KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 27 apr 2009, 00:02

TNTRUDAR je napisao/la:kk sloboda-kk bosna 29.04. 17:00 tv hayat i tv hayat sat
baš čudno? okle sad odjednom prijenosi? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 27 apr 2009, 00:26

Kevin je napisao/la:
TNTRUDAR je napisao/la:kk sloboda-kk bosna 29.04. 17:00 tv hayat i tv hayat sat
baš čudno? okle sad odjednom prijenosi? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Što je čudno ,igra se derbi između dva kantona ili regije sa najviše stanovnika, odnosno između kapitola-Sarajevo i grada-Tuzla koji ima više stanovnika nego cijela zap. 'ercegovina i koja je i financijski jača od te regije, a prenosi privatna TV.
Nego što je sa 'ecegovačkom TV, KAKO ide finannciranje???? :lol: :lol: :lol:
Mogla bi ona sve utakmice Širokog i Zrinjskog prenositi i mirna Ere.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 27 apr 2009, 00:32

Kevin je napisao/la:
TNTRUDAR je napisao/la:kk sloboda-kk bosna 29.04. 17:00 tv hayat i tv hayat sat
baš čudno? okle sad odjednom prijenosi? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
ne znam da li si upratio ali hayat prenosi ditine domace utakmice koje mu se uklapaju u programsku shemu.
i zamolio bi tebe da prestanes ti sa prepucavanjima jer ti mi se cinis ozbiljniji i stariji od ove dijece sto pisu referate i od staraca koji ne znaju sta ce od sebe pa pljuju po svemu.
ja skoro da i ne pisem vise na ovoj temi jer mi se neda citati ovo sve vise. poceo sam da zaobilazim kosarkaske teme.
You are someone else I am still right here

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 27 apr 2009, 00:36

fera je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
TNTRUDAR je napisao/la:kk sloboda-kk bosna 29.04. 17:00 tv hayat i tv hayat sat
baš čudno? okle sad odjednom prijenosi? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
ne znam da li si upratio ali hayat prenosi ditine domace utakmice koje mu se uklapaju u programsku shemu.
i zamolio bi tebe da prestanes ti sa prepucavanjima jer ti mi se cinis ozbiljniji i stariji od ove dijece sto pisu referate i od staraca koji ne znaju sta ce od sebe pa pljuju po svemu.
ja skoro da i ne pisem vise na ovoj temi jer mi se neda citati ovo sve vise. poceo sam da zaobilazim kosarkaske teme.
nije provokacija..nego samo pitam..cudno mi..nisu prenosili Sloboda - Široki. niti Bosna - Široki..sad im se u shemu uklapa ova tekma!? zapravo nije ni bitno...j**e me se..eto onako pitam...dosadno mi :mrgreen:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Institut » 27 apr 2009, 00:38

cik pogodi sta imam za veceru , budjav lebac budjav leeebac :D

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 27 apr 2009, 00:51

Institut je napisao/la:cik pogodi sta imam za veceru , budjav lebac budjav leeebac :D
**** te delije :D kako ja zezam milana kad god imam priliku pa sam poceo da pratim te poraze zvezda da bi ga mogao zezati :P
@kevin nisam mislio na zadnji post nego generalno na sve ovo sto svi radite zadnjih nekoliko dana.
You are someone else I am still right here

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Institut » 27 apr 2009, 01:00

ja stvarno ne znam sta je sa ovim ljudima koji mene dovode u kontekst sa delijama majke mi :D mozda u kosarci zbog kikana i minje al ... imam ja klub u gradu svom ,vise njih :D , ne treba meni cz a milan legenda :D

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 27 apr 2009, 03:39

Gledao sam nedavno Andjelica i mogu sa sigurnoscu reci da ce biti bolji od djedovica.
Nevjerovatan lik onu tehniku i ljepotu u sutu nisam vidio odavno kod onako mladog momka.
Mislim ova generacija 90 i 91 ako ne uspije makar 4-5 momaka da od njih za dvije gidne imamo igrace u prvoj postavi onda nesto kod nas fakat ne stima.
Majstoric,klinac,camdzic,andjelic,demic pa i ovi sad standardni sehovic,zimic,donekle pasalic i suljagic,avdic itd.
VALJADA CE BITI NESTO

