OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jan 2019, 19:23

Kakvo dodavanje :mrgreen: Trbic se ibreti.

U našoj ligi ima 6,7 boljih igraca od Vrabca na njegovoj poziciji.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 10 jan 2019, 20:52

Jedan je Keno Bajramovic, koji s gotovo 40 godina tamani ovu nejac! :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 10 jan 2019, 22:36

Bravo za večerašnju pobjedu. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la semcho » 11 jan 2019, 06:08


semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la semcho » 12 jan 2019, 06:39

slika

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la konjicanin01 » 13 jan 2019, 09:59

Wandelanoite je napisao/la:Kakvo dodavanje :mrgreen: Trbic se ibreti.

U našoj ligi ima 6,7 boljih igraca od Vrabca na njegovoj poziciji.
Kako vam vise ne dosadi lajat na momka..de bola popustite decka ...kosarkaski strucnjaci al u racku

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 13 jan 2019, 20:37

Bravo za jos jednu pobjedu protiv Zrinjskog. Dobro su ovo na kraju izvukli, s obzirom da su sredinom trece cetvrtine gubili skoro 20 razlike. Jadna je ova nasa liga kad je njen najbolji igrac 38-godisnji Bajramovic, i to nakon pola godine neigranja...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la semcho » 14 jan 2019, 06:01

Ma bravo Sparsi!

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la xavi26 » 14 jan 2019, 07:53

kobe24 je napisao/la:Bravo za jos jednu pobjedu protiv Zrinjskog. Dobro su ovo na kraju izvukli, s obzirom da su sredinom trece cetvrtine gubili skoro 20 razlike. Jadna je ova nasa liga kad je njen najbolji igrac 38-godisnji Bajramovic, i to nakon pola godine neigranja...
nazalost, tako je u svim kolektivnim sportovima, koji god nogometas se vratio u premijer ligu da se tu 'penzionise' bio je za klasu iznad ostalih igraca..
Volim te Bosno!!!

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la konjicanin01 » 17 jan 2019, 10:57

kobe24 je napisao/la:Bravo za jos jednu pobjedu protiv Zrinjskog. Dobro su ovo na kraju izvukli, s obzirom da su sredinom trece cetvrtine gubili skoro 20 razlike. Jadna je ova nasa liga kad je njen najbolji igrac 38-godisnji Bajramovic, i to nakon pola godine neigranja...
Jadna ova nasa liga..jadna ova nasa raprezentacija..jadna ova nasa drzava...ma bosnjaku metar kanapa i objesiut se..nema druge.Nadjes buraz nemi dobar sportski kanal pronadjes sport i drzave u kom nije sve "jadno"i uzivas.Kod nas je takvo kako je.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 17 jan 2019, 11:19

konjicanin01 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Bravo za jos jednu pobjedu protiv Zrinjskog. Dobro su ovo na kraju izvukli, s obzirom da su sredinom trece cetvrtine gubili skoro 20 razlike. Jadna je ova nasa liga kad je njen najbolji igrac 38-godisnji Bajramovic, i to nakon pola godine neigranja...
Jadna ova nasa liga..jadna ova nasa raprezentacija..jadna ova nasa drzava...ma bosnjaku metar kanapa i objesiut se..nema druge.Nadjes buraz nemi dobar sportski kanal pronadjes sport i drzave u kom nije sve "jadno"i uzivas.Kod nas je takvo kako je.
Izvini kralju, ali zanima me sta si htio da kazes ovim neopisivo glupim postom. Zar nije smijesno da jedan skoro cetrdesetogodisnjak sa 15 kg viska dodje nakon penzije u najbolju ligu ove drzave i kao od sale za 20-ak minuta biljezi double-double ucinke protiv proslogodisnjeg prvaka? Usput, taj covjek je na vrhuncu svoje karijere bio prosjecni kosarkas.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la konjicanin01 » 17 jan 2019, 13:14

