KK Gradina Srebrenik

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 15 dec 2018, 21:18

Bojan Kusmuk novi trener Gradine iz Srebrenika!

Kusmuk je kao glavni trener vodio timove kao što su Sloga, Velika Plana i Napredak Kruševac. Takođe, bio je trener BCMUS Argeş Piteşti Rumunske lige Naţională, vodio je i Slaviju (Prvenstvo BiH) i Al Ittihad Tripoli iz Libijske lige.
Marta 2015. postao je glavni trener Dynamic BG Druge košarkarske lige Srbije. Dana 8. novembra 2017. godine, Kusmuk je imenovan za glavnog trenera Radničkog košarkaškog saveza Srbije.

Kusmuk je kao igrač igrao za Slogu, Swisslion Vršac, Hemofarm, Beobanka, BFC Beočin, Vojvodinu, Mašinac iz YUBA lige. Takođe je igrao u Crnoj Gori (Primorski Bar), Izraelu (Elitzur Givat Shmuel), Belgiji (Blue Fox Gent) i Bosni i Hercegovini.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 16 dec 2018, 22:47

Gradina - Bratunac 86:95

Dodju sudije iz Sarajeva i sude za Bratunac u Tuzli to su ti Bosnjaci, bas me zanima dal bi ko iz Banja Luke pomogao Gradini u Bratuncu. Pobjeda Bratunca vec zavrsena sinoc u Sarajevu gdje im je obecano da ce im se vratiti za proslu sedmicu i to sto su ih Sparsi pokrali u Bratuncu. Savez je sinoc donio odluku da licenca naseg trenera ne vazi, ali to nisu javili nama nego su cekali da ovaj bude na klupi i da dodijele 0:20 Bratuncu, da bi jedan od uposlenika ipak javio nasoj upravi i rekao ni slucajno ne stavljajte trenera na klupu.

To je savez Mirze Teletovica koji radi po uputama Travnicke klosarcine i kriminalca Nihada Selimovica.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 22 dec 2018, 11:22

Siroki - Gradina, 18h veceras, dvorana Pecara.

Sve osim ubjedljivog poraza bi bilo iznenađenje, jedina nada je da Hrvati namjeste i uzmu pare na kladzi :mrgreen:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la sb1996 » 22 dec 2018, 11:48

Wandelanoite je napisao/la:Siroki - Gradina, 18h veceras, dvorana Pecara.

Sve osim ubjedljivog poraza bi bilo iznenađenje, jedina nada je da Hrvati namjeste i uzmu pare na kladzi :mrgreen:
Nismo mi kao neki :rol: :rol:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 22 dec 2018, 12:31

sb1996 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Siroki - Gradina, 18h veceras, dvorana Pecara.

Sve osim ubjedljivog poraza bi bilo iznenađenje, jedina nada je da Hrvati namjeste i uzmu pare na kladzi :mrgreen:
Nismo mi kao neki :rol: :rol:
Trebat ce vam pojačanja za završnicu, a kvota nece biti ispod 6 :D
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 22 dec 2018, 19:40

Siroki - Gradina 85:77, Bjelic 24p 8sk, Maksimovic 10p 10as, Otovic 15p 6as

Steta, egal utakmica cak smo imali i +4 u dva navrata u trecoj cetvrtini i na sredini cetvrte. Da smo imali do sada ovakvo sudjenje, imali bi bar jos dvije pobjede na svom kontu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 26 dec 2018, 13:28

Mladost - Gradina, petak 19h, SD Mrkonjic Grad.

Posljednje kolo prvog dijela sezone, Mladost izasla u susret i gospodski zamijenili domacinstva. Radovi u SRC Srebrenik idu ubrzanim tokom i zavrsetak se ocekuje prije najavljenog 1. februara. Gradina ce u drugom dijelu sezone 8 utakmica igrati kuci, a samo 2 na strani.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 27 dec 2018, 20:51

Danas urađena glazura u SRC Srebrenik, poslije sušenja koje ce trajati cca 20 dana, ide postavljanje folije i parketa.

slika
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 28 dec 2018, 20:28

Mladost - Gradina 87:69 Bjelic 28pts 14sk, Tanasilovic 17pts 6sk 5as, Otovic 14pts 8sk 7as.

