KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kksiroki » 25 apr 2009, 23:41

neno#4 je napisao/la:pa raznijeli smo ih,nemaju sudijama sta srati,nek samo pogledaju koliko je nama prekrsaja svirano,a koliko njima,mislim da je kljucni moment bio kada je misic izgubio dvije lopte,goran ih ukrao,bosna veceras dobra,borbena,rastrcana,uigrana,pa listica nije akcije kako treba odigrala,mislili su grgat ce im sam pobjedu donijeti,a to sto je zabio 13 sjetimo se samo kako ga je elvir pustio dva puta da ne pravi faul,a suton je jos jednom pokazao koliko je djubre,covjek poziva ekipu da ide vani od muke,a stvarno nisu odigrali nista veceras,igosi ce ih unistiti,vlasic nula,covjek visi na parketu a nista da odigra,a ars je bio u pravu za masona lik nema veze,moze slobodi,leotaru,zrinjskom i ostalim a djordjevic im presudi,mada su ovcinini poeni takodjer bili vazni,vucko nista nije ubacio,ni goran,ni sejo tako da ste apsolutno dobro prosli veceras realno 20 je trebalo biti jer smo jaci za jedno 30-40 posto,vidjeli su kako se radi aplauz na kraju,a treba pohvaliti publiku kada je vladi skandirala na pocetku,zima je veceras odigrao odlicno,a dobitak je mali djurasovic koji sve vise dobija sansu,a zima je trebao malo vise igrati,ali dobit ce priliku nek samo ovako koristi
Jeli tebi ovo netko ispričao ili si bio na utakmici , koga je to suton pozivao , jesi li slučajno vidio primitivca Konakovića , šta šutiš o tome ko pič.ka , veći dio utakmice je bio u terenu nego na tribinama . A tvoje poznavanje košarke je već legendarno tako da to ne želim komentirat.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 25 apr 2009, 23:45

ma konakovic se ponasa kao kreten,kako ga nije sram,i dok je bio direktor redovno je ulijetao na teren,vrijedjao domace igrace i trenere,sudije takodje,sad je nastavio,jel on ima neku funkciju u klubu,dino ovo sigurno cita
dino sram te bilo

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 25 apr 2009, 23:49

ars01 je napisao/la:PostPostao/la ars01 dana 21 apr 2009, 21:01

Još ćemo ove 'ercegovce u subotu preslišati tako da im ni masonska loža neće pomoći.... ;)
Onda sa Igokeom u Skenderiji za pole position, vjerujem uspješno....

ars01

Kevine i ostali ŠB i fidelisi, sad vjerojatno možeš vidjeti tko zna znanje, lijepo sam Vam rekao sve ispod 15 poena imate smatrati uspjehom, bilo je i 22 u 30 min igre, tako da ovih 1o poena smatrajte DOBRIM uspjehom. ;)

I to u meču u kojem je Zima odigrao 10-15 min i dominirao pod jkošem(sjeti se banane Grgatu :lol: ), a Ikonić je odigrao relativno loše.
Što li će biti kad i oni budu bili u top formi.
nego sjajan onaj Mason....
Ma sta relativno lose,odigrao je katastrofalnbo kako u napadu tako i u odbrani.
Ja mislim da je imao 6-7 pokusaja za 3 a nije ni jednu pogodio,a ipak nam on puno znaci i ovo ce biti puno bolje kad se on vrati.
Ja mislim da bi trebao Zima cuvati Grgeta,slobodno ga pustati da ga izgura a onda ga cekati,pa ce grget morati sutati sa velikim lukom pritom u reketu ga moku udvostrucit ili cak utrostrucit.
Sto se tice sirokog njima netreba trener cijela filozofija igre im je opucat trojku iz sto bolje pozicije ili dati onom siladziji da se gura.
A sto se tice puljka vidjet cemo ga sljedecu tekmu protiv nas,ovo je po meni klasicna bljeska.

