OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

RoninX
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la RoninX » 13 maj 2021, 17:28

ta "imena" koia spominjes su listom precijenjeni ili potroseni igraci. moze se svakom zalomiti dobra suterska vecer, pa cak i a1 igracu poput perkovica, ali da imaju kvalitet da spajaju vise takvih meceva, ne bi igrali na ovom nivou. mogu se splicani zalit na trenera koliko hoce, ali je stvarni problem nekvalitet igraca. treba dati kredit i odbrani Sparsa. nema laganih suteva.

jeste zbog campara ste popusili :rol: . treba naci zrtvenog jarca pa je najlakse udarit po "muslicu".
klasicni pogled na svijet katolickih zilota iz ZH i hdz-ove utvrde Splita.

InatSilniBosanski
Kontakt:

Post Postao/la InatSilniBosanski » 13 maj 2021, 18:24

RoninX je napisao/la:
13 maj 2021, 17:28
ta "imena" koia spominjes su listom precijenjeni ili potroseni igraci. moze se svakom zalomiti dobra suterska vecer, pa cak i a1 igracu poput perkovica, ali da imaju kvalitet da spajaju vise takvih meceva, ne bi igrali na ovom nivou. mogu se splicani zalit na trenera koliko hoce, ali je stvarni problem nekvalitet igraca. treba dati kredit i odbrani Sparsa. nema laganih suteva.

jeste zbog campara ste popusili :rol: . treba naci zrtvenog jarca pa je najlakse udarit po "muslicu".
kakvo sikaniranje od strane Ronina :mrgreen: .
u biti nisi puno pogrijesio, ja sam prvi precjenio ovu ekipu, po meni kako god veci je problem kad si ti kratak nego protivnik kakav god da jeste, ovo se moram odmah zavrsiti serija se ne smije nastaviti
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!

tvoja budalaa sa istoka <3

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 13 maj 2021, 18:35

Hasandić je promijenio svoju igru u tridesetoj. Nije više čisti strijelac, mnogo asistira, protiv Splita je u stilu najboljih playmakera dodavao Kamenjašu za poene i slobodna bacanja.

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 13 maj 2021, 22:30

Drape je napisao/la:
13 maj 2021, 18:35
Hasandić je promijenio svoju igru u tridesetoj. Nije više čisti strijelac, mnogo asistira, protiv Splita je u stilu najboljih playmakera dodavao Kamenjašu za poene i slobodna bacanja.
Mora se priznati da bas zrelo igra zadnje utakmice, ne sili sut, pokusava prodorom na tablu da zavrsi ili asistira Kamenom, mene je pozitivno oduševio. Pisao sam prije utakmice sa Splitom da Klavžar mora imati više minuta jer sa njim na parketu se ubrza igra, mada realno ni Zahiragicu se osim tog sutra za 3 nema puno sta zamjeriti, odlično je dijelio asiste za Kamenog. Iskreno ja se vise bojim druge utakmice, ne zbog Splita, nego zbog straha Sparsa od uspjeha.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

sb1996
Kontakt:

Post Postao/la sb1996 » 13 maj 2021, 23:48

RoninX je napisao/la:

zaostali muslic koji kosarkaski nista nije argumentirao vec ukljucio nacionalizam itd. Koji mi? Udji na sportnetov forum pa procitaj sta balkan kaze o tom tvom Campari da ne bude da sam ga ja ukljucio jer je musli. Ta imena? Sa tim si sve rekao koliki si poznavatelj kosarke.

merdanovic
Kontakt:

Post Postao/la merdanovic » 14 maj 2021, 01:04

RoninX je napisao/la:

