KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: KK Bosna

Post Postao/la Denizmare » 12 maj 2010, 13:25

Sta je neno prijatelju ovo, citam za kapitena da raskidaju ugovor sa njim,umjesto da ga prodaju. Pa ovi su majstori za bacanje para. Koji debili,kad covjek misli da ne moze gore oni se naprave optimisti pa kazu moze,moze....

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la drop » 12 maj 2010, 14:00

Iskreno žao mi je ovih momaka ,pravih istinskih fanatika KK Bosne npr.Neno 4. i još neki , ali bolje je ovako.
Ova totalna erozija Bosne je najbolja moguca stvar koja se trenutno dešava klubu - vjerujte da je tako...još malo pa ce se dotaci samo dno i tad ce se kukolj sam pokupiti jer ce vidjeti da nema više fajde zajebavati se sa košarkom vec valja uložiti svoje pare u nešto drugo.
Odavno paraziti vladaju ovim klubom (kao i KS BiH) pustili su korijen duboko i to se teško može odstraniti plus ovo naše intertno društvo koji ima odlike sadomazohizma i koje nikako da dođe pameti.
Izdržite još malo jer je Nihad skoro na izlaznim vratima ,opcenito što se košarke tice...jbg ako treba halaliti još jedinu godine,onda neka bude tako.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kksiroki » 12 maj 2010, 15:20

Denizmare je napisao/la:Sta je neno prijatelju ovo, citam za kapitena da raskidaju ugovor sa njim,umjesto da ga prodaju. Pa ovi su majstori za bacanje para. Koji debili,kad covjek misli da ne moze gore oni se naprave optimisti pa kazu moze,moze....
Vidim da si prozvao nenu ali nekako se odgovor sam nameće pa ću pokušati napisati svoje mišljenje , znam a svi znaju da se igračima duguje po 3-4-5 plaća znači ako Šehi duguju 4 x 8000€ = 32 000€ ( neno će potvrditi jeli to tu negdje ) a odšteta za jednu 2 kakav je on ne može premašiti taj iznos ( ajde recimo 50 000€ max.) , logika kaže daj mu odriješene ruke i nek ti oprosti dugove i dobro si prošao .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 12 maj 2010, 23:31

Denizmare je napisao/la:Sta je neno prijatelju ovo, citam za kapitena da raskidaju ugovor sa njim,umjesto da ga prodaju. Pa ovi su majstori za bacanje para. Koji debili,kad covjek misli da ne moze gore oni se naprave optimisti pa kazu moze,moze....
Kapiten bi vjerovatno trazio za iducu sezonu okruglih 30 .000 KM mjesecno, barem ja takvim informacijama raspolazem, nista se jos ne zna, niti ce se vjerovatno znati. Nacuo sam da Feliks ostaje ako Parezanin ode. Naravno, ja bih ga sutra otjerao, ako ovakav zahtjev postavi, sto onda znaci on ocekuje on da bude sta, kapiten, vodja ekipe. Dzaba sve ja i dalje mislim da nece biti velikih promjena, niti ce se nesto novo desiti, samo mozemo jos vise dolje nazalost. Nadat se da ce se nesto vise znati u narednim danima. Ono sto ja znam da se velike igre vode i da ima kamara nerasciscenih racuna....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kksiroki » 13 maj 2010, 00:45

kksiroki je napisao/la:
Denizmare je napisao/la:Sta je neno prijatelju ovo, citam za kapitena da raskidaju ugovor sa njim,umjesto da ga prodaju. Pa ovi su majstori za bacanje para. Koji debili,kad covjek misli da ne moze gore oni se naprave optimisti pa kazu moze,moze....
Vidim da si prozvao nenu ali nekako se odgovor sam nameće pa ću pokušati napisati svoje mišljenje , znam a svi znaju da se igračima duguje po 3-4-5 plaća znači ako Šehi duguju 4 x 8000€ = 32 000€ ( neno će potvrditi jeli to tu negdje ) a odšteta za jednu 2 kakav je on ne može premašiti taj iznos ( ajde recimo 50 000€ max.) , logika kaže daj mu odriješene ruke i nek ti oprosti dugove i dobro si prošao .
Pardon za ovo 4x8000€ jer sam večeras dobio vjerojatno istinitu info da je to u stvari (4 relativno )x12000( vjerojatno točno ) € mjesečno znači ovo što neno kaže 30 000 KM je znači samo porast od 6000 kM .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 13 maj 2010, 10:56

