KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 25 feb 2009, 16:47

Melo15 je napisao/la:gdje pise to za ovcinu???
na naslovnoj pise samo za avdica
Slusao sinoc na hayat ,u sportskom prilogu!
Protiv Splita nemamo sta traziti,vjerovanto jos u prepunoj Areni!..

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 25 feb 2009, 17:03

bosnas_ je napisao/la:
Melo15 je napisao/la:gdje pise to za ovcinu???
na naslovnoj pise samo za avdica
Slusao sinoc na hayat ,u sportskom prilogu!
Protiv Splita nemamo sta traziti,vjerovanto jos u prepunoj Areni!..
najbolje onda da se ukine klub i da nepostoji nikako jer po tebi mi ni protiv koga nemamo sta traziti i igramo za sad sjajnu sezonu samo zahvaljujuci cudu nekom
You are someone else I am still right here

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la FK Sarajevo » 25 feb 2009, 17:29

moze bosna pobijediti split nije to neka jaka ekipa
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Pasa101
Postovi: 56
Pridružen/a: 27 dec 2008, 01:41
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Pasa101 » 25 feb 2009, 19:13

kad zagreb moze nas pobjediti u SA zasto mi split nebi mogli pobiti u splitu

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la zenicanin » 25 feb 2009, 19:21

ma bosna ce pobjediti,nije split nesto jak bolji smo mi

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 25 feb 2009, 19:41

bolja je Bosna
e sad jedino ako ne bude određeni pritisak na sudije pošto im je to prva utakmica u areni
prave spektakl i hoće da privuku što više navijača
Zadnja izmjena: blazz, dana/u 25 feb 2009, 20:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 25 feb 2009, 20:00

bosnas_ je napisao/la:
Melo15 je napisao/la:gdje pise to za ovcinu???
na naslovnoj pise samo za avdica
Slusao sinoc na hayat ,u sportskom prilogu!
Protiv Splita nemamo sta traziti,vjerovanto jos u prepunoj Areni!..
ti bas lupas gluposti,dosadan si sa centrima,znas li ti koliko spaladium centar prima gledaoca?

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 25 feb 2009, 20:14

lolo je napisao/la:
bosnas_ je napisao/la:
Melo15 je napisao/la:gdje pise to za ovcinu???
na naslovnoj pise samo za avdica
Slusao sinoc na hayat ,u sportskom prilogu!
Protiv Splita nemamo sta traziti,vjerovanto jos u prepunoj Areni!..
ti bas lupas gluposti,dosadan si sa centrima,znas li ti koliko spaladium centar prima gledaoca?
sasvim sigurno da ne zna ili covjek misli da kk split moze napuniti 12.000 sjedećih mjesta.
You are someone else I am still right here

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 25 feb 2009, 21:43

zenicanin je napisao/la:ma bosna ce pobjediti,nije split nesto jak bolji smo mi
Protiv Splita ne igraju Ovcina,Avdic,Hajric(mada ce on vjerovatno putovati sa ekipom)!
I koja budala kaze da smo mi favoriti u toj utakmici?
-Evo izgleda uprava kluba me cula i pregovaraju sa Aleksandrom Damjanovicem,kojem za 10 dana istice ugovor na Kipru! sta reci,osim uzas,bijeda,jad i cemer!

Avatar
Silvester071
Postovi: 27
Pridružen/a: 28 okt 2008, 00:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Silvester071 » 25 feb 2009, 21:48

Ja sta lupaju pojedinci ovde...
Ako u subotu u Splitu bude vise od 2000 ljudi bit' ce presretni, kakvih crnih 12000, ljudi ne mogu Gripe da napune :lol:

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la al... » 25 feb 2009, 22:04

bosnas_ je napisao/la: -Evo izgleda uprava kluba me cula i pregovaraju sa Aleksandrom Damjanovicem,kojem za 10 dana istice ugovor na Kipru! sta reci,osim uzas,bijeda,jad i cemer!
Jel' se ti to šališ, il' to oni ozbiljno? Ja mislio da je taj već odavno okačio tene "o klin". Ono, svojevremeno je imao pravo oštar lakat i bio vrhunski defanzivac, laku ruku sa poludistance, ali može li taj tip danas uopšte da hoda??? Ko da naslutih u prethodnom postu, nas je mogao pred ligu 8 ko pojačanje dopasti samo ovako neki Lesi koji se vraća u Skenderiju. Da ne potpisa za Zrinjski, garant bi i Tomović isplivao na kecu :mrgreen: .

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 25 feb 2009, 22:23

:roll:
Kakve sve gluposti necu procitati ovde, zadnji put sam Damjanovica gledao u maloj dvorani u dresu Slavije koji je bio jedini zapazeni igrac u toj utakmici, cak se i protiv Lensa prilicno dobro nosio. Mislim da je i tada ubacio preko 20 poena bosni i to u uzasno losoj ekipi Slavije koja je tada nastupala bez trenera a protiv Lensa.
Covjek igra glavom, dobro se krece i postavlja, ne pravi licne greske, ima odlican sut sa distance i da ne pretjeram fantastican izbor ZA NASE TRENUTNE PRILIKE.