kobe24 je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Bravo za jos jednu pobjedu protiv Zrinjskog. Dobro su ovo na kraju izvukli, s obzirom da su sredinom trece cetvrtine gubili skoro 20 razlike. Jadna je ova nasa liga kad je njen najbolji igrac 38-godisnji Bajramovic, i to nakon pola godine neigranja...
Jadna ova nasa liga..jadna ova nasa raprezentacija..jadna ova nasa drzava...ma bosnjaku metar kanapa i objesiut se..nema druge.Nadjes buraz nemi dobar sportski kanal pronadjes sport i drzave u kom nije sve "jadno"i uzivas.Kod nas je takvo kako je.
Izvini kralju, ali zanima me sta si htio da kazes ovim neopisivo glupim postom. Zar nije smijesno da jedan skoro cetrdesetogodisnjak sa 15 kg viska dodje nakon penzije u najbolju ligu ove drzave i kao od sale za 20-ak minuta biljezi double-double ucinke protiv proslogodisnjeg prvaka? Usput, taj covjek je na vrhuncu svoje karijere bio prosjecni kosarkas.
LigaBh je bila jaca u vrjeme kad je Kenan bio 20togodisnjak to stoji..ali vise je faktora za pad kvaliteta..prije svega zbog organizacije kosarke u regionu i evropi..uleb i aba su unistili domaca takmicenja..igraju se ta nista..totalbo obezvrjedjena..al sta mi tu mozemo..ja volim sto sparsi pokusavsju dovodeci veterana Bajramovica dici malo level i zanimanje za taj klub.Svojevremno to je Bosna s Nenom uradila..Pokusavam gledati malo s vederije strane dosta brate crnila i plakanja.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 17 jan 2019, 13:19

Konjicanin kakvu vezu imas sa savezom/Sparsima?

Kakve vedrije strane bolan, reprezentacija nikad gora, kosarka nikad gora, liga nikad gora, liga mladih se i ne igra iako je Mirza obecavao da ce se igrati, za reprezentaciju nam igra Vrabac, Zahiragic, Sejfic igraci koji na prosjecnom basketu u Beogradu ne bi imali mjesta, isti ti igraci igraju i za najkvalitetniji nas klub i ti pricas o nekoj pozitivi i vedrijoj strani?

Kosarka u BiH je propast ziva, imas jednog igraca, jednog talenta i 3,4 solidna evropska igraca.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 17 jan 2019, 13:58

konjicanin01 je napisao/la: LigaBh je bila jaca u vrjeme kad je Kenan bio 20togodisnjak to stoji..ali vise je faktora za pad kvaliteta..prije svega zbog organizacije kosarke u regionu i evropi..uleb i aba su unistili domaca takmicenja..igraju se ta nista..totalbo obezvrjedjena..al sta mi tu mozemo..ja volim sto sparsi pokusavsju dovodeci veterana Bajramovica dici malo level i zanimanje za taj klub.Svojevremno to je Bosna s Nenom uradila..Pokusavam gledati malo s vederije strane dosta brate crnila i plakanja.
Pa i meni je drago sto je Keno dosao i sto je dodatno unaprijedio tim Sparsa, ali je zalosno da im je on najbolji igrac. Ja sam njega prizivao i prije pocetka sezone, ali da bude igrac za 15-20 minuta s klupe jer sam nekako vjerovao da ce imati neke druge igrace koji ce biti lideri ekipe. Zalosno je da Zahiragic, Vrabac, Glogovac i Durmo ne mogu da dominiraju ni protiv najlosijih ekipa lige, a gotovo sva cetvorica su redovni na spiskovima reprezentacije. Jadni mi ako smo na njih spali. Doduse, za Ibrahima ima jos malo vremena, a ova trojica su davno propali i ne bi se ni u snovima smjeli dovoditi u kontekst s najboljim nacionalnim timom.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la konjicanin01 » 17 jan 2019, 14:10

Wandelanoite je napisao/la:Konjicanin kakvu vezu imas sa savezom/Sparsima?

Kakve vedrije strane bolan, reprezentacija nikad gora, kosarka nikad gora, liga nikad gora, liga mladih se i ne igra iako je Mirza obecavao da ce se igrati, za reprezentaciju nam igra Vrabac, Zahiragic, Sejfic igraci koji na prosjecnom basketu u Beogradu ne bi imali mjesta, isti ti igraci igraju i za najkvalitetniji nas klub i ti pricas o nekoj pozitivi i vedrijoj strani?

Kosarka u BiH je propast ziva, imas jednog igraca, jednog talenta i 3,4 solidna evropska igraca.
Imamo li bolje????Evo imamo neke igrace s amerckih univerziteta ..sve neki talenti pa ne mogu da se izbore za minutazu o osrednjem evropskom klubu.Mozda nismo toliko nadareni za basket u onoj mjeri koju mi zelimo i mislimo da jesmo.Da se vratimo u prije ratni period ..i dan danas nam Mirza Delibasic igrac svoh vremena covjek igrao sedamdesetih?Koga jos imamo..Neno..Mrsic..mrtvi smo mi prosjek uvjek bili buraz..kaskali za zapadnim i istocnim komsijama.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 17 jan 2019, 14:39

konjicanin01 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Konjicanin kakvu vezu imas sa savezom/Sparsima?