Prije svega ,taj Split je dobio Budućnost finalista ABA1 lige . Druga stvar ,definitivno jako dobra Splita i popunjena na svim pozicijama .Što se imena tiče Ukić ,Babić i Luković su igrači za ozbiljnije ekipa .U ekipi Splita očito nešto ne funkcioniše duže vremena ,meni je iznenađenje da igraju uopšte kvalifikacije za ostanak .
Što se Sparsa tiče ,odlično odrađena utakmica i zaista neke stvari su im se poklopile .Nisam očekivao da će Kamenjaš onako izdominirati centre Splita, Gegić strašnu energiju ima ,a uz to je i popravio šut . Hasandić odličan , Orelik povukao koliko treba , Buza iskoristio vrijeme (nikad potencijail nije iskoristio ) , playmakeri Sparsa odigrali isto iznad mojih očekivanja.Suđenje -odlično !
Na kraju i sam želim da Sparsi prođu i da se potencijalni BH reprezentativci već na jednom ozbiljnom nivou počinju afirmisati. Trenutno imaju brejk ,ali mislim da je i dalje Split blagi favorit . Obje ekipe su pod pritiskom i neće nikome biti lako .

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 14 maj 2021, 07:59

merdanovic je napisao/la:
14 maj 2021, 01:04
RoninX je napisao/la:

Prije svega ,taj Split je dobio Budućnost finalista ABA1 lige . Druga stvar ,definitivno jako dobra Splita i popunjena na svim pozicijama .Što se imena tiče Ukić ,Babić i Luković su igrači za ozbiljnije ekipa .U ekipi Splita očito nešto ne funkcioniše duže vremena ,meni je iznenađenje da igraju uopšte kvalifikacije za ostanak .
Što se Sparsa tiče ,odlično odrađena utakmica i zaista neke stvari su im se poklopile .Nisam očekivao da će Kamenjaš onako izdominirati centre Splita, Gegić strašnu energiju ima ,a uz to je i popravio šut . Hasandić odličan , Orelik povukao koliko treba , Buza iskoristio vrijeme (nikad potencijail nije iskoristio ) , playmakeri Sparsa odigrali isto iznad mojih očekivanja.Suđenje -odlično !
Na kraju i sam želim da Sparsi prođu i da se potencijalni BH reprezentativci već na jednom ozbiljnom nivou počinju afirmisati. Trenutno imaju brejk ,ali mislim da je i dalje Split blagi favorit . Obje ekipe su pod pritiskom i neće nikome biti lako .
Valjda im kasne plate a klub se oglasio da ne kasne nego je samo prolongirana isplata 😃
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Wanderson
Kontakt:

Post Postao/la Wanderson » 14 maj 2021, 08:57

Ma ovo ce zavrsiti kao onaj play off Zadar-Mzt.
Split je za dvije klase kvalitetniji.

RoninX
Kontakt:

Post Postao/la RoninX » 14 maj 2021, 10:14

sb1996 je napisao/la:
13 maj 2021, 23:48
RoninX je napisao/la:

zaostali muslic koji kosarkaski nista nije argumentirao vec ukljucio nacionalizam itd. Koji mi? Udji na sportnetov forum pa procitaj sta balkan kaze o tom tvom Campari da ne bude da sam ga ja ukljucio jer je musli. Ta imena? Sa tim si sve rekao koliki si poznavatelj kosarke.
ko je balkan i zasto je bitno njegovo misljenje o trecem playu Splita?
hajde ne laprdaj, znam ja kako disete. najavljivao si ovdje gazenje od 20 razlike i pojeo ****. znaci ako ispadnu nisu ispali jer su nadigrani vec zato sto su podbacili. :rol: lukovic takva igracina iz spanske lige pa nije mogao naci nista bolje od Splita. sto li?? babic kako sam i govorio jedan od najprecijenjenijih igraca proteklog desetljeca. on je u biti ramljak sa boljim PR-om i menadzerom. ko je jos strah i trepet, streaky Ukic, sa 36.godina?
pa hrvatska repka je godinama podbacivala bas zato sto je imala njega na playu. nek sam dobije Sparse u subotu, to ce isto vrijediti. Sparsi mogu popusit samo zbog straha od uspjeha a ne sto su losija ekipa. ...ne pobjedjuju uvijek imena na papiru. ne trebam ti nabrajat milion primjera. cak i ako je razlika u klasi puno veca od trenutne izmedju ova dva kluba.