Sve u svemu odlican drugi centar koji nam itekako treba, a da ustedimo lovu koje ce mo eventualno iskoristiti za kupovinu drugog pleya.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kengur » 25 feb 2009, 22:31

@Sylvester,
Dobro si iako mozda bude 4,000 jer je dvorana friska. Split nije slab, malo su tanji od Buducnosti ali nisu tim da se unaprijed prestravljujemo. Bice guravo ali nismo bez sansi.

@al
Ti si car, postovi su ti pravi a sto me nasmija sa Lesijem, pravo. Sve u folu "Djesi Lesi".

Sto se tice Damjanovica ako su nas ovako upucale povrede, onda je dobrodosao da pomogne.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mirzza » 25 feb 2009, 22:47

@al, kraaaalju, hahahaha svaka cast za lesija hahaha,

nego ima li iko info koliko je ozbiljno to sa ovcinom?
Cuva Bog Zelju svog!

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 25 feb 2009, 22:53

CUO sam da je na Kipru dobro igrao ,a kupio je stan na Dobrinji i mali mu trenira u BOSNI ,pa zasto i nebi pristao do kraja nase lige 8.,i zavrsnice finala...
Mada je i njegovo prohujalo ,cikica je davno trebao tene objesiti o klin ...
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 25 feb 2009, 22:58

mirzza je napisao/la:@al, kraaaalju, hahahaha svaka cast za lesija hahaha,

nego ima li iko info koliko je ozbiljno to sa ovcinom?
Imam ja,minimalno 10 dana pauzira! Ali u upravi se nadaju da bi mogao biti spreman do meca sa Cibonom 7 marta!
Damjanovic nije igrac za Bosnu,njegovo je davno proslo!..ali kad se nema para onda se nema pravo ni birati!
Po meni bolje forsirati Zimica i izgubiti tiulu,nego forsirati Acu Damjanovica i opet biti drugi! Izgleda da ova ekonomska kriza pravi cuda!..

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kengur » 26 feb 2009, 02:19

@bosnas,
Ovo oko krize nije nista, sta se tek sprema. Nemoj se zacuditi ako iduce godine 50% dobrostojecih evropskih klubova bude imalo mozda samo duplo veci budjet od naseg. To je za nas mislena imenica a za njih skoro bankrot. Time ce moci kupiti 2 prosjecna igraca i nista vise. Tu ja ocekujem da ce klubovi iz regiona dosta profitirati jer razlike u budjetu nece biti 10-30 puta. Zato nam je W jos dragocijeniji za razvoj nasih potencijala.

A cini mi se da Aco hoce da pomogne a ne da se obogati ovim dolaskom, tako da nema potrebe za rigoroznim analizama i kritikama. Situacija je u timu malo zdravstveno nestabilna i covjek hoce da popuni rupe u timu - niko ga nece forsirati kao mladog talenta.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 26 feb 2009, 12:09

kengur je napisao/la:@bosnas,
Ovo oko krize nije nista, sta se tek sprema. Nemoj se zacuditi ako iduce godine 50% dobrostojecih evropskih klubova bude imalo mozda samo duplo veci budjet od naseg. To je za nas mislena imenica a za njih skoro bankrot. Time ce moci kupiti 2 prosjecna igraca i nista vise. Tu ja ocekujem da ce klubovi iz regiona dosta profitirati jer razlike u budjetu nece biti 10-30 puta. Zato nam je W jos dragocijeniji za razvoj nasih potencijala.

A cini mi se da Aco hoce da pomogne a ne da se obogati ovim dolaskom, tako da nema potrebe za rigoroznim analizama i kritikama. Situacija je u timu malo zdravstveno nestabilna i covjek hoce da popuni rupe u timu - niko ga nece forsirati kao mladog talenta.
ma jednostavno onda ce da padnu i cijene igraca ako se to desi jer bolje je i njima igrati za manje pare nego nikako. mada sumnjam da ce ova kriza uzeti bas toliko maha...
You are someone else I am still right here

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mirzza » 26 feb 2009, 14:02

Eto prilike da se Zima pokaze, sada ce dobiti sansu, ovom povredom Ovcine, bitno su nam smanjene sanse da se odbrani titula prvaka drzave
Cuva Bog Zelju svog!

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 26 feb 2009, 14:12

mirzza je napisao/la:Eto prilike da se Zima pokaze, sada ce dobiti sansu, ovom povredom Ovcine, bitno su nam smanjene sanse da se odbrani titula prvaka drzave
Mirza lafcino,inace jesi mi dobro?
Hocemo li pobjediti u Splitu? Hocemo li se prosetati domacom ligom?
Ti si bio veliki zagovornik da se Zimi pruzi sansa,pa eto mu je! Samo ako do kraja NLB lige uspijemo dobiti Krku bice extra! Mislim da ce Bosni kako stvari stoje ogroman uspjeh biti ulazak u finale domace lige! Ali ja ipak vjerujem u mogucnosti Suljagica,Zimica,Djurasovica,mozda Igokeu dobijemo na svjezinu i mladost,kako neki ovdje misle!? naravno dosta je ironije,ali stvarno smo u teskoj situaciji! jer u suprotnom ne bi pregovarali sa Acom Damjanovicem oko dolaska u Bosnu! uzas!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.