KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

MVP
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 apr 2008, 12:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la MVP » 24 apr 2008, 12:24

Onda bi imali pravi duel i rivalsvo ..
Celik-Bosna :)

ja cu na stranu svog kantona ze do :P
Basketball..

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 24 apr 2008, 13:08

MVP je napisao/la:Onda bi imali pravi duel i rivalsvo ..
Celik-Bosna :)

ja cu na stranu svog kantona ze do :P

kada bi gledali tradiciju prava rivalstva bi bila izmedzu bosne, slobode, borca i celika, to su ekipe koje su bile nesto u doba juge, sada imamo na zalost nove politicke ekipe tipa igokea i siroki brig i ako bi izdvoio da je siroki ipak vremenom postao profesionalni klub (niko sem sirokog nema onu dvoranu i kontinuitet u jadranskoj ligi) vodzen entuzijazmom nekoliko ljudi i mislim da ce njegova snaga trajati dok bude takvih ljudi, dok je igokea za sada cisti instant klub dodika nema zaledzinu nekog grada ili tradicije, tako cim dodik padne na politickoj (a mislim da ce to biti povezano i sa ekonomskom) sceni veoma brzo ce ga sljediti igokea jer oni nemaju niti svoje skole kosarke, dok to u sirokom brjegu rade najbolje u bih (sto je pokazao zadnji turnir juniora), ali nazalost te igrace stvaraju za hrvatsku ne za bih i to je jedini razlog zbog cega ih ne gotivim

sve u svemu nadam se povratku gore navedene cetvorke u vrh bih i regionalne kosarke
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

pokusni_kunic
Postovi: 117
Pridružen/a: 08 mar 2008, 11:35
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la pokusni_kunic » 25 apr 2008, 11:13

nerminh74 je napisao/la:
MVP je napisao/la:Onda bi imali pravi duel i rivalsvo ..
Celik-Bosna :)

ja cu na stranu svog kantona ze do :P

kada bi gledali tradiciju prava rivalstva bi bila izmedzu bosne, slobode, borca i celika, to su ekipe koje su bile nesto u doba juge, sada imamo na zalost nove politicke ekipe tipa igokea i siroki brig i ako bi izdvoio da je siroki ipak vremenom postao profesionalni klub (niko sem sirokog nema onu dvoranu i kontinuitet u jadranskoj ligi) vodzen entuzijazmom nekoliko ljudi i mislim da ce njegova snaga trajati dok bude takvih ljudi, dok je igokea za sada cisti instant klub dodika nema zaledzinu nekog grada ili tradicije, tako cim dodik padne na politickoj (a mislim da ce to biti povezano i sa ekonomskom) sceni veoma brzo ce ga sljediti igokea jer oni nemaju niti svoje skole kosarke, dok to u sirokom brjegu rade najbolje u bih (sto je pokazao zadnji turnir juniora), ali nazalost te igrace stvaraju za hrvatsku ne za bih i to je jedini razlog zbog cega ih ne gotivim

sve u svemu nadam se povratku gore navedene cetvorke u vrh bih i regionalne kosarke
A Lokomotiva, a Lokomotiva? :mrgreen: Nazalost, mladje generacije i ne znaju za taj klub :| Igrali nekada Drugu saveznu ligu, zajedno sa Bosnom i Zeljom, ali je nedostatak dvorane sve unistio. Morali su biti domacini u Zadru ( :!: ) Danas su neki levati preimenovali klub u Velez, koji kuburi u A1 ligi, a izgleda da ce i iz nje ispasti... Inace, dva puta juniorski prvaci nakon rata... Pih, proradila nostalgija, izvinite :mrgreen:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 25 apr 2008, 14:02

pokusni_kunic je napisao/la: A Lokomotiva, a Lokomotiva? :mrgreen: Nazalost, mladje generacije i ne znaju za taj klub :| Igrali nekada Drugu saveznu ligu, zajedno sa Bosnom i Zeljom, ali je nedostatak dvorane sve unistio. Morali su biti domacini u Zadru ( :!: ) Danas su neki levati preimenovali klub u Velez, koji kuburi u A1 ligi, a izgleda da ce i iz nje ispasti... Inace, dva puta juniorski prvaci nakon rata... Pih, proradila nostalgija, izvinite :mrgreen:
nisam mlad, ja se ipak tita sjecam, ali sam pobrojao ipak ekipe koje su igrale 1 ligu juge, lokomotiva to nikada nije igrala :?
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 25 apr 2008, 23:32

