KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la adnan24 » 21 maj 2008, 19:27

Melo15 je napisao/la:pa to je kod nas problem.
sto OBN sedmicno prenosi 3 NBA utakmice :!: :!: :!:
a domaca liga se emn prenosi 3 puta MJESECNO.
i kako onda da ne poredi neko tomovica.....sa NBA igracima :?: :?: :?:


A dobro da ne pretjerujemo-pustimo nba-kako stvari stoje dobro je sto imamo i taj jedan prijenos sedmicno(pogledajte fudbalsku utakmicu ako imate gdje)-treba dati podrsku igracima ali u dvorani-mislim da je zakazala publika u skenderiji-proslih sezona je bila mnogo bolja atmosfera(za vrijeme kada je Bosna igrala Goodyear ligu)

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 21 maj 2008, 21:55

jeli mozda Jackson protiv gruda ostajo sam ko duh pa pogodio ovih 5 TROJKI!!
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 21 maj 2008, 23:06

Melo15 je napisao/la:jeli mozda Jackson protiv gruda ostajo sam ko duh pa pogodio ovih 5 TROJKI!!
100%. Provjereno :lol: :lol: :lol:

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la elvir.vogosca » 21 maj 2008, 23:09

Nismo svjesni koliku sirinu u ekipi imamo, sve moguce kombinacije mozemo napraviti. Steta sto to na pravi nacin svaki put ne iskoristimo.
Cinjenica je da je jedino mjesto gdje nam skripi na visokim pozicijama... Tu nam ne ide, nemamo pravu peticu (Lance nema visinu, Zimic nema rutinu). To je ono gdje je Borac napravio prevagu a umalo i Igokea u Skenderiji. Kad ti tako nesto fali onda ti vanjski moraju biti zvijeri a to kod nas zaskripi.
A valjda cemo imati i srece do kraja pa da svi prorade a da i protivnici malo pogrijese...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 22 maj 2008, 12:37

elvir.vogosca je napisao/la:Nismo svjesni koliku sirinu u ekipi imamo, sve moguce kombinacije mozemo napraviti. Steta sto to na pravi nacin svaki put ne iskoristimo.
Cinjenica je da je jedino mjesto gdje nam skripi na visokim pozicijama... Tu nam ne ide, nemamo pravu peticu (Lance nema visinu, Zimic nema rutinu). To je ono gdje je Borac napravio prevagu a umalo i Igokea u Skenderiji. Kad ti tako nesto fali onda ti vanjski moraju biti zvijeri a to kod nas zaskripi.
A valjda cemo imati i srece do kraja pa da svi prorade a da i protivnici malo pogrijese...
bravo veoma dobro receno, a sto se tice sirine najbolji je pokazatelj da je bosna pored toga sto non stop ima povredzenog igraca (jednom cak 2 sa bavcicem i rahimicem), pa opet ima najbolji odnos u ligi, vidite koja je katastrofa za siroki sto im se povrjedio spralja ili zamislite sta bi bilo igokei da im se povrjedio allen ili bocka ili stefanovic ili lydeka pa oni bi odmah bili u krizi, a slazem se za visoke igrace, da je bogdom lace koji cenat visi (ali odmah bi igrao negdke drugdje a ne u bosni) ili najvaznije da nam je bavcic cvrsci (mislim da je to najveci hendikep) gdje bi nam bio kraj, pa momak je visok 210 cm ima i odraz, ali se prosto boji kontakta, kada bi to prelomio bosna bi ovdje vladala, a pruzala bi daleko bolje partije kako u ulebu, tako i u nlb (zato mislim da je edi ovo najvjerovatnije zadnja sezona u bosni jer je imao 2 sezone da se rjesi tog straha), a sto se tice visoke 3, to toliko zavisi od igre da je apsurdno na tome insistirati, pa cska, pao, ... nemaju igrace od 2+ na toj poziciji nego favorizuju brzu igru i veci protok lopte
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 23 maj 2008, 21:19

Pročitah danas u novinama da naš vrli Jurek smatra da nema velike razlike u kvalitetu između Bosne,Širokog i Igokee, kao i da Borac i Sloboda također mogu da se ravnopravno bore sa sama.

Svojom nesposobnošću i ograničenom inteligencijom u kojoj je vrhunac kad počne nekontrolirano i vulgarno da upotrebljava na utakmici riječi koje nisu za javnu uporabu prema našim igračima, nas je i doveo u nivo Igokea,Slobode i Borca. Naša je velika sreća da se povrijedio, iako mi je iskreno žao što se je jedan takav igrač kao što je Špralja , tako da smo u velikoj prednosti nad Širokim pred završetak Lige i početak pley ofa.