Kakve vedrije strane bolan, reprezentacija nikad gora, kosarka nikad gora, liga nikad gora, liga mladih se i ne igra iako je Mirza obecavao da ce se igrati, za reprezentaciju nam igra Vrabac, Zahiragic, Sejfic igraci koji na prosjecnom basketu u Beogradu ne bi imali mjesta, isti ti igraci igraju i za najkvalitetniji nas klub i ti pricas o nekoj pozitivi i vedrijoj strani?

Kosarka u BiH je propast ziva, imas jednog igraca, jednog talenta i 3,4 solidna evropska igraca.
Imamo li bolje????Evo imamo neke igrace s amerckih univerziteta ..sve neki talenti pa ne mogu da se izbore za minutazu o osrednjem evropskom klubu.Mozda nismo toliko nadareni za basket u onoj mjeri koju mi zelimo i mislimo da jesmo.Da se vratimo u prije ratni period ..i dan danas nam Mirza Delibasic igrac svoh vremena covjek igrao sedamdesetih?Koga jos imamo..Neno..Mrsic..mrtvi smo mi prosjek uvjek bili buraz..kaskali za zapadnim i istocnim komsijama.
Imamo bolje, samo ljudi nece da igraju u privatnoj reprezentaciji Nihada Selimovica, Seje Bukve i ostalih pijavica. Jedan Filip Adamovic je doktor kosarke za Zahiragica i ostale antitalente iz Nihadovog kluba, ali čovjeku nije ni poruka poslata da se upita da li bi dosao igrati kvalifikacije. Omic, Preldzic, Biberovic, Rizvic, Begic... odlaze radi nebrige saveza, radi guranja pojedinaca i svega ostalog. Da ne pričam o Srbima i Hrvatima mi smo 20 boljih igraca od trenutnih izgubili radi saveza i prvenstveno radi guranja pojedinaca. Sta savez cini sada s mladim talentima? Bori li se taj savez da okupi najbolje? Razgovara li s igračima i raspituje da li mogu sklopiti neki dogovor da momci ostanu pod našom zastavom? Pravi li kampove, okupljanja? Ne pravi i ne radi nista, a glavni razlog je bolje da igra Nihadov iz Sparsa pa da dobijemo nesto para ili Sejin iz Koša.

Mirza me je razočarao jer do sad nije nista uradio, jedino dobro su ova okupljanja u16, cak je slagao za Ligu mladih, a ko god prati bh. kosarku zna da je Liga mladih najzaslužnija za osvojeno u16 prvenstvo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 17 jan 2019, 14:41

Wandelanoite je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Konjicanin kakvu vezu imas sa savezom/Sparsima?

Kakve vedrije strane bolan, reprezentacija nikad gora, kosarka nikad gora, liga nikad gora, liga mladih se i ne igra iako je Mirza obecavao da ce se igrati, za reprezentaciju nam igra Vrabac, Zahiragic, Sejfic igraci koji na prosjecnom basketu u Beogradu ne bi imali mjesta, isti ti igraci igraju i za najkvalitetniji nas klub i ti pricas o nekoj pozitivi i vedrijoj strani?

Kosarka u BiH je propast ziva, imas jednog igraca, jednog talenta i 3,4 solidna evropska igraca.
Imamo li bolje????Evo imamo neke igrace s amerckih univerziteta ..sve neki talenti pa ne mogu da se izbore za minutazu o osrednjem evropskom klubu.Mozda nismo toliko nadareni za basket u onoj mjeri koju mi zelimo i mislimo da jesmo.Da se vratimo u prije ratni period ..i dan danas nam Mirza Delibasic igrac svoh vremena covjek igrao sedamdesetih?Koga jos imamo..Neno..Mrsic..mrtvi smo mi prosjek uvjek bili buraz..kaskali za zapadnim i istocnim komsijama.
Imamo bolje, samo ljudi nece da igraju u privatnoj reprezentaciji Nihada Selimovica, Seje Bukve i ostalih pijavica. Jedan Filip Adamovic je doktor kosarke za Zahiragica i ostale antitalente iz Nihadovog kluba, ali čovjeku nije ni poruka poslata da se upita da li bi dosao igrati kvalifikacije. Omic, Preldzic, Biberovic, Rizvic, Begic... odlaze radi nebrige saveza, radi guranja pojedinaca i svega ostalog. Da ne pričam o Srbima i Hrvatima mi smo 20 boljih igraca od trenutnih izgubili radi saveza i prvenstveno radi guranja pojedinaca. Sta savez cini sada s mladim talentima? Bori li se taj savez da okupi najbolje? Razgovara li s igračima i raspituje da li mogu sklopiti neki dogovor da momci ostanu pod našom zastavom? Pravi li kampove, okupljanja? Ne pravi i ne radi nista, a glavni razlog je bolje da igra Nihadov iz Sparsa pa da dobijemo nesto para ili Sejin iz Koša.