ja eto slucajno saznah da feliks nije postavljao nikakve uslove oko trenera...znam da je rekao ako se vrate ikona,ivan ..da nema nista protiv da ostane uz naravno igranje jadranske lige..sto je normalno jer nijedan od ovih igraca nece igrati bih ligu a i klubu to ne treba,i duguje se dosta novaca svima u klubu ne samo igracima,treba jedna velika rekonstrukcija citavog sistema u bosni,od temelja...sa nihadom ili bez svejedno ali ovako vise ne ide...ovo je najgora improvizacija,ali nije tesko pogledas malo u oklinu kako pojedini klubovi funkcionisu,malo iskopiras i dodas...i to je to...nece biti tesko........ali ako bude ovako...to je dno dna koje ce da se samo nastavi...

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 13 maj 2010, 13:18

:roll:
Nijedan od tih igraca ne bi trebao igrati nista osim BH lige kad smo vec kod igraca.

...vidjecemo kako i za koliko ce se "udat"....bog im dao lijepi odlazak.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la BrigateBL » 13 maj 2010, 13:41

Realno njima je prica oko NLB lige argument da ostanu u klubu.
Feliks nije nikad niti ce postavljati uslove oko trenera, ima on svojih musica u glavi ali sto se toga tice nikad nije govori ni protiv jednog trenera. On radi i igra onako kako treneri od njega traze...
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Isnar » 13 maj 2010, 21:48

Ne mogu reci da sam bas skroz u toku dogadjaja, ali mislim da je ovaj M. Skaka pogodio u srz problema sa ovim clankom:

http://sportsport.ba/bh_kosarkap-36294.htm
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 14 maj 2010, 00:33

BrigateBL je napisao/la:Feliks nije nikad niti ce postavljati uslove oko trenera, ima on svojih musica u glavi ali sto se toga tice nikad nije govori ni protiv jednog trenera. On radi i igra onako kako treneri od njega traze...
kume ti pricas o feliksu iz borca/banjalucke pivare.

dejo kaze "tri dole", feliks igra pick and pop sa bajicem (nevano koja je akcija, necu sad detaljisati ali nije ta).

zlaja postavi "1 gore", fela uzme loptu i igra 1 protiv 5.

muha postavi "dres", fea uzme loptu i igra neki divlji pick and slip sa rakocevicem...

da ne nabrajam dalje..
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 14 maj 2010, 10:12

KK_Bosna je napisao/la:
BrigateBL je napisao/la:Feliks nije nikad niti ce postavljati uslove oko trenera, ima on svojih musica u glavi ali sto se toga tice nikad nije govori ni protiv jednog trenera. On radi i igra onako kako treneri od njega traze...
kume ti pricas o feliksu iz borca/banjalucke pivare.

dejo kaze "tri dole", feliks igra pick and pop sa bajicem (nevano koja je akcija, necu sad detaljisati ali nije ta).

zlaja postavi "1 gore", fela uzme loptu i igra 1 protiv 5.

muha postavi "dres", fea uzme loptu i igra neki divlji pick and slip sa rakocevicem...

