KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la el-fighter » 09 jun 2009, 23:33

Da samo hoće naći nekog jakog centra. Ovčina se više posvetio asistencijama i u tome je zaboravio da je njegov zadatak da razvaljuje pod košem.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la deniso » 09 jun 2009, 23:48

ipsa je napisao/la:pa dajte vise, il recite ko je taj bivsi igrac bosne koji bi se trebao vratit il nemojte nista pisat na tu temu....
Pa to je VALJDA :mrgreen: ...BB

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 09 jun 2009, 23:50

nadam se...
I feel devotion!!

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bandit » 10 jun 2009, 00:33

el-fighter je napisao/la: Ovčina se više posvetio asistencijama i u tome je zaboravio da je njegov zadatak da razvaljuje pod košem.

Onda Ovcina vec 15 godina zaboravlja svoj zadatak .... ma vazda je on bio bek suter zatocen u tijelu centra ... ;)

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 10 jun 2009, 01:48

nerminh74 je napisao/la:
kobe je napisao/la: jovanovic da je visok oko 190-195 i da igra poziciju 1 i 2.
jovanovic je cistokrvni plej visine 180 cm, a BB bi bio veliki dobitak i nije tomovic bivsi bosnin igrac koji bi se mogao vratiti
jesi lik!
Kakav si mi ovo izvadio citat,ja sam mislio na zamjenu jovanovica da bi trebala imati preko 190 da bi mogla igrati i 1 i 2,a ja odlicno znam da je jovanovic visok 180 ali uprkos tome moze odigrat na beku ako u suparnickoj ekipi neigra bas prvisok bek.ZNACI JEDAN KVALITETAN IGRAC I U ODBRANI I NAPADU DA MJENJA JOVANOVICA I SEHOVICA.-otprilike igrac kvalitete jovanovica i sehovica a nebi bilo lose i njihovih godina.
Dobro proculo se ime BB ali ja nebi volio da isti dodje jer je limitiran igrac kao i djordjevic.
Nebi bilo lose vidjeti nika wilijamsa koji je najbolji igrac madjarskog novog prvaka,ima 25 godina,atraktivan je,moze igrati i 1 i 2 i 3,dosta korektan u odbrani a u napadu bi mogao sad biti nesto novo a najbitnije jeftiniji je od BB(**** ga evropska takmicenja i poljski klub).

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la VanBasten » 10 jun 2009, 01:49

Jeli taj Nik onaj isti mali što je birvaktile igra za nas?
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
cha0s
Postovi: 141
Pridružen/a: 12 maj 2009, 22:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la cha0s » 10 jun 2009, 10:25

šta se ovo ušutila uprava Bosne, nema novih vijesti nekoliko dana. baš mi je dosadno :evil:

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 10 jun 2009, 10:46

kobe je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
kobe je napisao/la: jovanovic da je visok oko 190-195 i da igra poziciju 1 i 2.
jovanovic je cistokrvni plej visine 180 cm, a BB bi bio veliki dobitak i nije tomovic bivsi bosnin igrac koji bi se mogao vratiti
jesi lik!
Kakav si mi ovo izvadio citat,ja sam mislio na zamjenu jovanovica da bi trebala imati preko 190 da bi mogla igrati i 1 i 2,a ja odlicno znam da je jovanovic visok 180 ali uprkos tome moze odigrat na beku ako u suparnickoj ekipi neigra bas prvisok bek.ZNACI JEDAN KVALITETAN IGRAC I U ODBRANI I NAPADU DA MJENJA JOVANOVICA I SEHOVICA.-otprilike igrac kvalitete jovanovica i sehovica a nebi bilo lose i njihovih godina.
Dobro proculo se ime BB ali ja nebi volio da isti dodje jer je limitiran igrac kao i djordjevic.
Nebi bilo lose vidjeti nika wilijamsa koji je najbolji igrac madjarskog novog prvaka,ima 25 godina,atraktivan je,moze igrati i 1 i 2 i 3,dosta korektan u odbrani a u napadu bi mogao sad biti nesto novo a najbitnije jeftiniji je od BB(**** ga evropska takmicenja i poljski klub).
po cemu su bb i dule tako limitirani a ostali igraci nisu ?
You are someone else I am still right here

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 10 jun 2009, 14:33

U cilju ponovne aktivacije arsa01 na forumu uprava je odlucila povuci jedini potez koji bi isprovocirala arsov povratak a to je dovdjenje mladjahnog Burella :mrgreen:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 10 jun 2009, 14:52

mahalac je napisao/la:U cilju ponovne aktivacije arsa01 na forumu uprava je odlucila povuci jedini potez koji bi isprovocirala arsov povratak a to je dovdjenje mladjahnog Burella :mrgreen:
bolje veala :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 10 jun 2009, 15:01

uh dobro je...bavcic ipak u olimpiji... :P
I feel devotion!!

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 10 jun 2009, 15:37

@fera
po cemu su bb i dule tako limitirani a ostali igraci nisu ?

