KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la tax » 28 nov 2009, 22:47

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee u sarajevu -50 a jos ni decembar
bosna-klub sa tradicijom bezu buducnosti
kakva vizija zima vjciti talenat pasalic koliko ga guraju on ce u boston onda sehovic?bajic?jovanovic?
sve neki igraci talenti klinci palci ?''
w ocekivo sam od njeg da nam je menso bar :D

samo recite jesam li u pravu
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la The Game » 28 nov 2009, 23:11

thunder je napisao/la:
The Game je napisao/la:Trenutno jedino moguće rješenje je odlazak Vukoičića. Jednostavno čovjek nema rezultata kod nas, fulio je s izborom igrača (poslije **** nema kajanja), lani je bilo bar nešta u NLB-u, u prvenstvu slabo, ove godine nema ništa ni u NLB-u. Jbg, savko mijenja trenera, zašto mi da budemo izuzetak. Kad je mog'o Zadar lani Acu otjerat i to nakon titule koju im je donio nakon "sto" godina, što ne bi i mi mogli ovog kad nam praktički ništa nije donio.
Ali pitanje je sta bi dobili sa tim, sta je alternativa, ko bi uopste pristao da vodi ovakvu Bosnu?
Pravo da ti kažem ne znam šta bi dobili. Vjerovatno bi došlo do tog nekog pozitivnog "šoka" do kojeg u većini slučajeva dođe.
Isto tako, nagađa se da su se čak i neki igrači (Šehović?) okrenuli kontra Vukoičića i sada i to, ako je istina, predstavlja problem.
Ali, do sad su se morale imati minimalno 4 pobjede, a što ih nema, to je isključivi krivac trener.

thunder
Postovi: 84
Pridružen/a: 25 avg 2009, 00:45
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la thunder » 28 nov 2009, 23:16

Evo procitah u ovom clanku da Sehovic nije nastupio, razlog nepoznat! :roll: :roll:

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Neutral » 28 nov 2009, 23:44

Sramotno izdanje Bosne. Siguran sam kada bi se mi sa foruma sastali ne bi 50 razlike izgubili. Možda 49 bi, ali 50 nema šanse. Nije Zadar NBA tim.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17791
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Omerbavarac » 28 nov 2009, 23:46

Sve losije i losije. :o :o :o :o
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la TheManiacs » 28 nov 2009, 23:49

Rz88 je napisao/la:Sramotno izdanje Bosne. Siguran sam kada bi se mi sa foruma sastali ne bi 50 razlike izgubili. Možda 49 bi, ali 50 nema šanse. Nije Zadar NBA tim.
:mrgreen: :mrgreen:

Ja sam Pley :P
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la harishp » 29 nov 2009, 01:42

The Game je napisao/la:
thunder je napisao/la:
The Game je napisao/la:Trenutno jedino moguće rješenje je odlazak Vukoičića. Jednostavno čovjek nema rezultata kod nas, fulio je s izborom igrača (poslije **** nema kajanja), lani je bilo bar nešta u NLB-u, u prvenstvu slabo, ove godine nema ništa ni u NLB-u. Jbg, savko mijenja trenera, zašto mi da budemo izuzetak. Kad je mog'o Zadar lani Acu otjerat i to nakon titule koju im je donio nakon "sto" godina, što ne bi i mi mogli ovog kad nam praktički ništa nije donio.
Ali pitanje je sta bi dobili sa tim, sta je alternativa, ko bi uopste pristao da vodi ovakvu Bosnu?
Pravo da ti kažem ne znam šta bi dobili. Vjerovatno bi došlo do tog nekog pozitivnog "šoka" do kojeg u većini slučajeva dođe.
Isto tako, nagađa se da su se čak i neki igrači (Šehović?) okrenuli kontra Vukoičića i sada i to, ako je istina, predstavlja problem.
Ali, do sad su se morale imati minimalno 4 pobjede, a što ih nema, to je isključivi krivac trener.
Svakakvih ovdje tehnicara.
Pogledaj prvo postavu Bosne ove sezone i prosle.Pa onda marsiraj.
Ovima samo da je rusit,rovat,srat :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
jocker123
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 jul 2009, 11:29
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la jocker123 » 29 nov 2009, 01:52

kada beobasket prestane biti dio bosne i bosna ce pobjedjivati ;)

