Okk Celik Zenica

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la MElloo » 25 avg 2020, 11:30

sve5 je napisao/la:
25 avg 2020, 11:19
Samo su na ovaj način i mogli ući u prvu ligu. Nemaju 2 igrača u ekipi, sama činjenica da im je Arči ubjedljivo najbolji igrač dovoljno govori...amaterizam žešči.
Doveli su Curevca,Dedica i jos nekog srbina.Sve igraci za prve lige.

Avatar
sve5
Postovi: 306
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la sve5 » 25 avg 2020, 14:06

MElloo je napisao/la:
25 avg 2020, 11:30
sve5 je napisao/la:
25 avg 2020, 11:19
Samo su na ovaj način i mogli ući u prvu ligu. Nemaju 2 igrača u ekipi, sama činjenica da im je Arči ubjedljivo najbolji igrač dovoljno govori...amaterizam žešči.
Doveli su Curevca,Dedica i jos nekog srbina.Sve igraci za prve lige.
Sad imamo 4 igrača za prve lige i 10 amatera.

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 14 nov 2020, 18:51

Solidna igra al ima jos dosta posla sa se uradi Milivoje sa brojem 14 igrac utakmice. Povedu sa 20 razlike i u 2 minute raspad igre. Zenica mora da ima stabilnog premijerligasa , Zenica ima arenu kojoj bi i poneki evropski timovi mogli zavidit. Jak sponzor je takodjer potreban da bi se iskorak napravio. Sretno momcima u nastavku.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 21 nov 2020, 20:46

Tvrda utakmica, gostujuci trener je zbog prigovora morao napustit teren, ne znam tacno sta se desavalo. Bratunac dobar sve do zadnjiv 5- 6 minuta, play im se povrijedo ako se ne varam u 3 cetvrtini, imali su dobar sut za 3, Čelik se uspio odljepit u zadnjoj cevrtiki gdje je igrac sa brojem 14 ubacio 2 trojke i ti poeni su nekako imam osjecaj prevagali j korist Čelika
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 nov 2020, 21:22

HarisZe je napisao/la:
21 nov 2020, 20:46
Tvrda utakmica, gostujuci trener je zbog prigovora morao napustit teren, ne znam tacno sta se desavalo. Bratunac dobar sve do zadnjiv 5- 6 minuta, play im se povrijedo ako se ne varam u 3 cetvrtini, imali su dobar sut za 3, Čelik se uspio odljepit u zadnjoj cevrtiki gdje je igrac sa brojem 14 ubacio 2 trojke i ti poeni su nekako imam osjecaj prevagali j korist Čelika
Dobra utakmica za pogledati. Bratunac kvalitetnija ekipa, bar je meni tako danas izgledalo, jedva smo ih dobili. Definitivno su odlucile dvije trojke onog centra 14 :D

Steta sto je COVID, bio bi fin broj gledaoca u areni.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 21 nov 2020, 21:58

Ekipa je sasvim solidna za ovu ligu i nadam se da ce biti negdje u sredini tabele kad se zavrsi sezona. Za iskorak treba dosta vise novca i jos jedna 5orka al mislim da to nisu ambicije kluba ali sa publikom bi to bilo jos ljepsa prica. Evo Uzunovic je sad u vijecu a i klubu ima funkciju pa nek se jos vise angazuje jer bilo bi fino makar igrati aba 2 ligu
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la sb1996 » 22 nov 2020, 23:13

HarisZe je napisao/la:
21 nov 2020, 21:58
Ekipa je sasvim solidna za ovu ligu i nadam se da ce biti negdje u sredini tabele kad se zavrsi sezona. Za iskorak treba dosta vise novca i jos jedna 5orka al mislim da to nisu ambicije kluba ali sa publikom bi to bilo jos ljepsa prica. Evo Uzunovic je sad u vijecu a i klubu ima funkciju pa nek se jos vise angazuje jer bilo bi fino makar igrati aba 2 ligu
Makar? Kao da pricas o ne znam kakvom klubu a ne o Celiku uz DUZNO POSTOVANJE.

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 22 nov 2020, 23:17

sb1996 je napisao/la:
22 nov 2020, 23:13
HarisZe je napisao/la:
21 nov 2020, 21:58
Ekipa je sasvim solidna za ovu ligu i nadam se da ce biti negdje u sredini tabele kad se zavrsi sezona. Za iskorak treba dosta vise novca i jos jedna 5orka al mislim da to nisu ambicije kluba ali sa publikom bi to bilo jos ljepsa prica. Evo Uzunovic je sad u vijecu a i klubu ima funkciju pa nek se jos vise angazuje jer bilo bi fino makar igrati aba 2 ligu
Makar? Kao da pricas o ne znam kakvom klubu a ne o Celiku uz DUZNO POSTOVANJE.
Prihvatam tvoje duzno postovanje
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 28 nov 2020, 00:00

Gledao cijelu utakmicu gdje Capljina konstatno bila u vodstvu, Čelik dodje na- 2 al nikako da izjednace, u Čeliku Brozovic 14ka dobar, Curevac, Delalic. Dedic nista ne moze pogodit bas ga nije islo pogotovo sut za 3, mladi Podojak solidan. Idemo dalje !!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 07 dec 2020, 22:01

