KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la storm_raider » 24 jan 2009, 21:03

Cestitam, vrijedna pobjeda zaista. Ne vrijedi nabrajati sada pojedinacne ucinke, svi su oni odlicno odigrali i samo laik moze napisati neku kritiku na ovu vecerasnju partiju. Cekamo Zvezdu.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Mirza_Hordas » 24 jan 2009, 21:16

VELIKA POBJEDA...sljedeće kolo igramo protiv zvezde i mora nas što više otići na tekmu
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la GunnerS » 24 jan 2009, 21:49

Mirza_Hordas je napisao/la:VELIKA POBJEDA...sljedeće kolo igramo protiv zvezde i mora nas što više otići na tekmu
već sam zakazao termin taj :)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 24 jan 2009, 22:10

Suljagic za 17 utakmica ima 23 skoka(ofanzinih i defanzivnih)
a Ovcina u 2 utakmice 22 :D :D :D
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Bosnier » 24 jan 2009, 22:14

Vidite sta znaci dobar centar,

Uh bice gusto protiv zvezde , treba elmedina zaustaviti :roll: :mrgreen:
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Mirza_Hordas » 24 jan 2009, 22:29

treba sad igračima dati podršku, zvezdaši se neće snaći u paklenoj atmosferi...
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 24 jan 2009, 23:04

Otisao Barel proradili i VUCKO I SEHA vidite koliko im je amer oduzimao minuta zavlaceci se pod kos i asistira kad je vec lopta izgubljena I .Vucku treba minuta da se zagrije i da proradi ,a on udje 8-9 min. i neki kazu treba ga vratiti .I Ikona proradi tek 2 ili 3 cetvrtinu .Ako neko kaze da DJORDJEVIC nije kvalitet onda taj ne prati igru..
MOMCIMA SVE POHVALE ZA IGRU I ZALAGANJE :D :)
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 24 jan 2009, 23:05

Otisao Barel proradili i VUCKO I SEHA vidite koliko im je amer oduzimao minuta zavlaceci se pod kos i asistira kad je vec lopta izgubljena I .Vucku treba minuta da se zagrije i da proradi ,a on udje 8-9 min. i neki kazu treba ga vratiti .I Ikona proradi tek 2 ili 3 cetvrtinu .Ako neko kaze da DJORDJEVIC nije kvalitet onda taj ne prati igru..
MOMCIMA SVE POHVALE ZA IGRU I ZALAGANJE :D :)
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la amerosm » 24 jan 2009, 23:07

Najveci uspjeh KK bosne ce biti pored osvajanja domaceg prvenstva ako zadrzi VV. Mislim da covijeku treba dati sto god zatrazi, nek napisu u ugovor i gotova stvar.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

pop84
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 jun 2008, 12:08
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la pop84 » 24 jan 2009, 23:14

Cestitke Bosni,Rakic uz dobar rad ce biti dobar play. U Srbiji nije redovno ni trenirao,jer nije ni placan redovno.

Avatar
šb_pecara
Postovi: 195
Pridružen/a: 02 jan 2009, 16:04
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la šb_pecara » 25 jan 2009, 01:36

čestitam a zna li tko otprilike kako sad stoje koeficijenti za dva mjesta za nlb ligu???
treniranje od ranih godina ---- $, placanje trenerima ----$, puno puno polomljenih reketa u 3 finala ---- $, OSVOJEN WIMBLEDON "NEPROCIJENIVO" ,,, GORAN IVANISEVIC

red fan
Postovi: 34
Pridružen/a: 30 dec 2008, 01:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la red fan » 25 jan 2009, 01:57

Mislim da je Bosni trebao jedan stabilan centar.Visok i jak kao sto je Ovcina,samo da ne bude ko u drugim sportovima pa da Ovcina ode nakon pola godine!Bosna je napravila pavi korak kupivsi Ovcinu kao sto je Cibona kupila Prkacina!!Samo tako nastavite decki i iduce godine 2 predstavnika u NLB ligi!E da nam je Vukoicic u repki,osigurali bi sad EURO BASKET!! :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mirzza » 25 jan 2009, 02:20

ars je imao pravo, burell je najveci gubitnik, njegovim odlaskom smo profitirali, i drago mi je da ovcina, kao i vucko i seha, nevjernim tomama, pokazuju da znaju igrati kosarku,

kapa dole do poda !!!!!
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 25 jan 2009, 02:20

