KK Bosna

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,ultrasstyle_tz

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 23 maj 2009, 13:49

aseemic WroteColon
neno#4 WroteColon
aseemic WroteColonIma l' đe onog Avdića iz Banovica?! :lol:

kompleksas...........bolji je avdic od vaseg startnog centra albijanica,hhahaahahhhaahahaaa.......

Je li trebam crtati šta mislim o/prema tebi?

Znaci i dalje isto pitanje, sta je s K. Avicem za daljnje planove?

brini se ti kako ce ti dita izgledati slijedece sezone jer zlaja za nas potpisuje, i znaci opet morate se krpiti i slijedece godine,a nemas ti sta da mislis o meni,ja samo samo tebi napisao ono sto si ti meni stalno govorio, i kako si nam govorio da je siguran kec u srijedu :D :D :D :D :D :D :D , umjesto da si dao 49 KM na Bosnu i bio dobar 98 KM :D :D :D :D :D :D :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

aseemic
Kontakt:

PostPostao/la aseemic » 23 maj 2009, 13:53

OT - A ko je rek'o da ja navijam za Slobodu Ditu? Imas komplekse, ozbiljne, malo vise citaj - pa onda tipkaj...

p.s. Ne kladim se ja.
Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina.

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 23 maj 2009, 13:56

malo si trebao smanjiti dozivljaj kada si govorio da ce dita uzeti bosnu,i kada sam govorili da imamo jedno pet puta bolju ekipu od vas.........

Ostalo je samo ime.....

aseemic
Kontakt:

PostPostao/la aseemic » 23 maj 2009, 14:05

neno#4 WroteColonmalo si trebao smanjiti dozivljaj kada si govorio da ce dita uzeti bosnu,i kada sam govorili da imamo jedno pet puta bolju ekipu od vas.........

Nego, zna li ko sta se planira s onim Avdićem za budućnost?
Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina.

mahalac
Kontakt:

PostPostao/la mahalac » 23 maj 2009, 22:21

:roll: Ja mislim da bi Avdić bio super pojacanje Buducnosti, nama jos vece :mrgreen:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 23 maj 2009, 22:53

kobe WroteColon
@nerminh74 zašto bi jedan djedovic oduzimao minutazu andjelicu,camdzicu,majstoricu pa na kraju sezone se prihvatit aviona i odletiti za spaniju a nama kita.
potpuno ne rezonski.
Sto se tice kantona,popularizacija kosarke se moze tumaciti na hiljade nacina,npr. dovodjenje nba igrača je popularizacija bosne i kosarke u sarajevu(zar ne?),potpisivanje ugovora dugogodisnjih sa nasim mladim igracima(zimic,sehovic,andjelic,majstoric,klinac itd.) je zadrzavanje omladinskog pogona sto sduze u sarajevu sto je nas omladinski pogon i svakko popularizacija kose.

djedovic koji moze igrati i 2 i 3 je igrao 1 sezonu u nlb, odigrao citavu sezonu u 3 spanskoj lizi koja je duplo jaca od lige 13 i skoro za dlaku slabija od lige 8 (odakle zelimo jako pojacanje jovanovica), odigrao kvalitetno jedan ciklus sa repkom, najvjerovatnije ce i drugi, prema tome mozemo reci da ima vise iskustva od djurasovica, camdzica, majstorica i andzelica, a bilo bi veoma nerezonski i neozbiljno imati samo 2 iskusna igraca na poziciji 2 i 3 (sehovic i vucurovic) jer bi sa povrjedom jednog od njih te pozicije bile izuzetno deficitarne, a ako zelimo sljedece sezone izboritit ULEB to nam se nesmije desiti jer ce svaka pobjeda biti itekako bitna
ne slazem se da nama u slucaju dolaska djedovica ostaje kita jer andzelic i majstoric bi trebali sticati iskustvo sljedece godine u lizi 14 (Bosna je najavila da bi je sljedece godine zeljela igrati) sa velikom minutazom, dok bi u nlb dobijali 5-10 min. za stjecanje iskustva a da ne trpi rezultat, dok je camdzic 1 te mu djedovic nepravi konkurenciju, a po meni bolje je imati njega koji bi imao vise motivacije da igra nego neki placenik, a uz to poboljsavali bi jednog BiH reprezentativca + dali bi jos motiva da se djedovic vrati i zavrsi karijru u Bosni kao npr. markovic, a andzelic i majstoric tek preksljedece sezone mogu igrati vaznije uloge
to se tice kantona, kada napise stavku popularizacija kroz poboljsanje i prosirenje skola kosarke, kao i kadetskog i juniorskog pogona i dovodzenje mladih talenata sirom BiH, onda tesko da se to moze smatrati sa dovodzenjem NBA anonimusa (jer za 300 000 KM to samo i moze biti), taj novac je prvenstveno olaksica za klub jer onda fondove (koji su bili znatno manji od navedene cifre) koje je ranije usmjeravao u taj segmen moze usmjeriti u 1 tim
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Melo15

