KK Mladost

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la nerminh74 » 24 apr 2013, 21:22

svaka cast za ovaj potez :!:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la vlada u sjeni » 24 apr 2013, 21:33

DejaNMG je napisao/la:Košarkaši Mladosti položili cvijeće na grob Mirze Delibašića.

slika

Poraz od Bosne, po statistici vidim veoma los mec smo odigrali, posebno 2-3 igraca su skroz podbacila, no nema veze. :)
Gest za svaku pohvalu.Naklon.
Šta reći o današnjoj utakmici?.Ne mnogo,utakmica beze što i nije čudno kada igra Bosna.Draško,motor gostujuće ekipe odigrao iznenađujuće lošu utakmicu.Jednostavno ga nije išlo i mislim da tu najviše treba tražiti razlog lošije ige Mladosti .Svejedno ja sam stekao dojam da je moga uzeti loptu Dini "Maci" Hodžiću(mnogo je siguran kada prevodi loptu :lol: ) kada je god poželio.
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 25 apr 2013, 02:58

@nerminh74 hvala u ime igraca i trenera. :)

@vlada hvala. :)
A jeste Drasko skroz podbacio gledajuci po boxscore, a vidim da je i Ivanic imao mnogo izgubljeni, ali hajde nema veze, uzmemo jos ove dve domace i to je to. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Mladost

Post Postao/la High » 25 apr 2013, 10:08

slika

Ljudski! Svaka čast!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la kengur » 25 apr 2013, 13:01

Svaka cast za posjet. Ne znam puno o klubu ali respekt za ovaj potez definitivno.

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 06 avg 2013, 19:30

Reprezentativac Đorđe Aleksić također se nada da će se trud stručnog štaba, reprezentativaca i Saveza na kraju isplatiti.

``Pozivam sve ljude da nas dođu gledati. Nadam se da ćemo se 18. augusta svi ponovo okupiti sa medaljom, kao što je to bio slučaj prošle godine sa juniorima. Velika je stvar za nas i za mene što igramo pred domaćom publikom. To je za nas jedan san, igranje pred svojom publikom, pod svojom zastavom i sa svojom reprezentacijom u našem gradu``, kazao je član KK Mladost iz Mrkonjić Grada.
8-)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la neno#4 » 18 avg 2013, 00:26

Mrkonjicu slavi sto imas Aleksu 8-) 8-)
Kakav je to decko....
Iduce godine 30 minuta u prosjeku..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 20 avg 2013, 03:49

I nas klub je juce poceo sa pripremama. :)
Za sada znam samo da je tu ponovo Dragan Djuranovic koji je proslu sezonu proveo u Borcu.
Na slikama sam primjetio da su ostali Kezic, Milosevic, Vidovic, i naravno kadetski reprezentativac Djordje Aleksic koji je dobio dvije sedmice odmora. :)
Ako sam dobro vidio na slikama sa treninga tu su jos 3 nova igraca ne racunajuci Djuranovica, ali slike su vecinom iz daljine pa tako da jos nista ne znam.
Ne znam sta je sa vecinom igraca od prosle sezone, gdje su, ali i to ce se saznati u narednim danima.
I valjda jurimo pojacanja na pleju, beku i centru.


slika
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 29 avg 2013, 23:57

[youtube][/youtube]

8-)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Larry Bird
Postovi: 66
Pridružen/a: 29 jun 2011, 21:46
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la Larry Bird » 30 avg 2013, 14:01

Zna li se otprilike roster kod Mladosti?

