OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: KK Sparsi

Post Postao/la dzenan01 » 07 apr 2012, 15:28

Da je malo pameti u našoj Bosni, pa da odmah dogodine napravimo fuziju sa ovim Sparsima, kao CZV i FMP .
Ali, to je nemoguće jer tu ne bi bilo mjesta za nesposobnjakoviće tipa Bukve i njegovih pajdaša . :evil:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Sparsi

Post Postao/la nerminh74 » 07 apr 2012, 16:00

Pasha je napisao/la:ma dajte ba ljudi. Kakanj u kome su glavni igrači Begovac, Suljagić, Peljto ih je dobila oba puta ove sezone. ma koji ba Begovac, ako se pored njega nije mogao ne naigrati nego da brijljira jedan Buza šta mi uopće pričamo.

sva se priča svodi na interes ljudi koji ulažu u klub. ako im dojadi ulagati, jer se pare ne budu vračale kako oni očekuju ode sve u p.m.

znamo valjda kako je završila priča sa ženskim KK Spars. ne znam da li isti ljudi stoje i iza ovog kluba, al' poenta je ista...

i btw. klub je kk spars ili okk spars, a ne sprasi ;)
http://www.kkspars.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
a sto to nebi gledao ovako
jedno 5-6 BiH juniora je dobilo veoma dobre temelje, od cega ce profitirati BiH reprezdentacija, a cim bude BiH reprezentacija igrala bolje dici ce neki rejting BiH drzave u cjelini
zato kazem neka potraju barem jos koju godinu dok je cjelokupni BiH sport u zestokoj krizi!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la neno#4 » 07 apr 2012, 16:19

ma dajte ba ljudi. Kakanj u kome su glavni igrači Begovac, Suljagić, Peljto ih je dobila oba puta ove sezone. ma koji ba Begovac, ako se pored njega nije mogao ne naigrati nego da brijljira jedan Buza šta mi uopće pričamo.
Pa Buza ima tek 16 godina, sta ocekujes od njega? Da razbija starijeg covjeka od sebe 10 - ak godina. Ja sam prvi zagovornik teorije da je igrac sa 18 - 19 godina vec formiran igrac, ali je to prerano ipak.

Da, Sparsi se zovu Omladinski kosarkaski klub Spars.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Pasha » 07 apr 2012, 16:30

Begovac je stariji duplo, 16 godina. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ok možda sam pretjerao sa Buzom, ali nije u tome poenta.
je li ti znaš kakav je igrač Begovac? Narcis Begovac(zenički Rodman) visok manje od dva metra, ima samo skok i mnogo tetovaža. tehnika nula kao i sve ostalo.

mislim da se ovdje pogrešno shvata ono šta ja pišem. nemam ništa protiv kluba i protiv njihovog načina rada. tim će možda postati sila, a možda i ne. to niti ja, niti vi ne znamo. lijepo je to što postoji klub u kojem je sve podređeno uspjehu i razvoju mladih igrača. nisam ubjeđen u kvalitet igrača i to je to.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la neno#4 » 07 apr 2012, 16:41

Pasha drug moj, nemoj ti da mi se mnogo nerviras :mrgreen: :mrgreen:
Ja barem znam da ti ne pises iz mrznje ili bilo cega drugog, nemoj da se sekiras.
Znam za Begovca.

Isto tako nisam ni ja ubijedjen da su ovo vrhunski i ekstra talenti koji ce igrati Euroligu ili bilo sta drugo, mozda jedan od njih je vrhunski (Buza), ali opet vidjeti ovu mladost na okupu je moras da priznas nesto novo na nasoj sceni.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Pasha » 07 apr 2012, 16:47

sva ta mladost i "čiča Gliša" :mrgreen:

i on je tu još uvijek, je li tako?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la nerminh74 » 07 apr 2012, 17:44

neno#4 je napisao/la:Pasha drug moj, nemoj ti da mi se mnogo nerviras :mrgreen: :mrgreen:
Ja barem znam da ti ne pises iz mrznje ili bilo cega drugog, nemoj da se sekiras.
Znam za Begovca.