Vrlo lak odgovor.Vidjet ces na kraju sljedece sezone u sta ce izrast jovanovic i sehovica i imat ces odgovor sta znaci limitiranost.

yoda
Postovi: 58
Pridružen/a: 18 jun 2008, 20:01
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la yoda » 10 jun 2009, 17:40

kobe je napisao/la:@fera
po cemu su bb i dule tako limitirani a ostali igraci nisu ?

Vrlo lak odgovor.Vidjet ces na kraju sljedece sezone u sta ce izrast jovanovic i sehovica i imat ces odgovor sta znaci limitiranost.
ne znam sta tacno ocekujes od zlatka, obzirom da mu je 25 godina. nadam se da ce biti odlican, ali ne znam koliko tu ima napretka u odnosu na trenutni nacin igre.

Avatar
cha0s
Postovi: 141
Pridružen/a: 12 maj 2009, 22:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la cha0s » 10 jun 2009, 22:12

sto se mene tice, ne mora ni napredovati nesto posebno. po meni je odlican ovakav kakav jeste, samo da se uklopi u nas sistem igre :)

nisha
Postovi: 19
Pridružen/a: 19 jun 2008, 16:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nisha » 10 jun 2009, 22:48

Mozda se vrati Fen na poziciju centra
Šta je?

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Pasha » 10 jun 2009, 23:05

sta ste zapeli!
vratit ce se Mujo Tuljkovic. :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 10 jun 2009, 23:54

dosta se razvezala prica o pojacanjima...naravno kao navijaci na to ne mozemo nesto posebno uticati...al ono sto mozemo jeste da od iduce sezone organizovano bodrimo kk bosnu....koliko god da nas bude....vrlo malo se pricalo o tome a misljenja sam da bi do pocetka sezone upravo o toj temi trebalo najvise prodiskutovat..i na osnovu toga vidjeti da li se ista po tom pitanju moze konkretno uraditi...
I feel devotion!!

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 11 jun 2009, 00:06

yoda je napisao/la:
kobe je napisao/la:@fera
po cemu su bb i dule tako limitirani a ostali igraci nisu ?

Vrlo lak odgovor.Vidjet ces na kraju sljedece sezone u sta ce izrast jovanovic i sehovica i imat ces odgovor sta znaci limitiranost.
ne znam sta tacno ocekujes od zlatka, obzirom da mu je 25 godina. nadam se da ce biti odlican, ali ne znam koliko tu ima napretka u odnosu na trenutni nacin igre.
nepricam o potencijalu vec pricam o sposobnostima,djordjevic kao i BB osim sto su u par tekmi dali dosta asistencija nikad nisu usli u seriju pa da u vise tekmi zabiju preko 20 koseva ili preko 30.
Npr. ivanovic je u vise tekmi to ucinio i to ce abd prezentirat sehovic i jovanovic i sto vise imas takvih igraca koji mogu u svakoj tekmmi dati 20+ poena tada ima tim za velike domete.
MI imamo takvu troicu i trebaju nam jos dvojica ali njihovog ranga,a ja ocekujem jos jednog da cemo dovest i da ce neko dogodine bljesnut od ovih mladih.
BB nije nista drugo nego jako dobro fizicki spreman igrac,nemozes ga vidjeti da udje u seriju suteva,ulazaka itd,takodje djordjevic nesjecam se da je ikada uvezao dva suta zaredom,par ulaza zaredom da ali cesto neuspjesno;a jovanovic i sehovic su ove godine pokazali ovaj prvi protiv nas drugi protiv sirokog kako po cijelu cetvrtinu pa i deuze drze tim u igri kad nikog drugog ne ide.
L. Wilijams je takodje ovakav igrac ali je preskup a posto na 4 i 5 najvjerovatnije necemo dovoditi igrace jer bi to bilo pretrpavanje,treba dovesti igracinu koja moze igrati 1 i 2.TAKVA TRENUTNO NIJE BLIZU KLUBA

yoda
Postovi: 58
Pridružen/a: 18 jun 2008, 20:01
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la yoda » 11 jun 2009, 07:19

razumijem ja sta ti zelis reci kobe, ali smatram da su i bb i dule odlicno odradili svoj posao. play ipak treba da razigrava ostale, prije svega, pa tek onda da gleda na kos. radije bih petorku gdje svako daje po tekmi 10-15 koseva, nego playa koji uvali 20-30, dok ostali stoje i gledaju. ipak je teze zaustaviti takvu ekipu. iako mi ne bi smetalo da zlatko zavali 20-30 tu i tamo, reda radi :)

Bosna_Svedska
Postovi: 2
Pridružen/a: 11 jun 2009, 08:15
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Bosna_Svedska » 11 jun 2009, 08:23

Dali neko ima informaciju o eventualnom ucescu u neki od Eurokupova za 2009-2010? Vidim da je za Euroligu, Eurocup i EuroChallange 8 jula u 11.00 sati kakvi su izgledi za ucesce u Eurocupu ili EuroChallange pored NLB Lige ili ce Siroki uzeti/dobiti to mjesto? I sta vi raja mislite o ucescu u dva takmicenja znaci NLB plus jos jedno ili? Vidim na stranici Bosne nista ne pise uvezi ovoga?

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.