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 nov 2009, 01:55

Prevelik poraz, no s obzirom tko je igrao, i ocekivano, jebga, nije ni moglo bolje protiv Zadra.
Steta svejedno, ne zasluzuje Bosna takvo nesto, ipak je uz nas najtrofejniji klub drzave i ne pristoji da BH klub boravi uvjerljivo na zadnjoj poziciji NLB lige. Valjda ce se izvuci nekako heh...
...Život za Široki...

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la hz1987 » 29 nov 2009, 10:47

50 Razlike?
Pa šta?

Očekivali ste nešto bolje?
Nema boljeg!!!

1. Hajde da malo vratimo film unazad pa da vidimo onu generaciju Sabita Hadžića što je gubila po 50 razlike od TAU u Saporta kupu, pa i od nekih poljaka po 30....itd itd... da je bio domaći tim pun igrača koji su kao harali bh košarkom. Tad je takođe na čelu KK Bosne bio Nihad Imamović!

2. Pa onda Nihad skonta kako bi mogao krenuti kao nekad Partizan sa SUPER Bebama i mladim trenerom Bradićem! I hop, u prvi plan iskočiše golobradi studenti koje je svako nabijao kako je stigao. Pa su skontali da je do trenera i da bazu treba proširiti.

3. Dovedoše provjerenog stručnjaka Prodanovića, desna ruka Tanjeviću u zlatno doba Bosne. Pa Draško okupi sve mladih što je vrijedilo u BiH, od Širokog, preko Posušja, Tuzle, Bihaća... i hop, opet nabijanje po 50 razlike. Pokazalo se kao loš potez Uprave, Draško ni kriv ni dužan diže sidro ne bi li se napravila šok terapija.

4. Onda je krenulo tavorenje s zamjenikom Hamdo Frljak - koji je eto igrao s tim kvazi-klincima i imao podršku Nihada koji od tačke jedan do 4 je napravio milionski dug promašajima oko politike kluba.

5. I onda Nihad skonta, hajmo Dino, Samir, Mensur i JA da napravimo nešto od Bosne. Dugovi su tu, ali kako napaliti publiku. I tako oni dovedu s Mensom u paketu Bajramovića, Kovačevića, malo potegnu za talentovanim juniorima i hop - eto rezultata, ali treba nešto više. Treba naći provjerenog patriotu koji će to sve vući, ko će privući publiku i sponzore, jer to Uprava nije sposobna. I pojavi se NENO ko kec na keca. Nasta ekspanzija, Bosna dobi na ugledu, izgubi prvu titulu zbog limitiranog trenera, ali Neno spašava stvar svojim igrama kroz NLB Ligu, kroz domaću ligu, dolazi novac sa svih strana, dugovi se vraćaju, sve ide planiranim tokom.

6. Kada je Bosna doživila vrhunac i kada se trebalo postepeno ugrađivati mladi igrači, a NENO da se povuče, onda se Bosna opet sjetila nekih dugova iako su ih sve podmirili i prije FINAL 8 na koji su nasilu ugurani, onda je prodaja Đedovića od krucijelnog značaja za klub - prodaja Barceloni, pa zažmirenje odlaska mlađeg Šehovića, jer su duboko ogrezli u saradjnju s Miškovićem i Beobasketom - postali poligon za promjenu igrača - iako svakak proba košta i tu su natezani bili....

7. Odlazak Nene i profanisanje Mense, odlasci igrača, dolasci Beobasketovih kao polazne stanice za reanimaciju propalih talenata, uzimanje svih onih Bosninih koji vrijede pod okrilje Miška, hapanje sa svih strana, pranja novca...itd itd.