Mirza me je razočarao jer do sad nije nista uradio, jedino dobro su ova okupljanja u16, cak je slagao za Ligu mladih, a ko god prati bh. kosarku zna da je Liga mladih najzaslužnija za osvojeno u16 prvenstvo.
Kad vec Adamovica spominjes onda bi trebao znati da se on oprostio od reprezenacije i nema namjeru vise igrati.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 17 jan 2019, 14:46

Bassha je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la: Imamo li bolje????Evo imamo neke igrace s amerckih univerziteta ..sve neki talenti pa ne mogu da se izbore za minutazu o osrednjem evropskom klubu.Mozda nismo toliko nadareni za basket u onoj mjeri koju mi zelimo i mislimo da jesmo.Da se vratimo u prije ratni period ..i dan danas nam Mirza Delibasic igrac svoh vremena covjek igrao sedamdesetih?Koga jos imamo..Neno..Mrsic..mrtvi smo mi prosjek uvjek bili buraz..kaskali za zapadnim i istocnim komsijama.
Imamo bolje, samo ljudi nece da igraju u privatnoj reprezentaciji Nihada Selimovica, Seje Bukve i ostalih pijavica. Jedan Filip Adamovic je doktor kosarke za Zahiragica i ostale antitalente iz Nihadovog kluba, ali čovjeku nije ni poruka poslata da se upita da li bi dosao igrati kvalifikacije. Omic, Preldzic, Biberovic, Rizvic, Begic... odlaze radi nebrige saveza, radi guranja pojedinaca i svega ostalog. Da ne pričam o Srbima i Hrvatima mi smo 20 boljih igraca od trenutnih izgubili radi saveza i prvenstveno radi guranja pojedinaca. Sta savez cini sada s mladim talentima? Bori li se taj savez da okupi najbolje? Razgovara li s igračima i raspituje da li mogu sklopiti neki dogovor da momci ostanu pod našom zastavom? Pravi li kampove, okupljanja? Ne pravi i ne radi nista, a glavni razlog je bolje da igra Nihadov iz Sparsa pa da dobijemo nesto para ili Sejin iz Koša.

Mirza me je razočarao jer do sad nije nista uradio, jedino dobro su ova okupljanja u16, cak je slagao za Ligu mladih, a ko god prati bh. kosarku zna da je Liga mladih najzaslužnija za osvojeno u16 prvenstvo.
Kad vec Adamovica spominjes onda bi trebao znati da se on oprostio od reprezenacije i nema namjeru vise igrati.
Zbog cega nece da igra? Zbog toga sto je reprezentacija postala smijurija. Selimovic glumi patriotu, a najvise je dobio od reprezentacije, godinama se guraju njegovi antitalenti, a kada on treba reagovati i urgirati prvo kod Đoke Šalića onomad i sada kod Biberovica on suti i boli ga ona stvar, sta vise navija da odu tamo da bi on imao koristi i od toga, a i upražnjeno mjesto u reprezentaciji za novog Vrabca.

Filip da je pozvan i da u reprezentaciji igra onaj ko treba da igra, on bi i dosao. Pisao sam ja jos dok je bio u Minsku i igrao dobro u VTB ligi, ali daj ti nama Zahiragica.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 17 jan 2019, 14:53

Filipova je odluka da ne zeli igrati vise za reprezentaciju ( nesto kao i Kikanova ), nema nikakve veze sa Sparsima. Covjek je prosle godine dobio dobre pare i nije zelio da riskira ugovor zbog reprezenacije.

A sto se tice guranja igraca Sparsa jedno oko Tice se slazem da ne treba igrati. Bio je tu hiljadu puta i nikakav napredak nije ostvario, umjesto njega bi pozvat trebalo Mutica/Cerkezovica ili Durmu i njima dati sansu.
Zahiragic je uvijek korektan bio kad je igrao, kao treca opcije je dobar. On je doktor za Rikala koji je bio totalni probasaj kad je igrao.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 17 jan 2019, 15:52

Wandelanoite je napisao/la: Ako ga licno poznajes prenesi mu da mi se javi ja cu mu poslati sve podatke i nek dodje. Vjerujem da ce doci na utakmicu Gradina - Spars, nek povede i sudije jer bez sudija ne moze nikog dobiti, a ja cu mu licno u lice yebat mater, zenu i djecu u lice. Steta sto ga u Kaknju nisu prebili, klosarcic iz Travnika.
I poslije ovakvog posta ima obraza nešto pisati o ovom klubu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.