Možda bi ga trebalo uputit da ide malo na stranice NBA Lige i vidi koncepcije igre i petorke tih timova kao što je naprimjer Detroit(Wallace(211cm),Prince(206cm).McDyess(206cm),Hamilton(201cm)i Billups (191cm) ili Boston Garnett(211cm),Pekins(208cm),Pierce(201cm),Allen(196cm) i Rondo(185cm). Slično igraju i Lakersi,Utah Jazz i druge vrhunske ekipe, možda se konačno malo prosvitli, i prestane da nas smara sa Igračima tipa Tomovića. Možda bi to trebali da urade i vrsni mu pomočnici Abaz i Parežanin, nije ih uzalud angažirao vrli seklektor Menso. :lol:
Problem je što mi igramo staru, dekadentnu košarku sa NISKOM POSTAVOM i uvijek u duelu sa iole jačim ekipama upadamo u probleme sa defanzivnim skokom i kontrolom rezultata.Onaj koji dovodi kao pojačanja Panića , Tomovića, Greera jasno sebe legitimira kao trenera početnika i neznalicu.
Ako nam ovaj Zdovc ostane i u idućoj godini , nek nam je Bog na pomoći, jer je i deguntantno porediti Igokeu,Borac,Slobodu sa Timovima kao što su Olimpija,CZ,Partizan,Zadar,FMP i kako ćemo se provesti u okršajima sa takvim ekipama.

Avatar
bosanac
Postovi: 96
Pridružen/a: 16 maj 2008, 12:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosanac » 23 maj 2008, 21:28

@ars01...koliko pljujes po zdovcu pocinjem misliti da ti se svidja...mislim ono...'na...veza...za rukice i to... :mrgreen:

pa daj bolan covjece dobro te je...bas me zanima kako je to on takav sa ogranicenom inteligencijom na klupi bosne a ti sjajni i presjajni expert sa golemim iskustvom i mega inteligencijom samo na forumu i tribinama (mozda)

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 23 maj 2008, 22:18

ars01 ti posto zelis takav sistem igre 3 visoka 2 niska
ili zamjeni zdovca ili prestani da pratis bosnu posto OBN tri puta sedmicno pusta NBA.
i stvarno neznam kako mozes porediti bosnu sa Bostonom,Detroitom,Lakersima...
pa sa njima ne mozes porediti ni CSKA koji je sampion evrope a ne bosnu.
s tobom stvarno nesta nije u redu.
a zbog ovakvih misljenja raja ne dolazi na kosarku,zato sto svi gledaju njihove igrace i njihov sistem igre i onda kad vide da Zdovc drugacije radi pomisle "vidi onog seljaka,nema pojma,treba ko u NBA..." :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 24 maj 2008, 01:18

fiftisent je napisao/la:ja mislim da je ovaj ars u stvari navija za neki drugi klub a ne za bosnu.
smislio je da nam minira trenera i gura tu neku pricu "dva visoka, tri niska... zdovc pojma nema...on je kriv za svaki poraz".
stvarnoi, cuo sam mnogo navijackih prica i kritika na racun igre, igraca, uprave, navijaca, ali definitivno vlada opste misljenje da je zdovc veliki plus za bosnu.
e sad se on nasao da nam ubacuje crva, da mi pocnemo misliti da nam najjaci lik u klubu ne valja, da trebada dovedemo nekog kloca pa bi on bio sretan.

banovali su ga sa foruma bosne jer je kvarnjak, sad je dosao ovdje da i nas truje.
ma idi covjece, vidis da ti je svako zivi rekao da si glupan...
Da ,da navijam za Široki...
Sam kažeš za kritike za igru i ostalo, pa mi nije jasno kako onaj ko je doveo i vodi igru Bosne čitavu godinu nije odgovoran za igru i rezultate..., očigledno imaš problem sa mozgom
Ma ti si jedna obična budala.....

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la GunnerS » 24 maj 2008, 10:58

i ja sam pravo zadovoljan Bosnom ove godine. Uleb Kup, grupa se prosla, prvi kod nas, sta vise ?! Da ima nekih sitnih problema, ima, pa ima ih kod sviju, a ne kod nas. Mislim da Zdovec dobro vodi i da je super trener... Ja ga podrzavam u svakom slucaju ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

elvir.vogosca
Postovi: 172
Pridružen/a: 26 apr 2008, 01:21
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la elvir.vogosca » 24 maj 2008, 23:16

Definitivno prvo mjesto pred play-off i samo cekamo protivnika - sloboda ili borac.