8. Uvaljivanje vrućeg krompira Neni koji je izvukao maksimum, ali nije valjao Bosni jer nije dao da mu se mješaju, pa je sljedeće sezone u Panioniosu napravio ono što nije mogao u Bosni, pa ga je ista sudbina zadesila jer nije dao da mu se mješaju.

9. Dolazak Zdovca, donio je promjene na pozitivno, ali pokazao se i limit Uprave, jer nema zvijezde kao NENO da pali i žari i donosi novac. Polako da bi zadržali iole ono što su stekli ranije, morali su u dugove zbog zahtjeva Zdovca!

10. Novi krah! Odlazi Zdovc - jer politika kluba je šićar politika, i pokušaj od g**** da se pita pravi, vidio čovjek koliko je sati i razgulio. I opet ista politika kao iz tačke 2! Bradić vs Abaz.... Opet ista sudbina je zadesila Bosnu pod vodstvom, naravno jednog čovjeka koji se provlači od tačke 1 do tačke 10 punih 15 godina, pretpostavljate da tipujem na Nihada Imamovića! Bijeg Abaza i dolazak Vukoičića. Iako je VV željan rada s mladim i vadi vruć krompir, on je uspio u polusezoni da napravi čudo i plasira Bosnu u NLB ligu na najbolje mjesto poslijerata.

11. Onda su skontali da je opet Bosna u milionskim dugovima, pa da bi mogli prepoloviti igrački kadar, jer je Vukoičić čudo od trenera - može on i sa igračima koji ne znaju ništa, naučiće on njih već nekako. Pa onda nesretene povrede, pa dugovanja igračima, pa promašaji pri kupovini, podmetanja.... Sjetite se Mahalbašića, pa naprasni bijeg od potpisa Bejlija... itd..itd....

12. Onda dolazi -50C kao realno stanje u KK Bosni koju predvodi gorbar bh košarke NIHAD IMAMOVIĆ, koji je i repku pokopao duboko, duboko.... VV je na tankom ledu, pogotovo jer nema igrača, nema izbora, nema plata... Zadivljuje me i njegova želja da ostane i da je ostao ovoliko dugo u Bosni!!! Ali je pokazao jednu stvar svim bh stručnjacima koji tvrde da trebaju juniori dobiju šansu prije nekog iz Beobasketa, da trebaju djeca igraju, da im se pruži prilika itd...itd.... Pružana je prilika u tački 2 i tački 10, pa evo i sada - nema te djece!!! NEMA!!!

13. Milionski gubici, dugovanja, preprodaje igrača, kašnjenje plata, loša politika kluba, promjenjeno 10 trenera u 10 godina, prodefilovalo stotine igračkih promašaja....






I onda se pitate zašto Bosna ne igra s mladim kadrom?
Zato što Bosna u ovih 15 godina nije napravila čestito školu košarke, što joj je uvijek talenat bio skup za dovesti u Bosnu, što nema trenera za razvoj mladih igrača, što nema uslova za treniranje, što edukacije stručnjaka, što nema sportske akademije, što nema programa razvoja mladog igrača....itd itd...
I onda bljesne jedan Đedović i kad se na njemu mogu milioni obrnuti da se sve ovo red iznad sprovede, on ode Barcelonu sa 18 godina i Bosna inkasira pišljivih 100.000 EURA - jer i to je puno za privatne džepove!

Politika kluba je dovela ovo do -50. Tačnije politika pojedinaca koji sjede u Upravi 15 godina, koji tačnije ne sjede, već se vode da su Upravi samo kad se namakne nešto parica. Suradnja s Beobasketom treba da bude, ali treba i s drugim kućama, ali isto tako - cijela Uprava treba da ide!!!

CP3
Postovi: 136
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la CP3 » 29 nov 2009, 10:50

MISLIM da Beo basket nema veze sa nasom finansijskom situacijom u klubu ,a ima veoma kvalitetan i velik broj dobrih igraca ,samo dobri igraju za dobre ugovore ,a mi kokuzi dovodimo sve neke sto se oporavljaju od povreda ......
Otidji na stranicu BB pa vidi kvalitet ,,ako ti se ne svidja idemo u Spaniju da izaberemo iz ACB lige ...