Isto tako nisam ni ja ubijedjen da su ovo vrhunski i ekstra talenti koji ce igrati Euroligu ili bilo sta drugo, mozda jedan od njih je vrhunski (Buza), ali opet vidjeti ovu mladost na okupu je moras da priznas nesto novo na nasoj sceni.
buza ce najvjerovatnije ako se ovako nastavi razvijati igrati EL, vrabac ima sanse, ostali ce najvjerovatnije biti solidni eurocup igraci
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la neno#4 » 07 apr 2012, 17:46

Nisam ja bas ubijedjen u to nermine. Ali hajde vrijeme ce da pokaze.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la nerminh74 » 07 apr 2012, 18:21

neno#4 je napisao/la:Nisam ja bas ubijedjen u to nermine. Ali hajde vrijeme ce da pokaze.
za koga, preciziraj
1. da ce buza ako nastavi ovako nece biti EL igrac
2. da ce vrabac ako nastavi ovako da se razvija biti jedan dobar igrac u Eurocup ekipi ili cak dogurati do EL
3. da salic i glogovac imaju sanse da budu solidni igraci u ekipama na nivou Eurocup klubova
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la neno#4 » 07 apr 2012, 18:31

nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Nisam ja bas ubijedjen u to nermine. Ali hajde vrijeme ce da pokaze.
za koga, preciziraj
1. da ce buza ako nastavi ovako nece biti EL igrac
2. da ce vrabac ako nastavi ovako da se razvija biti jedan dobar igrac u Eurocup ekipi ili cak dogurati do EL
3. da salic i glogovac imaju sanse da budu solidni igraci u ekipama na nivou Eurocup klubova
Nisam ubijedjen da ce npr Vrabac doci do Eurocupa. Ili za Salica ili Glogovca.
Ja sam ih vjerovatno vise puta gledao od tebe, sinoc doduse nisam, ali sinosnja utakmica nije parametar, jer je Partizan dosao sa godistem '95. Mogu postati dobri igraci, ali je sada pitanje da li bas toliko dobri.

Veliki je zalogaj EL, i to odlicno znas. Buza je tu najveci talenat, da li ce postati i najbolji ja se iskreno nadam.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la neno#4 » 08 apr 2012, 00:46

Pasha je napisao/la:sva ta mladost i "čiča Gliša" :mrgreen:

i on je tu još uvijek, je li tako?
"Starac Foco" od stotinu ljeta :mrgreen: :mrgreen:
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 08 apr 2012, 16:52

nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Nisam ja bas ubijedjen u to nermine. Ali hajde vrijeme ce da pokaze.
za koga, preciziraj
1. da ce buza ako nastavi ovako nece biti EL igrac
2. da ce vrabac ako nastavi ovako da se razvija biti jedan dobar igrac u Eurocup ekipi ili cak dogurati do EL
3. da salic i glogovac imaju sanse da budu solidni igraci u ekipama na nivou Eurocup klubova
Šta vam znači EL? Pa i Bavčić je igrao EL a po meni svi ovi mogu igrati EL na nivou Bavčića. Bavčić nije iskoristio sav svoj talenat prije svega zbog Mense, a oni su talentovaniji od njega.Eh sad ja mislim da je prije svega do nji,a oonda i do kluba jer ako Sparsi budu upravljali sa njihovim talentom kao što to rade sa Bulićem, jer momku je propala sezona, onda im se svima crno piše.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la nerminh74 » 08 apr 2012, 17:04

