KK Bosna

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,ultrasstyle_tz

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 18 maj 2010, 18:13

mahalac WroteColonBojim se da sva ta prepirka oko Felixa, danas, pa nadalje i ubuduce nema apsolutno nikakve potrebe :mrgreen:

Mozda bi najbolje bilo da se Ars javi svojim obozavaocima ovde (kojih ocigledno ima) i kaze svoju viziju i izglede kkbosne.
Stvarno bih volio da vidim sta on misli u suprotnom ostasmo pateticno raspravljati o Masonu na bosninom forumu.

posto si ti dobar s njim, onda sigurno znas i sta misli ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ..a ono sto taj nik propagira je za neki drugi vid diskusije, ne za ovaj sportski....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 18 maj 2010, 18:43

Evo ga prvi obozavaoc :roll:, jos istocnjacki fan :mrgreen:
Odbicemo ti na mladost sve.

Da ne mlatimo bezze ovo je trenutak kad forumu bas fali njegov koment :!:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 18 maj 2010, 18:47

ako se sjećam dobro, taj lik je sviju smarao svojim egom, offtopicom i nacionalističkim uvredama.
rado ću ti omogućiti da ga posjetiš u banovićima, ako misliš poći njegovim stazama?

Dabar

PostPostao/la Dabar » 18 maj 2010, 18:57

hahaha dobro si mu spustio

Alhemicar
Kontakt:

PostPostao/la Alhemicar » 19 maj 2010, 23:20

Da nije bilo nekih nedolicnih javnih uvreda Arsa bi smatrao jedinim kompetentnim da bilo sta komentarise o Bosni.Covjek je na pocetku sezone rekao da ce nam se ovo desiti i nazalost jedini ispravno razmisljao.A ovi kosarkaski "poznavaoci"pa jos gramaticki nedorasli da se upustaju u bilo kakve rasprave trebali bi se zapitati ko je bio u pravu. ;)
-the LORD of the RINGS-

camil

PostPostao/la camil » 20 maj 2010, 00:08

neno#4 WroteColon
camil WroteColon
neno#4 WroteColon@camil, nije moje da se mijesam, ali malo smaras sa feliksom, sada hoces da kazes da je on prejak igrac, ako je toliko dobar sto nije potpisao makar za neku ekipu iz Eurocupa, istina je da nije imao nista, pa je bilo daj sta das...covjek sa nikom KK_Bosna itekako zna sve o Bosni i oko Bosne, opcenito o kosarci....

mogao bi o svim igracima bosne...ali mi fuj da se pljuju igraci koji su donkle bili jedina svijetla tacka bosne ove godine...nista vidjecemo gdje ce ko posle ove sezone...zasto nije i kako...to sad i nije bitno za bosnu,cinjenica je da zadnjih 5 godina gdje god igrao je bio prvi ili medju tri asistenta lige...a to nije malo...jadr liga,rusija,grcka,ukrajina..A NIJE PLEJ!!!!!!!!!!!!!!...necu vise oca mi...

i nemoj vise, jer si mnogo dojadio...pises dugometrazne postove u kojima ponavljas jednu te istu recenicu na vise nacina...ja kad pisem nesto duze makar kazem par stvari...i odluci se kako odgovaras na postove, a ne jedan te isti post citirati dva puta....evo da ti kazem jednu info, u petak u novom sadu tvoj omiljeni igrac feliks je vidjen u drustvu milosa borisova i dvije nacifrane sponzoruse ;) ;) ;) ;) ;)

ma bravo...sjajno ti uhodis covjeka,bas mene zaboli za njega...ti i dalje ne kapiras poentu a to su cinjenice o bilo kom igracu bosne...ja bi vama dao klub u ruke i da vidis kako to vi radite...sve u dan plate.sve po ps puna skenderija,sudije ne trebaju,tu je kvalitet...najstariji igrac 21 god,marketing ful...i klub bi se zvao...KK BOSNA FORUM...he he he..e da sorry nemam ja pojma kako to na forumima,citirati,boja fonta i to...jbg,nije moj fah... :? :roll: ;) ..da mi te vidjeti samo u direktorskoj stolici!!!....

biskitt
Kontakt:

PostPostao/la biskitt » 20 maj 2010, 00:34

Alhemicar WroteColonDa nije bilo nekih nedolicnih javnih uvreda Arsa bi smatrao jedinim kompetentnim da bilo sta komentarise o Bosni.Covjek je na pocetku sezone rekao da ce nam se ovo desiti i nazalost jedini ispravno razmisljao.A ovi kosarkaski "poznavaoci"pa jos gramaticki nedorasli da se upustaju u bilo kakve rasprave trebali bi se zapitati ko je bio u pravu. ;)

Super je to ali Ars to najavljuje vec pet godina.
Tako je bio jedan pa vikao kako ce Wolfsburg postati prvak njemacke, i doceko frajer svojih pet minuta :mrgreen:

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 20 maj 2010, 14:31

@camil, evo kad me vec tjeras da ti kazem par stvari onda cu ti reci..

