OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2018, 19:46

Odron ekipa, sto je najgore neki od ovih antitalenata su redovno na spisku nase reprezentacije.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 16 okt 2018, 19:53

Durmoo !!!
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 16 okt 2018, 20:05

Nekako dobise na kraju
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

jasta
Postovi: 1695
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la jasta » 17 okt 2018, 00:23

Tanko je ovo nažalost, al čini mi se ni ABA2 nije mnogo deblja. Da su makar nafatali još ovih naših malaca pa da čovjek ima razloga da ih prati. Ne znam da li je nerealno bilo očekivati da dovedu recimo Gegića ili Atića, Čamparu... Ili još ove neke što se vrte oke repke malo starije, pa da se bukvalno napravi ta neka ekipa koja bi okupljala veci broj tih potencijalnih. Hasandić? Sejfić? Mislim da bi i njima bila bolja reklama igrati ABA 2 nego tamo neke lijeve lige ili 4te Španske, Njemačke.....ne znam koliko je Spars finansijski sposoban za jedan takav projekt.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 17 okt 2018, 00:56

jasta je napisao/la:Tanko je ovo nažalost, al čini mi se ni ABA2 nije mnogo deblja. Da su makar nafatali još ovih naših malaca pa da čovjek ima razloga da ih prati. Ne znam da li je nerealno bilo očekivati da dovedu recimo Gegića ili Atića, Čamparu... Ili još ove neke što se vrte oke repke malo starije, pa da se bukvalno napravi ta neka ekipa koja bi okupljala veci broj tih potencijalnih. Hasandić? Sejfić? Mislim da bi i njima bila bolja reklama igrati ABA 2 nego tamo neke lijeve lige ili 4te Španske, Njemačke.....ne znam koliko je Spars finansijski sposoban za jedan takav projekt.
Tesko da ce Atic, Gegic i ti Španjolci doci igrati ABA 2 ligu. Sparsi trebaju gledati da se sto prije dokopaju ABA lige, a za to su im na ovaj sastav potrebna 2,3 korektna igraca tipa Draško Knežević, Almir Hasandic i Ismet Sejfic.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

jasta
Postovi: 1695
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la jasta » 17 okt 2018, 01:04

Wandelanoite je napisao/la:
jasta je napisao/la:Tanko je ovo nažalost, al čini mi se ni ABA2 nije mnogo deblja. Da su makar nafatali još ovih naših malaca pa da čovjek ima razloga da ih prati. Ne znam da li je nerealno bilo očekivati da dovedu recimo Gegića ili Atića, Čamparu... Ili još ove neke što se vrte oke repke malo starije, pa da se bukvalno napravi ta neka ekipa koja bi okupljala veci broj tih potencijalnih. Hasandić? Sejfić? Mislim da bi i njima bila bolja reklama igrati ABA 2 nego tamo neke lijeve lige ili 4te Španske, Njemačke.....ne znam koliko je Spars finansijski sposoban za jedan takav projekt.
Tesko da ce Atic, Gegic i ti Španjolci doci igrati ABA 2 ligu. Sparsi trebaju gledati da se sto prije dokopaju ABA lige, a za to su im na ovaj sastav potrebna 2,3 korektna igraca tipa Draško Knežević, Almir Hasandic i Ismet Sejfic.
Taj trojac bi im sigurno na ovu konkurenciju mnogo značio, ostaje ono moje pitanje koliko je to realno. Mislim da ova liga nije uopšte loša reklama i odskočna daska za mnoge igrače, pa i taj Gegić igra za sada epizodnu ulogu (najblaže rečeno) u Partizanu, Atić u Megi za sada ništa posebno...Poenta je da su mogli sklopiti mnogo bolji tim, ostaje pitanje koliko su mogli platiti. Danas kad sam pogledao meč, Sejfo bi ovdje izgledao ko neki klasni centar, ako ništa skokova ne bi falilo, o tome da niko ne zna ošutati trojku ne treba ni pisati.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 18 okt 2018, 13:20

Poslije Primorske, naredna utakmica u Splitu im je drugi duel sa jednom od ekipa koje ciljaju na vrh. Još uvijek su bez poraza, imaju Amerikance, reprezentativca Kalajžića, iskusne Kedžu i Marčinkovića, krilo Gabrića koji je opasan iz vana i beka Veljačića koji nema fizikalije za ozbiljnu košarku(u papirima ima 183 cm, a nema realno ni toliko) ali za nivo hrvatske ili naše lige, pa i ABA 2 je vrlo neugodan.