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 07 sep 2013, 01:53

Nasa tri pojacanja o kojima sam pisao su Ivan Vrdoljak, Srdjan Lukic i Darko Popovic.
Jedino sam koliko toliko upoznat sa Vrdoljakom, vidio sam da je 89' godiste, bio na univerzitetu nekom :?: , igrao za Siroki II i Livno posljednje 3 godine.Ako neko iz Sirokog poznaje ovog igraca bio bih zahvalan da napise nesto vise.
Lukic i Popovic su jos mladji, zajedno su igrali za "Škola košarke Basket 2000 – Banja Luka" . :D
Damnjan Stojkanovic koji je prosle sezone nastupao za nas u Ligi6 je takodje ostao kod nas, i po slikama vidim da je nabio misicne mase i izgleda jako dobro.
Obrad Tomic je takodje tu i ove sezone.
Roster otprilike izgleda ovako: Srdjan Lukic, Djordje Aleksic, Ninoslav Milosevic, Milan Kezic, Stojan Radanovic, Milos Vidovic, Ivan Vrdoljak, Darko Popovic, Damnjan Stojkanovic, Obrad Tomic, Dragan Djuranovic.
To je valjda to, vjerovatno ce stici bar jos jedno pojacanje.
Ja sam za sada zadovoljan dovedenim igracima, ekipa je jako mlada sa nekoliko iskusnijih igraca, samo bih jos zelio neko "vece ime" koje je u nastupalo u nasoj ligi proteklih godina, iskusniji igrac i to bi bilo to. :)
Jedva cekam pripremne utakmice da vidim na djelu nove akvizije. 8-)
Ranko Velimirovic je zavrsio igracku karijeru (valjda :mrgreen: ) pa ce novi kapiten vjerovatno biti Kezic, dijete kluba. :)

[youtube][/youtube]
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la nerminh74 » 07 sep 2013, 12:43

vi ste mi stvarno simpatican klub, ne bolujete od nacionalizma, a veoma pametno radite sa kombinacijama djece iz vase skole sa solidnim provjerenim igracima i tako stvarate klub sa zdravim osnovama, a aBd odete i na veci nivo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 07 sep 2013, 23:20

U klubu sjajno rade sa dovodjenjem novih igraca, koliko samo igraca je kod nas eksplodiralo ili se vratilo u zivot. :)
Arci Avdibegovic je kod nas imao najbolju sezonu, briljirao, kasnije stigao i do repke, Adamovic je kod nas takodje odigrao fenomenalnu sezonu i posle takodje dosao do repke, Komatina je kod nas dosao iz Igosa, odigrao sezonu koju ce tesko ko ponoviti kod nas, vratio se u Igose, i vidimo gdje je sada, bio je i na reprezentativnim akcijama.
Ranko Velimirovic je kod nas odigrao nekoliko kvalitetnih sezona i zavrsio karijeru, Lera je takodje bio jednu sezonu, mogu slobodno reci legende domace kosarke. :)
Posljednji u nizu sjajnih mladih igraca su Drasko Knezevic koji je otisao u Igokeu i Igor Bijelic, a ne treba posebno napominjati kadetskog reprezentativca Aleksica. 8-)
Posljednjih godina smo uvjek u vrhu, uvjek Liga6, prosle sezone prvi u Ligi12

Ove sezone ce ekipa biti ekstremno mlada, ali bas ekstremno mlada i prije sve cilj je opstanak kao i svake sezone, a momci zeljni igre i dokazivanja, a svakako tu ima materijala, bice zanimljivo.
Ja najvise ocekujem od Aleksica, samo da dobije minute iz utakmice u utakmicu, veliki je potencijal, dijete kluba. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la neno#4 » 28 sep 2013, 12:01

Gdje je na kraju zavrsio Igor Bijelic?
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 02 okt 2013, 23:20

Pobjeda protiv Kaknja 88:69

Đuranovic 15p, Stojkanovic 14p, Milosevic 13p, Aleksic 13p.