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 27 maj 2008, 21:14

ars01 je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Kakve sve gluposti necu da vidim ovdje na forumu-pa isti taj Zdovc,Goran i 'polovni' amerikanci dobili su jednu Albu 15 razlike koja ima budget kao nasa citava liga ili G.Canariu,Bosna je napravila podvig u Uleb kupu,prva je trenutno u prvenstvu-pa sta vise treba
Bosna ima hajmo reći jako dobar kadar igrača za našu Ligu , ali i jako lošu koncepciju igre u kojem smo stalno u problemu sa skokom i defanzivnom igrom. To je najbolje odslikao trener Joventuta koji se je poigrao sa nama u obje utakmice, sa sarkastičnom konstatacijom da NIKADA NIJE VIDIO NIŽU POSTAVU od naše,te je nasuprot naša tri beka postavio tri visoka igrača i dobio bez problema oba meča.
Nije problem kad nam to uradi Joventut ali jeste kad nam to radi Borac koji igra sa dva beka i tri visoka igrača i dobije nas usred Sarajeva. Problem je i što je doveden igrač (Tomović) koji doista ne zna pogodit' koš, pa je postao predmet ismijavanja navijača KK Bosne(uključujući i mene), da ima obraza otišao bi nazad odakle je došao,u Beograd.Problem je što zbog njega, Pašalić nema minutažu ,iako je i na zadnjoj tekmi kao i tokom sezone dokazao da je SUPER KVALITET za dotičnog Tomu.Problem je(bar za mene) i što naš vrli trener uvodi ZIMIĆA U IGRU SAMO KAD NEKO SA KLUPE URGIRA , pri vodstvu od 20-30poena i 1-2 minuta prije kraja.SRAMOTA!!! Problem je što pri ovakvoj koncepciji, igramo sa tandemima Lance-Hajrić i Bavke-Rahimić,a da Zimić i Đurasović ne dobijaju šansu.
Zato se siti nagledasmo ispodrosječnih igrača tipa Tomovića i Panića, limitiranog Šehovića, Jacksona koji samo pogađa kad ostane sam kao duh i koji ima jako slabu kontrolu lopte, a to naši vrli skauti i isto tako dobar trener nisu vidjeli.Problem je što i Jeferson zbog takve koncepcije čuva igrača 10-15cm večeg od sebe pa se onda mi pitamo kako dovedesmo takvog igrača, iako sam siguran da je čovjek kvalitet al' teško je pokazati kvalitet kad igraš u sistemu Jureta Zdovca.
Problem je i što smo jako teško odigrali protiv Igokee i Širokog i samo zahvaljujući Lanceu i dobroj dozi sreće dobili oba meča.

Sreća po nas što su kiksali Široki i Igokea i tako nam poklonili prvo mjesto na tabeli.
Još je veća sreća za nas, premda je malo degutantno reči,što se Špralja povrijedio i neće igrati do kraja , tako da smo sada u velikoj prednosti nad Širokim. Špralja vrijedi Širokom kao Lance nama , pa se zapitajte gdje bi mi bili bez Lancea.

Večeras igramo najvažniju utakmicu sezone jer sa pobjedom protiv Gruda obezbeđujemo prvo mjesto pred pleyoff.
Sretno i nadam se pobjedi, koja nas vraća tamo gdje pripadamo ,u NLB Ligu.
Valjda je sada jasno i nevjernim Tomama ko je u pravu, poslije BLAMAŽE protiv Širokog 52/21 večeras.
Svako ko se razumije u košarku može vidjeti naše brojne slabosti, što se je vidjelo i protiv Borca i Zrinjskog i mučenja kroz koje prolazimo, umjesto da imamo prednost od kojih 30-40koševa prednosti.
Prije sam govorio da nemože biti gori od Mense Bajramovića nijedan budući trener KK Bosne. Očigledno sam se prevario , postoji i mnogo gori a ime mu je Jure Zdovc.
Poslije ovog večeras definitivno bi takav kapacitet od trebera MORAO dobiti nogu , ali poznajući vrlog Imamovića sve će se zataškati.
Zahvaljujućii tom Zdovcu, ova sezona je izgubljena za naše mlade igrače Pašalića,Zimića,Suljagiića,Čamdžića,Majstorića i Klinca, dok su na svoje DOŠLI Tomović,Panić,Veal,Greer,Batina, predvođeni GIGANTOM ĐENOM.
Al' i dalje će onih par stotina gledalaca u maloj dvorani Skenderije pljeskati Tomoviću kad promaši polaganje i ovacijama ga nagraditi kad USPIJE poslije 20-tak pokušaja pogoditi koš sa 6m, što jasno govori i o jednima i drugima. Ti isti će REVNO zviždati NAŠIM DOMAĆIM IGRAĆIMA Zimiću i Bavčiču poslije svakog promašaja.
To ponašanje ima samo jednu riječ:
SRAMOTA!!!!

