KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 11 jun 2009, 09:18

Bosna_Svedska je napisao/la:Dali neko ima informaciju o eventualnom ucescu u neki od Eurokupova za 2009-2010? Vidim da je za Euroligu, Eurocup i EuroChallange 8 jula u 11.00 sati kakvi su izgledi za ucesce u Eurocupu ili EuroChallange pored NLB Lige ili ce Siroki uzeti/dobiti to mjesto? I sta vi raja mislite o ucescu u dva takmicenja znaci NLB plus jos jedno ili? Vidim na stranici Bosne nista ne pise uvezi ovoga?
nasi klubovi nemaju pravo nastupa u evropskim takmicenjima ove sezone
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 11 jun 2009, 11:46

@kobe oprosti ali se ne mogu sloziti sa tobom u vezi ovog sto govoris za duleta. na pocetku prosle sezone jedini sam ja govorio da je dobar iggrac i dobro pojacanje svi su drugi govorili da je dobar za neki usporeni film itd. ocigledno nije momka niko pratio u vojvodini a ni u bosni izgleda prosle sezone u nlb je odigrao sjajno i poprilicno konstantno jer on nije play koji gleda prvo na koš nego na asistencije i bio je drugi asistent nlb lige zamalo oborio rekord nlb lige svih vremena po broju asistencija na jednoj utakmici imao dobar procent suta sa svih pozicija....
You are someone else I am still right here

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la el-fighter » 11 jun 2009, 13:53

Imal kakvih nagovještaja da će nam doći jedan dobar centar.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 11 jun 2009, 23:24

el-fighter je napisao/la:Imal kakvih nagovještaja da će nam doći jedan dobar centar.
to je to sto se centara tice....imas zimica, mahalbasica za nlb a ako se bude igrala i domaca liga imas suljagica i klinca...
I feel devotion!!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 12 jun 2009, 00:33

vjerovatno ce doci prvi centar,a sada sta ce dogovoriti ostaje da vidimo,ima par kombinacija ali otom - potom dok ne bude zvanicno da dzaba ne lupetamo....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 12 jun 2009, 01:24

seha je u ovoj sezoni zaista pokazao veliki napredak u igri...al nekako bi mi zaista bilo zao kada bi zauzeo mjesto ikoni i kad bi goran otisao zbog toga...mislim, ukoliko se ikonic i bosna na neki nacin uspiju dogovoriti oko love, da bi bosna bila dosta ubojitija sa tandemom ikona i seha...al izgleda da ne postoji takav interes kod bosne koja je u startu goranu jasno stavila do znanja da ne racuna na njega iduce sezone...
takodje ne mogu da shvatim cinjenicu da pasalic ostaje i iduce sezone u bosni...frajer jednostavno nista nije pokazao u ovoj sezoni...i umjesto da njega otjeraju a ikonu zadrze oni rade suprotno...ovo govorim jer sam siguran da goranu nisu pare u tolikoj mjeri bitne da se s njim ne moze dogovorit....i on je sigurno svjestan da nije igrao na nivou na kojem je mogao...al igraca treba podrzati i kad mu ne ide a ne samo kad je dobar...uz takav odnos vjerujem da bi ikona bio opet onaj stari...naravno ukoliko ga i povrede zaobidju...covjek je toliko cekao pravu sansu u bosni i sad kad je docekao treba ga vratit u doba rezima mensura bajramovica....e pa ne radi se tako...treba uzet u razmatranje citavu sezonu i njegove igre a ne samo zavrsni dio prvenstva i to poslije povrede...
BICE BOSNA OPET SAMPION!!!
I feel devotion!!

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 12 jun 2009, 12:08

:roll:
Ne potpisujem ni jednu rijec njegovog posta :mrgreen: .
Ostanak Ikonica ili Pasalica nije niti ce biti uopste u istom rangu odlucivanja.
Ikonicev doprinos ali i stimulacija je nopobitna, ali realnost je trenutno drugacija i neke stvari svi moraju uzeti u obzir.
Svi su porofesionalci i svima je do para, tu da se razumijemo.
Povodom glede toga emocije su za navijace tj tamo gdje im je i mjesto a cifre, klauzule, odredbe su za upravu kluba, financije i menadjera doticnog. To je ono sto se zove realnost i poslije cega nastaju ili nestaju emocije.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 12 jun 2009, 17:55

seha potpiso na dvije godine :)
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 12 jun 2009, 18:23

Melo15 je napisao/la:seha potpiso na dvije godine :)
jos samo da ikona produzi ugovor... :)
I feel devotion!!

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la al... » 12 jun 2009, 18:33

Sa šehom završeno, odlično... Hajdemo sada, još jednog guzonju za guranje po reketu i jednog backup beka i to je to ...