Poslije mečeva protiv igokee i Slavije, doista ne možemo biti optimisti za osvajanje titule i nastup u NLB Ligi slijedeće sezone.
Da neće ići pokazao je meč protiv igokee dje smo samo zahvaljujući sreći pobjedili, a protiv Slavije smo pokazali da možemo još i gore, ljudi su nas nadskakali igrom sa tri visoka igrača(Damjanović,Mladenović, Vuković ) i samo dobar dan BB i Jefersona i Lancea nas je spasio blamaže.
Igramo DEKADENTNU košarku sa tri vanjska i dva unutarnja igrača, tako da nas doslovce svaka ekipa nadjača pod obručem, da nije Lancea sa ovom karikaturom od trenera i njegovim pomočnicima bi sasvim sigurno bili dostojni borbe za 4-5 mjesto sa Borcem,Grudama i Zrinjskim.
Samo rekapitulacija tekme sa Slavijom jasno pokazuje da smo doveli pleya (Tomović)koji je još lošiji nego što je bio kad je igrao prije 1-2 godine u Bosni, sve je rečeno time da nemože da dobaci do koša sa šutem za tri poena , kad vidim Bocku i Allena ili Betela i Greysa ili Roosa i Miloševića , valjda je jasno kakvog smo mi rekreativca doveli, valjda da zaradi koju 'iljadu evra, pošto poslije sjajnih :lol: prezentacija u Mega aqvi ,zbog "ljubavi" prema KK Bosni je nama došao pomoći.
Gledam večeras Partizan i Olimpiju ljudi nonstop igraju sa tri visoka igrača,samo mi i naš Jurek misli da je u modi igra sa tri beka.
Naši suparnici, Široki ,Igokea i Sloboda igraju sa tri visoka igrača i doista će biti ih teško pobijediti u gostima sa postavom koju forsira naš trener.

Možda je sreča u nesreći da se povrijedio Rahimić tako da će konačno, bar se nadam Zimić dobiti minutažu i da dobijemo konačno igrača koji može da se nosi sa visokim igračima ,bojim se da samo sa Lanceom to neće biti dovoljno za prvaka.Bavke sa forsiranjem na 4, je ispod kvaliteta jednog Matića,Fajarda,Patersona, i smatram da bi jedino vraćanjem na poz 3 bio od koristi zbog svoje preciznosti sa distance i da bi Hajrićem pokazao da može biti odlična 4 ,Lanceom , Zimićem i Rahimićem,to bila kombinacija za titulu.
Još je smješnije da nas trener pali izjavama da je Grude opasan protivnik i da će biti teška tekma i neizvjesna.
Tu ekipu je POBIJEDIO i Zrinjski,Široki i Igokea i trenutno ima strašan omjer(0/4), što jasno govori o njihovoj jačini, kao i KOMPETENTNOSTI našeg JUREKA.
Mislim da bi najbolji potez IMAMOVIĆ I KK BOSNA URADILI DA DAJU OTKAZ ZDOVCU I DOVEDU TRENERA KOJI ĆE MOĆI DONIJETI TITULU U SARAJEVO.
SA ZDOVCOM IMAMO JAKO MALE ŠANSE , PO MENI 20% , ZA TITULU.
Igrače imamo (osim naravno Tomovića, Panića i donekle Jacksona koji nije opravdao svoj angažman) i sa pravim trenerom bi sigurno uzeli titulu, JER PO MENI POSTAVA BB(Pašalić),JEFERSON, BAVKE(iKONA), Hajrić(Bavke,Rahimić), Lance(Zimić) bi bez problema dominirali u ovoj ligi.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 27 apr 2008, 18:49

fiftisent je napisao/la:nisam siguran ko nas to nadjačava pod košem, odakle ti uopšte to? gledaš li utakmice?
imali smo ranije problema sa skokom, a dolaskom Hajrića je to riješeno.

taj Patterson o kojem pričaš (koji igra 5, a ne 4) nije se vidio u skenderiji proed naših centara. Lance je ubjedljivo najbolji strijalac lige 8 (i 5. igrač čitavog ULEB kupa), a nakon njega u našoj ekipi najefikasniji su Hajrić i Rahimić. U dosadašnjem toku ove lige u kojoj igramo sa pojačanom ekipom, nijedan protivnik nas nije nadskakao.