S 5 igraca u rotaciji i bez trenera se nije moglo iako smo vodili 29 minuta u zadnjih 11 je sve prosuto.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la kobe24 » 30 dec 2018, 09:47

Wandelanoite je napisao/la:.
Je li istina da vas Crni napusta sad na polusezoni i da odlazi u Spartanse iz Zivinica?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 02 jan 2019, 20:08

kobe24 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:.
Je li istina da vas Crni napusta sad na polusezoni i da odlazi u Spartanse iz Zivinica?
Tesko, jedino ako ga budu oko posla zayebavali.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la kobe24 » 02 jan 2019, 22:55

Wandelanoite je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:.
Je li istina da vas Crni napusta sad na polusezoni i da odlazi u Spartanse iz Zivinica?
Tesko, jedino ako ga budu oko posla zayebavali.
Ne vjerujem da ga mogu zezati. On je kao neki sef u Poreznoj upravi, a ovaj klub je privatni i nema neke velike veze s gradskom vlascu. Ja sam cuo da bi mogao doci jer je dobar jaran s ovom glavnom trojicom iz Spartansa. S njima cesto preko ljeta igra i 3x3 turnire.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 02 jan 2019, 23:31

kobe24 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Je li istina da vas Crni napusta sad na polusezoni i da odlazi u Spartanse iz Zivinica?
Tesko, jedino ako ga budu oko posla zayebavali.
Ne vjerujem da ga mogu zezati. On je kao neki sef u Poreznoj upravi, a ovaj klub je privatni i nema neke velike veze s gradskom vlascu. Ja sam cuo da bi mogao doci jer je dobar jaran s ovom glavnom trojicom iz Spartansa. S njima cesto preko ljeta igra i 3x3 turnire.
Znam znam, bio je Grosic kod nas prosle godine i prije nego sto je otišao u Bošnjak, a i mali Andelija je prosle godine imao dobru rolu. Prave dobru pricu, ako se malo pojačaju mogu i uci, ali pitanje je gdje ce igrati Premijer ligu.

Dobar je Crni za A1 lige, a u Premijer me za sada nije impresionirao u Širokom na +4, na 4 minute do kraja fula dvije trice za +7 gdje bi prica bila završena.

Rekao je da nece nikada otići iz Gradine pogotovo nakon sto se ušlo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la kobe24 » 03 jan 2019, 00:33

Wandelanoite je napisao/la: Znam znam, bio je Grosic kod nas prosle godine i prije nego sto je otišao u Bošnjak, a i mali Andelija je prosle godine imao dobru rolu. Prave dobru pricu, ako se malo pojačaju mogu i uci, ali pitanje je gdje ce igrati Premijer ligu.

Dobar je Crni za A1 lige, a u Premijer me za sada nije impresionirao u Širokom na +4, na 4 minute do kraja fula dvije trice za +7 gdje bi prica bila završena.

Rekao je da nece nikada otići iz Gradine pogotovo nakon sto se ušlo.
Doci ce valjda sad neki mali iz Igokee i jos par igraca, ali svejedno mislim da nemaju ambicije da udju u Liga 12. To je ipak druga dimenzija i sve se mijenja. Ni Zivinice nemaju adekvatnu dvoranu za taj nivo. Vakuf je trenutno najjaca ekipa u A1, ali sam cuo da ni oni nemaju ambicije da idu u visi rang.

Crni je odlican za A1 lige, ali vec za L12 mu fale neke osnovne stvari. On zivi i umire od suta. Odbrana mu je stran pojam, a i napadacki osim suta nema gotovo nista. Mada, kad ga krene sut, nema te ekipe koja ga moze braniti i takav igrac uvijek dobro dodje.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 03 jan 2019, 01:03

kobe24 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Znam znam, bio je Grosic kod nas prosle godine i prije nego sto je otišao u Bošnjak, a i mali Andelija je prosle godine imao dobru rolu. Prave dobru pricu, ako se malo pojačaju mogu i uci, ali pitanje je gdje ce igrati Premijer ligu.

Dobar je Crni za A1 lige, a u Premijer me za sada nije impresionirao u Širokom na +4, na 4 minute do kraja fula dvije trice za +7 gdje bi prica bila završena.

Rekao je da nece nikada otići iz Gradine pogotovo nakon sto se ušlo.
Doci ce valjda sad neki mali iz Igokee i jos par igraca, ali svejedno mislim da nemaju ambicije da udju u Liga 12. To je ipak druga dimenzija i sve se mijenja. Ni Zivinice nemaju adekvatnu dvoranu za taj nivo. Vakuf je trenutno najjaca ekipa u A1, ali sam cuo da ni oni nemaju ambicije da idu u visi rang.

Crni je odlican za A1 lige, ali vec za L12 mu fale neke osnovne stvari. On zivi i umire od suta. Odbrana mu je stran pojam, a i napadacki osim suta nema gotovo nista. Mada, kad ga krene sut, nema te ekipe koja ga moze braniti i takav igrac uvijek dobro dodje.
Bio je kod nas taj mali iz Igokee i nije zadovoljio.

Ma cini mi se da se nikom i ne ulazi m, jedino možda Celik, ali oni bi doživjeli ekspresan povratak u A1.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la MElloo » 03 jan 2019, 01:18

kobe24 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Znam znam, bio je Grosic kod nas prosle godine i prije nego sto je otišao u Bošnjak, a i mali Andelija je prosle godine imao dobru rolu. Prave dobru pricu, ako se malo pojačaju mogu i uci, ali pitanje je gdje ce igrati Premijer ligu.

Dobar je Crni za A1 lige, a u Premijer me za sada nije impresionirao u Širokom na +4, na 4 minute do kraja fula dvije trice za +7 gdje bi prica bila završena.