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 25 apr 2009, 23:49

KK_Bosna je napisao/la:
ars01 je napisao/la:Meni je najviše drago što je konačno Đurasović zaigrao na poz 3, i dokazao da može biti koristan i u obrani i u napadu, čak momak uopće nije spor i slabije pokretan kao što su ga neki sa foruma naružili, sada imamo po dva dobra igrača na svakoj poziciji, osim na jedinici gdje je sve spalo na Đorđevića, jer i Paša i rakić su u lošijoj formi nego na početku sezone.
ja ne mogu vjerovati da si ovo napisao :?

ocekivao sam da ces **** VV sve sto nije muhi dao da igra umjesto duleta :o


i btw, jelde da onaj puljko veze nema? :roll:
Moj KK Bosna, tebi doista nije dobro, čuj Paša nije igrao, bolan ne bio zar Paša nije završio tekmu.... :lol: :lol:
nego kako tvoj MASON :roll: odigrao obzirom da si ga hvalio na SVA USTA prije,....., već odavno sam dokazao da se ipak mnoooogo bolje razumijem u košarku, a ti jednako ko Maksim po diviziji lupaš, vadiš iz konteksta moje tekstove etc,etc, kao npr ono o navijanju za Široki ili Igokeu, daj bre presaberi se malo. :oops:
A ovo oko Puljka je smiješno čovjek KONAČNO odigrao jednu tekmu da valja, ali kao što se kaže jedna lasta(utakmica) ne čini proljeće.... a mi baš u proljeću... :)
Nadam se da mi nečeš lupiti BAN, al' u biti briga me boli, jasno je k'o dan da tvoji zajedljivi komentari nisu vrijedni pomena jer ipak puno više govore o tebi....

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la FC BAYERN » 25 apr 2009, 23:49

Gdje su sad oni SIROKObrijezanini koji su pricali da ce ih SIROKI razvaliti ???

Smijesno ...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 25 apr 2009, 23:51

@ars01
neznam sta je tebi..lijepo sam cestitao na pobjedi..a ti se svezao MAsona itd. pa covjece ti si cijelu ekipu prvo ocrnio pa onda ajde Grgat moze proci..rekao si i da je Puljko propali igrac i da nema veze..da mu je plafon Borac..
je li sad mjenjas misljenje ili?
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 25 apr 2009, 23:54

ars01 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
ars01 je napisao/la:Meni je najviše drago što je konačno Đurasović zaigrao na poz 3, i dokazao da može biti koristan i u obrani i u napadu, čak momak uopće nije spor i slabije pokretan kao što su ga neki sa foruma naružili, sada imamo po dva dobra igrača na svakoj poziciji, osim na jedinici gdje je sve spalo na Đorđevića, jer i Paša i rakić su u lošijoj formi nego na početku sezone.
ja ne mogu vjerovati da si ovo napisao :?

ocekivao sam da ces **** VV sve sto nije muhi dao da igra umjesto duleta :o


i btw, jelde da onaj puljko veze nema? :roll:
Moj KK Bosna, tebi doista nije dobro, čuj Paša nije igrao, bolan ne bio zar Paša nije završio tekmu.... :lol: :lol:
nego kako tvoj MASON :roll: odigrao obzirom da si ga hvalio na SVA USTA prije,....., već odavno sam dokazao da se ipak mnoooogo bolje razumijem u košarku, a ti jednako ko Maksim po diviziji lupaš, vadiš iz konteksta moje tekstove etc,etc, kao npr ono o navijanju za Široki ili Igokeu, daj bre presaberi se malo. :oops:
A ovo oko Puljka je smiješno čovjek KONAČNO odigrao jednu tekmu da valja, ali kao što se kaže jedna lasta(utakmica) ne čini proljeće.... a mi baš u proljeću... :)
Nadam se da mi nečeš lupiti BAN, al' u biti briga me boli, jasno je k'o dan da tvoji zajedljivi komentari nisu vrijedni pomena jer ipak puno više govore o tebi....
covjek tvog IQ-a (koji je mislim oko 170 jer si ipak prepametan za sve nas obicne smrtnike) bi trebao skontati recenicu da "pasa nije igrao umjesto duleta" na nacin da je trebao igrati 10-15 minuta da mijenja duleta, cudi me bas kako to nisi skontao

mason je podbacio, on je skoro svaku utakmicu do sada odigrao odlicno... veceras je podbacio

koji si ti hipokrit pa to je nevjerovatno. masona prozivas sto je odigrao lose, a za puljka u isto vrijeme govoris da je "slucajno" odigrao dobro. zanimljivo.

nema potrebe za banom, nisi nikoga vrijedjao koliko vidim, normalno diskutujemo a kad je tako onda je sve za 5 ;)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la harishp » 26 apr 2009, 00:10