Rahimić je zadnje dvije utakmice igrao pod povredom. Ko je bio u Lukavici i to je mogao vidjeti, a onaj ko je samo pogledao statistiku, on bi mogao pomisliti da Džeki nije dobro odigrao.
Uostalom, jesi li ustao dok si govorio o Rahimiću? :?:

U čemu je fol koji mnogi ne kontaju kad vide rezultate dosaddašnjih utakmica?
Ova liga za prvaka je veoma dobra. Ima tu sjajnih igrača, svi timovi su se pojačali i nikoga se ne može lagano pobjediti. Dokaz je i Široki koji umalo da izgubi od Zrinjskog, Igokea koja je jedva pobjedila Borca, Sloboda koja je pobjedila Široki... Sve u svemu, ja uživam prateći ovu ligu i jasno mi je da niko neće bii prvak bez dosta prolivenog znoja.
dobro receno i stvarno je ove godine liga 8 daleko bolja
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Mr Plummer » 29 apr 2008, 20:47

Uh bome ovome se nijesam nadao, oderasmo Zrinjski...a siroki se napatio da ih uzme...
Ili smo mi pravo dobri, ili je siroki pravo tanak..saznacemo u subotu :ugeek:
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

KK Slavija
Postovi: 33
Pridružen/a: 24 apr 2008, 22:46
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK Slavija » 03 maj 2008, 13:26

Mr Plummer je napisao/la:Uh bome ovome se nijesam nadao, oderasmo Zrinjski...a siroki se napatio da ih uzme...
Ili smo mi pravo dobri, ili je siroki pravo tanak..saznacemo u subotu :ugeek:

Nemojte se nadati velikoj pobjedi, ali mislim da bi trebali da uzmu :D

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 14 maj 2008, 22:37

ars01 je napisao/la:
fiftisent je napisao/la:ko i poslije ove utakmice ne vidi koliko je Tomović koristan u Bosni on je pravi debil i sa njime ne treba ni pokušavati voditi rasprave o košarci.

Kad govoriš Rahimiću, koji je ako se gledaju dvije zadnje sezone najkorisniji pojedinac KK Bosne, prvo ustani.
Debilno je igrača koji ima negativni value u svakoj utakmici proglasiti korisnim i važnim igračem, a to je upravo Tomović, vjerojatno si i ti jedan od onih sa istog foruma koji se DOBRO razumiju u košarku.
Tomović je u ovom momentu sigurno najgori pley u konkurenciji timova koji se pored Bosne bore za prvaka(Široki(Bethel,Grays),Sloboda(Roos,Milošević),Borac(Franklin,Jovanović), Igokea(Allen,Bocka).
Svojim igrama Rahimić je odavno pokazao da nemože biti kvalitet za mečeve u kojima se odlučuje PRVAK, volio bih da sam u krivu , ali nažalost treba istini pogledati u oći.Sve se je zorno to i sinoć pokazalo, kao i nebrojeno puta dosada kad naiđe na centre koji vrijede(Lydeka , Patterson, Stefanović) i bilo je smiješno gledati da kapiten i najiskusniji igrač u odlučujućim momentima sjedi i bodri sa klupe suigrače. Ipak postoji i bolja riječ:žalosno ;) .
Kao što sam i prije pisao, mi doista NEMAMO ŠANSE za titulu sa koncepcijom igre i igračima koje forsira g-din Jurek. Dovoljno je samo spomenuti našeg BISERA Tomovića, kad promaši oba FT i to čak ne uspije ni dobaciti do obruča. SRAMOTA!!!
Neki vrli poznavaoci koji se javljaju na ovom sajtu su nipodapštavali LYDEKU a veličali Đenu, sada vam je valjda jasno kako stoje stvari odnosno činjenice, ko je kakva igračka veličina.
Kao što sam već prije napisao, KK Bosna ima zasigurno najbolji igrački kadar, ali sa ovim trenerom SIGURNO nemamo šansu za titulu.
Poslije ova dva poraza smatram da je jedino MORALNO I ISPRAVNO DA JURE ZDOVC PODNESE OSTAVKU, a ako neće onda je jedina opcija smjena trenera od strane Uprave.
Onaj ko je doveo Tomovića, Panića, Greera, Veala i koji je rekao da će već ove sezone forsirati mlade igrače Pašalića, Zimića,Suljagića,da ne pričamo o Majstoriću,Čamđiću, Klincu, a sada vidimo kako ih forsira, zaslužuje jedino METLU.
Sa novim trenerom imamo šansu da uzmemo TITULU, dok sa ovim sam siguran da od titule nema ništa.