i nekoga drugog farbaj da bi ti bilo draze da prodje klub iz "politikog sarajeva" umjesto tvojih

InatSilniBosanski
Kontakt:

Post Postao/la InatSilniBosanski » 14 maj 2021, 10:35

Mesicek igra u subotu sigurno jos jedan igrac u rotaciji, bice potrebno puno energije
kakvo je stanje sa Polutkom i Pondsom, Polutak je sigurno bolji od Memica a Ponds kakav da je mogao bi makar odmoriti bekove.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!

tvoja budalaa sa istoka <3

donDondon
Kontakt:

Post Postao/la donDondon » 14 maj 2021, 10:58

donDondon je napisao/la:
11 maj 2021, 15:21
sparsi dobijaju 5 razlike vcrs ,zivi bili pa vidjeli

rekoh vam ja,mozda je i litvanac nagazio pa je bilo za 2 :)

isto se moglo bolje i protiv Crnogoraca ali to je nas mentalitet ,da imas 50 mec lopti ti bi tek 50u dobio
RS da napakosti Bošnjacima koji su podržali Palestinu podržala Izreal koji je priznao Kosovo koji je otvorio ambasadu u Jeruzalemu sto je podrzala Srbija koja nije priznala Kosovo

sb1996
Kontakt:

Post Postao/la sb1996 » 14 maj 2021, 11:34

RoninX je napisao/la:
14 maj 2021, 10:14
sb1996 je napisao/la:
RoninX je napisao/la:

hajde ne laprdaj, znam ja kako disete. najavljivao si ovdje gazenje od 20 razlike i pojeo ****. znaci ako ispadnu nisu ispali jer su nadigrani vec zato sto su podbacili. :rol: lukovic takva igracina iz spanske lige pa nije mogao naci nista bolje od Splita. sto li?? babic kako sam i govorio jedan od najprecijenjenijih igraca proteklog desetljeca. on je u biti ramljak sa boljim PR-om i menadzerom. ko je jos strah i trepet, streaky Ukic, sa 36.godina?
pa hrvatska repka je godinama podbacivala bas zato sto je imala njega na playu. nek sam dobije Sparse u subotu, to ce isto vrijediti. Sparsi mogu popusit samo zbog straha od uspjeha a ne sto su losija ekipa. ...ne pobjedjuju uvijek imena na papiru. ne trebam ti nabrajat milion primjera. cak i ako je razlika u klasi puno veca od trenutne izmedju ova dva kluba.

i nekoga drugog farbaj da bi ti bilo draze da prodje klub iz "politikog sarajeva" umjesto tvojih
Boze moj kako su neki zalutali u svijet :rol:
Nije samo njegovo vec njihovo, tko si ti pa da tvoje mišljenje treba biti bitno i važnije :rol:
Znas ti kako i dišemo, naravno vidoviti Milane :rol: i još uz to uvlačiš politiku i nacionalnu pripadnost, to dovoljno govori o tebi koliko si zaostao u nekim stvarima.
Ukic koji je igrao nakon 17 dana korone, 8 dana visoke temperature i jednog treninga s ekipom? E "stručnjače" nacionalizmom ispranog mozga.
Aha nivo repke i nivo Sparsa je za usporedbu? HAHAHAHHAHA
I dalje i ja i jos nekoliko forumasa ovdje tvrdimo da Split po imenima ima ekipu za nabit Sparse 20 razlike ali nisu kompletni i ne štimaju neke stvari među njima. A Campara je igrac za back up opcije ABA 2 Lige, kao i Bajo koji eto nije musliman nego Hrvat.