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 27 maj 2008, 21:54

Bravo JURE!!!
Doista je nevjerojatan, tokom čitave ove lige nije dao ni par minuta Zimiću u Skenderiji i kad smo vodili i preko 15-20poena protiv Gruda,Zrinjskog,Slobode, a sada ga je uveo protiv Širokog kad gubimo 30-tak razlike, i momak se povrijedi i izgubi ostatak sezone, a pitanje je i psihe kako se vratit poslije ovih silnih povreda i onakvog odnosa trenera prema njemu.
I ovo jasno govori o ljudskim i trenerskim kvalitetima dotičnog oprostite na izrazu SLOVENAČKOG KONJA piskavog glasa i vulgarnih izraza koje upućuje na terenu svojim igračima.
Ipak najveći KRIVCI su u upravi, jer je odavno ovaj trener trebao izgubiti mjesto trenera, zbog prikazanih igara u prvenstvu. Kad se je to moglo dogoditi Sreteneviću , moglo je i moralo i Zdovcu.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la storm_raider » 27 maj 2008, 22:04

ars, tipican si primjer trenera sa tribine. Taj isti Jure je uveo Bosnu u drugi krug ULEBA, ali neee, lako je bilo nadmetati se sa Juventutom, Turk Telekomom, Albom, Onim Litvancima, da ne spominjem jednu Gran Canariu, sve su to nizerazredne ekipe. Molim te, otidji i probaj da osutas na kos ponekad.
Uraditi to, sa onakvom ekipom ( a znamo dobro kakva je bila - bez Jeffersona, Jacksona, Panica i Hajrica) je i vise nego podvig. Pa smo recimo u tim utakmicama dobili jednog Sehovica, dobili smo i jednog Pasalica.. A Zimic.. Zimic nije nikakav igrac, jedino ima visinu, nit' je okretan, nit' ima sut izgradjen. Covjek od skoro 218 cm na zagrijavanju promasuje zakucavanja. Nemam nista protiv njega, znam ga i licno i to prilicno dobro, ali tako je kako je.
Dalje, sto se tice Zdovcovih povika, psovki, itd..
Pa tipican primjer ti je Vujosevic iz Partizana, koji non stop vrsi pritisak na svoje igrace, psuje im itd .. naravno i Vujosevic je nula trener, to sto je on doveo Partizan do vrha Europe, to je zbog nepravilnog polozaja zvijezda.
Takvih kao ti je u zadnje vrijeme na tribinama u maloj dvorani mnogo, i to je jedan od razloga zasto se nadam da cemo barem ovaj ostatak takmicenja 'odraditi' u Velikoj.
Uzdravlje.
Sport je lijek za tijelo i duh.