PostPostao/la Melo15 » 23 maj 2009, 23:08

nerminh74 WroteColon
kobe WroteColon
@nerminh74 zašto bi jedan djedovic oduzimao minutazu andjelicu,camdzicu,majstoricu pa na kraju sezone se prihvatit aviona i odletiti za spaniju a nama kita.
potpuno ne rezonski.
Sto se tice kantona,popularizacija kosarke se moze tumaciti na hiljade nacina,npr. dovodjenje nba igrača je popularizacija bosne i kosarke u sarajevu(zar ne?),potpisivanje ugovora dugogodisnjih sa nasim mladim igracima(zimic,sehovic,andjelic,majstoric,klinac itd.) je zadrzavanje omladinskog pogona sto sduze u sarajevu sto je nas omladinski pogon i svakko popularizacija kose.

djedovic koji moze igrati i 2 i 3 je igrao 1 sezonu u nlb, odigrao citavu sezonu u 3 spanskoj lizi koja je duplo jaca od lige 13 i skoro za dlaku slabija od lige 8 (odakle zelimo jako pojacanje jovanovica), odigrao kvalitetno jedan ciklus sa repkom, najvjerovatnije ce i drugi, prema tome mozemo reci da ima vise iskustva od djurasovica, camdzica, majstorica i andzelica, a bilo bi veoma nerezonski i neozbiljno imati samo 2 iskusna igraca na poziciji 2 i 3 (sehovic i vucurovic) jer bi sa povrjedom jednog od njih te pozicije bile izuzetno deficitarne, a ako zelimo sljedece sezone izboritit ULEB to nam se nesmije desiti jer ce svaka pobjeda biti itekako bitna
ne slazem se da nama u slucaju dolaska djedovica ostaje kita jer andzelic i majstoric bi trebali sticati iskustvo sljedece godine u lizi 14 (Bosna je najavila da bi je sljedece godine zeljela igrati) sa velikom minutazom, dok bi u nlb dobijali 5-10 min. za stjecanje iskustva a da ne trpi rezultat, dok je camdzic 1 te mu djedovic nepravi konkurenciju, a po meni bolje je imati njega koji bi imao vise motivacije da igra nego neki placenik, a uz to poboljsavali bi jednog BiH reprezentativca + dali bi jos motiva da se djedovic vrati i zavrsi karijru u Bosni kao npr. markovic, a andzelic i majstoric tek preksljedece sezone mogu igrati vaznije uloge
to se tice kantona, kada napise stavku popularizacija kroz poboljsanje i prosirenje skola kosarke, kao i kadetskog i juniorskog pogona i dovodzenje mladih talenata sirom BiH, onda tesko da se to moze smatrati sa dovodzenjem NBA anonimusa (jer za 300 000 KM to samo i moze biti), taj novac je prvenstveno olaksica za klub jer onda fondove (koji su bili znatno manji od navedene cifre) koje je ranije usmjeravao u taj segmen moze usmjeriti u 1 tim