A koliko mi ne volimo Sparse mozes vidjeti i na ovom videu, kada ste ti i takvi nacionalizmom isprani mozgovi poput tebe umalo napravili kolektivno vješanje nakon ove scene.
A o odnosu ljudi medju klubovima koji je i dalje odlican i nas bliskih tim ljudima pa mozemo sve vidjeti, je i suvišno govoriti i vjerujemo da ce takav ostati jos dugo godina
Zadnja izmjena: sb1996, dana/u 14 maj 2021, 11:37, ukupno mijenjano 1 put.

sb1996
Kontakt:

Post Postao/la sb1996 » 14 maj 2021, 11:35

merdanovic je napisao/la:
14 maj 2021, 01:04
RoninX je napisao/la:

Očigledno niti se radi dobro otkad je ovaj trener došao niti on to može voditi i to je sreca za Sparse.

donDondon
Kontakt:

Post Postao/la donDondon » 14 maj 2021, 12:55

taj Livadic je mozda najveci potencijal sparsa poslije kamenog,mekana ruka,visok 213,velik omjer ruku,20 godina,spor rad nogu i losa odbrana je ono na cemu mora raditi ali da moze igrat protiv onog splita 3,4 minuta moze.
dovoljno da kameni odmori
RS da napakosti Bošnjacima koji su podržali Palestinu podržala Izreal koji je priznao Kosovo koji je otvorio ambasadu u Jeruzalemu sto je podrzala Srbija koja nije priznala Kosovo

Kompromis
Kontakt:

Post Postao/la Kompromis » 14 maj 2021, 13:15

Ne trebas biti neki košarkaški znalac da shvatis da je ova ekipa splita za ako nista barem 10 poena bolja od ekipe Sparsa... puno veca sirina i raznolikost ekipe ali evidentno uzasno lose vodjena i neiskorištena.... pravi trener, cak i prosli trener Skelin, bi puno bolje vodio ovu ekipu... al jbg tu se sad vidi sansa kadije i sparsa...

yusufoh
Kontakt:

Post Postao/la yusufoh » 14 maj 2021, 14:43

Početna petorka Sparsa je jača od petorke Splita pa vi pričajte šta hoćete. To što oni nisu čuli za Kamenjaša ili nisu upoznati sa napretkom Gegića i Hasandića je nešto drugo. Problem je samo što Split ima više ujednačeno kvalitetnih igrača i tu mogu napravit razliku. Mada i opcije kao što su Klavžar i Buza nisu nimalo loše za ovaj nivo. Jedino fali igrač pod košem da odmori Kamenjaša ili Orelika. Neka kombinacija četvorke ili petice sa dobrim atleticizmom i energijom. Sa 8 upotrebljivih igrača u rotaciji se itekako može dobit utakmica. Ovo je knock out faza a ne liga od 30 kola da bi se baš toliko osjetila dužina klupe.

RoninX
Kontakt:

Post Postao/la RoninX » 14 maj 2021, 14:52

sb1996 je napisao/la:
14 maj 2021, 11:34
RoninX je napisao/la:
14 maj 2021, 10:14
sb1996 je napisao/la:

Boze moj kako su neki zalutali u svijet :rol:
Nije samo njegovo vec njihovo, tko si ti pa da tvoje mišljenje treba biti bitno i važnije :rol:
Znas ti kako i dišemo, naravno vidoviti Milane :rol: i još uz to uvlačiš politiku i nacionalnu pripadnost, to dovoljno govori o tebi koliko si zaostao u nekim stvarima.
Ukic koji je igrao nakon 17 dana korone, 8 dana visoke temperature i jednog treninga s ekipom? E "stručnjače" nacionalizmom ispranog mozga.
Aha nivo repke i nivo Sparsa je za usporedbu? HAHAHAHHAHA
I dalje i ja i jos nekoliko forumasa ovdje tvrdimo da Split po imenima ima ekipu za nabit Sparse 20 razlike ali nisu kompletni i ne štimaju neke stvari među njima. A Campara je igrac za back up opcije ABA 2 Lige, kao i Bajo koji eto nije musliman nego Hrvat.