Ma nema veze SIROKObrijezani su se trsili borili malo sudije spomenuli i to bi bilo to. :mrgreen:
Za KK BOSNU u biti ,,jedan mali indijanac down ,,idemo dalje :lol:
Nego nesto kontam iduce godne nema od Evrope za Schiroko ni u kosarci ni u fudbalu nista,bas mi je zao 8-)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la newbie » 26 apr 2009, 00:18

lolo je napisao/la:ma konakovic se ponasa kao kreten,kako ga nije sram,i dok je bio direktor redovno je ulijetao na teren,vrijedjao domace igrace i trenere,sudije takodje,sad je nastavio,jel on ima neku funkciju u klubu,dino ovo sigurno cita
dino sram te bilo
a sto se ponasa kao kreten, on nema funkciju u klubu, i on je samo navijac kluba, koji kao i mi svi (navijaci bosne) reaguje na sudijske odluke protiv naseg kluba, i svatko ima pravo da vrsi pritisak, on nema funkciju u klubu
****

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 26 apr 2009, 00:21

newbie je napisao/la:
lolo je napisao/la:ma konakovic se ponasa kao kreten,kako ga nije sram,i dok je bio direktor redovno je ulijetao na teren,vrijedjao domace igrace i trenere,sudije takodje,sad je nastavio,jel on ima neku funkciju u klubu,dino ovo sigurno cita
dino sram te bilo
a sto se ponasa kao kreten, on nema funkciju u klubu, i on je samo navijac kluba, koji kao i mi svi (navijaci bosne) reaguje na sudijske odluke protiv naseg kluba, i svatko ima pravo da vrsi pritisak, on nema funkciju u klubu
:?

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 26 apr 2009, 00:34

Momci odigrali za 10 ..
sada neka se sami pronadju koji su na pocetku blatili Duleta najveceg borca na parketu .
Covjek igra citavu utakmicu 35-40 MIN.
SAMO MI IMAMO JEDNOG PLEJA ...
Izgleda da W MUHU i negleda ozbiljno niti na njega racuna kao na Zimica ili DJ urasovica....DJurasovic sve bolji i bolji ,Seha kostantno DOBAR .
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 26 apr 2009, 00:40

newbie je napisao/la:
lolo je napisao/la:ma konakovic se ponasa kao kreten,kako ga nije sram,i dok je bio direktor redovno je ulijetao na teren,vrijedjao domace igrace i trenere,sudije takodje,sad je nastavio,jel on ima neku funkciju u klubu,dino ovo sigurno cita
dino sram te bilo
a sto se ponasa kao kreten, on nema funkciju u klubu, i on je samo navijac kluba, koji kao i mi svi (navijaci bosne) reaguje na sudijske odluke protiv naseg kluba, i svatko ima pravo da vrsi pritisak, on nema funkciju u klubu
koliko ja znam dino je u nadzornom odboru kluba...
I feel devotion!!

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 26 apr 2009, 00:49

navijac kluba ne moze sjediti na mjestima na kojim dino sjedi na utakmici(one stolice uz sami parket),obicni navijac ne moze izlazizi na onaj prolaz na koji izlaze igraci,obicni navijac ne moze ulijetati na teren,obicni navijac ne moze ulaziti igracima u svacionicu.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 26 apr 2009, 00:58