Jack Killian
Postovi: 84
Pridružen/a: 24 feb 2009, 15:33
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Jack Killian » 12 jun 2009, 18:38

bravo seha , hajmo sad i ikonu rijesit

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 12 jun 2009, 22:01

Melo15 je napisao/la:seha potpiso na dvije godine :)
ponuda je bila na tri godine, ali ocigledno da je izmajmunisao da budu 2, ovako ce postati glavni bek bosne i kada bude u punoj snazi i sa dobrim iskustvom ode dalje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
MentalitaUltras
Postovi: 289
Pridružen/a: 27 feb 2009, 00:31
Lokacija: ѕℓσνєηια - " " - яαנνσSα
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la MentalitaUltras » 12 jun 2009, 22:22

Ni prvi ni zadnji bigaJee ;)
вяαηισ¢ι ¢αѕтι gℓανησg gяα∂α
-HzsA87-

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 12 jun 2009, 22:34

ipsa je napisao/la:dosta se razvezala prica o pojacanjima...naravno kao navijaci na to ne mozemo nesto posebno uticati...al ono sto mozemo jeste da od iduce sezone organizovano bodrimo kk bosnu....koliko god da nas bude....vrlo malo se pricalo o tome a misljenja sam da bi do pocetka sezone upravo o toj temi trebalo najvise prodiskutovat..i na osnovu toga vidjeti da li se ista po tom pitanju moze konkretno uraditi...
pa cekaj malo,za kog ti navijas,imaju snimci na kojim pjevas ono nesto sampion sa pecare,livade neke,siroki,.....

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 12 jun 2009, 22:37

Melo15 je napisao/la:seha potpiso na dvije godine :)
zar nije trebalo na tri ?
You are someone else I am still right here

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 12 jun 2009, 23:21

lolo je napisao/la:
ipsa je napisao/la:dosta se razvezala prica o pojacanjima...naravno kao navijaci na to ne mozemo nesto posebno uticati...al ono sto mozemo jeste da od iduce sezone organizovano bodrimo kk bosnu....koliko god da nas bude....vrlo malo se pricalo o tome a misljenja sam da bi do pocetka sezone upravo o toj temi trebalo najvise prodiskutovat..i na osnovu toga vidjeti da li se ista po tom pitanju moze konkretno uraditi...
pa cekaj malo,za kog ti navijas,imaju snimci na kojim pjevas ono nesto sampion sa pecare,livade neke,siroki,.....
hehehe....izgleda da ti nije dosta banovanja :)...morao sam nekako izvuc situaciju nakon one tvoje provale za tehnicku grgatu...hehe!!
I feel devotion!!

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 12 jun 2009, 23:41

kobe je napisao/la:Suad Sehovic jos 3 godine u Bosni.
Ikona u Olimpiju(ikona druga opcija olimpije i nezna se jos nista.) ali zato dosta izgledna mogucnost odlaska u igokeu(pare valjda).
Ako tamo ode meni je pao u ocima i pogazio je sve sto je uradio.
Evo kad sam napisao da je sehovic produzio i ovo sa dvije godine je teze sranje ali eto manje love je trazi nego u prvi mah tako da smo oped solidno prosli.
Ali sto je malo malo je.ALI BOLJE NEGO ISTA.(a ono za euroligasek klubove je bila suplja ako izuzmemo partizan i olimpiju i naravno buducnost koja nam njusi svakog igraca majku im.)

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 12 jun 2009, 23:45

Jack Killian je napisao/la:bravo seha , hajmo sad i ikonu rijesit
to neces docekat 90%
A vala ni ja ga nebih ostavljao za one pare,pa ne vrijedi na terenu ikona kao jovanovic,sehovic i vucurovic.
Eto koliki mu je ugovor bio.

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la esso » 12 jun 2009, 23:52

vrijedi ikona i vise od toga jer je covijek ostavljao srce na parketu uvijek i kad ga nije islo a koliko je samo puta on odlucivao utakmice ikona careeeeeeeeeeeeee treba da igras i dalje za bosnuuuuuuuuuuuu samo stoi ovi iz uprave nemisle tako al se nadam da ces ostati i dalje :D :D :D :D

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 13 jun 2009, 00:03

ikona kralju, znas da te svi mi volimo,ali ova ti je sezona bila najlosija u zadnje 4 godina,podrazumjeva se da ti malo srazu placu,jer si,bar u nasem klubu pretplacen igrac,vrijedis kao ostatak ekipe,primanja su ti ogromna,tako da bi trebao malo ohladiti oo novog ugovora,ako vec nisi otisao

ja bih volio da ti sad odes,da zaradis vise,pa da se vratis kroz koju godinu,kad budemo i euroligu ili neko evropsko takmicenje igrati,ali ako odes u igokeu,za mene si apsolutno mrtav,i sigurno ne samo za mene

sto se tice utakmice u sirkom,vidjeli ste taj seljakluk,primitivizam,iako je siroki lijep gradic,ima cura finh i tako to,ali navijanje strasno,sramota

ipsa,i prije tehnicke bio si naklonjen sampionu sa pecare.......a sto je dobra kava bila tamo :D

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.