OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 16 dec 2018, 19:01

Wandelanoite je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Spars-Široki 63:74

Talenti naši i naši reprezentativci, novi poraz trenutno na 5-3 omjeru da nisu pokrali Bratunca bilo bi to 4-4.

Ne brinite se Adine, Adi, Ibrahime platit ce vam Niho Selimovic mjesto i minute u reprezentaciji iako ne zaslužujete biti ni među 35 reprezentativaca.
Veoma je ružno tako "pljuvati" po čovjeku koji ji je jedan od rijetkih koji ulaže trud i sredstva za jedan košarkaški klub. Pogotovo vi koji živite daleko od Sarajeva.
I drugi ulazu, a on svojim ulaganjem nipodastava ulaganje drugih koji radi posteno i ne placaju pozive svojim netalentovanim kosarkasima u reprezentacije.

Spars je klub koji zivi od nepotizma i korupcije, u svim segmentima.
Ako smiješ reci mu to u lice a ne da se kriješ iza nicka i zlonamjerno ga optužuješ za nešto za šta nemaš nikakve dokaze. Nego se kriješ iza profila i izmišljaš.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kovacic » 16 dec 2018, 22:01

Kakve se nebuloze pišu po ovoj temi... :crazy:
Još jedna utakmica sa lošim šutem i forsiranjem istog u situacijama kada protivnik pravi greške i bez problema možeš ići na 5-10 poena razlike. Nije nemoguće da Trbić opet nekome prepusti poziciju na neko vrijeme pa se opet vrati. U svakom slučaju se pokazalo opet da ne vrijedi mijenjati minutažu nekim igračima (koji manje igraju u ABA2) ,a ovdje ne ponude ništa dobro ekipi.
Primarni cilj je opet ostati u top 4 ekipe ABA2, pojačanja u vidu šutera i cent(a)ra će svakako biti, bilo to sada ili pred početak lige 6 i eventualnog plejofa ABA2, tada bi to trebalo izgledati najmanje na nivou Zrinjskog od prošle godine.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2018, 22:49

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Veoma je ružno tako "pljuvati" po čovjeku koji ji je jedan od rijetkih koji ulaže trud i sredstva za jedan košarkaški klub. Pogotovo vi koji živite daleko od Sarajeva.
I drugi ulazu, a on svojim ulaganjem nipodastava ulaganje drugih koji radi posteno i ne placaju pozive svojim netalentovanim kosarkasima u reprezentacije.

Spars je klub koji zivi od nepotizma i korupcije, u svim segmentima.
Ako smiješ reci mu to u lice a ne da se kriješ iza nicka i zlonamjerno ga optužuješ za nešto za šta nemaš nikakve dokaze. Nego se kriješ iza profila i izmišljaš.
Ako ga licno poznajes prenesi mu da mi se javi ja cu mu poslati sve podatke i nek dodje. Vjerujem da ce doci na utakmicu Gradina - Spars, nek povede i sudije jer bez sudija ne moze nikog dobiti, a ja cu mu licno u lice yebat mater, zenu i djecu u lice. Steta sto ga u Kaknju nisu prebili, klosarcic iz Travnika.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 16 dec 2018, 23:33

Wandelanoite je napisao/la: Ako ga licno poznajes prenesi mu da mi se javi ja cu mu poslati sve podatke i nek dodje. Vjerujem da ce doci na utakmicu Gradina - Spars, nek povede i sudije jer bez sudija ne moze nikog dobiti, a ja cu mu licno u lice yebat mater, zenu i djecu u lice. Steta sto ga u Kaknju nisu prebili, klosarcic iz Travnika.
Može ti poslati samo tužbu za klevetu, pod uslovom da se predstaviš imenom i prezimenom. A ovo vrijeđanje samo pokazuje kakav si primitivac. Do sada si se prikrivao a sada se više ne kriješ. Ti ćeš nekome psovati ženu i djecu sram te bilo.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 16 dec 2018, 23:44

Hajde Mancini, konacno priznaj da ste neki blizi prijatelji/rodjaci, mada se uopste ne bih iznenadio i da si ti Selimovic. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2018, 23:54

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Ako ga licno poznajes prenesi mu da mi se javi ja cu mu poslati sve podatke i nek dodje. Vjerujem da ce doci na utakmicu Gradina - Spars, nek povede i sudije jer bez sudija ne moze nikog dobiti, a ja cu mu licno u lice yebat mater, zenu i djecu u lice. Steta sto ga u Kaknju nisu prebili, klosarcic iz Travnika.
Može ti poslati samo tužbu za klevetu, pod uslovom da se predstaviš imenom i prezimenom. A ovo vrijeđanje samo pokazuje kakav si primitivac. Do sada si se prikrivao a sada se više ne kriješ. Ti ćeš nekome psovati ženu i djecu sram te bilo.
Moze mi qrac popusit samo. Šteta sto ih Kakanjci nisu izgazili, jos se kao žale, a vodaju sudije sa sobom ko kerove, treba **** u svakoj dvorani prebiti.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la MElloo » 17 dec 2018, 00:00