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 27 maj 2008, 22:20

storm_raider je napisao/la:ars, tipican si primjer trenera sa tribine. Taj isti Jure je uveo Bosnu u drugi krug ULEBA, ali neee, lako je bilo nadmetati se sa Juventutom, Turk Telekomom, Albom, Onim Litvancima, da ne spominjem jednu Gran Canariu, sve su to nizerazredne ekipe. Molim te, otidji i probaj da osutas na kos ponekad.
Uraditi to, sa onakvom ekipom ( a znamo dobro kakva je bila - bez Jeffersona, Jacksona, Panica i Hajrica) je i vise nego podvig. Pa smo recimo u tim utakmicama dobili jednog Sehovica, dobili smo i jednog Pasalica.. A Zimic.. Zimic nije nikakav igrac, jedino ima visinu, nit' je okretan, nit' ima sut izgradjen. Covjek od skoro 218 cm na zagrijavanju promasuje zakucavanja. Nemam nista protiv njega, znam ga i licno i to prilicno dobro, ali tako je kako je.
Dalje, sto se tice Zdovcovih povika, psovki, itd..
Pa tipican primjer ti je Vujosevic iz Partizana, koji non stop vrsi pritisak na svoje igrace, psuje im itd .. naravno i Vujosevic je nula trener, to sto je on doveo Partizan do vrha Europe, to je zbog nepravilnog polozaja zvijezda.
Takvih kao ti je u zadnje vrijeme na tribinama u maloj dvorani mnogo, i to je jedan od razloga zasto se nadam da cemo barem ovaj ostatak takmicenja 'odraditi' u Velikoj.
Uzdravlje.
Malo arumenata momak: oba meča protiv Joventuta i Turka izgubili, uz poraze od preko 10-15poena razlike ako se ne varam u Skenderiji, pročitaj i u mom gore postu što misli trener Joventuta o Kk Bosni ,a posredno i o treneru.
Sa domaćim pobjedama protiv Albe i Litavaca i dosta sreće prošli u drugi krug, i odmah bez ispaljenog metka ispali od Slabe Gran Canarije.
Dobili Šehovića, da,da, beka šutera koji ima prosjek 3-4 poena za 20min,,,STRAŠNO DOBAR IGRAČ.
Valjda si jedino ti primjetio da je Pašalić igrao u Ligi 8, jer je momak UREDNO grijao klupu dok je igračina Tomović RASTURAO SVOJOM IGROM I OBRANOM protivničke obrane i bekove. Vidim da je večeras Grays dao preko 20poena a igra pleya al ga GARANT nije čuvao naš SPECIJALAC DEFANZIVAC TOMOVIĆ.
Zimića je poslije povrede trebalo forsirati na svakoj tekmi 20-tak minuta, pa bi sada imali odličnog centra, ne zaboravi da je prije dvije sezone za 15min davao 6 poena po meču u daleko jačoj NLB Ligi.
Zato je forsirao MLADCA ĐENU OD 35 LETA, uz ovacije kompetentne sarajevke publike, NAŽALOST JA NE SPADAM U TAKVE FANOVE KAO TI.
Za ovu sezonu sam završio sa dolaskom na mečeve KK Bosne, i DOBRO ću razmisliti da li ću slijedeće godine kupiti GODIŠNJU KARTU KK BOSNE.
PARE NISU U PITANJU, NEGO NE ŽELIM GLEDATI IŽIVLAVANJE NEKOMPETENIH TRENERA I DOVOĐENJE IGRAČA IZ BEOBASKETA I SLIČNIH AGENCIJA.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la storm_raider » 27 maj 2008, 22:33

Jedino po cemu je Zimic ostao upamcen je onih 6 blokada, kakvih crnih 6 poena ti spominjes. A pasalica smo dobili u ULEBU jos. Naravno da smo izgubili protiv Juventuta i turka ali da si bio na utakmici znao bi kako smo odigrali tu. Uostalom nemam s tobom sta vise raspravljati, momak, buduci da neces dolaziti. Prezivice Bosna bez tebe, ne brini prezivila je i bez Mirze.
Sport je lijek za tijelo i duh.

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 27 maj 2008, 22:41

storm_raider je napisao/la:Jedino po cemu je Zimic ostao upamcen je onih 6 blokada, kakvih crnih 6 poena ti spominjes. A pasalica smo dobili u ULEBU jos. Naravno da smo izgubili protiv Juventuta i turka ali da si bio na utakmici znao bi kako smo odigrali tu. Uostalom nemam s tobom sta vise raspravljati, momak, buduci da neces dolaziti. Prezivice Bosna bez tebe, ne brini prezivila je i bez Mirze.
dA TI SE OSVJEŽI MALO SJEČANJE
2006/07 overall FG2 FG3 FT Rebs Blck Foul
GP Min Pts % M A % M A % M A % D O Ass St To Fv Ag Cm Rv Val
4 Gilbert, C. 26 834:15 398 42.2 60 123 48.8 67 178 37.6 77 87 88.5 50 8 48 26 37 1 1 70 75 314
5 Šehović, S. 5 21:30 9 44.4 3 3 100.0 1 6 16.7 0 0 0.0 0 1 0 0 3 0 0 5 0 -3
6 Sokolov, D. 4 38:00 4 18.2 2 6 33.3 0 5 0.0 0 0 0.0 3 0 4 2 2 0 0 6 2 -2
7 Ikonić, G. 21 328:00 144 49.5 26 46 56.5 23 53 43.4 23 26 88.5 22 4 24 18 20 3 2 44 22 118