Aleksic imao veliku minutazu sto pokazuje da ce se na njega obavezno racunati, sa 16 godina igra zrelo, smireno, pun je samopouzdanja, vrijeme provedeno u kadetskoj reprezentaciji mu je izuzetno prijalo, sut je ocigledno popravio, ne libi se sutirati, odbrana kao i uvijek fenomenalna, organizacija igre, volio bih da bude prvi organizator igre, jer to svakako moze iznijeti. 8-)
Vojin Svilar, posljednje pojacanje, u sezoni 06-07 nastupao za Oregon State, kasnije za Steaua, FMP II i kod nas dosao nakon igranja u Smederevu, imao dobru statistiku, i veceras je mislim bio dvocifren, combo guard, ali prvo gleda da sutne na kos, pa onda asistencija, pregled igre mu je upitan, voli imati loptu u rukama, ali itekako moze pogoditi, zadovoljan sam njegovim dovodenjem. :)
Milosevic, iskusno kao i uvijek, agresivan u odbrani, u napadu takodje odlican, sut za tri, ulaz, cesto je na ofanzivnom skoku, izbori se za poene.
Kezic, kapiten, od njega ocekujem da bude glavni igrac ekipe, nista vise za reci. 8-)
Đuranovic igrao kao i uvijek, povratnik iz Borca, borben, itekako moze pogoditi sut, pod kosem poentirati, pun pogodak je njegovo vracanje.
Stojkanovic, od njega ocekujem da naslijedi Igora Bijelica, imaju isti put, dosli iz Servitiuma za Ligu6 pa onda potpisani i za sledecu sezonu, mislim da moze zamjeniti Igora dostojno, ako se po jutru dan poznaje ja zadovoljan.
Vrdoljak nije imao vecu minutazu ali i za to vrijeme je bio neprimjetan, ocekujem vise od njega, ne znam dali je uopste i uputio sut, mora biti agresivniji, nece nista biti od kampovanja.
Tomic poceo kao startni centar, velika nepoznanica, veceras solidan, vidjecemo kako ce igrati kada pocne sezona.
Popovic igrao par minuta ali postigao 4 poena, dva puta izvukao teska polaganja na tablu, jednom i 2+1 ali je dodatno bacanje promasio, bice itekako vazan u rotaciji.
Igrali su jos Vidovic i Stojan Radanovic, Srdjan Lukic novo pojacanje na pleju nije igrao, vjerovatno neka povreda.

Sve u svemu ekipa je daleko od maksimuma, u ovoj konkurenciji mislim da je realnost ponovo vrh Lige12, mada je najvaznije obezbijediti opstanak.
Centarska linija je najveca nepoznanica, ali vjerujem da mogu kvalitetno iznijeti sezonu.

Za vikend je turnir kod nas u gradu na kojem pored Mladosti ucestvuju i Borac, Prijedor i Servitium.

#neno4 Za Bijelica nista ne znam, pratim i na facebooku, i guglam ali za sada nista.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la L' Imperator » 02 okt 2013, 23:46

Imaš kakav komentar za ove moje?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 02 okt 2013, 23:54

L' Imperator je napisao/la:Imaš kakav komentar za ove moje?
Trener je najjaci, dosao obucen kao da je tek iz sume dosao, galami, sama njegova pojava je :lol:
Begovac, Peljto i mislim igrac sa brojem 12 mogu dobiti prolaznu ocjenu ostali manje vise sporadicne uloge.
Arci Avdibegovic podbacio skroz, mislim da je pogodio samo trojku na kraj meca, i to na srecu.
Lopta je 80% vremena u rukama kod Dinka, i Begovac se zagradi pod kosem, nasi centri su ga slabo branili, imao je i situacija 2+1
Ekipa kao ekipa za sada djeluje lose, iako tu ima igraca koji bi to trebali povezati u kompaktnu cjelinu (Peljto i Arci), ocekivao sam mnogo vise, uzimajuci u obzir da ni mi nismo odigrali mec nesto posebno, a dobili smo sa 19 razlike, dovoljno govori.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la neno#4 » 03 okt 2013, 01:59

Drago mi je za Aleksu, divan je to decko! Za Bijelica sam saznao, zavrsio je u Makedoniji. Hvala ti Dejane.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 13 okt 2013, 23:39

Roster za sezonu 2013/14:

4. Đorđe Aleksić
5. Srđan Lukić
6. Stojan Radanović
7. Dragan Đuranović
8. Ninoslav Milošević
9. Damjan Stojkanović
10. Ivan Vrdoljak
11. Miloš Vidović
12. Milan Kežić
13. Vojin Svilar
14. Obrad Tomić
15. Darko Popović

1. kolo:
Bosna - Mladost 19. oktobar
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 14 okt 2013, 15:42

DejaNMG je napisao/la:Roster za sezonu 2013/14:

4. Đorđe Aleksić
5. Srđan Lukić
6. Stojan Radanović
7. Dragan Đuranović
8. Ninoslav Milošević
9. Damjan Stojkanović
10. Ivan Vrdoljak
11. Miloš Vidović
12. Milan Kežić
13. Vojin Svilar
14. Obrad Tomić
15. Darko Popović

1. kolo:
Bosna - Mladost 19. oktobar
Ima li ko još mlad i talentovan sem Alekse (nadam se da će biti na kecu)? Ne mislim baš toliko mlad ali da ima neku perspektvu bar ABA lige za godinu dvije.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.