- Jesam li ja mozda zasluzan sto Bosna trenutno nema nijednog svog igraca??
- Jesam li ja zasluzan sto je Bosna istjerana iz Skenderije??
- Jesam li ja mozda uradio nesto da Bosna nema prolaz vise u kantonalnim strukturama i posebno u opcinama gdje SDP vlada??
- Jesam li ja kriv sto se sve radi bez ikakvog plana??
- Jesam li ja kriv sto jedini igrac koji se pravo borio za Bosnu Bozo Djurasovic trazi raskid ugovora zbog mizerne plate??
Ovo mi je mrsko objasnjavt jer ti si ocigledno na strani uprave, po tebi oni svoj posao obavljaju sasvim korektno. Zasto si ti na njihovoj strani, ja to ne znam, da li je u pitanju neka stranacka/familijarna veza, to isto ne znam, i da li imas korist od ovoga. Ti si se snavezao feliksa ko pjan plota, a ima nas koji smo deset puta upuceni bolje u ova desavanja u i oko Bosne..Dosao si ovdje da nam solis pamet i da nam ti kazes kako doticni direktor Bukva obavlja svoj posao kako treba, a covjek poltron, niko ga ne benda nizasto(ovo sam ti dao primjer, jer branis vladajucu strukturu kluba)

P.S. Prije izvjesnog vremena sam najavio da ce Klinac i Camdzic traziti raskid ugovora sto se i dogodilo....

Ostalo je samo ime.....

camil

PostPostao/la camil » 20 maj 2010, 17:12

neno#4 WroteColon@camil, evo kad me vec tjeras da ti kazem par stvari onda cu ti reci..

- Jesam li ja mozda uradio nesto da Bosna nema prolaz vise u kantonalnim strukturama i posebno u opcinama gdje SDP vlada??
- Jesam li ja kriv sto jedini igrac koji se pravo borio za Bosnu Bozo Djurasovic trazi raskid ugovora zbog mizerne plate??
Ovo mi je mrsko objasnjavt jer ti si ocigledno na strani uprave, po tebi oni svoj posao obavljaju sasvim korektno. Zasto si ti na njihovoj strani, ja to ne znam, da li je u pitanju neka stranacka/familijarna veza, to isto ne znam, i da li imas korist od ovoga. Ti si se snavezao feliksa ko pjan plota, a ima nas koji smo deset puta upuceni bolje u ova desavanja u i oko Bosne..Dosao si ovdje da nam solis pamet i da nam ti kazes kako doticni direktor Bukva obavlja svoj posao kako treba, a covjek poltron, niko ga ne benda nizasto(ovo sam ti dao primjer, jer branis vladajucu strukturu kluba)

P.S. Prije izvjesnog vremena sam najavio da ce Klinac i Camdzic traziti raskid ugovora sto se i dogodilo....

