KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

pop84
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 jun 2008, 12:08
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la pop84 » 26 feb 2009, 14:39

Sta je sa Ivanovicem,nesto pominju povredu ledja. To nesto novo ili je to neka povreda koju duze vrijeme vuce sa sobom?

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 26 feb 2009, 15:57

Hill,bivsi igrac Bosne pred potpisom za Igokeu!
auu...pa oni ce imati vise nego fantastican tim! Bosna u pregovorima sa Acom Damjanovicem,to valjda dovoljno govori o ozbiljnosti i ambicijama aktuelnog prvaka drzave i osvajaca kupa!
Mislim da ce i Siroki ravnopravno konkurisati s Bosnom za drugo mjesto,posto je Igokea ,usudit cu se reci vec prvak! Volio bih da grijesim!...
-Steta za Ovcinu,mislim da su nam sada sanse znatno umanjene! ali ipak se nadam da ce se oporaviti do lige 8 i pomoci nam da odemo do samog kraja!

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mirzza » 26 feb 2009, 16:05

bosnas_ je napisao/la:
mirzza je napisao/la:Eto prilike da se Zima pokaze, sada ce dobiti sansu, ovom povredom Ovcine, bitno su nam smanjene sanse da se odbrani titula prvaka drzave
Mirza lafcino,inace jesi mi dobro?
Hocemo li pobjediti u Splitu? Hocemo li se prosetati domacom ligom?
Ti si bio veliki zagovornik da se Zimi pruzi sansa,pa eto mu je! Samo ako do kraja NLB lige uspijemo dobiti Krku bice extra! Mislim da ce Bosni kako stvari stoje ogroman uspjeh biti ulazak u finale domace lige! Ali ja ipak vjerujem u mogucnosti Suljagica,Zimica,Djurasovica,mozda Igokeu dobijemo na svjezinu i mladost,kako neki ovdje misle!? naravno dosta je ironije,ali stvarno smo u teskoj situaciji! jer u suprotnom ne bi pregovarali sa Acom Damjanovicem oko dolaska u Bosnu! uzas!
jel mozes prepoznati ironiju u mom postu?
Cuva Bog Zelju svog!

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 26 feb 2009, 16:07

hajd malo iskuliraj
boli nas ona stvar za Igoke-om

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 26 feb 2009, 16:28

Nakon što su nedavno doveli bivšeg NBA igrača Hassana Adamsa, Novosađani su uspjeli u svoje redove dovesti još jedno zvučno ime. Novi igrač postao je Jovo Stanojević, iskusni 31-godišnji centar koji je karijeru počeo u Vojvodini, ali je ime stekao u Crvenoj zvezdi, Partizanu i berlinskoj Albi! Stanojevic je zajedno sa nekoliko igraca prije dvije sedmice dobio otkaz u Kijevu!
-Uprava Bosne,ovako se to radi!

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 26 feb 2009, 17:00

bosnas_ je napisao/la:Nakon što su nedavno doveli bivšeg NBA igrača Hassana Adamsa, Novosađani su uspjeli u svoje redove dovesti još jedno zvučno ime. Novi igrač postao je Jovo Stanojević, iskusni 31-godišnji centar koji je karijeru počeo u Vojvodini, ali je ime stekao u Crvenoj zvezdi, Partizanu i berlinskoj Albi! Stanojevic je zajedno sa nekoliko igraca prije dvije sedmice dobio otkaz u Kijevu!
-Uprava Bosne,ovako se to radi!
pa ohladi malo,puno pises,a ne razmisljas,neka hil dodje u igokeu,zadrzace se 5 dana,nije bitno nek ostane do kraja,boli nas za igokeu,pise fino da ce ovcina biti spreman u tim vaznijim mecevima lige 8,ja bih volio da damjanovic dodje,dobar,jak,15 minuta po utakmici,odlicno bi se uklopio,nije skup

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 26 feb 2009, 18:20

Pare cuda rade ,ali ja mislim da W zna sta treba da radi ,mada je situacija ALARMANTNA...
Pojedinci se vise pale zbog dezinformacija koje dolaze sa stranica susjednih nam klubova...
Vidjeli ste Partizana ne dovodi pojacanja a pobjedjuje u Spaniji,, znaci da je mnogo i do trenera a ne samo do pojacanja...
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 26 feb 2009, 18:50

Naravno da je situacija haoticna! Dovede li Igokea Hilla,mi se nemamo cemu nadati! Ipak nadam se da nije istina da ce nas pojacati Damjanovic,pa to bi bio krah nevidjenih razmjera! Igokea ako dovede Hilla imat ce 40% jacu ekipu od Bosne!
Kad sam govorio za Vojvodinu,mislim na zadnja pojacanja koja su vrhunska,i koja nasa uprava nikada ne bi znala dovesti u Bosnu!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2009, 18:53

bosnas_ je napisao/la:Naravno da je situacija haoticna! Dovede li Igokea Hilla,mi se nemamo cemu nadati! Ipak nadam se da nije istina da ce nas pojacati Damjanovic,pa to bi bio krah nevidjenih razmjera! Igokea ako dovede Hilla imat ce 40% jacu ekipu od Bosne!
Kad sam govorio za Vojvodinu,mislim na zadnja pojacanja koja su vrhunska,i koja nasa uprava nikada ne bi znala dovesti u Bosnu!
nego bosnas koja ono 2 igraca nama nedostaju :mrgreen:

i sta fali damjanovicu

sto se tice hilla pa i baileya sjeti se da jedna lasta necini proljece
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Mirza_Hordas » 26 feb 2009, 19:54