Dobra utakmica u Mostaru,Zrinjski na krilima Knezevica u prvom pol. vodio ako se ne varam 16 poena i tako otisli na pauzu. Drugo poluvrijeme u 3 cetvrtini Čelik fantastican sve je ulazilo Bozovic opet najbolji igrac i da njega nema Čelik bi bio na dnu tabele. Zadnja dionica je bila neizvjesna do 1 minute do kraja tu je Zrinjski na rutinu i smirenost dobio urakmicu mada je po.lo sudija svirao bedvezni faul pred sami kraj i dodatno slobodko bacanje al u svakom slucaju Zrinjski zasluzeno pobjedio.Nemamo playa, Dedic van forme skroz mislim da je sut za 3 bio 1- 7,masa gresaka, Avdibegovic sa je mladji za 5 godina i nekako ovako tesko. Mladi Podojak bi ako nastavi radit mogao dobar igrac biti.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 12 dec 2020, 20:55

Kraj u Tuzli i moze se reci zasluzena pobjeda Čelika, opet MB najaci, ovaj put je i Dedic vrlo dobar bio. Puno gresaka na obe strane, izgubljeni lopti mali milion na obe strane. Losa utakmica za gledat i steta da Tuzla i Zenica nemaju bolju kosarku.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1838
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 12 dec 2020, 23:59

HarisZe je napisao/la:
12 dec 2020, 20:55
Kraj u Tuzli i moze se reci zasluzena pobjeda Čelika, opet MB najaci, ovaj put je i Dedic vrlo dobar bio. Puno gresaka na obe strane, izgubljeni lopti mali milion na obe strane. Losa utakmica za gledat i steta da Tuzla i Zenica nemaju bolju kosarku.
Imaju li ovi momci sto vode klub kapacitet za iskorak vise, steta je da se kod nas ne igra bolja kosarka? Mislim kapacitet da nadju sp8nzore i tako
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 13 dec 2020, 14:11

Prvenstveno trebamo postat stabilan prvoligas i da vrtimo u top 6 barem 3 godine, poslije pokusat neki iskorak uraditi a za to je potrebno sigurno duplo vecu budget od ovog sad sto imamo. Nevjerovatno je da jedan Mittal nije sponzor ni jednom kolektivu u Zenici barem sto se veci sportova tice, mozda sahovska prvenstva prate,ne znam. Eto jucer smo odigrali kvalitetno protiv Sloboee koja igra Aba 2 ligu. znaci kvalitet postoji. Uprava na celu sa Bulajicem radi odlican posao i sto bi se reklo pokrivaju se koliko im je jorgan dug. Tu je i Uzunovic iz gradske uprave. Sa mladima se fino radi, dosta selekcija imamo i postizu zapazene rezultate.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1838
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 15 dec 2020, 13:30

Bice to dobro abd. Najvaznije od svega je da se prema klubu ophodi domacinski.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 15 dec 2020, 15:59

Zenicanin988 je napisao/la:
15 dec 2020, 13:30
Bice to dobro abd. Najvaznije od svega je da se prema klubu ophodi domacinski.
Bas tako samo domacinski odnos je najbitiniji faktor. Ja mislim da ce ovo biti jedna fina prica.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 19 dec 2020, 18:50

Kraj utakmice u Zenici, Čelik-Leotar 73-75. Opet igramo dobro periodicno al bolna tacka nam je playmaker, tu se moramo pojacat. Bozicic danas nije bio na nivou, dobro su ga eliminisali,Delalic dobar. Dosta greski i prokockanih lopti steta sto ovu izgubismo. Leotar cvrst, dobri iz suta za 3, iz penala ne znam sa su 1- 2 suta promasili. Imali su vodstvu u 2 cetv sa 14 poena al su onda stali i Čelik se vraca. Sve u svemu zasluzena pobjeda Letara a Čelik ima jos dosta da radi i da pokusa u zimskoj pauzi ako financiski mogu da nadju jednog iskuskijeg playa.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 30 dec 2020, 19:39

Pobjeda protiv Sparsa 74 : 65 :opaopa:

⚫🔴
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 08 jan 2021, 19:29

Kakva tekma protiv Širokog :tokralju: Definitivno se kosarka pocela vracat u Zenicu!! Samo nastavit rad rad i samo rad !!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 08 jan 2021, 19:30

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Okk Celik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 30 jan 2021, 21:05

Jos jedna pobjeda u tjesnoj utakmici protiv vrlo raspolozene ekipe Mladosti 2 produzetka i pobjeda Čelika, cestitke za pobjedu i idemo dalje. Nadam se ce se nastaviti ulagati u Okk Čelik, Pandza za sad radi fenomenalan posao i da je neko na pocetku sezone rekao da ce Čelik nakon vise od pola prvenstva biti 1 na tabeli mnogi bi se nasmijali. Pokusat naci jakog sponzora pred sljedecu sezonu i jos vise gasa. Sretno
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.