šb_pecara je napisao/la:čestitam a zna li tko otprilike kako sad stoje koeficijenti za dva mjesta za nlb ligu???
srbija 11.8
hrvatska 9
BiH 8
Slovenija 6.3
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la sukisp » 25 jan 2009, 02:31

red fan je napisao/la:Mislim da je Bosni trebao jedan stabilan centar.Visok i jak kao sto je Ovcina,samo da ne bude ko u drugim sportovima pa da Ovcina ode nakon pola godine!Bosna je napravila pavi korak kupivsi Ovcinu kao sto je Cibona kupila Prkacina!!Samo tako nastavite decki i iduce godine 2 predstavnika u NLB ligi!E da nam je Vukoicic u repki,osigurali bi sad EURO BASKET!! :mrgreen: :mrgreen:
Bi, davnih dana :ugeek:

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la sukisp » 25 jan 2009, 02:39

grobarcina je napisao/la:EH evo i mene neki me poznaju sa kkbosna forum-------vidim tu je i moj stari drugar ars protiv kojeg nista nemam cak mi je i simpatican ,a tu je i moj pobratim nermin

Gubimo sutra od fmp-a nazalost,ljudi su usli u nenormalnu formu a i nema Hajrica i Burella tako da nema bas pretjerano mjesta optimizmu
Sta ti je grobarcina prvi post i ,,ukopa se,, :twisted: :lol: :mrgreen:

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la al... » 25 jan 2009, 10:03

Kako Ovčina igra, pravo mi krivo da ga nisu doveli 7 dana ranije, ne bi zijanili protiv Zadra sigurno. Kada se samo sjetim one gomile ofanzivnih skokova koje su ostvarili pored Zime i Suljagića :roll: U svakom slučaju, sjajna pobjeda, drago mi je da se probudio Šeha i pogotovo što napokon imamo Vučka kakvog smo očekivali... Sada lagano, idemo na Zvezdu, biče čupavo, i njima se valja vaditi, odnjela im Cibona bodove iz "Pionira"...

Mensur
Postovi: 41
Pridružen/a: 02 nov 2008, 15:20
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Mensur » 25 jan 2009, 10:50

al... je napisao/la:Kako Ovčina igra, pravo mi krivo da ga nisu doveli 7 dana ranije, ne bi zijanili protiv Zadra sigurno. Kada se samo sjetim one gomile ofanzivnih skokova koje su ostvarili pored Zime i Suljagića :roll: U svakom slučaju, sjajna pobjeda, drago mi je da se probudio Šeha i pogotovo što napokon imamo Vučka kakvog smo očekivali... Sada lagano, idemo na Zvezdu, biče čupavo, i njima se valja vaditi, odnjela im Cibona bodove iz "Pionira"...


ne samo da nebi bilo poraza protiv Zadra, nego nebi ni protiv Zagreba kuci, ni Krka vani, mozda cak ni protiv Hemosa kući... To ti je 6 mjesto i borba za ULEB sa Buducnosti.
Al sta je tu je, ide mi malo na neku stvar, da se svake sezone pravi prava ekipa pred ligu 8 i zapostavi se pomalo nlb.

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 25 jan 2009, 15:39

Koliko nam je trebao CENTAR toliko nas je kocio bajni BEK ..
Ali neka mu je sa srecom..
Samo ovako mozemo vratiti GUZVU na tribinama ...
Bila je teza -podmladiti ekipu i uigrati mlade nade BOSNE .
To nije zbog talentovane generacije nego zbog ekonomske krize vecine klubova...
SAMO AKO SE ULOZI MNOGO EURA TADA SE OSTVARUJU POBJEDE I KOD NAS I U GOSTIMA I TADA SE PUNI
SKENDERIJA ...
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la FK Sarajevo » 25 jan 2009, 16:33

ovcina je stvarno dobro krenuo u dvije utakmice dva put je ostvario dabl dabl zimic je visok ali mlad i neiskusan sretno bosni
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.