da ne nabrajam dalje..
auuuuuuuuuuuu kumeeeeeeeeeeee.....ajde da dejo ode a ti da budes trener bosne pa da vidimo da li ce da slusa.....joj boze moj cime se sve ljudi bave...a fakat taj decko je najbolji asistent jadr.lige ubjedljivo.trosio je ubjedljivo najmanje suteva od svih...drugi po broju iznudjenih faula u ligi,peti kradljivac lopti,drugi skakac ekipe!!!...da ima bolji procenat sl.bacanja bio bi medju prva tri u valorizaciji lige a nema preko deset poena po tekmi..ja ga ne pravdam jer gubi dosta lopti po utakmici i tu je drugi,ali i mula je prvi pa je zagreb bio skoro drugi pred kraj,jer covjek vodi taj tim na terenu...ja ga se sjecam i iz b.pivare i iz vojvodine....e kume ako se sjecas u b.pivari je taj momak bio klasicni skorer i palio iz svih oruzja i sa svih djelova terena,u vojvodini koja je te godine zavrsila sesta i za jednu pobjedu manje(gurovic dao trojku u spensu sa pola terena od tablu,kao kecman)nije bila cetvrta...bosnu dva puta dobila..u sarajevu ih skoro decko sam dobio...u vosi je bio lider,drugi asistent lige,prvi kradljivac lige..zvanicno najbolji defanzivac lige..e sad pratio sam ga i u grckoj,u marusiju je bio treci asistent lige,iza dijamantidisa,spanulisa..ali ispred sarasa,teodosica...i zamalo izbacili olimpijakos u polufinalu plej ofa...jedina ekipa u zadnjih deset godina koja je dobila panatanaikos u grckoj ligi u njihovoj dvorani je marusi,na toj utakmici decko o kom pricas..7pt,6as,6 sk...35 min...u ukrajini prosle godine ubjedljivo prvi asistent lige,7 asista avg...u petorki lige NA PLEJU...a covjek je to najmanje..e sad sta je nakon sveg ovog pitanje???....pa saigraci,koliko puta je ove godine nas centar sa metar promasio kucanje,polaganje??koliko otvorenih suteva je taj covjek napravio???u vojvodini je bio golubovic,scekic,plisnic,ivanovic...spolja dozet.tepic,djordjevic dule....e sad ti uporedi to i bosnu ove godine!!!!!!1....kume nemoj tako plitko...decko je i kod vlade i kod grge koliko je bio igrao ful i NIKAD ALI NIKAD ZA SVOJU GUZICU I SVOJU STATISTIKU....samo cu ti reci TRIPLE DOUBLE,double double mnogo puta...i treba da budemo presretni ako ostane u ovakom stanju u klubu,jer ako se ikona,ivanovic vrate,imace 10 asista avg,a mi ikonu i ivanovica u punom sjaju...ali je cinjenica i da je to jedan od rijetkih koji ce moci da bira gdje ce ovo ljeto...kumeeeeeeeeeeeeeee....a mozda i nije bolje da ostane,kakvi na ovom forumu pisu i kako se pljuje,uvjeren sam da je bolje da ode negdje pa da dodje u sarajevo i zveknu nas i on sa triple double i onda da kazemo vidis kako je dobar,daj ga dovedi...ja da se pitam a ne pitam se,niti cu...e sad pogledaj valorizaciju i potrosnju,skokove i ostalo tima bosne od ove godine iz jadranske lige,pa uporedi kume..i za koliko je ko igrao novaca...i ako ti kazem da je feliks igrao za 25 posto manje para od bajica,skoro duplo manje od kapitena(ovo je100 posto tacno)ti kume vidi ko je koliko odigrao,zasluzio,odradio...nazovi to kako hoces kume ;) ...pozz

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 14 maj 2010, 15:07

camile, u postu sam ti nasao barem dvije LAZI. i to cinjenicne, za koje ti vrlo lako mogu naci DOKAZE.

al to nije poenta.

moj post se odnosio na to da ne postuje trenera, a bosna nije siroki pa da jedan igrac (sesar) ide kontra trenera.

siroki je to na vrijeme shvatio i vidis gdje su sada nakon odlaska sesara (a i prije njegovog dolaska).
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 14 maj 2010, 18:25