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la tax » 29 nov 2009, 10:55

hz1987 je napisao/la:50 Razlike?
Pa šta?

Očekivali ste nešto bolje?
Nema boljeg!!!

1. Hajde da malo vratimo film unazad pa da vidimo onu generaciju Sabita Hadžića što je gubila po 50 razlike od TAU u Saporta kupu, pa i od nekih poljaka po 30....itd itd... da je bio domaći tim pun igrača koji su kao harali bh košarkom. Tad je takođe na čelu KK Bosne bio Nihad Imamović!

2. Pa onda Nihad skonta kako bi mogao krenuti kao nekad Partizan sa SUPER Bebama i mladim trenerom Bradićem! I hop, u prvi plan iskočiše golobradi studenti koje je svako nabijao kako je stigao. Pa su skontali da je do trenera i da bazu treba proširiti.

3. Dovedoše provjerenog stručnjaka Prodanovića, desna ruka Tanjeviću u zlatno doba Bosne. Pa Draško okupi sve mladih što je vrijedilo u BiH, od Širokog, preko Posušja, Tuzle, Bihaća... i hop, opet nabijanje po 50 razlike. Pokazalo se kao loš potez Uprave, Draško ni kriv ni dužan diže sidro ne bi li se napravila šok terapija.

4. Onda je krenulo tavorenje s zamjenikom Hamdo Frljak - koji je eto igrao s tim kvazi-klincima i imao podršku Nihada koji od tačke jedan do 4 je napravio milionski dug promašajima oko politike kluba.

5. I onda Nihad skonta, hajmo Dino, Samir, Mensur i JA da napravimo nešto od Bosne. Dugovi su tu, ali kako napaliti publiku. I tako oni dovedu s Mensom u paketu Bajramovića, Kovačevića, malo potegnu za talentovanim juniorima i hop - eto rezultata, ali treba nešto više. Treba naći provjerenog patriotu koji će to sve vući, ko će privući publiku i sponzore, jer to Uprava nije sposobna. I pojavi se NENO ko kec na keca. Nasta ekspanzija, Bosna dobi na ugledu, izgubi prvu titulu zbog limitiranog trenera, ali Neno spašava stvar svojim igrama kroz NLB Ligu, kroz domaću ligu, dolazi novac sa svih strana, dugovi se vraćaju, sve ide planiranim tokom.

6. Kada je Bosna doživila vrhunac i kada se trebalo postepeno ugrađivati mladi igrači, a NENO da se povuče, onda se Bosna opet sjetila nekih dugova iako su ih sve podmirili i prije FINAL 8 na koji su nasilu ugurani, onda je prodaja Đedovića od krucijelnog značaja za klub - prodaja Barceloni, pa zažmirenje odlaska mlađeg Šehovića, jer su duboko ogrezli u saradjnju s Miškovićem i Beobasketom - postali poligon za promjenu igrača - iako svakak proba košta i tu su natezani bili....

7. Odlazak Nene i profanisanje Mense, odlasci igrača, dolasci Beobasketovih kao polazne stanice za reanimaciju propalih talenata, uzimanje svih onih Bosninih koji vrijede pod okrilje Miška, hapanje sa svih strana, pranja novca...itd itd.

8. Uvaljivanje vrućeg krompira Neni koji je izvukao maksimum, ali nije valjao Bosni jer nije dao da mu se mješaju, pa je sljedeće sezone u Panioniosu napravio ono što nije mogao u Bosni, pa ga je ista sudbina zadesila jer nije dao da mu se mješaju.

9. Dolazak Zdovca, donio je promjene na pozitivno, ali pokazao se i limit Uprave, jer nema zvijezde kao NENO da pali i žari i donosi novac. Polako da bi zadržali iole ono što su stekli ranije, morali su u dugove zbog zahtjeva Zdovca!