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 15 maj 2008, 13:21

ars01 je napisao/la:
ars01 je napisao/la:
fiftisent je napisao/la:ko i poslije ove utakmice ne vidi koliko je Tomović koristan u Bosni on je pravi debil i sa njime ne treba ni pokušavati voditi rasprave o košarci.

Kad govoriš Rahimiću, koji je ako se gledaju dvije zadnje sezone najkorisniji pojedinac KK Bosne, prvo ustani.
Debilno je igrača koji ima negativni value u svakoj utakmici proglasiti korisnim i važnim igračem, a to je upravo Tomović, vjerojatno si i ti jedan od onih sa istog foruma koji se DOBRO razumiju u košarku.
Tomović je u ovom momentu sigurno najgori pley u konkurenciji timova koji se pored Bosne bore za prvaka(Široki(Bethel,Grays),Sloboda(Roos,Milošević),Borac(Franklin,Jovanović), Igokea(Allen,Bocka).
Svojim igrama Rahimić je odavno pokazao da nemože biti kvalitet za mečeve u kojima se odlučuje PRVAK, volio bih da sam u krivu , ali nažalost treba istini pogledati u oći.Sve se je zorno to i sinoć pokazalo, kao i nebrojeno puta dosada kad naiđe na centre koji vrijede(Lydeka , Patterson, Stefanović) i bilo je smiješno gledati da kapiten i najiskusniji igrač u odlučujućim momentima sjedi i bodri sa klupe suigrače. Ipak postoji i bolja riječ:žalosno ;) .
Kao što sam i prije pisao, mi doista NEMAMO ŠANSE za titulu sa koncepcijom igre i igračima koje forsira g-din Jurek. Dovoljno je samo spomenuti našeg BISERA Tomovića, kad promaši oba FT i to čak ne uspije ni dobaciti do obruča. SRAMOTA!!!
Neki vrli poznavaoci koji se javljaju na ovom sajtu su nipodapštavali LYDEKU a veličali Đenu, sada vam je valjda jasno kako stoje stvari odnosno činjenice, ko je kakva igračka veličina.
Kao što sam već prije napisao, KK Bosna ima zasigurno najbolji igrački kadar, ali sa ovim trenerom SIGURNO nemamo šansu za titulu.
Poslije ova dva poraza smatram da je jedino MORALNO I ISPRAVNO DA JURE ZDOVC PODNESE OSTAVKU, a ako neće onda je jedina opcija smjena trenera od strane Uprave.
Onaj ko je doveo Tomovića, Panića, Greera, Veala i koji je rekao da će već ove sezone forsirati mlade igrače Pašalića,Zimića,Suljagića,da ne pričamo o Majstoriću,Čamđiću, Klincu, a sada vidimo kako ih forsira, zaslužuje jedino METLU.
Sa novim trenerom imamo šansu da uzmemo TITULU, dok sa ovim sam siguran da od titule nema ništa.

jesi vala ars dosadan sa ovom dvojicom :roll:
-HZ-

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la elvir.vogosca » 21 maj 2008, 00:01

Gdje ste pesimisti, sta sada da kazete? Rekoh ja da nista nije gotovo dok ne bude gotovo. Prosle godine proslavismo titulu prije vremena pa nas Siroki potopi. Ove godine Bosnu neki vec sahranise a ima jos mnogo da se igra.