pa naravno da nije jedan igrac tim...ali na zalost da nije doticnog bilo ubacili bi 50 i to kad bi nas usralo...sto je tako bilo je za analizu dublju..ja samo znam da sam gledao sve tekme jadr.lige i da su svi potrosili energije da ne govorim mozga kao doticni..niti bi bili tu gdje smo zavrsili,niti bi doticni gubio tolike lopte..niti bi se trosio toliko...pa on je od pred kraj jadr lige do kraja sezone igrao sa puknutim misicem izmedju lista i tetive!!!!!...sa njegovim godinama,u bosni koja igracima duguje brdo plata,izbacuju ih iz stanova,sa hrane...kume ti bi igrao???i da znas da bih ligu niko ni ne gleda,prati..a rizikujes sve...jer kad tetiva jednom vrisne u tim godinama to je THE END...i u sarajevu prva tekma sa igokeom,plej off...covjek se baca u reklamu,taj kojadinovic...najstariji u ekipi...i znas ko mu prisao da ga digne???sarajlija najmladji i niko vise...e to je zalost tima bosne kume moj ove godine..u aleksandrovcu daje trojku minut do kraja i lupa po grbu bosne jer covjek je profi,zna da ga bosna placa ili ce kad tad platiti,to mu je hljeb..ne mora da je voli ali se bori kao da je njegova...u zelezniku je zasrao utakmicu iako do tad heroj tekme,ali pouzdano znam da je plakao u svlacionici kao djete zbog tog,izvinio se pred svima i rekao da je on odgovoran...najstariji a place...a sto se tice lazi..navedi i provjerimo ko laze kume... ;) mada ja licno kazem ti bi volio da ode jer mu nije mjesto tu...a o nepostovanju trenera...cini mi se kume da ne znamo ni ti ni ja ko koga nije postovao u toj ekipi,primjera ima milion ne samo feliks,vec i ostatak tima ali kakvo je stanje u klubu,mene cudi kako se neko nije pobio odavno...a i to pokazuje da su beskicmenjaci...zato kume dokazi da lazem pa da nastavimo kume... :D

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 15 maj 2010, 01:33

camil je napisao/la:trosio je ubjedljivo najmanje suteva od svih
sehovic - 23 utakmice, 320 suteva = 13,9 po utakmici

kojadinovic - 21 utakmica, 231 sut = 11 po utakmici

jovanovic - 15 utakmica, 165 suteva = 11 po utakmici

hajric - 22 utakmice, 177 suteva = 8 po utakmici

bajic - 26 utakmica, 185 suteva = 7,1 po utakmici

djurasovic - 25 utakmica, 124 suta = 5 po utakmici

*stavio sam igrace koji su odigrali barem 50% utakmica u NLB ligi

**u broj suteva sam uracunao i slobodna bacanja jer se slobodna cesto izvode prilikom pokusaja sutanja (dakle namjera je da se opuca)
camil je napisao/la:u marusiju je bio treci asistent lige,iza dijamantidisa,spanulisa..ali ispred sarasa,teodosica...
Kojadinovic 2007/2008 Marousi - 31 utakmica, 3,5 poena, 2,1 skok, 2,7 asistencija za 20,8 minuta

Teodosic 2007/2008 Olympiacos - 37 utakmica, 5,7 poena, 2,0 skokova, 2,8 asistencija za 21,5 minutu
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 15 maj 2010, 09:52

KK_Bosna je napisao/la:
camil je napisao/la:trosio je ubjedljivo najmanje suteva od svih
sehovic - 23 utakmice, 320 suteva = 13,9 po utakmici

kojadinovic - 21 utakmica, 231 sut = 11 po utakmici

jovanovic - 15 utakmica, 165 suteva = 11 po utakmici

hajric - 22 utakmice, 177 suteva = 8 po utakmici

bajic - 26 utakmica, 185 suteva = 7,1 po utakmici

djurasovic - 25 utakmica, 124 suta = 5 po utakmici

*stavio sam igrace koji su odigrali barem 50% utakmica u NLB ligi

**u broj suteva sam uracunao i slobodna bacanja jer se slobodna cesto izvode prilikom pokusaja sutanja (dakle namjera je da se opuca)
camil je napisao/la:u marusiju je bio treci asistent lige,iza dijamantidisa,spanulisa..ali ispred sarasa,teodosica...
Kojadinovic 2007/2008 Marousi - 31 utakmica, 3,5 poena, 2,1 skok, 2,7 asistencija za 20,8 minuta