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la deniso » 27 apr 2009, 22:03

Alhemicar je napisao/la:@neno 4 --- sto je suton pozivao ekipu da napusti teren pa svi su vidjelii molim ostale ljude koji su bili na tekmi da to potvrde ili negiraju,ja sam sjedio s jednim covjekom s foruma koji je isto vidio i bas smo to komentarisali.U pravu si da je Suton u jednom trenutku pozvao igrace da izadju s terena.
Ništa što već nismo vidjeli,Sutonu je to već postalo pravilo.Vratimo se dvije godine unazad,Široki nas je psihološki dobio prije finalne utakmice u Skenderiji(bilo je priče u medijima da čak neće doći u Sarajevo,napravili su neviđeni pritisak na sudije i zna se kako je utakmica završila, iako moram priznati da je Široki u toj utakmici zasluženo pobijedio).Misle ako je jednom prošlo svaki će put.Dino K.je toga svjestan i iako ne opravdavam ,razumijem njegovo ponašanje.Treba napraviti ravnotežu.
Sudije vjerovatno nemaju namjeru da "šilje"za neku ekipu već jednostavno nemaju kvalitet.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la el-fighter » 27 apr 2009, 22:14

Mislim da se na sudije stvara veliki pritisak. Moraju i oni pogriješiti. Svakako da je Dino Konaković majstor za stišavanje tih medijskih priča i da u ekipu zna unijet pozitivnu atmosferu.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la deniso » 28 apr 2009, 22:29

Nadam se da su igrači svjesni koliko je sutrašnja utakmica bitna i vjerujem da će imati pristup shodno važnosti utakmice.Pobjeda vrlo vjerovatno donosi prvo mjesto i NLB dok se u slučaju poraza situacija komplikuje.Kakvo je stanje sa rovitim igračima(Ikonić,Šehović,Zimić....)?Da li sutra igraju?

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bandit » 28 apr 2009, 22:36

deniso je napisao/la:Kakvo je stanje sa rovitim igračima(Ikonić,Šehović,Zimić....)? Da li sutra igraju?

A trece pitanje je: kojim sve igracima istice ugovor na kraju sezone ... :?:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 28 apr 2009, 23:14

bandit je napisao/la:
deniso je napisao/la:Kakvo je stanje sa rovitim igračima(Ikonić,Šehović,Zimić....)? Da li sutra igraju?

A trece pitanje je: kojim sve igracima istice ugovor na kraju sezone ... :?:
slazem se sa denisom, a ugovor istice djordjevicu, ivanovicu, ovcini i ikonicu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la elvir.vogosca » 28 apr 2009, 23:57

nerminh74 je napisao/la:
bandit je napisao/la:
deniso je napisao/la:Kakvo je stanje sa rovitim igračima(Ikonić,Šehović,Zimić....)? Da li sutra igraju?

A trece pitanje je: kojim sve igracima istice ugovor na kraju sezone ... :?:
slazem se sa denisom, a ugovor istice djordjevicu, ivanovicu, ovcini i ikonicu
Sacuvati Djordjevica i Ivanovica, Ikonic ide sigurno...

