OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 09 feb 2019, 11:10

Obrad Tomić novi kosarkaš okk sloboda,šteta za onaj poraz od sinoć al idemo dalje

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Drape » 09 feb 2019, 11:20

“Nažalost prosuli smo sve što smo gradili tri četvrtine. Počeli smo igrati dosta sebično i za publiku. Sparsi su iz trčanja davali koševe, mi nismo se uspjeli vraćati nazad i praviti faule. Sramotno je što smo posljednju četvrtinu završili sa tri faula, poniženi smo sigurno i prosuli smo nešto što smo tako dobro izgradili. Sparsi su u polupredaji sa rezervnom petorkom su uspjeli da se vrate i pobjede. Teško je u ovom momentu bilo šta reći i naći motiv za budućnost”, kazao je trener Josip Pandža i dodao:

“Sabrat ćemo redove, donijeti neku dobru analizu. Šteta je zbog ove publike da smo na kraju grubo poniženi na kraju. Ovo je sigurno nešto najteže što mi se dogodilo u životu”.

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 09 feb 2019, 11:30

Kratka nam je i klupa 7 do 8 igrača se rotira samo,ovi ostali mladi momci svi.Gledam Naletilića i Jovanovića momci preumorni

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 09 feb 2019, 12:30

Kao sto sam sinoc i rekao jedan dobar i jedan solidan i eto Slobode u utrci za prvaka (po meni favorit br.1), yebes ovaj poraz vidjelo se sinoc da momci mogu i mislim da ce ovaj poraz biti najveća pobjeda Slobode ove sezone.

Jos na 1-2 dovesti jednog prosječnog za rotacije, jer vidjelo se sinoc kad Jakupovic udje da je to igra 4 na 5.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la kobe24 » 09 feb 2019, 13:29

Mora doci jos minimalno jedno kvalitetno pojacanje na bekovskim pozicijama, ne moze Jovanovic sve sam. Naletilic igra u naletima ( :mrgreen: ), a od ostalih niko nije vrijedan pomena. Sibalic i Latifagic su poprilicno nespremni i ne mogu da prate iole jaci tempo. Dolaskom Tomica postaju kvalitetno pokriveni na tim visokim pozicijama, ali pozicija dvojke je i dalje bas tanka. Kovacevic je bio odlican izbor, ali nazalost nije se dugo zadrzao u klubu...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 09 feb 2019, 18:31

kobe24 je napisao/la:Mora doci jos minimalno jedno kvalitetno pojacanje na bekovskim pozicijama, ne moze Jovanovic sve sam. Naletilic igra u naletima ( :mrgreen: ), a od ostalih niko nije vrijedan pomena. Sibalic i Latifagic su poprilicno nespremni i ne mogu da prate iole jaci tempo. Dolaskom Tomica postaju kvalitetno pokriveni na tim visokim pozicijama, ali pozicija dvojke je i dalje bas tanka. Kovacevic je bio odlican izbor, ali nazalost nije se dugo zadrzao u klubu...
Latifagić je ojebina, i ne treba ga uopšte spominjati u kontekstu ozbiljne košarke. Kovačević da je ostao mogli bi se i za titulu potuć.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 10 feb 2019, 21:39

Hajmo još dva kvalitetna igrača dovesti i dosta

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 feb 2019, 00:25

Tz1986 je napisao/la:Hajmo još dva kvalitetna igrača dovesti i dosta
Samo da ti igraci ne odu poslije 2-3 utakmice kao Kovacevic.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 12 feb 2019, 00:26

Fali bar jedan vanjski, krilne pozicije i centar su dobro popunjene, svaka cast Jakupovicu i Dedajicu, ali tesko oni mogu nesto ponuditi u Ligi 6.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 13 feb 2019, 11:08

Komesar takmičenja Lige BiH Božo Bošnjak donio je odluku kojom se sudije sa utakmice Sparsa i Slobode iz 17. kola Lige BiH kažnjavaju sa dvije utakmice nedelegiranja.



Utakmicu u Sarajevu su sudili Ivan Miličević, Tomislav Stapić i Esad Pelja.