kakva crna uprava...dobra je ona koja omoguci igracima,trenerima,navijacima da naprave svi zajedno rezultat,daleko je ova od dobre...cak mislim da su odron totalni,ako ti mislis da ce ti koji su trazili raskide ugovora zaista otici,i da imaju gdje bolje u ovakvoj krizi svega...vidjecemo,ja mislim da ce biti oni tu jos dugo dugo..jer je to limit...jedino ako ih neko ne otjera,a i onaj ko ih je nagovorio na to je jak lik...gdje ce???nemaju statistiku,sezone iz sebe,pa nisu ni standardni bili...talenti su???pa muha i bozo imaju vec 24,ili jesi ili ne...bore se...pa napolju borce uzimaju iz svojih drzava,tj.radnike.a kupuju igrace koje donose prednost.prave razliku.dali su to ovi sto hoce da idu???tesko...ne znam samo sto se lozis ti..mi smo na istoj strani..samo cinjenice,istina i onda ce i bosna da ide napred...nemoj da se palis,danas feliks,sutra bozo,prekosutra avdo...to nije bitno...bitna je istina i realnost...tj.ko koliko vrijedi od svih ovih igraca...i koliko je ko sta postigao u svojim karijerama..ja samo ne zelim da vidim neistine..to sto je neko dobar sa ovim ili onim,pa pise svasta zbog tog....svako ima ljubimca ali meni je ljubimac bosna,ako vec znas toliko oko bosne onda probaj da izneses SVE..ko je kako tu i zbog kog,ko je s kim dobar,ko ide na bjelasnicu,igra plej station sa sinom od sefa...i tako to i sad traze raskid ti isti...najljepse kad se ulizujes,boris a nema DJELA,statistike,rezultata.. ...odnos pruzeno i rezultat je kanal...pogledaj im stat utakmicu po utakmicu...nisu imali minute??nisu imali lopte??neko ih mrzi??i sad umjesto kad nema para i nece ih biti iskoriste to da rade kao crnci,ovo ljeto,da se nametnu...ne oni lade jaja,hoce odmor,raskid. ugovora..kad vec sve znas ?znas li gdje je bozo.dj?...trenira??...

CP3
Kontakt:

PostPostao/la CP3 » 20 maj 2010, 17:47

neno#4 WroteColon@camil, evo kad me vec tjeras da ti kazem par stvari onda cu ti reci..

Sasvim si u pravu ,,,firma koja nema pravog direktora ,nema ni nekih rezultata ,nema ni kvaliteta ,a to se vidi izmedju ostalog i kod nas i kod Sirokog ...Ostati bez DVORANE to je kao da si podstanar u svojoj kuci ,ili firmi ...To nisu krivi igraci ,ali svima bih se zahvalio do poslednjeg ,.Koliko je njih bilo pod ugovorom ,a nikakve koristi klub nije imao od njih ????

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 20 maj 2010, 18:14

camil WroteColon

kakva crna uprava...dobra je ona koja omoguci igracima,trenerima,navijacima da naprave svi zajedno rezultat,daleko je ova od dobre...cak mislim da su odron totalni,ako ti mislis da ce ti koji su trazili raskide ugovora zaista otici,i da imaju gdje bolje u ovakvoj krizi svega...vidjecemo,ja mislim da ce biti oni tu jos dugo dugo..jer je to limit...jedino ako ih neko ne otjera,a i onaj ko ih je nagovorio na to je jak lik...gdje ce???nemaju statistiku,sezone iz sebe,pa nisu ni standardni bili...talenti su???pa muha i bozo imaju vec 24,ili jesi ili ne...bore se...pa napolju borce uzimaju iz svojih drzava,tj.radnike.a kupuju igrace koje donose prednost.prave razliku.dali su to ovi sto hoce da idu???tesko...ne znam samo sto se lozis ti..mi smo na istoj strani..samo cinjenice,istina i onda ce i bosna da ide napred...nemoj da se palis,danas feliks,sutra bozo,prekosutra avdo...to nije bitno...bitna je istina i realnost...tj.ko koliko vrijedi od svih ovih igraca...i koliko je ko sta postigao u svojim karijerama..ja samo ne zelim da vidim neistine..to sto je neko dobar sa ovim ili onim,pa pise svasta zbog tog....svako ima ljubimca ali meni je ljubimac bosna,ako vec znas toliko oko bosne onda probaj da izneses SVE..ko je kako tu i zbog kog,ko je s kim dobar,ko ide na bjelasnicu,igra plej station sa sinom od sefa...i tako to i sad traze raskid ti isti...najljepse kad se ulizujes,boris a nema DJELA,statistike,rezultata.. ...odnos pruzeno i rezultat je kanal...pogledaj im stat utakmicu po utakmicu...nisu imali minute??nisu imali lopte??neko ih mrzi??i sad umjesto kad nema para i nece ih biti iskoriste to da rade kao crnci,ovo ljeto,da se nametnu...ne oni lade jaja,hoce odmor,raskid. ugovora..kad vec sve znas ?znas li gdje je bozo.dj?...trenira??...

samo cu da ti odgovorim na jedan dio posta....gdje kazes da muha i bozo imaju 24 godine...ja kad nesto ne znam, onda ne lupam, ili provjerim na sajtu NLB - a ako nisam siguran...bozo ima nepune 23 godine, isto kao i muha...samo ti uzivaj u svom pisanju, kao sto vidim kacio si se odmah sa covjekom pod nikom KK_Bosna koji se ovdje itekako pita....veliki pozdrav i ugodni dani pisanja.....