I DJedovic je placenik i to u spanskoj ligi i nije lud da posle te lige igra ligu 13.kao mnogi koji su otisli iz BOSNE i koji ce otici zbog egzistencije i para
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Alhemicar
Kontakt:

PostPostao/la Alhemicar » 23 maj 2009, 23:17

Nista vise nije isto,jednoumlje se nastavlja. :?:
-the LORD of the RINGS-

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 23 maj 2009, 23:18

Melo15 WroteColon I DJedovic je placenik i to u spanskoj ligi i nije lud da posle te lige igra ligu 13.kao mnogi koji su otisli iz BOSNE i koji ce otici zbog egzistencije i para

nekazem da nije, ali kada igras u gradu u kojem si odrastao zar nemas motiv vise da igras?
a nekazem da ce mu motiv biti liga 14 (u kojoj nebi trebao niti igrati nego upravo gore navedeni davati prostor za iskustvo) nego jedna od najacih liga u europi ili ti nlb liga
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 23 maj 2009, 23:24

Alhemicar WroteColonNista vise nije isto,jednoumlje se nastavlja. :?:

:?: :?: :?:
pojasni sta zelis da kazes

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 24 maj 2009, 00:43

neno#4 WroteColondjedovic se slijedece sezon biti posudjen ekipi gdje ce imati oko 20 - 25 minuta po mecu i onda se vraca u barsu gdje nece biti basilea koji ce biti tada pred penzijom i moci ce igrati nekih 10 minuta u prosjeku,ako se pokaze solidno u tom klubu,nesto slicno kao tomas u fuenlabradi,a nihad je bolji od marka.....
a barcelona inace nema para da kupi dostojnu zamjenu za basilea... pa ljudi mogu kupiti langdona recimo :roll:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 24 maj 2009, 09:54

KK_Bosna WroteColon
neno#4 WroteColondjedovic se slijedece sezon biti posudjen ekipi gdje ce imati oko 20 - 25 minuta po mecu i onda se vraca u barsu gdje nece biti basilea koji ce biti tada pred penzijom i moci ce igrati nekih 10 minuta u prosjeku,ako se pokaze solidno u tom klubu,nesto slicno kao tomas u fuenlabradi,a nihad je bolji od marka.....
a barcelona inace nema para da kupi dostojnu zamjenu za basilea... pa ljudi mogu kupiti langdona recimo :roll:

nikada ne bi kupili langdona jer covjek previse voli cska, a da li ti stvarno mislis da su oni nihada dzaba uzeli i naslijepo,pa covjek tek sada ima 19 godina,nek pocne igrati za dvije sezone njima odgovara,a zasto nihad ne moze biti isti kao basile za tri cetiri godine,ne stoji ti taj cinizam vjeruj mi.....

a nasa zelja da se vrati nihad je uzaludna,nikada ali nikada covjek ne bi dosao kod nas jer misli da je prerastao nlb,da je bogdo dosao na posudbu prosle godine za uleb...dobro su rekli ovi gore iznad zasto da zauzima prostor andjelicu,majstoricu,bozi a onda se lagano vrati u barsu,a kada ga je trazio fortitudo i savic barsa je to lagano odbila.......

Ostalo je samo ime.....

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 24 maj 2009, 12:26

neno#4 WroteColon
KK_Bosna WroteColon

nikada ne bi kupili langdona jer covjek previse voli cska, a da li ti stvarno mislis da su oni nihada dzaba uzeli i naslijepo,pa covjek tek sada ima 19 godina,nek pocne igrati za dvije sezone njima odgovara,a zasto nihad ne moze biti isti kao basile za tri cetiri godine,ne stoji ti taj cinizam vjeruj mi.....
ocito da nisi shvatio poentu... nisam ciljao direktno na langdona nego na igraca njegovog kvaliteta... a ako mislis da barcelona nema para za takvog igraca...

tebi je igrac od 19 godina "mlad"? tipicni bosanski mentalitet... "mlad" i "talentovan" je igrac sve do 25. godine ...