**** vas igokea

1. ovo je tema o KK Bosni
2. igokea da bude jača od nas hahahaah pa nisu lakersi
3. oni će biti jači samo zbog tog hilla???? ma daj te ba cccc
4. ima gomila stranica i na njima ste raspravljali o svemu samo ne o KK Bosni

i sad bih ja mogao nabrajati još milion razloga
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 26 feb 2009, 20:00

jao bosnas jesi postao naporan. jel ti imas 16 godina pa osjecas potrebu da ponavljas jednu stvar po 60 puta samo zato sto mislis da si u pravu... jel ti mislis da smo mi svi glupi i da ne znamo kakva je situacija i da imamo nekih problema ali je li sa svi treba da ovdje seremo i da blatimo klub i uzdizemo neki tamo novonastali seljacki fašisticki klub za koji se do druge polovine 90 nije ni znalo a jel znas zasto???? znas li sta je izvorno bila igokea? i **** vise sa igokeom idi pisi tamo na njihovu temu o njima zali tamo za njihovim dodikom sto su i iz sipe posumnjali da je kriminalac... poredis rad nase uprave sa vojvodinom pa kralju moj vojvodina je zakovana za dno NLB lige a mis smo u sredini pa ti vidi sta ti sve lupas. treba i cska i centar i play jer uvijek postoji mogucnost da se neko povrijedi pa eto mozes i na temi euroliga da pocnes da 57 puta za redom pises iste stvari ne znam stvarno vise sta ti je, jedno vrijeme sam mislio da si ironican da se zezas ali u zadnje vrijeme si neizdrziv vise... VRATITE NAM ARSA!!!!!!!!
You are someone else I am still right here

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 26 feb 2009, 20:02

Ovo za Ovcinu i njegovu povredu koja bi ga udaljila od igre 2 mjeseca koliko ja znam je ugrubo recena informacija.
Ovcina bi trebao da ide na pretrage a najgora mogucnost je 2 mjeseca pauze.
Ne treba gledati najcrniju stranu.
Po meni nama treba jedan dobar plej na 2 mjeseca(nebi bila losa posudba gordica na 2 mjeseca ili nesto slicno) da bismo mogli osvojiti titulu sa vecom dozom sigurnosti.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 26 feb 2009, 20:04

bosnas se ograđuje...ako osvoji Igokea reci ce jesam vam rekao i slavit ce...ak oosvoji Bosna, niko mu nista nece reci i slavit ce..u svakom slucaju slavit ce :mrgreen:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 26 feb 2009, 20:32

Kevin je napisao/la:bosnas se ograđuje...ako osvoji Igokea reci ce jesam vam rekao i slavit ce...ak oosvoji Bosna, niko mu nista nece reci i slavit ce..u svakom slucaju slavit ce :mrgreen:
da ako osvoji igokea neka ide u aleksandovac i slavi sa njima :D ja mislim da kod nas u narodu postoji potreba zanekom osobom koja kontrira svima pa tako kad ars odustao od toga dođe neko novi... ko zna mozda cu ja biti sljedeci
You are someone else I am still right here

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Institut » 26 feb 2009, 21:16

nemoj ti fera,ja cu to preuzet na sebe :D


a play bosni stvarno treba (*ebo centra) :D

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 26 feb 2009, 21:44

Problem je sto Igokea dovodi NBA igrace,a Bosna levate sa Kipra!
Naravno da svojom zabrinutoscu zelim probuditi nasu upravu ne bi li pokusali dovesti adekvatna pojacanja! Ja dobro znam sta pricam,i za razliku od kojekakvih baletana dobro se razumijem u kosarku,pa tako i u kvalitet suparnickih ekipa! i zbog toga insistiram na pojacanjima,jer nema sanse da sa ovom ekipom osovjimo titulu,jos nam glavi igraci povrijedjeni ili su skloni povredama! Pa dodje li Hill u Igokeu,sam on je skuplji od citave nase prve petorke! Nama su neophodni centar i pley,a ako se ispostavi da je Ovcina teze povrijedjen onda nam trebaju dva centra ako zelimo biti prvaci drzave!
Konakovic se mora vratiti na direktorsku funkciju,jedino je on znao u ekipu dovesti Williamsa,Hilla,Bejlija,Kasiba P.,Markovica,Bajramovica,Gilberta,Bremera,Rizvica,Tuljkovica,Ikonica idr extra kvalitetne igrace,i naravno redovno osvajati titule!

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la lolo d pitar » 26 feb 2009, 21:52

hebo te konakovic,ajde ohladi par dana bosnas

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Institut » 26 feb 2009, 21:59

a koliko je proveo u bosni onaj hill ,nesto se ne mogu sjetit ??? ovo ozbiljno pitam ,ne podjebavam nikog...

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la blazz » 26 feb 2009, 22:42

bosnas_ je napisao/la: Naravno da svojom zabrinutoscu zelim probuditi nasu upravu ne bi li pokusali dovesti adekvatna pojacanja!
to ti je super, eno već prave spisak
u dilemi su da li dovesti James Penn-a ili Quentin Hosley-a
hajd još tu proberi da im bude lakše :D

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 26 feb 2009, 22:51

Neznam dali je Hil igdje igrao ovu sezonu a da je od pocetka sezone ovdje mozda bi se onda zabrinuo ,a ovako i da dodje mislim da ce mu to biti proputovanje...Vjerujem samo da treneru ODUZIMA vrijeme i mjesto drugom igracu.
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.