Avatar
bosanac
Postovi: 96
Pridružen/a: 16 maj 2008, 12:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosanac » 21 maj 2008, 09:19

elvir.vogosca je napisao/la:Gdje ste pesimisti, sta sada da kazete? Rekoh ja da nista nije gotovo dok ne bude gotovo. Prosle godine proslavismo titulu prije vremena pa nas Siroki potopi. Ove godine Bosnu neki vec sahranise a ima jos mnogo da se igra.
neka, evo ja cu...**** ovo...treba otjerat sve igrace...nisam u zivotu vidio nesposobnije ljude...zdovcu treba noge slomit...on veze nema...upravu razapet kod vjecne vatre...sta ce onaj edo...goran veze nema...doveli one polovne amerikance...jeboih to ba...itd itd itd itd..... :mrgreen:

p.s. zaboravih edu i tomovica koji su redovno na repertoaru :mrgreen:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la adnan24 » 21 maj 2008, 12:10

Kakve sve gluposti necu da vidim ovdje na forumu-pa isti taj Zdovc,Goran i 'polovni' amerikanci dobili su jednu Albu 15 razlike koja ima budget kao nasa citava liga ili G.Canariu,Bosna je napravila podvig u Uleb kupu,prva je trenutno u prvenstvu-pa sta vise treba

Avatar
bosanac
Postovi: 96
Pridružen/a: 16 maj 2008, 12:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosanac » 21 maj 2008, 12:16

adnan24 je napisao/la:Kakve sve gluposti necu da vidim ovdje na forumu-pa isti taj Zdovc,Goran i 'polovni' amerikanci dobili su jednu Albu 15 razlike koja ima budget kao nasa citava liga ili G.Canariu,Bosna je napravila podvig u Uleb kupu,prva je trenutno u prvenstvu-pa sta vise treba
sarkazam brate sarkazam...polako citaj i malo prokontaj :mrgreen:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la adnan24 » 21 maj 2008, 13:49

bosanac je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Kakve sve gluposti necu da vidim ovdje na forumu-pa isti taj Zdovc,Goran i 'polovni' amerikanci dobili su jednu Albu 15 razlike koja ima budget kao nasa citava liga ili G.Canariu,Bosna je napravila podvig u Uleb kupu,prva je trenutno u prvenstvu-pa sta vise treba
sarkazam brate sarkazam...polako citaj i malo prokontaj :mrgreen:


Pa nebitno-mozda si ti sarkastican ali mnogi prije tebe nisu bili

Avatar
bosanac
Postovi: 96
Pridružen/a: 16 maj 2008, 12:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosanac » 21 maj 2008, 15:44

adnan24 je napisao/la:
bosanac je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Kakve sve gluposti necu da vidim ovdje na forumu-pa isti taj Zdovc,Goran i 'polovni' amerikanci dobili su jednu Albu 15 razlike koja ima budget kao nasa citava liga ili G.Canariu,Bosna je napravila podvig u Uleb kupu,prva je trenutno u prvenstvu-pa sta vise treba
sarkazam brate sarkazam...polako citaj i malo prokontaj :mrgreen:


Pa nebitno-mozda si ti sarkastican ali mnogi prije tebe nisu bili
pa tvoj komentar je prvenstveno bio upucen mom...pa reko da ti pojasnim....