10. Novi krah! Odlazi Zdovc - jer politika kluba je šićar politika, i pokušaj od g**** da se pita pravi, vidio čovjek koliko je sati i razgulio. I opet ista politika kao iz tačke 2! Bradić vs Abaz.... Opet ista sudbina je zadesila Bosnu pod vodstvom, naravno jednog čovjeka koji se provlači od tačke 1 do tačke 10 punih 15 godina, pretpostavljate da tipujem na Nihada Imamovića! Bijeg Abaza i dolazak Vukoičića. Iako je VV željan rada s mladim i vadi vruć krompir, on je uspio u polusezoni da napravi čudo i plasira Bosnu u NLB ligu na najbolje mjesto poslijerata.

11. Onda su skontali da je opet Bosna u milionskim dugovima, pa da bi mogli prepoloviti igrački kadar, jer je Vukoičić čudo od trenera - može on i sa igračima koji ne znaju ništa, naučiće on njih već nekako. Pa onda nesretene povrede, pa dugovanja igračima, pa promašaji pri kupovini, podmetanja.... Sjetite se Mahalbašića, pa naprasni bijeg od potpisa Bejlija... itd..itd....

12. Onda dolazi -50C kao realno stanje u KK Bosni koju predvodi gorbar bh košarke NIHAD IMAMOVIĆ, koji je i repku pokopao duboko, duboko.... VV je na tankom ledu, pogotovo jer nema igrača, nema izbora, nema plata... Zadivljuje me i njegova želja da ostane i da je ostao ovoliko dugo u Bosni!!! Ali je pokazao jednu stvar svim bh stručnjacima koji tvrde da trebaju juniori dobiju šansu prije nekog iz Beobasketa, da trebaju djeca igraju, da im se pruži prilika itd...itd.... Pružana je prilika u tački 2 i tački 10, pa evo i sada - nema te djece!!! NEMA!!!

13. Milionski gubici, dugovanja, preprodaje igrača, kašnjenje plata, loša politika kluba, promjenjeno 10 trenera u 10 godina, prodefilovalo stotine igračkih promašaja....






I onda se pitate zašto Bosna ne igra s mladim kadrom?
Zato što Bosna u ovih 15 godina nije napravila čestito školu košarke, što joj je uvijek talenat bio skup za dovesti u Bosnu, što nema trenera za razvoj mladih igrača, što nema uslova za treniranje, što edukacije stručnjaka, što nema sportske akademije, što nema programa razvoja mladog igrača....itd itd...
I onda bljesne jedan Đedović i kad se na njemu mogu milioni obrnuti da se sve ovo red iznad sprovede, on ode Barcelonu sa 18 godina i Bosna inkasira pišljivih 100.000 EURA - jer i to je puno za privatne džepove!

Politika kluba je dovela ovo do -50. Tačnije politika pojedinaca koji sjede u Upravi 15 godina, koji tačnije ne sjede, već se vode da su Upravi samo kad se namakne nešto parica. Suradnja s Beobasketom treba da bude, ali treba i s drugim kućama, ali isto tako - cijela Uprava treba da ide!!!
bravo majstore dobar post ali imam jedno pitanje ako ode nihad sta ce biti povuce se asa auto i bosna finansijski propada krah mozda cak i gasenje tima
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

CP3
Postovi: 136
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la CP3 » 29 nov 2009, 10:56

hz1987 je napisao/la:50 Razlike?
Pa šta?

Očekivali ste nešto bolje?
Nema boljeg!!!

1. Hajde da malo vratimo film unazad pa da vidimo onu generaciju Sabita Hadžića što je gubila po 50 razlike od TAU u Saporta kupu, pa i od nekih poljaka po 30....itd itd... da je bio domaći tim pun igrača koji su kao harali bh košarkom. Tad je takođe na čelu KK Bosne bio Nihad Imamović!

2. Pa onda Nihad skonta kako bi mogao krenuti kao nekad Partizan sa SUPER Bebama i mladim trenerom Bradićem! I hop, u prvi plan iskočiše golobradi studenti koje je svako nabijao kako je stigao. Pa su skontali da je do trenera i da bazu treba proširiti.