Teodosic 2007/2008 Olympiacos - 37 utakmica, 5,7 poena, 2,0 skokova, 2,8 asistencija za 21,5 minutu
ne znam gdje si kupio ove podatke za marusi...ali na oficijalnoj stranici grcke lige ..tj.statistike za tu ligu ..GALANIS SPORT DATA...za tu godinu stoji da je 5 po ukupnom broju asista ..80,teo 8 ima 75 asista ;) ...dalje u prosjeku je bio treci na eurobaket.com jer nije od aprila igrao,povrijedio koljeno,operacija..koliko znam vratio se u plej offu..a na ovom zvanicnom sajtu lige za stat do povrede je bio drugi ass lige po broju,jer oni tako vode stat..ne u prosjeku..i drugi u jednoj kategoriji koja se zove ekonomicnost koja postoji samo u grckoj ligi koliko znam..samo do povrede citiram..nije igrao tri utakmice regularnog djela..znaci odigrao 23 tekme,80 podijelis sa 23,i dobijes 3,47...ti si negdje pokupio ukupnu stat,za cijelu godinu i plej off zajedno...covjek je u plej offu samo ulazio po 10 min i pokvario malo ove brojke..imas sve na ovom sajtu,,udjes na marusi tim i pogledas i minutazu koja ti nije tacna..za regularni dio sezone govorim..jer se tako i racuna stat..u reg..pa onda u plej off..zato postoji mvp regularnog djela...pa plej offa...i da drugu minutazu u timu je imao...25.3 min..opet govorim za regularni dio prvenstva... sto se tice suteva s obzirom da samo neko jako ne informisan moze da racuna slobodna bacanja u sutiranje jako bi mi bilo drago da to sve izracunas bez tog...mislim kume koja to statistika racuna penale,penale odvojeno...mislim uozbilji se... :D :D :D :D posto je sutirao u prosjeku 5 po tekmi..to je onda 6 suteva po utakmici...s obzirom da je on imao najvecu minutazu,i slazem se 85 posto napada on kreirao..pa ja mislim da je prilicno igrao za tim..i na broj assista..ali volio bih da postoji jedna kategorija statisticka koja postoji u rusiji i ukrajini a to je broj neiskoriscenih assista..tj.ja ti dodam a ti sutnes promasis ali se racuna kao pokusaj..ima to u ruskim sajtovima iz lige i ta rubrika statisticka..e tu bi bio gigant ja mislim..e sad kume ko laze..provjeri pa se javi kume..pozz

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 15 maj 2010, 10:04

KK_Bosna je napisao/la:
camil je napisao/la:trosio je ubjedljivo najmanje suteva od svih
sehovic - 23 utakmice, 320 suteva = 13,9 po utakmici

kojadinovic - 21 utakmica, 231 sut = 11 po utakmici

jovanovic - 15 utakmica, 165 suteva = 11 po utakmici

hajric - 22 utakmice, 177 suteva = 8 po utakmici

bajic - 26 utakmica, 185 suteva = 7,1 po utakmici

djurasovic - 25 utakmica, 124 suta = 5 po utakmici

*stavio sam igrace koji su odigrali barem 50% utakmica u NLB ligi

**u broj suteva sam uracunao i slobodna bacanja jer se slobodna cesto izvode prilikom pokusaja sutanja (dakle namjera je da se opuca)
camil je napisao/la:u marusiju je bio treci asistent lige,iza dijamantidisa,spanulisa..ali ispred sarasa,teodosica...
Kojadinovic 2007/2008 Marousi - 31 utakmica, 3,5 poena, 2,1 skok, 2,7 asistencija za 20,8 minuta

Teodosic 2007/2008 Olympiacos - 37 utakmica, 5,7 poena, 2,0 skokova, 2,8 asistencija za 21,5 minutu
lazem za minutazu u bosni..kapiten je igrao vise.... ;) mada je to i nebitno..poenta svega zamisli da je recimo svaki igrac iz petorke bosne ove godine bio najbolji u dve stat kategorije..lupam bajic ili rakocevic najskakac ili naj procenat za dva..kapiten naj skak u napadu i naj procenat za tri...zlaja u penalima..bozo u ukr loptama ..ne bi bili druze zadnji ili predzadnji,vec..nije samo sut,kako doci do suta...skok.odbrana timska fuj.....procenti su jedno ali tim..e sad zaboravih nesto taj marusi je te godine za jedan sut izbacio olimpijakos iz polufinala plej offa,izbacili aris u cetvrtfinalu..dobili dva puta u solunu prepunu dvoranu arisovih ludaka..e sad vidi gdje lik nase price igrao i bio najbolji asistent tima i skoro najvecu minutazu imao iako je po broju poena bio jako nisko..pa kume to ti pokazuje da basket nisu samo poeni..i da neko cijeni i vidi da poen treba izgraditi,skociti,odigrati odbranu...masu stvari do poena ili suta..a to ova bosna nije imala ove godine..zaasto pa u kakvom stanju je klub iznutra,ovo je dobro vjeruj mi....zetra fuj,hangar...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 15 maj 2010, 12:38

