja sam to izvukao iz ove posvete:

Uzalud trud, dzaba ti sve, koristis doping al opet ne ide, dos'o je kraj, moj Viktore nista od tenisa barem dve godine. 8-)

Ne znam na sta si ti mislio. :D
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la neno#4 » 17 jan 2014, 01:06

Ja znam da nesto ide..
Uzalud trud, dzaba vam sve
I vlast vas gura al opet ne ide
Dos'o je kraj, moj cigane
Nista od titule ni ove godine
Vucic i Covic i EfeMPe
Arapi Rusi pomoc drzave
Umire nada, gotov je san
Sampion je opet Partizan
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 02 feb 2014, 23:47

KK Mladost najbolji sportski kolektiv naseg grada za proslu godinu. :D

Kapiten Kezic najbolji sportista grada, a drugi je Djuranovic.
Najperspektivniji sportista je naravno Đorđe Aleksić. :)

slika

Triling asova. 8-)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 31 mar 2014, 21:36

Pred početak Lige 4 pojačala se i Mladost iz Mrkonjić Grada. Novi član ovog tima je nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Mujo Tuljković, koji je ove sezone nosio dres Kaknja, koji je ispao iz lige.
Jedna od moje dvije zelje je ispunjena. :cool: :uzi:
Jos Bakovic i dosta, mada mislim da je Mujo jedino pojacanje.

P.S. Jedna zamjerka autoru teksta na portalu.
Odigrao je cetiri meca na pocetku za Kakanj, pa je onda otisao u Poljsku i sezonu je zavrsio u Građanskom, gdje je odigrao 9 meceva. ;)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la Chstal » 31 mar 2014, 22:43

DejaNMG je napisao/la:
Pred početak Lige 4 pojačala se i Mladost iz Mrkonjić Grada. Novi član ovog tima je nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Mujo Tuljković, koji je ove sezone nosio dres Kaknja, koji je ispao iz lige.
Jedna od moje dvije zelje je ispunjena. :cool: :uzi:
Jos Bakovic i dosta, mada mislim da je Mujo jedino pojacanje.

P.S. Jedna zamjerka autoru teksta na portalu.
Odigrao je cetiri meca na pocetku za Kakanj, pa je onda otisao u Poljsku i sezonu je zavrsio u Građanskom, gdje je odigrao 9 meceva. ;)
Interesuje me kako može igrati za Mladost kad je u toku jedne sezone igrao za 2 kluba u BIH? A pravila kažu da može u jednoj sezoni igrati samo za 2 kluba u BI...

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 01 apr 2014, 17:50

Ne konta se tu ovaj dio sezone, ovo je kao neka postseason i ima pravo igrati.
To mi je na twitteru potvrdio i neki novinar iz Mostara. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la Chstal » 01 apr 2014, 20:32

DejaNMG je napisao/la:Ne konta se tu ovaj dio sezone, ovo je kao neka postseason i ima pravo igrati.
To mi je na twitteru potvrdio i neki novinar iz Mostara. :)
Hvala ti

NikolaPekovic
Postovi: 47
Pridružen/a: 14 jan 2013, 17:37
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la NikolaPekovic » 02 apr 2014, 10:29

U pravu je Chstal, Tuljkovic nije potpisao!

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 24 apr 2014, 16:07

slika

Sinoc je po cetvrti put pobjedjena ULTRA, MEGA, GIGA talentovana ekipa SPARSa. :kafa:
Odlicna utakmica glavnih igraca, napokon da svi odigraju kako treba i odmah se to osjetilo na rezultatu koji bi bio i ubjedljiviji ali su u 4q igrali igraci sa manjom minutazom, a minute su dobili i Lukic koji je imao priliku da se upise u listu strelaca u ovoj sezoni ali je promasio 4 bacanja na veliko razocarenje publike i domaci mladi igrac Stojcic prvi put je zaigrao ali nije imao srece da iz dva pokusaja poentira.
Svilar, Tomic i Kezic najbolji kao i u vecini sezone uz Djuranovica koji sinoc nije igrao zbog povrede, i u Ligi4 se odlicnim pokazao i pojacanje Nikola Malesevic, odlican igrac i bilo bi fino kada bi ostao kod nas sledecu sezonu.
Sada slijedi dvomec sa Igokeom, i kraj sezone pred vjerovatno domacim navijacima.

Jos jedna uspjesna sezona za nas. :thumbup:
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.