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 29 apr 2009, 01:01

dobro je @ars sve analizirao,
samo jedan mali, sićušni kriterij ne ispunjavamo a to je 5 mil eura na računu :D

inače nemoj samo da nas zovu Jerusalem, gdje ti to pade na pamet ;)

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 29 apr 2009, 16:23

neno#4 je napisao/la:pa ljudi ne spominjite vise igokeu i sirokog, pricajmo malo o nasim igracima,niko nije spomenuo andjelica koji je potpisao 4+2 ili uspjehe nasih kadeta,juniora, pionira( kadeti osvojili,pioniri drugi, juniori u finalu),a siroki je bio institucija dok mi nismo stali na noge,kevine reci nam molim te koliko ste uzeli titula od naseg povratka u jadransku ligu ali pravog ne racunajuci onu titulu kad se neno tek vratio,ja cu ti reci jednu a mi tri...i bosna je za siroki institucija jer prvi prvak evrope sa ovog podrucja,a sad sto vas dijaspora gora to jedruga prica...idemo samo pricati o nasim igracima a igosi i skripari nek razmisljaju o svojim....

ovo sam napisao tek kada sam se registrovao,a niko nije rekao nista,a sada vidim svima su puna usta hvale kako je andjelic dobar,odlican,itd... danas ako dobijemo imamo kapitalnu prednost i samo nemotivisanog zrinjskog gore i prvi smo(uvjeren sam da ce igosi pasti u sarajevu),sinoc sam ih gledao pa nemaju ljudi akcije,jednostavno nista,ili je ono losa noc ili ce postati standardno,ako se dobrano ne poprave siroki je vjerovatno drugi,sinoc za divno cudo super sudjenje,svaka cast sudijama sinoc pa su imali petlju onako realno suditi...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 29 apr 2009, 16:27

neno#4 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:pa ljudi ne spominjite vise igokeu i sirokog, pricajmo malo o nasim igracima,niko nije spomenuo andjelica koji je potpisao 4+2 ili uspjehe nasih kadeta,juniora, pionira( kadeti osvojili,pioniri drugi, juniori u finalu),a siroki je bio institucija dok mi nismo stali na noge,kevine reci nam molim te koliko ste uzeli titula od naseg povratka u jadransku ligu ali pravog ne racunajuci onu titulu kad se neno tek vratio,ja cu ti reci jednu a mi tri...i bosna je za siroki institucija jer prvi prvak evrope sa ovog podrucja,a sad sto vas dijaspora gora to jedruga prica...idemo samo pricati o nasim igracima a igosi i skripari nek razmisljaju o svojim....

ovo sam napisao tek kada sam se registrovao,a niko nije rekao nista,a sada vidim svima su puna usta hvale kako je andjelic dobar,odlican,itd... danas ako dobijemo imamo kapitalnu prednost i samo nemotivisanog zrinjskog gore i prvi smo(uvjeren sam da ce igosi pasti u sarajevu),sinoc sam ih gledao pa nemaju ljudi akcije,jednostavno nista,ili je ono losa noc ili ce postati standardno,ako se dobrano ne poprave siroki je vjerovatno drugi,sinoc za divno cudo super sudjenje,svaka cast sudijama sinoc pa su imali petlju onako realno suditi...
mene je iznenadio Jovanic kad je kod 77-77 kad je sutirao Vučković za 3 a Taylor ga nlokirao pa uzeo loptu, svirao jovanic nagazenu liniju.i vratio loptu Zrinjskom.mislim tada oko 40tak sec ostalo bilo..ja je idolami nisam vidio..
a smijesno mi je bilo security kod Igoke-e skace lik, skoro u teren uleti, oilicajac ga vraca, kad je Đurica oba pogodio :mrgreen: :mrgreen:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la esso » 29 apr 2009, 18:49

prvo poluvrijeme lose ali u drugom smo pokazali ko je ko a ikona je kralj covijek ude jos uvijek neoporavljen i da 3 trojke rutinerski i rijesi utakmicu bravo majstore :D :D

bob
Postovi: 4425
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bob » 29 apr 2009, 18:54

esso je napisao/la:prvo poluvrijeme lose ali u drugom smo pokazali ko je ko a ikona je kralj covijek ude jos uvijek neoporavljen i da 3 trojke rutinerski i rijesi utakmicu bravo majstore :D :D

koji je rezultat na kraju bio...............

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la esso » 29 apr 2009, 18:57

81-86 :D

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.