Ostalo je samo ime.....

camil

PostPostao/la camil » 20 maj 2010, 20:01

zasto jedan dio posta???odgovoris,repliciras na sve,od mase napisanog ti nadjes dve stvari i to nebitne...nije to bas tako drug..sto se tice kk bosna ako se pita onda je on uprava???onda ga ti ne branis nego po njemu..ne kontam pita se za klub??takodje 23 ili 24 isto je, poenta je da nije 18 drug...to nije talenat vec formiran igrac..i da informisani,na zadnje mi odgovori??bozo dj,trenira sa ekipom???ili gdje je sad???....pozz i tebi :D

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 20 maj 2010, 20:28

Pozdrav iz zemlje safari ...na red je dosao RED..01 8-)

Poslije ODMORA . treća smjena Banovići-kreka, da odjavim SJAJNU SEZONU....

U dva meča izgubili od Igokee, po očekivanju, sada se nadamo POZIVNICI....

Koju ćemo dobiti jer ipak NLB ( SIDRO ) ima interes da bude zastupljen sa Sarajevom koji ima najjaču ekonomiju u BiH, i koji je po tom parametru odmah iza BG i ZG, čak i malo bolji od Ljubljane....

Tim je veći ČEMER, kad nas izbacuju ekipe iz Aleksandrovca i Brijega Širokog....

Neću puno pametovati, ipak sam kroz moje postove DAVNO nagovjestio ovaj SRAMNI ZAVRŠETAK SEZONE....

Odavno nam pisao o LIMITIRANOSTI "super" pojačanja Jovanovića, Bajića,Rakočevića,Miloševića i Radonjića, kao i nesposobnosti Uprave da dovede PRAVOG trnera, jer je sada svima bjelodano koliko vrijede Vlada Vukoičić (nije našao angažman do kraja sezone, ili Šehova, O Deji sve govori da ide u PAČJU školu kod Velikog Vujoševića na USAVRŠAVANJE... Na šta je ova naša jadna, i posna Bosna spala da nam reneri ko prvačići idu na usavršavanje kod KK Partizana... , TUGA , JAD I ČEMER...

Pričaju kao KK Bosna nema nikakvu školu , iako naši uredno imaju najbolje igrače u BiH od god 1988 do 1992 , ali se i dalje dovode isluženi igrači. Koliko vrijede može se vidjeti iz ovog teksta: Nakon što su u kadetskom uzrastu već ranije ubjedljivo izborili finale, i u juniorskoj konkurenciji mladi košarkaši Bosne plasirali su se u finale prvenstva BiH Pobijedivši u Banjaluci prvake RS, ekipu Alfom Šampion rezultatom 100:91. Najbolji igrači su bili Hot Amin 35 poena i 14 asistencija, te Mujić Ernad sa 14 poena i 20 skokova i zaista je šteta što većina tih momaka nikada neće dobiti šansu u seniorskoj košarci ukoliko se u sarajevskom klubu nastavi dosadašnja praksa.

Juniorsko finale će se igrati 29. i 30. juna, a protivnici Studentima će biti Sloboda i Posušje koje je izbacilo Široki u prvenstvu KSHB, dok će se kadetsko finale igrati 22. i 23. juna u Širokom Brijegu, a u ovom uzrastu za titulu boriće se Široki, Leotar i Bosna

Vrijedi spomenuti i to da za Bosnu u oba uzrasta nastupa ista ekipa. Većina kadeta nastupa i u juniorskoj selekciji pa je plasman u juniorsko finale još značaniji za buduće Studente.

Gdje nestaju mladi talenti?

Škola košarke Bosna prema prvoj ekipi svake godine pošalje bar tri igrača koji su u prvoj petorci juniorske reprezentacije nakon čega im se gubi svaki trag na bosanskohercegovačkoj košarkaškoj sceni. Podsjetimo, u reprezentaciji 89. i 90. godište tu su bili Đedović Nihad i Šehović Sead (Crna Gora), 90. godište - Klinac, Čamdžić, Majstorić, 91. godište - Buza, Demić, Anđelić i sada 92. godište - Mujić, Hot (Crna Gora) i Muflizović. Postavlja se pitanje da li je moguće da za igrače koji čine okosnicu mladih reprezentacija u bosanskohercegovačkoj seniorskoj košarci nema mjesta, dok nam rostere ekipa popunjavaju, a tribine prazne, "domaći" igrači iz Srbije ili Hrvatske

Najbolje što se može dogoditi je da se KONAČNO ULOŽI U OVE NAŠE mlade igrače, i PUBLIKA će se vratiti....