A koliko mi ne volimo Sparse mozes vidjeti i na ovom videu, kada ste ti i takvi nacionalizmom isprani mozgovi poput tebe umalo napravili kolektivno vješanje nakon ove scene.
A o odnosu ljudi medju klubovima koji je i dalje odlican i nas bliskih tim ljudima pa mozemo sve vidjeti, je i suvišno govoriti i vjerujemo da ce takav ostati jos dugo godina
nemas nijedan argument osim spominjanja famoznih imena. ukic i kad je najzdraviji nije poznat kao neko ko moze vezati vise dobrih suterskih partija. ali ispade da niste dobili samo zbog Sanija?? a i tog Sanija gurate u ulogu koja mu ne lezi. njegovo je da ispali 7-8 trica po mecu, a ne da organizuje napade. pa nekad ce sutirati 4/7 , nekad 1/7.

ili stvarno mislis da je role-player marcinkovic prevaga? pa sto niste onda dobili 10 razlike a ne 20?? ne mozes reci ni da ste podcijenili Sparse, jer ste se bacali na glavu...

mesicek je slovenski hasandic. vec sam iznio sud o njemu. da je rodjen u Bosni, igro bi za Slobodu maksimum. a nekad su ga strucnjaci gurali ispred Atica :rol:

bolan vi ste toliko ispranog mozga da jos uvijek vjerujete da je mazalin propao zbog loseg odnosa prema njemu, a ne zbog manjka talenta na seniorskom nivou. isto tako necete da vidite koliko je hezonja limitiran. I td.

jel vam jos fratri na misama pricaju kako se muslici radjaju sa repom? u sirokom nikada niije zaigrao nekatolik...valjda zato sto ste siroki duhom.... eUropejci pravi.
haj ne smaraj dalje

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 14 maj 2021, 15:29

yusufoh je napisao/la:
14 maj 2021, 14:43
Početna petorka Sparsa je jača od petorke Splita pa vi pričajte šta hoćete. To što oni nisu čuli za Kamenjaša ili nisu upoznati sa napretkom Gegića i Hasandića je nešto drugo. Problem je samo što Split ima više ujednačeno kvalitetnih igrača i tu mogu napravit razliku. Mada i opcije kao što su Klavžar i Buza nisu nimalo loše za ovaj nivo. Jedino fali igrač pod košem da odmori Kamenjaša ili Orelika. Neka kombinacija četvorke ili petice sa dobrim atleticizmom i energijom. Sa 8 upotrebljivih igrača u rotaciji se itekako može dobit utakmica. Ovo je knock out faza a ne liga od 30 kola da bi se baš toliko osjetila dužina klupe.
Rotacija Sparsa na 5 i 4 kakva je trebala biti:

Kamenjaš - Polutak
Orelik - Bashir

Kakva je bila u Splitu:

Kamenjaš - Memić
Buza - Orelik(u ograničenim minutama)

Kad već pričamo o problemima Splita, da i to spomenemo.

forgempp
Kontakt:

Post Postao/la forgempp » 14 maj 2021, 15:32

Spars ima jacu pocetnu petorku od Splita 1000%. Ali glavni problem je rotacija nazalost. Moramo biti 120% fokusirani u svakom momentu da bi sebi dozvolili luksuz da 4-5 minuta otkine ala Ilic, Memic...da pokriju te minute pred kraj druge cetvrtine.

Split je bio ocajan, a sigurno je i takav cijele sezone cim igraju za opstanak, nemojmo ih sada dizati u zvijezde, da se u sportu sve prema imenima rjesava, ne bismo nikad nista ni gledali.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Semper
Kontakt:

Post Postao/la Semper » 14 maj 2021, 15:36

Sparsima ce sljedece godine ako se plasiraju u Abu najvece pojacanje biti povratak Juke za kondicionog trenera. Realno vec sad ga trebaju angazovati za zavrsnicu prvenstva BiH i tako ga kaparisati za narednu sezonu. Juka vec sad radi sa mnogim poznatim sportistima i pravi odlicne rezultate. Nesto sam nacuo da je KK Crvena Zvezda zainteresovana za njegove usluge ali sumnjam da bi preuzeo Zvezdu jer u Sarajevu ima dosta klijenata i radi na unaprijedjenju bh sporta.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.