3. Dovedoše provjerenog stručnjaka Prodanovića, desna ruka Tanjeviću u zlatno doba Bosne. Pa Draško okupi sve mladih što je vrijedilo u BiH, od Širokog, preko Posušja, Tuzle, Bihaća... i hop, opet nabijanje po 50 razlike. Pokazalo se kao loš potez Uprave, Draško ni kriv ni dužan diže sidro ne bi li se napravila šok terapija.

4. Onda je krenulo tavorenje s zamjenikom Hamdo Frljak - koji je eto igrao s tim kvazi-klincima i imao podršku Nihada koji od tačke jedan do 4 je napravio milionski dug promašajima oko politike kluba.

5. I onda Nihad skonta, hajmo Dino, Samir, Mensur i JA da napravimo nešto od Bosne. Dugovi su tu, ali kako napaliti publiku. I tako oni dovedu s Mensom u paketu Bajramovića, Kovačevića, malo potegnu za talentovanim juniorima i hop - eto rezultata, ali treba nešto više. Treba naći provjerenog patriotu koji će to sve vući, ko će privući publiku i sponzore, jer to Uprava nije sposobna. I pojavi se NENO ko kec na keca. Nasta ekspanzija, Bosna dobi na ugledu, izgubi prvu titulu zbog limitiranog trenera, ali Neno spašava stvar svojim igrama kroz NLB Ligu, kroz domaću ligu, dolazi novac sa svih strana, dugovi se vraćaju, sve ide planiranim tokom.

6. Kada je Bosna doživila vrhunac i kada se trebalo postepeno ugrađivati mladi igrači, a NENO da se povuče, onda se Bosna opet sjetila nekih dugova iako su ih sve podmirili i prije FINAL 8 na koji su nasilu ugurani, onda je prodaja Đedovića od krucijelnog značaja za klub - prodaja Barceloni, pa zažmirenje odlaska mlađeg Šehovića, jer su duboko ogrezli u saradjnju s Miškovićem i Beobasketom - postali poligon za promjenu igrača - iako svakak proba košta i tu su natezani bili....

7. Odlazak Nene i profanisanje Mense, odlasci igrača, dolasci Beobasketovih kao polazne stanice za reanimaciju propalih talenata, uzimanje svih onih Bosninih koji vrijede pod okrilje Miška, hapanje sa svih strana, pranja novca...itd itd.

8. Uvaljivanje vrućeg krompira Neni koji je izvukao maksimum, ali nije valjao Bosni jer nije dao da mu se mješaju, pa je sljedeće sezone u Panioniosu napravio ono što nije mogao u Bosni, pa ga je ista sudbina zadesila jer nije dao da mu se mješaju.

9. Dolazak Zdovca, donio je promjene na pozitivno, ali pokazao se i limit Uprave, jer nema zvijezde kao NENO da pali i žari i donosi novac. Polako da bi zadržali iole ono što su stekli ranije, morali su u dugove zbog zahtjeva Zdovca!

10. Novi krah! Odlazi Zdovc - jer politika kluba je šićar politika, i pokušaj od g**** da se pita pravi, vidio čovjek koliko je sati i razgulio. I opet ista politika kao iz tačke 2! Bradić vs Abaz.... Opet ista sudbina je zadesila Bosnu pod vodstvom, naravno jednog čovjeka koji se provlači od tačke 1 do tačke 10 punih 15 godina, pretpostavljate da tipujem na Nihada Imamovića! Bijeg Abaza i dolazak Vukoičića. Iako je VV željan rada s mladim i vadi vruć krompir, on je uspio u polusezoni da napravi čudo i plasira Bosnu u NLB ligu na najbolje mjesto poslijerata.

11. Onda su skontali da je opet Bosna u milionskim dugovima, pa da bi mogli prepoloviti igrački kadar, jer je Vukoičić čudo od trenera - može on i sa igračima koji ne znaju ništa, naučiće on njih već nekako. Pa onda nesretene povrede, pa dugovanja igračima, pa promašaji pri kupovini, podmetanja.... Sjetite se Mahalbašića, pa naprasni bijeg od potpisa Bejlija... itd..itd....