8 Čirić, A. 12 188:30 83 43.1 13 30 43.3 12 28 42.9 21 26 80.8 21 2 6 9 15 0 2 31 23 58
9 Bavčić, E. 24 654:45 299 50.0 78 136 57.4 20 60 33.3 83 114 72.8 74 35 14 20 24 4 9 76 94 302
10 Lloreda, J. 4 98:00 36 44.4 11 25 44.0 1 2 50.0 11 18 61.1 23 13 8 4 5 0 2 14 13 54
11 Zimić, E. 22 393:15 122 51.7 46 87 52.9 0 2 0.0 30 46 65.2 38 35 11 15 14 24 7 75 42 132
12 Đedović, N. 25 511:30 168 45.0 40 65 61.5 18 64 28.1 34 41 82.9 36 14 27 26 36 3 4 59 44 141
13 Suljagić, A. 6 20:45 0 0.0 0 0 0.0 0 0 0.0 0 2 0.0 1 1 1 1 1 1 1 7 2 -4
14 Garma, J. 17 236:45 90 52.3 28 53 52.8 6 12 50.0 16 21 76.2 23 11 8 4 16 4 5 42 21 62
16 Prašović, E. 3 26:45 3 12.5 0 3 0.0 1 5 20.0 0 0 0.0 1 2 0 0 1 1 0 1 1 -1
17 Šehović, S. 13 80:00 15 35.7 5 10 50.0 0 4 0.0 5 11 45.5 5 1 2 1 3 0 1 8 8 5
18 Pašalić, M. 7 60:15 27 71.4 3 3 100.0 7 11 63.6 0 0 0.0 3 1 3 3 3 0 0 6 1 25
19 Rahimić, D. 20 559:15 328 58.8 113 194 58.2 4 5 80.0 90 119 75.6 73 39 12 15 34 1 3 64 94 350
20 Vasiljević, S. 19 556:30 222 46.3 30 50 60.0 27 73 37.0 81 88 92.0 31 7 93 35 36 1 7 43 87 317
21 Tuljković, M. 9 237:30 86 47.2 26 38 68.4 8 34 23.5 10 13 76.9 23 13 3 6 11 2 1 28 11 63
22 Bremer, E. 5 173:15 71 55.6 19 24 79.2 6 21 28.6 15 26 57.7 10 3 28 10 10 0 1 12 26 94
25 Tomović, T. 12 206:15 31 20.5 5 15 33.3 3 24 12.5 12 22 54.5 15 6 21 15 12 0 3 24 28 36


Nadam se da ti je sada malo jasnije ko je kakav košarkaš.
Sjećam se i Savrašenka koji je par cm manji od Zime I IMA SLABIJI ODRAZ, a i slabije pokretan a ipak igra u CSKA.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la storm_raider » 27 maj 2008, 22:59

Ma dobro covjece, ne znam zasto istices Tomovica, i ja mislim da je to bio suvisan potez, mada sam se nadao da ce barem biti sjena od onog ranijeg Tomovica. A, ok Zimic.. vjeruj mi znam ga licno i decko ima problem u glavi(nesto slicno kao Bavcic), sto mi je stvarno zao jer je mogao vec biti vrhunski igrac. Iskreno, pogotovo nakon vecerasnje povrede, tesko ... Zao mi je vjeruj mi kao sto je i tebi. Ali stoji da smo dobili Sehovica, i Pasalica. Ok Sehovic u posljednje vrijeme ne pruza partije koje je pruzao, ali zato sto je tu sada i jedan Jefferson. Pasalic je odradio svoje u ULEBu. Ali eto.. svi smo mi na istoj strani. A Savrasenko ima nesto sto Zimic nema, a to je talenat. Nije ni Bodiroga bio pokretan pa je jedan od najboljih play makera Europe.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la adnan24 » 27 maj 2008, 23:00

Kakav ba crni Zimic-on da igra u Bosni-nema sanse-on nema mjesta ni u mnogo slabijim ekipama od Bosne-ponekad zna skupiti koju blokadu ali u napadu je ocajan
za ARS01-Bosna je izgubila samo 5 razlike od Turc Telecom-a kuci
Dobila je najbolju njemacku ekipu Albu sa 15 razlike kuci
sretno prosla?ne mislim da je tako-i Gran Canariu dobila je kuci 7 razlike-ne bi se reklo da je 'bez ispaljenog metka'

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la adnan24 » 31 maj 2008, 19:22

Bosna lagano dobila Slobodu 82-65.Nadam se da ce u Tuzli Bosna povesti sa 2-0

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.