@camil, nije moje da se mijesam, ali malo smaras sa feliksom, sada hoces da kazes da je on prejak igrac, ako je toliko dobar sto nije potpisao makar za neku ekipu iz Eurocupa, istina je da nije imao nista, pa je bilo daj sta das...covjek sa nikom KK_Bosna itekako zna sve o Bosni i oko Bosne, opcenito o kosarci....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 15 maj 2010, 14:38

neno#4 je napisao/la:@camil, nije moje da se mijesam, ali malo smaras sa feliksom, sada hoces da kazes da je on prejak igrac, ako je toliko dobar sto nije potpisao makar za neku ekipu iz Eurocupa, istina je da nije imao nista, pa je bilo daj sta das...covjek sa nikom KK_Bosna itekako zna sve o Bosni i oko Bosne, opcenito o kosarci....
ma postujem ja sve..necu vise smarati..izvini nensi guru...samo sam cinjenice pokazao..ipak je ovo vas forum,evo lijecite kompleksice...i vodite klub,budite trener bosne...volite sebe...ja bi vam dao klub i trenersku palicu pa izvolite....forumasi...kakva sorta,radite li vi sta u zivotu osim za kompom???eto toliko...pozz nensi... ;)

camil
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 maj 2010, 16:02
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la camil » 15 maj 2010, 14:45

neno#4 je napisao/la:@camil, nije moje da se mijesam, ali malo smaras sa feliksom, sada hoces da kazes da je on prejak igrac, ako je toliko dobar sto nije potpisao makar za neku ekipu iz Eurocupa, istina je da nije imao nista, pa je bilo daj sta das...covjek sa nikom KK_Bosna itekako zna sve o Bosni i oko Bosne, opcenito o kosarci....
mogao bi o svim igracima bosne...ali mi fuj da se pljuju igraci koji su donkle bili jedina svijetla tacka bosne ove godine...nista vidjecemo gdje ce ko posle ove sezone...zasto nije i kako...to sad i nije bitno za bosnu,cinjenica je da zadnjih 5 godina gdje god igrao je bio prvi ili medju tri asistenta lige...a to nije malo...jadr liga,rusija,grcka,ukrajina..A NIJE PLEJ!!!!!!!!!!!!!!...necu vise oca mi...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 16 maj 2010, 13:01

camil je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:@camil, nije moje da se mijesam, ali malo smaras sa feliksom, sada hoces da kazes da je on prejak igrac, ako je toliko dobar sto nije potpisao makar za neku ekipu iz Eurocupa, istina je da nije imao nista, pa je bilo daj sta das...covjek sa nikom KK_Bosna itekako zna sve o Bosni i oko Bosne, opcenito o kosarci....
mogao bi o svim igracima bosne...ali mi fuj da se pljuju igraci koji su donkle bili jedina svijetla tacka bosne ove godine...nista vidjecemo gdje ce ko posle ove sezone...zasto nije i kako...to sad i nije bitno za bosnu,cinjenica je da zadnjih 5 godina gdje god igrao je bio prvi ili medju tri asistenta lige...a to nije malo...jadr liga,rusija,grcka,ukrajina..A NIJE PLEJ!!!!!!!!!!!!!!...necu vise oca mi...
i nemoj vise, jer si mnogo dojadio...pises dugometrazne postove u kojima ponavljas jednu te istu recenicu na vise nacina...ja kad pisem nesto duze makar kazem par stvari...i odluci se kako odgovaras na postove, a ne jedan te isti post citirati dva puta....evo da ti kazem jednu info, u petak u novom sadu tvoj omiljeni igrac feliks je vidjen u drustvu milosa borisova i dvije nacifrane sponzoruse ;) ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.