12. Onda dolazi -50C kao realno stanje u KK Bosni koju predvodi gorbar bh košarke NIHAD IMAMOVIĆ, koji je i repku pokopao duboko, duboko.... VV je na tankom ledu, pogotovo jer nema igrača, nema izbora, nema plata... Zadivljuje me i njegova želja da ostane i da je ostao ovoliko dugo u Bosni!!! Ali je pokazao jednu stvar svim bh stručnjacima koji tvrde da trebaju juniori dobiju šansu prije nekog iz Beobasketa, da trebaju djeca igraju, da im se pruži prilika itd...itd.... Pružana je prilika u tački 2 i tački 10, pa evo i sada - nema te djece!!! NEMA!!!

13. Milionski gubici, dugovanja, preprodaje igrača, kašnjenje plata, loša politika kluba, promjenjeno 10 trenera u 10 godina, prodefilovalo stotine igračkih promašaja....






I onda se pitate zašto Bosna ne igra s mladim kadrom?
Zato što Bosna u ovih 15 godina nije napravila čestito školu košarke, što joj je uvijek talenat bio skup za dovesti u Bosnu, što nema trenera za razvoj mladih igrača, što nema uslova za treniranje, što edukacije stručnjaka, što nema sportske akademije, što nema programa razvoja mladog igrača....itd itd...
I onda bljesne jedan Đedović i kad se na njemu mogu milioni obrnuti da se sve ovo red iznad sprovede, on ode Barcelonu sa 18 godina i Bosna inkasira pišljivih 100.000 EURA - jer i to je puno za privatne džepove!

Politika kluba je dovela ovo do -50. Tačnije politika pojedinaca koji sjede u Upravi 15 godina, koji tačnije ne sjede, već se vode da su Upravi samo kad se namakne nešto parica. Suradnja s Beobasketom treba da bude, ali treba i s drugim kućama, ali isto tako - cijela Uprava treba da ide!!!
Lijepo sroceno ,svaka cast

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la hz1987 » 29 nov 2009, 11:04

tax je napisao/la: bravo majstore dobar post ali imam jedno pitanje ako ode nihad sta ce biti povuce se asa auto i bosna finansijski propada krah mozda cak i gasenje tima
Odgovor:
Postojala je Bosna i prije Nihada Imamovića.
Ako se povuče ASA, onda će uletiti neki drugi sponzor s nekim novim ljudima. Ima Bosna pregršt svojih legendi kojima su vrata Bosne zatvorena upravo iz tih razloga da se stvori klima, kako Bosna bez Nihada i ASA ne bi bila Bosna.

Došli bi novi ljudi, nove snage - nek on oslobodi stolicu kao i ostali iz Uprave, pa ćeš vidjeti kako će se pojaviti ljudi da se jagme oko nje!

Eto imamo Nihada i ASA auto, pa je opet Bosna na dnu dna... s njim ili bez njega bili bi na dnu, a dolaskom možda opet nekog novog Nene Markovića u Upravu može da bude mamac za sponozore.

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la dnalydal » 29 nov 2009, 11:16

Jedino zdravo rjesenje trenutno i jeste odlazak u amaterizam!!!
Ne samo za košarku, već i za sve naše sportove. Jedini je to način da se sport očisti od Imamovića, Ušanovića, Pašalića i ostale gamadi........Treba raditi na duge staze, ulagati SAMO u omladiniski pogon, dovesti djecu iz cijele države i ulagati u njih, odgajati ih i hraniti, napraviti plan čiji bi se rezultati trebali pojavljivati u periodu od 10 godina.....Nažalost, tako je.....