i oni su uzeli na stotine "nihada" pa ako dvojica od njih budu imali koristi, bice odlicno, a ako ne bude, prodat ih u slabije klubove i izvuci lovu koju su za njih dali
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"

neno#4

PostPostao/la neno#4 » 24 maj 2009, 15:36

po tvom ispade da igrac cim predje 16 je vec rutiner,pa jedan je ricky i ne znam zasto imas nesto protiv nihada,a kada covjek odigra dobro bices prvi koji ce da ga hvali i pise kako je on extra,shvatio sam ja poentu ali vidjeces da ce slijedece godine biti u 12 ili ako ga ne puste da negdje odradi sezonu....pa covjece, covjek od 20 godina pred njim su jos minimalno jedno 15- tak sezona,pa to je nevjerovatno a vec u barci..ako si imalo pratio sadu,a ne znam da li si vidjeces da je covjek od 25 godina tek dobio pravu sansu a mi hocemo da nihad od 18 ima mjesta u 12, i ako nema kazemo da je lopata,isto kao sto smo govorili za dzeku,pa sad dzeko hara europom.......

Ostalo je samo ime.....

aseemic
Kontakt:

PostPostao/la aseemic » 24 maj 2009, 20:24

mahalac WroteColon:roll: Ja mislim da bi Avdić bio super pojacanje Buducnosti, nama jos vece :mrgreen:

Mislim da mu je Budućnost trajno zabranila igranje košarke u njihovoj sredini.

Sto se tice vas, ukoliko vam treba ključni igrač (čitaj: igrac koji ce vam nosit' ključeve), mislim da nećete pogriješiti. :mrgreen:

bosnas_
Kontakt:

PostPostao/la bosnas_ » 24 maj 2009, 23:10

Bosna se treba fokusirati na finale protiv Sirokog,nasim igracima treba podrska kako bi do kraja odigrali ozbiljno i osvojili prvenstvo!
-Sto se tice pojacanja,to uprava treba raditi daleko od ociju javnosti,naravno ne smiju sjediti skrestenih ruku! Prioritet svih prioriteta je zadrzati Vukoicica I dati mu odrijesene ruke u dovodjenju pojacanja! Jovanovic je igrac za Bosnu,sigurno bi ovdje mogao potvrditi svoj kvalitet i ostaviti traga u bivsem Evropskom prvaku i visestrukom prvaku Jugoslavije i BIH,u Zvezdi bi samo stagnirao,ubjedjen sam uto! Uostalom Zvezda uopste nije puno bogatiji klub od Bosne,imaju problema sa finansijama tokom citave sezone!.. Ako Nihad Imamovic bude zelio Zlaju u Bosni,on ce ga dovesti,a koliko sam cuo Bosna u narednu sezonu ulazi sa mnogo vecim ambicijama,F4 NLB lige! Zlaja je igrac koji ce vratiti publiku u dvoranu,jer navijaci nakon odlaska Vasiljevica i Markovica fakticki nemaju svog ljubimca! izuzev Ikonica,naravno!

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la KK_Bosna » 25 maj 2009, 00:21

neno#4 WroteColonpo tvom ispade da igrac cim predje 16 je vec rutiner,pa jedan je ricky i ne znam zasto imas nesto protiv nihada,a kada covjek odigra dobro bices prvi koji ce da ga hvali i pise kako je on extra,shvatio sam ja poentu ali vidjeces da ce slijedece godine biti u 12 ili ako ga ne puste da negdje odradi sezonu....pa covjece, covjek od 20 godina pred njim su jos minimalno jedno 15- tak sezona,pa to je nevjerovatno a vec u barci..ako si imalo pratio sadu,a ne znam da li si vidjeces da je covjek od 25 godina tek dobio pravu sansu a mi hocemo da nihad od 18 ima mjesta u 12, i ako nema kazemo da je lopata,isto kao sto smo govorili za dzeku,pa sad dzeko hara europom.......
nije igrac sa 16 rutiner, ali nije ni igrac od 22 godine talenat kao sto se to kod nas smatra...