Rekao je da nece nikada otići iz Gradine pogotovo nakon sto se ušlo.
Doci ce valjda sad neki mali iz Igokee i jos par igraca, ali svejedno mislim da nemaju ambicije da udju u Liga 12. To je ipak druga dimenzija i sve se mijenja. Ni Zivinice nemaju adekvatnu dvoranu za taj nivo. Vakuf je trenutno najjaca ekipa u A1, ali sam cuo da ni oni nemaju ambicije da idu u visi rang.

Crni je odlican za A1 lige, ali vec za L12 mu fale neke osnovne stvari. On zivi i umire od suta. Odbrana mu je stran pojam, a i napadacki osim suta nema gotovo nista. Mada, kad ga krene sut, nema te ekipe koja ga moze braniti i takav igrac uvijek dobro dodje.
Ma nemamo love :mrgreen: MAda opet sad su neke svadje u klubu,otisao dugogodisnji trener i napravio svoju skolu kosarke pored( 2 kosakraska kluba u gradu od 10k stanovnika, nema u skoli djece da ih ima iza koasrku) pa ce mozda i htjet uc ove godine.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la kobe24 » 03 jan 2019, 10:19

MElloo je napisao/la: Ma nemamo love :mrgreen: MAda opet sad su neke svadje u klubu,otisao dugogodisnji trener i napravio svoju skolu kosarke pored( 2 kosakraska kluba u gradu od 10k stanovnika, nema u skoli djece da ih ima iza koasrku) pa ce mozda i htjet uc ove godine.
I u Zivinicama postoje dva kluba, a do prije dvije godine nije bilo nijednog. Isto tako, doslo je do nekog sukoba i onda su najbolji igraci iz KK Zivinica otisli u skolu kosarke Spartans, koji su dobili pozivnicu za A1 ligu (inace, dotad su imali samo omladinske selekcije).

Meni je Vakuf nesto drag zbog Mustafice i volio bih da oni udju, ako vec ovi iz Zivinica nemaju te ambicije. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 03 jan 2019, 13:12

kobe24 je napisao/la:
MElloo je napisao/la: Ma nemamo love :mrgreen: MAda opet sad su neke svadje u klubu,otisao dugogodisnji trener i napravio svoju skolu kosarke pored( 2 kosakraska kluba u gradu od 10k stanovnika, nema u skoli djece da ih ima iza koasrku) pa ce mozda i htjet uc ove godine.
I u Zivinicama postoje dva kluba, a do prije dvije godine nije bilo nijednog. Isto tako, doslo je do nekog sukoba i onda su najbolji igraci iz KK Zivinica otisli u skolu kosarke Spartans, koji su dobili pozivnicu za A1 ligu (inace, dotad su imali samo omladinske selekcije).

Meni je Vakuf nesto drag zbog Mustafice i volio bih da oni udju, ako vec ovi iz Zivinica nemaju te ambicije. :mrgreen:
Ma uci ce Spartansi i igrati u Mejdanu, ako vec Promo nece i Celik ne moze.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Wandelanoite » 04 jan 2019, 15:17

Gradina - Spars, sutra 05.01, SD Mejdan 18h.

Gradinu su napustili Marko Prskalo, Alija Piric i Adi Sarajlic, dok su nova imena Mirza Hrncic, Mujo Tuljkovic i Slobodan Pejovic. Od igraca koji su napustili jedino je Prskalo imao neku minutažu i učinak.

Sto se tiče pojačanja dovedeni su provjereni, iskusni igraci na pozicijama gdje je škripalo.

Hrncic se vraća u tim Gradine nakon polusezone u Slobodi, prošlu godinu je bio najbolji igrac našeg tima i najzaslužniji za ulazak Gradine u Ligu 12. Tuljkovic poznato ime bh. javnosti nekadašnji reprezentativac, zadnji angažman imao u Bosni Royal, a u prošlosti je uspješno nosio dresove Vogošće, Bosnjaka, Slobode, Ceneya, te nekoliko Poljskih klubova. Treće pojačanje je iskusni plejmejker Slobodan Pejovic koji dolazi i Kozuva (Makedonija), u prošlosti je nosio dres Shababa (Libija), Aurore de Vitre (Francuska), Sloge, Tamisa i Napredka (Srbija), Lovcena, Mornara i Teoda (Crna Gora). Pored trojice novajlija protiv Sparsa ce debitirati i Simon Shafack koji je konačno registrovan.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Gradina Srebrenik

Post Postao/la kobe24 » 04 jan 2019, 17:36

Ejs, nisam sutra u Tuzli, a bas bih volio pogledati tu utakmicu. :(

Kad ce vasa dvorana biti spremna? Puno ste vec izgubili zbog cinjenice da ste sve domace meceve morali igrati u Mejdanu, a ne bi valjalo da se to nastavi. Borba za opstanak ce biti grcevita i bas je bitno da domace meceve igrate u Srebreniku.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.