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 21 maj 2008, 16:09

adnan24 je napisao/la:Kakve sve gluposti necu da vidim ovdje na forumu-pa isti taj Zdovc,Goran i 'polovni' amerikanci dobili su jednu Albu 15 razlike koja ima budget kao nasa citava liga ili G.Canariu,Bosna je napravila podvig u Uleb kupu,prva je trenutno u prvenstvu-pa sta vise treba
Bosna ima hajmo reći jako dobar kadar igrača za našu Ligu , ali i jako lošu koncepciju igre u kojem smo stalno u problemu sa skokom i defanzivnom igrom. To je najbolje odslikao trener Joventuta koji se je poigrao sa nama u obje utakmice, sa sarkastičnom konstatacijom da NIKADA NIJE VIDIO NIŽU POSTAVU od naše,te je nasuprot naša tri beka postavio tri visoka igrača i dobio bez problema oba meča.
Nije problem kad nam to uradi Joventut ali jeste kad nam to radi Borac koji igra sa dva beka i tri visoka igrača i dobije nas usred Sarajeva. Problem je i što je doveden igrač (Tomović) koji doista ne zna pogodit' koš, pa je postao predmet ismijavanja navijača KK Bosne(uključujući i mene), da ima obraza otišao bi nazad odakle je došao,u Beograd.Problem je što zbog njega, Pašalić nema minutažu ,iako je i na zadnjoj tekmi kao i tokom sezone dokazao da je SUPER KVALITET za dotičnog Tomu.Problem je(bar za mene) i što naš vrli trener uvodi ZIMIĆA U IGRU SAMO KAD NEKO SA KLUPE URGIRA , pri vodstvu od 20-30poena i 1-2 minuta prije kraja.SRAMOTA!!! Problem je što pri ovakvoj koncepciji, igramo sa tandemima Lance-Hajrić i Bavke-Rahimić,a da Zimić i Đurasović ne dobijaju šansu.
Zato se siti nagledasmo ispodrosječnih igrača tipa Tomovića i Panića, limitiranog Šehovića, Jacksona koji samo pogađa kad ostane sam kao duh i koji ima jako slabu kontrolu lopte, a to naši vrli skauti i isto tako dobar trener nisu vidjeli.Problem je što i Jeferson zbog takve koncepcije čuva igrača 10-15cm večeg od sebe pa se onda mi pitamo kako dovedesmo takvog igrača, iako sam siguran da je čovjek kvalitet al' teško je pokazati kvalitet kad igraš u sistemu Jureta Zdovca.
Problem je i što smo jako teško odigrali protiv Igokee i Širokog i samo zahvaljujući Lanceu i dobroj dozi sreće dobili oba meča.

Sreća po nas što su kiksali Široki i Igokea i tako nam poklonili prvo mjesto na tabeli.
Još je veća sreća za nas, premda je malo degutantno reči,što se Špralja povrijedio i neće igrati do kraja , tako da smo sada u velikoj prednosti nad Širokim. Špralja vrijedi Širokom kao Lance nama , pa se zapitajte gdje bi mi bili bez Lancea.

Večeras igramo najvažniju utakmicu sezone jer sa pobjedom protiv Gruda obezbeđujemo prvo mjesto pred pleyoff.
Sretno i nadam se pobjedi, koja nas vraća tamo gdje pripadamo ,u NLB Ligu.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la adnan24 » 21 maj 2008, 16:44

Sigurno da neke stvari treba popraviti ali Zdovc je pokazao da ima dovoljno znanja da vodi Bosnu.Slazem se da je Tomovic potpuni visak u ekipi a Pasalic je zasluzio mnogo vecu minutazu-cak je vecu imao u Uleb Kupu nego sada u prvenstvu-ne slazem se da je Sehovic 'limitiran' -mislim da ce za koju godinu biti nosilac bosnine igre,Zimic po meni nije nesto posebno,momak je visok i to mu koristi u odbrani ali u napadu je dosta slab i mislim da nije nikakva sreca sto su siroki i igokea izgubili jer oni nisu kiksali oni su manje-vise ocekivano izgubili-nije bilo za ocekivati da ce igokea imati samo poraze u Sarajevu i Sirokom-nije ni Bosni bilo lako u Tuzli i Banjaluci-a bolje da Bosna gubi sad nego u odlucujucim utakmicama kao prethodnih godina

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 21 maj 2008, 18:34

a po cemu je to tebi Panic los igrac :?: :?: :?:
po tome sto je slobodi u tuzli dao tricu u odlucujucim momentima i kad nikog nije islo u jacim utakmicama ubacivao po 10-tak poena.
za tomu i pasalica se s tobom mogu sloziti(s tim da pasalic kad prevede loptu stoji sto dalje od trice i neznam jeli vise od 5,10 puta usao pod kos) ali za Panica NIKAKO :!:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 21 maj 2008, 19:16

pa to je kod nas problem.
sto OBN sedmicno prenosi 3 NBA utakmice :!: :!: :!:
a domaca liga se emn prenosi 3 puta MJESECNO.
i kako onda da ne poredi neko tomovica.....sa NBA igracima :?: :?: :?:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jadnimi i 5 gostiju.