U ovoj sezoni komesar takmičenja Božo Bošnjak je već kaznio nekoliko sudaca i time do znanja znao kako u takmičenju nema nedodirljivih.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la kobe24 » 14 feb 2019, 03:02

Tomić je potpisao do kraja sezone, a ako uspijemo da se plasiramo u ABA 2 ligu, vjerovatno ćemo produžiti saradnju – rekao je trener tuzlanskog kluba Josip Pandža
Navodno se nisu odrekli ABA 2 lige i navodno su im to ambicije, ali po trenutno rosteru su osjetno iza Sparsa i Zrinjskog, ali i Sirokog. Uz dovodjenje minimalno jednog kvalitetnog beka i uz poboljsanje forme pojedinih kosarkasa (Sibalica prvenstveno), ovaj tim bi se mogao boriti za taj drugi rang regionalnog takmicenja. Mejdan definitivno moze biti njihov adut, ali sve pada u vodu bez adekvatnog pojacanja na vanjskim pozicijama.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Drape » 14 feb 2019, 14:06

Kako je došlo do toga da se iz Rogaške otisne put Bosne i dođe u Tuzlu?, pitali smo ga danas u Mejdanu, dok se malo po strani razgibavao i pripremao za prvi trening.

– Nisam bio zadovoljan u Rogaškoj, mada sam imao dobru minutažu. Ali, želio sam više. Dobio sam poziv i došao – u dahu je rekao Tomić.

Priznao je da je presudno bilo to što OKK Slobodu vodi trener Josip Pandža.

– Igrao sam u ekipi Kaknja dvije sezone, u vrijeme kada je tim vodio Pandža. Dobro se poznajemo i slažemo i zahvaljujući njemu potpisao sam sa OKK Slobodom ugovor do kraja sezone – kazao je snažni centar za Tuzla LIVE.

Ugovorom je predviđeno da se saradnja “dvije strane” može produžiti ukoliko obje, kako se obično kaže, budu zadovoljne.

– Igrat ću tokom Lige prvaka, a moguće je da ću produžiti ako OKK Sloboda bude igrala u ABA 2 ligi. I o tome smo razgovarali i usaglasili se – zaključio je Tomić.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 25 feb 2019, 20:04

+22 protiv Igokee koja je igrala u najjačem sastavu. Sloboda je po meni prvi favorit za titulu prvaka BiH.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 25 feb 2019, 20:45

Aide Berbiću ako citas ovaj forum daj jos dva kvalitetna pojacanja i da idemo u ABA 2 ligu,imat ces svaku utakmicu pun Mejdan,dajte da ovaj narod koji voli kosarku vatimo tamo gdje smo nekad bili.

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 feb 2019, 22:43

Svasta ce bit u playoffu.Nadam se tituli,mada treba jos 1-2 dobra igraca
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 feb 2019, 21:44

Mislim da nam treba jaka dvojka i dobar bekap. Uz jos jednog playa. Da nije otisao Kovacevic, ovo sada bi bio tim koji se moze potuci za titulu. Ali trenutno roster je pretanak za titulu. Ali vidjecemo, Mjedan zna presuditi dosta, a i nije ni plan bio ove godine borba za titulu, vec mladji igraci i plejof. Mada sto se tice mladjih, pali smo qurcu za usi :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 07 mar 2019, 21:52

Rutinski protiv Vogosce, dosadno. Idemo dalje. Nadam se da Tomic nije teze ozlijednen i da ce se pojacati na vanjskim pozicijama pa da se pobiju za titulu :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wandelanoite » 12 mar 2019, 00:48

Sutra jako bitna utakmica u Kaknju, nadam se da ce se prestići Široki do kraja.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 12 mar 2019, 22:39

Opet bezveze napeto pri kraju, vodis 20 razlike i razmisljas o porazu. Nema veze, pobjeda rutinska. E sada da vidimo od cega su napravljeni
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la boomerang5 » 17 mar 2019, 18:19

Nije mi jasno zasto se nije dovelo jedno extra pojacanje na poziciji sutera za ova 2 mjeseca, da se pokusa izboriti aba 2(obzirom da igokea ce dobiti, finalist pored pobjednika lige ide u aba 2), a realno pored sparsa koji djeluju najbolje, sa tim jednim dobrim pojacanjem se lako moglo u kostac sa zrinjskim i sirokim. Ocigledno da je stara berbina spika, uvijek konkuretni, ali nikad pretendenti.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.