-Jos da pojasnim da nisam obozavaoc, poznavaoc niti advokat :roll: forumasa ali neke stvari sam u zivotu naucio postovati, drugacija misljenja da ne kazem prognoze pogotovo kada se obistine :!:

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 20 maj 2010, 22:07

mahalac WroteColon O Deji sve govori da ide u PAČJU školu kod Velikog Vujoševića na USAVRŠAVANJE... Na šta je ova naša jadna, i posna Bosna spala da nam reneri ko prvačići idu na usavršavanje kod KK Partizana... , TUGA , JAD I ČEMER...

jeli to onaj trener koji je sa ubjedljivo najmanjim budjetom 2 godine za redom medju 8 najboljih, a ove sezone 4 ekipa u europi

dalje necu ni komentarisati, a biskitt je fino rekao sve ostalo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 20 maj 2010, 22:16

:roll:
Mislim da si navod koji citiras(tj. kojeg sam ja citirao) pogresno protumacio.

ŠB_Fidelis

PostPostao/la ŠB_Fidelis » 21 maj 2010, 01:08

A ja mislim da si ti malo previse nerealan, subjektivan, ozlojedjen i simptomatican primjer Bosnine nedavne politike trosenja velikih resursa da bi gubila od Širokog, a to fanovi shvacali osobno i razvijao im se kompleks, i umjesto da su se bavili vlastitom ekipom i korekcijama unutar i oko iste, omalozavali i vrijedjali rad i trud drugih na osnovu velicine sredine i sl., dok je klub tonuo sve dublje, sto je jednostavno receno pateticno i malogradjanski, apsolutno neovisno o tome odakle tko dolazio i koliko gradjanstvo i metropolitizam samim time glumio, sto takvi naravno niti ne shvacaju jer su frustrirani stanjem, razumljivo, ali, to je svakodnevnica Bosne i Hercegovine, suprotnih primjera ces naci vec odmah preko granice, al nebitno. Al, dobro, posto si u manjini, svakako nije narocito vrijedno spomena. Cak gledajuci sa strane neno vam je puno toga predocio i rekao, sad, to sto je nekome ''ispod casti'' ovo ili ono dovodi samo do toga da kuhaju u vlastitom soku i zive u raznoraznim deluzijama umjesto da se iz istih vade.
No, vjerujem da ce Bosna svejedno opet na noge jer to zasluzuje, na kraju krajeva to nije pravi derbi BiH, pravo veliko finale, bez Bosne tu i Širokog, to su cinjenice, to su najtrofejniji klubovi ove drzave, a ostalo su pak necije puke fantazije, kompleksi ili nepostivanje ''drugoga''.
Nemoj se truditi odgovarati na post, bilo je to cisto usputno zapazanje.
Kak ne postah na nasoj temi, da zahvalim neni i ostatku ovdje na cestitkama, hvala. ;P
...Život za Široki...

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 21 maj 2010, 09:54

Cuj nemoj se truditi odgovoriti na post :roll: ...e jesi mi ti "zabremedet" :lol:

CP3
Kontakt:

PostPostao/la CP3 » 21 maj 2010, 21:39

mahalac WroteColonPozdrav iz zemlje safari ...na red je dosao RED..01 8-)

Poslije ODMORA . treća smjena Banovići-kreka, da odjavim SJAJNU SEZONU....

U dva meča izgubili od Igokee, po očekivanju, sada se nadamo POZIVNICI....

Koju ćemo dobiti jer ipak NLB ( SIDRO ) ima interes da bude zastupljen sa Sarajevom koji ima najjaču ekonomiju u BiH, i koji je po tom parametru odmah iza BG i ZG, čak i malo bolji od Ljubljane....

Tim je veći ČEMER, kad nas izbacuju ekipe iz Aleksandrovca i Brijega Širokog....

Neću puno pametovati, ipak sam kroz moje postove DAVNO nagovjestio ovaj SRAMNI ZAVRŠETAK SEZONE....