kksiroki je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:pa raznijeli smo ih,nemaju sudijama sta srati,nek samo pogledaju koliko je nama prekrsaja svirano,a koliko njima,mislim da je kljucni moment bio kada je misic izgubio dvije lopte,goran ih ukrao,bosna veceras dobra,borbena,rastrcana,uigrana,pa listica nije akcije kako treba odigrala,mislili su grgat ce im sam pobjedu donijeti,a to sto je zabio 13 sjetimo se samo kako ga je elvir pustio dva puta da ne pravi faul,a suton je jos jednom pokazao koliko je djubre,covjek poziva ekipu da ide vani od muke,a stvarno nisu odigrali nista veceras,igosi ce ih unistiti,vlasic nula,covjek visi na parketu a nista da odigra,a ars je bio u pravu za masona lik nema veze,moze slobodi,leotaru,zrinjskom i ostalim a djordjevic im presudi,mada su ovcinini poeni takodjer bili vazni,vucko nista nije ubacio,ni goran,ni sejo tako da ste apsolutno dobro prosli veceras realno 20 je trebalo biti jer smo jaci za jedno 30-40 posto,vidjeli su kako se radi aplauz na kraju,a treba pohvaliti publiku kada je vladi skandirala na pocetku,zima je veceras odigrao odlicno,a dobitak je mali djurasovic koji sve vise dobija sansu,a zima je trebao malo vise igrati,ali dobit ce priliku nek samo ovako koristi
Jeli tebi ovo netko ispričao ili si bio na utakmici , koga je to suton pozivao , jesi li slučajno vidio primitivca Konakovića , šta šutiš o tome ko pič.ka , veći dio utakmice je bio u terenu nego na tribinama . A tvoje poznavanje košarke je već legendarno tako da to ne želim komentirat.
sta ti znas o mom poznavanju kosarke,izgubili ste ovo je vec treci put,tako shh i ne znam kako imate obraza da se javite jer ste porazeni,potuceni do nogu,a ne pravi se budala za sutona,reci cu ti ja ako nisi bio,nakon blokade thomasa na bozi koja je ja mislim bila cista,i dosudjene tehnicke greske vasoj klupi,suton ustaje i zove ih da idu vani,a ja bosnu gledam svaku utakmicu u skenderiji,gledao sam je i u ligi 13 i protiv vogosce,sto ti vecina forumasa moze potvrditi,o tome kako vi/ti poznajes kosarku necemo raspravljati,ko si ti da mene pitas jesam li ja bio,vazno je da ste vi bili i fino se proveli :lol: imate grgata, on ce vam titulu donijeti-lik jedva hoda,nek ste malo vidjeli sarajevo fino je to,samo **** ga sta ces bolji smo mnogo i pomirite se,ovo je bio triple-double,a posto finale vidjeti necete dogodine cete opet cekati sansu da nas dobijete,i gdje su sad izjave dobijamo,siroki sampion,uzimamo u sarajevu.....bice to bolje samo treba duleta i ostale zaustaviti,a kad on ne igra uvijek neko drugi iskoci,odlika boljih ekipa,bice bolje ako Bog da,morate nazalost strepiti da cemo mi igose uzeti,jer u suprotnom,imate korpu nakon dvije tekme play-offa,zao mi vas je jer ste se toliko bili nalozili,a neutemeljeno,to za dinu ne treba kometarisat(a sta vi pjevate nama u sirokom,reci nam mater balijsku,ubi ubi turcina,gledali smo nazalost snimak tako da nas ne mozes levatit,a dobili ste aplauz za uzaludan trud...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 26 apr 2009, 01:06

neno jarane smiri ziv bio....ima jos da se igra...sad imamo nezgodna gostovanja u tuzli i mostaru....valja to pregurat....mozda cemo se srest sa sirokim u play offu..nikad se ne zna....nemoj da se bosna oklizne na jednom od gore navedenih gostovanja pa da ti onda budes predmet meze na forumu..:)
I feel devotion!!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 26 apr 2009, 01:08

harishp je napisao/la:Ma nema veze SIROKObrijezani su se trsili borili malo sudije spomenuli i to bi bilo to. :mrgreen:
Za KK BOSNU u biti ,,jedan mali indijanac down ,,idemo dalje :lol:
Nego nesto kontam iduce godne nema od Evrope za Schiroko ni u kosarci ni u fudbalu nista,bas mi je zao 8-)
odakle ti znas da nema Europe!? polako..da sezone zavrse..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 26 apr 2009, 01:11

a brate moram kad me iznerviraju,on meni da kaze jesi li bio ili ti je neko pricao,a pobijedili ih i nemaju sta drugo pricati,a vecina je vidjela sta je suton uradio,mada i dino je tu negdje,a znaci kada gube trebaju povuci ekipu vani i mirna bosna,ma to u mostaru nista zrinjski izgubio mi ako u tuzli dobijemo prvi smo sigurno(a hocemo, sigurno jer imaju stvarno tanke centre i KC ...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 26 apr 2009, 01:20

neno#4 je napisao/la:a brate moram kad me iznerviraju,on meni da kaze jesi li bio ili ti je neko pricao,a pobijedili ih i nemaju sta drugo pricati,a vecina je vidjela sta je suton uradio,mada i dino je tu negdje,a znaci kada gube trebaju povuci ekipu vani i mirna bosna,ma to u mostaru nista zrinjski izgubio mi ako u tuzli dobijemo prvi smo sigurno(a hocemo, sigurno jer imaju stvarno tanke centre i KC ...
legendaran si majke mi.....
I feel devotion!!

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bandit » 26 apr 2009, 03:21

Dojadil' kad ovo provociranje 'mi pobijedili, vi izgubili' i tako iz godine u godinu .... jel' to jedini merak ove lige .... :roll:

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 26 apr 2009, 11:55

Sta's, rivalitet, nekad oni, nekad mi. Mada su smijesni mi sad svi oni koji se odjednom jave, a inace ih nema, pa neke svoje 'komentare' daju.

Cestitke Bosni na pobjedi. ;P Opravdali su ulogu favorita kao sto i ocekivah, no jos se tu ima dovoljno za igrati.
...Život za Široki...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.