Prava prilika za Sparse za prvi poraz u gostima, vrijeme je već :D

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la FoSte95 » 18 okt 2018, 15:19

Sparsi zasada dosta dobi, vidjećemo kasnije ali već sada je vidljivo da neće to biti Bosnina priča od prošle sezone
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 21 okt 2018, 20:04

Spars ubjedljiv! ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 24 okt 2018, 17:55

Ovo kolo Arena prenosi Lovćen - Borac, tako da ništa od prenosa iz Splita.


:njanjanja:
Iza Splita je uspješan tjedan s dvije gostujuće pobjede – protiv Sutjeske u Nikšiću i onda u Mavrincima protiv Škrljeva. Dosta je razloga za zadovoljstvo.

- Imali smo dva dugotrajna gostovanja u kojima smo prevalili preko 1500 kilometara. Momci su to dobro podnijeli, a kako će se odraziti dalje, vidjet ćemo. Spars je pri vrhu kao i mi, imaju već dvije pobjede vani, što budi dodatni oprez. Mlada su i fizički strašno moćna momčad. Ako ne budemo odgovorili na to i povukli se kao u nekim utakmicama, bit ćemo u velikim problemima. Oni po najavama dolaze ovamo pobijediti. Svjesni smo njihove snage, ali i svoje – rekao je Vladimir Anzulović, trener Splita.

O momčadi Sparsa Anzulović ima samo riječi hvale.

- Imaju velike zvijezde za našu ligu. Vrabac ima iskustvo igranja u Eurokupu, Partizanu i Španjolskoj, ujedno je i starter u petorci reprezentacije BiH. Protić je iskusni internacionalac na playu oko kojeg se dosta toga vrti, Albijanić ima višegodišnje iskustvo u Prvoj ABA ligi, a tu su i mladi Durmo, naš Mazalin ako se oporavi, Kamenjaš, Glogovac... Momčad su za svaki respekt. Po fizionomiji će izgledati kao naša starija braća, ali ako budemo igrali kao u većini dosadašnjih utakmica bit će neizvjesno. Drago mi je što se nastavlja dugogodišnja tradicija košarke u Sarajevu nakon što je Bosna u problemima.


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 24 okt 2018, 19:45

22 poena za poluvrijeme :facepalm:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 24 okt 2018, 19:48

Sut za dva 8/27, a za tri 1/8. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la irfo » 24 okt 2018, 20:02

Vrabac valorizacija -5
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 24 okt 2018, 20:10

U ugovor sljedecem selektoru treba staviti ako razmislis o pozivu za Vrabca automatski otkaz.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 24 okt 2018, 20:14

Pored toliko navodno defanzivnih specijalista u Sparsima, ovaj Amerikanac će završiti utakmicu sa preko 30 poena.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Drape » 24 okt 2018, 20:49

Evo Sparsa na - 1 minut do kraja. A bili su u jednom trenutku i na - 16. Onda Durmo pogađa za vodstvo + 1 na 36 sekundi do kraja :hmmmm:
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 24 okt 2018, 20:51, ukupno mijenjano 1 put.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 24 okt 2018, 20:50

Triler zavrsnica.
Serija 0-6, trenutno 56-55 za Split.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 24 okt 2018, 20:52

+3, 18 sec do kraja, Split ima napad
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 24 okt 2018, 20:55

Manjgafic turnover na 8 sekundi kakvi pacijenti nose dres Sparsa.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.