i ne znam odakle ti da imam nesto protiv nihada... samo mi te neke nase nerealne stvari smetaju... svi kazu "potpisao za barcu".. ok, jeste igrac barce ali igra u trecoj spanskoj ligi... a znam da nihad nije tog naseg mentaliteta "ja sam potpisao za barcu, ja sam igracina"... vec covjek radi na sebi i trudi se da sto vise napreduje i zato ce uspjeti jer pored radne etike ima i onu sportsku drskost sto mi poslije markovica nemamo ni u jednom reprezentativcu (teletovic je nas ubjedljivo najbolji igrac ali on nema tu drskost kao neno)

to mi samo smeta sto svi spominju da je on barcin igrac, i svi ga zbog toga smatraju nasljednikom basilea, langdona, kobea... :)) ima on jos puno toga da prodje da zaigra za barcu... eto odlican ti je primjer victor sada... do 25. je cekao da pocne igrat ovako...

ipsa
Kontakt:

PostPostao/la ipsa » 25 maj 2009, 00:34

bosnas_ WroteColonBosna se treba fokusirati na finale protiv Sirokog,nasim igracima treba podrska kako bi do kraja odigrali ozbiljno i osvojili prvenstvo!
-Sto se tice pojacanja,to uprava treba raditi daleko od ociju javnosti,naravno ne smiju sjediti skrestenih ruku! Prioritet svih prioriteta je zadrzati Vukoicica I dati mu odrijesene ruke u dovodjenju pojacanja! Jovanovic je igrac za Bosnu,sigurno bi ovdje mogao potvrditi svoj kvalitet i ostaviti traga u bivsem Evropskom prvaku i visestrukom prvaku Jugoslavije i BIH,u Zvezdi bi samo stagnirao,ubjedjen sam uto! Uostalom Zvezda uopste nije puno bogatiji klub od Bosne,imaju problema sa finansijama tokom citave sezone!.. Ako Nihad Imamovic bude zelio Zlaju u Bosni,on ce ga dovesti,a koliko sam cuo Bosna u narednu sezonu ulazi sa mnogo vecim ambicijama,F4 NLB lige! Zlaja je igrac koji ce vratiti publiku u dvoranu,jer navijaci nakon odlaska Vasiljevica i Markovica fakticki nemaju svog ljubimca! izuzev Ikonica,naravno!

nadati se da uprava nece skrstenih ruku sjedit preko ljeta pa onda u septembru opalit pricu kako nema para zbog recesije i kako ni iduce sezone nema nista od napadanja na F4 i euroligu...
I feel devotion!!

bosnas_
Kontakt:

PostPostao/la bosnas_ » 25 maj 2009, 00:42

ipsa WroteColon
bosnas_ WroteColonBosna se treba fokusirati na finale protiv Sirokog,nasim igracima treba podrska kako bi do kraja odigrali ozbiljno i osvojili prvenstvo!

nadati se da uprava nece skrstenih ruku sjedit preko ljeta pa onda u septembru opalit pricu kako nema para zbog recesije i kako ni iduce sezone nema nista od napadanja na F4 i euroligu...

BH telekom i ASA,kao i FDS su sponzori koji su garant stabilnog finansiranja Bosne u narendim sezonama! Ako se uprava pojaca kako se najavljuje,mislim da cemo u narednoj sezoni biti jaci za nekoliko veoma jakih sponzora,poput BBI banke itd i da cemo igracki mnogo jaci docekati pocetak NLB lige!

ipsa
Kontakt:

PostPostao/la ipsa » 25 maj 2009, 00:47

bosnas_ WroteColon
ipsa WroteColon

BH telekom i ASA,kao i FDS su sponzori koji su garant stabilnog finansiranja Bosne u narendim sezonama! Ako se uprava pojaca kako se najavljuje,mislim da cemo u narednoj sezoni biti jaci za nekoliko veoma jakih sponzora,poput BBI banke itd i da cemo igracki mnogo jaci docekati pocetak NLB lige!

koliko jos ima bosna ugovor sa BH Telecomom i ASA-om?
I feel devotion!!

Natrag na “Bh. košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.