All Star BiH

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Nexe992
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 jan 2014, 04:49
Kontakt:

Re: All Star BiH

Post Postao/la Nexe992 » 05 jun 2015, 01:41

Pokušao da pokrenem ovu incijativu oko all star, te poslao upit u savez, i dobio odgovor, i saveza su rekli da nemaju ništa portiv, ako bi se klubovi dogovorili o istom prijedlogu.

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: All Star BiH

Post Postao/la nacho » 07 jun 2015, 15:11

slika

E'o moja ulaznica :cool:

ne razumijem šta se klubovi trebaju dogovarati, ko god ima zrno pameti prihvatit će organizaciju zbog profita, a to što se svi vode principom IMT (imal' mene tu) i što je bitnije prepucavat se sa Jusufom na fejsu... uostalom savez treba da dodjeljuje nagrade tipa mvp sezone, najbolja petorka, dpoy i slično i toliko drugih stvari se može poboljšati da bi ksbih trebao raditi u tri smjene :D ne rade to drugi savezi jer im je simpatično i treba tako, već rade zbog profita... kao i u svemu ostalom u državi i u savezu vladaju nerad, javašluk, ljenost i to nemogu prikriti ni pobjeda nad litvanijom ni aktivna stranica na fejzbuku :mrgreen:

Avatar
Nexe992
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 jan 2014, 04:49
Kontakt:

Re: All Star BiH

Post Postao/la Nexe992 » 15 jun 2015, 13:36

Hajde da nesto probamo da napravimo, da pokusamo napravit stranicu na facebook kao svi koji trazimo all star utakmicu naseg prvenstva, nesto tako i pozovemo savez na tu stranicu , a poslije se može ici i meilom, ne znam imal ko bolji prijedlog

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.