zaboljisportuBiH je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Nisam ja bas ubijedjen u to nermine. Ali hajde vrijeme ce da pokaze.
za koga, preciziraj
1. da ce buza ako nastavi ovako nece biti EL igrac
2. da ce vrabac ako nastavi ovako da se razvija biti jedan dobar igrac u Eurocup ekipi ili cak dogurati do EL
3. da salic i glogovac imaju sanse da budu solidni igraci u ekipama na nivou Eurocup klubova
Šta vam znači EL? Pa i Bavčić je igrao EL a po meni svi ovi mogu igrati EL na nivou Bavčića. Bavčić nije iskoristio sav svoj talenat prije svega zbog Mense, a oni su talentovaniji od njega.Eh sad ja mislim da je prije svega do nji,a oonda i do kluba jer ako Sparsi budu upravljali sa njihovim talentom kao što to rade sa Bulićem, jer momku je propala sezona, onda im se svima crno piše.
meni EL znaci da ce buza potpisati visegodisnji uguvor sa ekipom koja igra EL i gdje ce buza imati znacajnu ulogu
za vrabca mi znaci da ce najvjerovatnije imati slicnu (najvjerovatnije za nijansu bolju) karijeru kao bavcic i da ce igrati u ekipama koje nastupaju izmedju EL i Eurocupa i gdje ce imati solidnu rolu (sa minutazom 15+)
za salica i glogovca mislim da ce igrati u klubovime klase buducnost koje igraju vise manje konstatno Eurocup (3 u 4 god) i gdje ce imati solidne role
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
PodoruglaMG
Postovi: 23
Pridružen/a: 21 mar 2012, 11:25
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la PodoruglaMG » 08 apr 2012, 17:54

Igra li Ernad Mujic za Sparse ???
Veliki strucnjak za mlade igrace

Avatar
Miljan
Postovi: 219
Pridružen/a: 14 jul 2010, 16:28
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Miljan » 08 apr 2012, 18:18

PodoruglaMG je napisao/la:Igra li Ernad Mujic za Sparse ???
Nop..Bio u Sparsima,nezadovoljan uvijetima napustio klub ..
*** ŽIVOT ZA IGOKEU ***

Avatar
PodoruglaMG
Postovi: 23
Pridružen/a: 21 mar 2012, 11:25
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la PodoruglaMG » 08 apr 2012, 20:40

Miljan je napisao/la:
PodoruglaMG je napisao/la:Igra li Ernad Mujic za Sparse ???
Nop..Bio u Sparsima,nezadovoljan uvijetima napustio klub ..
Hvala :D
Veliki strucnjak za mlade igrace

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la neno#4 » 08 apr 2012, 20:59

Ima prica o doticnom igracu, ali nije za foruma.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
flash
Postovi: 560
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la flash » 18 maj 2012, 17:11

Strasni Sparsi i njihovi talenti deklasirani od netalentovane zenicke djece i jednog zenickog penzionera :lol: Fakat kako sebe neko moze nazivati talentom i biti pregazen od onakve ekipe Kaknja.Vidim jos i nosonju(gligovica) doveli i to im bilo uzalud.Ne razumijem gdje ide BH kosarka ako su Sparsi ekipa od koje se ocekuje nesto.
Nema vise :P

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Kuko » 18 maj 2012, 22:49

flash je napisao/la:Strasni Sparsi i njihovi talenti deklasirani od netalentovane zenicke djece i jednog zenickog penzionera :lol: Fakat kako sebe neko moze nazivati talentom i biti pregazen od onakve ekipe Kaknja.Vidim jos i nosonju(gligovica) doveli i to im bilo uzalud.Ne razumijem gdje ide BH kosarka ako su Sparsi ekipa od koje se ocekuje nesto.
Ta "djeca" su po 8 godina starija od Buze :lol: :lol:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Pasha » 18 maj 2012, 23:04

to "djeca" se vjerovatno mislilo na odbačene zeničke talente. al' yebo te talente u Sparsima, kad je u prvoj utakmici Glišović bio najbolji strijelac ekipe, a i u drugoj bio jedan od efikasnijih. većini igrača komotno babo može biti. jbt. čovjeku 39 godina i najbolji im bio. mene bi bilo sramota. :oops:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.