Odavno nam pisao o LIMITIRANOSTI "super" pojačanja Jovanovića, Bajića,Rakočevića,Miloševića i Radonjića, kao i nesposobnosti Uprave da dovede PRAVOG trnera, jer je sada svima bjelodano koliko vrijede Vlada Vukoičić (nije našao angažman do kraja sezone, ili Šehova, O Deji sve govori da ide u PAČJU školu kod Velikog Vujoševića na USAVRŠAVANJE... Na šta je ova naša jadna, i posna Bosna spala da nam reneri ko prvačići idu na usavršavanje kod KK Partizana... , TUGA , JAD I ČEMER...

Pričaju kao KK Bosna nema nikakvu školu , iako naši uredno imaju najbolje igrače u BiH od god 1988 do 1992 , ali se i dalje dovode isluženi igrači. Koliko vrijede može se vidjeti iz ovog teksta: Nakon što su u kadetskom uzrastu već ranije ubjedljivo izborili finale, i u juniorskoj konkurenciji mladi košarkaši Bosne plasirali su se u finale prvenstva BiH Pobijedivši u Banjaluci prvake RS, ekipu Alfom Šampion rezultatom 100:91. Najbolji igrači su bili Hot Amin 35 poena i 14 asistencija, te Mujić Ernad sa 14 poena i 20 skokova i zaista je šteta što većina tih momaka nikada neće dobiti šansu u seniorskoj košarci ukoliko se u sarajevskom klubu nastavi dosadašnja praksa.

Juniorsko finale će se igrati 29. i 30. juna, a protivnici Studentima će biti Sloboda i Posušje koje je izbacilo Široki u prvenstvu KSHB, dok će se kadetsko finale igrati 22. i 23. juna u Širokom Brijegu, a u ovom uzrastu za titulu boriće se Široki, Leotar i Bosna

Vrijedi spomenuti i to da za Bosnu u oba uzrasta nastupa ista ekipa. Većina kadeta nastupa i u juniorskoj selekciji pa je plasman u juniorsko finale još značaniji za buduće Studente.

Gdje nestaju mladi talenti?

Škola košarke Bosna prema prvoj ekipi svake godine pošalje bar tri igrača koji su u prvoj petorci juniorske reprezentacije nakon čega im se gubi svaki trag na bosanskohercegovačkoj košarkaškoj sceni. Podsjetimo, u reprezentaciji 89. i 90. godište tu su bili Đedović Nihad i Šehović Sead (Crna Gora), 90. godište - Klinac, Čamdžić, Majstorić, 91. godište - Buza, Demić, Anđelić i sada 92. godište - Mujić, Hot (Crna Gora) i Muflizović. Postavlja se pitanje da li je moguće da za igrače koji čine okosnicu mladih reprezentacija u bosanskohercegovačkoj seniorskoj košarci nema mjesta, dok nam rostere ekipa popunjavaju, a tribine prazne, "domaći" igrači iz Srbije ili Hrvatske

Najbolje što se može dogoditi je da se KONAČNO ULOŽI U OVE NAŠE mlade igrače, i PUBLIKA će se vratiti....

-Jos da pojasnim da nisam obozavaoc, poznavaoc niti advokat :roll: forumasa ali neke stvari sam u zivotu naucio postovati, drugacija misljenja da ne kazem prognoze pogotovo kada se obistine :!:

Cini mi se da vise publiku ne vratise ni Nenad Markovic i Lens Vilijams , a ne djeca koja se gube i u izvodjenju slobodnih ...PUBLIKU moze vratiti samo neko ZVUCNIJE ime i neka uzastopna POBJEDA ...

šampioni
Kontakt:

PostPostao/la šampioni » 22 maj 2010, 00:58

CP3 WroteColonTim je veći ČEMER, kad nas izbacuju ekipe iz Aleksandrovca i Brijega Širokog....
šta će široki oklen njih, smješan klub :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...jao što volim kad ovako napišeš, sve gori i gori ćete biti, samo zbog TEBE i takvih :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...bit će bosna OPET šampion hahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahhaahahahahahahahahahah... bit će , bit će :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Barney Stinson

PostPostao/la Barney Stinson » 22 maj 2010, 01:15

stari kad vec citiras prvo pogledaj tko je napisao pa onda cititraj ;) ;)
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine

Natrag na “Bh. košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.