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 29 nov 2009, 11:20

Posle ovog teksta nema sto da se pise , sve je receno , Slazem se , ali neznam kako uprava nema nikakvo rjesenje Vucko je otisao ,Radonjic dosao = momak koji je ne uigran i nespreman i rezultat te zamjene =samo da se sto prije popuni broj 20 .. Sarajlija je dosao samo danadje klub Gdje bi PRESJEDIO ...
i TAKVIH JE JOS DOSTA .....
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

CP3
Postovi: 136
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la CP3 » 29 nov 2009, 11:27

dnalydal je napisao/la:Jedino zdravo rjesenje trenutno i jeste odlazak u amaterizam!!!
Ne samo za košarku, već i za sve naše sportove. Jedini je to način da se sport očisti od Imamovića, Ušanovića, Pašalića i ostale gamadi........Treba raditi na duge staze, ulagati SAMO u omladiniski pogon, dovesti djecu iz cijele države i ulagati u njih, odgajati ih i hraniti, napraviti plan čiji bi se rezultati trebali pojavljivati u periodu od 10 godina.....Nažalost, tako je.....
To je dobro zamisljeno ,ali ta djeca cim malo odskoce ,ugledaju EVROPU i odose ,a nas KK uvjek bez novca ostaje tu gdje jeste

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 29 nov 2009, 13:29

Zadar nas je bas onako bajramski pocastio...ovo sto se radi ne sluzi na cast nikom u kk bosni.....definitivno nemam vise povjerenje u VV-a...ove sezone smo se toliko nafulali kada je u pitanju igracki kadar, da nam sezone u kojima su igrali cirici, sokolovi, itd. dodju kao dobra stara vremena......
I feel devotion!!

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la zlatandr » 29 nov 2009, 13:32

Ovo ih Bog kaznio sto nisu htijeli mene pozvati na probu :D :D :D sala, jbg ne znam sto ne probaju malo uloziti u marketing komuniciranje i PR, npr. nesto slicno kao sto je ove godine Zeljo napravio, ono Zeljo TV i sl. sto ne bi i Bosna napravila neku 10-o minutnu emisiju na taj fazon da se prikazuje jednom sedmicno, pa onda malo plakata po gradu da se ako nista privuku sponzori i obezbjede neke pare za pojacanja posto se vidi da ovi igraci ne mogu nista napraviti.
Volim te Zeljo!!!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la amerosm » 29 nov 2009, 13:56

Evo citam sada na SS.ba da je Zimic nezadovoljan statusom u klubu. Ako ima nesta pozitivno u ovom porazu onda je to ta informacija da ce kloc mozda traziti raskid ugovora i da ce stvari krenuti na bolje, jer gore od ovog ne moze.
Meni nije jasno kako neko moze da kritikuje VV. Pa taj covijek je s FMP-om osvojio NLB ligu, kup Radivoja Koraca, igrao dva puta finale prevenstva Srbije i izgubio od jakog Partizana i oba se puta igralo majstorica, taj isti FMP je doveo do polufinala ULEB kupa, isto tako doveo je Hemofarm do finala prvenstva gdje su izgubili od Partizana. Istina je da je FMP imao igrace tada kao sto vi kazete, ali problem je u tome sto ovi nasi klocevi u upravi kontaju da su Zimic i Pasalic iste kvalitete kao sto su igraci u FMP-u. Ja sam siguran da je VV se pokusao njih rijesiti ali sta on moze kad mu uprava kaze da nema para za pojacanja. Isto tako mislim da je ove sezone doveo najbolje sto se moglo za pare koje mu je uprava ponudila, ako ste Vi imali neko bolje rijesenje treba li ste predloziti (i ako neznam situaciju oko ugovora igraca). Zar vi stvarno mislite da on vise voli imati Bajica nego Williamsa. Koliko para toliko muzike, a to sto u Bosni igraju klocevi gdje uprava ocekuje da VV njih uci osnovama kosarke nije kriv on vec uprava koja nije uspjela privuci vise sponzora korz marketing ili plakate, i ostale stvari koje uz to ide da se obezbjedi novac za dovodjenje kvalitetnih pojacanja.
Riba smrdi od glave, a trenera je najlaske promjeniti, ali s tim sto ces dobiti goreg nego VV u to sam 100% siguran.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.