Sta kaze talenti sparsa,90% djece dovedu od nekud.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 17 dec 2018, 00:03

Wandelanoite je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Ako ga licno poznajes prenesi mu da mi se javi ja cu mu poslati sve podatke i nek dodje. Vjerujem da ce doci na utakmicu Gradina - Spars, nek povede i sudije jer bez sudija ne moze nikog dobiti, a ja cu mu licno u lice yebat mater, zenu i djecu u lice. Steta sto ga u Kaknju nisu prebili, klosarcic iz Travnika.
Može ti poslati samo tužbu za klevetu, pod uslovom da se predstaviš imenom i prezimenom. A ovo vrijeđanje samo pokazuje kakav si primitivac. Do sada si se prikrivao a sada se više ne kriješ. Ti ćeš nekome psovati ženu i djecu sram te bilo.
Moze mi qrac popusit samo. Šteta sto ih Kakanjci nisu izgazili, jos se kao žale, a vodaju sudije sa sobom ko kerove, treba **** u svakoj dvorani prebiti.
Sram te i stid bilo. Završio sam raspravu s tobom.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Bassha » 23 dec 2018, 12:59

OKK SPARS Željezničar :?: :?: :?: :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 23 dec 2018, 20:51

Talenti izgubiše i u Mrkonjiću.

Nihade pojačaj tarifu sudijama ode ti u ligu za opstanak.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 23 dec 2018, 21:00

Wandelanoite je napisao/la:Talenti izgubiše i u Mrkonjiću.

Nihade pojačaj tarifu sudijama ode ti u ligu za opstanak.
E moj mangupe preko interneta! Bitno je da su one tvoje pobijedili 60 razlike. Vjerovatno su i tada sudije pomagale. :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 23 dec 2018, 21:02

Mancini je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Talenti izgubiše i u Mrkonjiću.

Nihade pojačaj tarifu sudijama ode ti u ligu za opstanak.
E moj mangupe preko interneta! Bitno je da su one tvoje pobijedili 60 razlike. Vjerovatno su i tada sudije pomagale. :puke:
Ako ce se s mojim porediti pogotovo tada kad smo imali 6 igraca nek se ugase.

Mi ako dovedemo centra i crnac kad se registruje ove Sparse cemo 10 razlike dobiti uz posteno suđenje u Srebreniku.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 27 dec 2018, 18:17

Primorska - Spars Arena1, trenutno 1. cetvrtina 30:21
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 27 dec 2018, 18:44

Poluvrijeme 56:36, -20 i 56 primljenih poena :lol:

Adi i Adine platit ce Niho poziv u reprezentaciju, dat' ce opremu savezu da nam se naigrate, dzaba sto boljih igraca u A1 ligi ima.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 27 dec 2018, 19:35

102:61 :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Vedrane Bosnicu gledas li ovu bruku?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kovacic » 27 dec 2018, 19:57

Previše opuštena utakmica, upali lagano u mlin protivnika koji je daleko jači pod košem i prvi ozbiljniji poraz ove sezone u ABA2. :?

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 27 dec 2018, 20:25

kovacic je napisao/la:Previše opuštena utakmica, upali lagano u mlin protivnika koji je daleko jači pod košem i prvi ozbiljniji poraz ove sezone u ABA2. :?
Meni ovih nekoliko mečeva liči na bojkot igrača. Vjerovatno nisam upravu, ali ovo je sramota.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la semcho » 30 dec 2018, 06:43

Pa dobro, Sparsi ne stoje lose na tabeli ABA 2 lige, jest da je ovo bio katastrofalan rezultat, ipak je Primorska prva na tabeli, vise srece Sparsima protiv Lovcena!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kobe24 » 31 dec 2018, 16:43

http://kkspars.com/new/index.php/novost ... r-hasandic

Sta je sad ovo, zar on nije otisao u Cesku? :lol:

U svakom slucaju, odlicno pojacanje. Sad im fali jos jedna solidna petica za drugi dio sezone.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la hlive » 31 dec 2018, 17:41

kobe24 je napisao/la:http://kkspars.com/new/index.php/novost ... r-hasandic

Sta je sad ovo, zar on nije otisao u Cesku? :lol:

U svakom slucaju, odlicno pojacanje. Sad im fali jos jedna solidna petica za drugi dio sezone.
Jest, otisao i vratio se. Kuzis? :rol:
It's better when it's live

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.