Sloboda Dita Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 18 sep 2011, 16:39

slika

Najvisociji kvari sliku,sjetim mu se ... :mrgreen:

slika

(Dragan Aleksić na utakmici protiv Union Olimpije, Jadranska liga, Sloboda peto mjesto, najbolje svih vremena za klubove iz BiH. Prosjek gledalaca 5.000, najvise u cijeloj ligi)

slika

(Ramiz Suljanović, na utakmici Kupa Radivoja Koraća sa Makabi Ironom. Pogledajte tribine....)

slika

(I sadašnji selektor Turkse Orhun Ene je igrao u Mejdanu. Sloboda je pobjedila i izbacila Galatasaray)

slika

(Jasmin Hukić, a pogledajte samo taj legendarni teleskop...)

slika

(Tery Bosanac na utakmici sa italinaskim Montecatinijem. Pobjedila je Sloboda i njih i jos mnoge...)

slika

(Na ovoj fotografiji su, nažalost, i grobari tuzlankse košarke. Prepoznaz ćete ih) :evil:

NEDAJTE DA UNIŠTE SPORT U TUZLI, NEDAJTE DA UGASE PONOS I SIMBOL GRADA!!!!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 20 sep 2011, 21:25

Kolumna: Žarko žarko želi…

Kao što je nacionalizam zadnje utočište svih hulja, što bi rekao pokojni a sve aktualniji Danilo Kiš, tako su i kabinetski savjetnici zadnja stanica nesposobnih.U tu ergelu, ako je vjerovati medijima, svrstao se i Žarko Vujović sportski direktor nekoć popularne udruge košarkaša pod imenom «Sloboda».
Za razliku od drugih, Žarko ima i certifikat neznalice u poslovima rukovođenja sportskim klubom.Naime, ne može se odreći i golem doprinos talentovanog buzdovana u rušenju sportskog i svakog drugog dostignuća KK «Sloboda». Prisjetimo se kako je Žarku mozak natekao do veličine lješnjaka kad se lomio kako i na koji način prodati talentovanog, pravog dragulja, Elvedina Kikanovića Crvenoj Zvezdi. Zamislite kako je Žarku bilo teško da stvaralački, pronicljivo, lukavo, vizionarski i domaćinski izvjesnom Mišku kaže veoma mudro: Treba da budemo zadovoljni i Zvezda i mi, i Kikanović i ti, a bogomu i ja.
Trgovina je dobra kad su svi zadovoljni! Naročito neki! Sve drugo što se odvijalo od tada do danas je išlo veoma glatko. Sloboda je skliznula do dna.U svakom pogledu. Dakle, sa takvim iskustvom neznalice i nesposobnjakovića kad su u pitanju poslovi «Slobode» , a kad su u pitanju njegovi bogomu ne znam, je zaslužio da bude savjetnik za sport u kabinetu Jasmina Imamovića – Merkatora.
Predhodno, Žarko se žarko trudio da se dopadne Merkatoru pa je kao vijećnik i direktor «Slobode» ostao principijelan u rušenju sporta pa je glasao na sjednici OV za smanjenje izdvajanja sredstava za sport a za povećanje budžetskih izdvajanja za kulturu. To stoga što se Žarko sa Mešom Selimovićem, odnosno njegovim djelom upoznao u pedesetim godinama života! Bolje ikad nego nikad! Uz to, načelnik mu svake godine organizuje zabave i bankete pod Mešinim imenom. A načelnika treba podržati u svakom pogledu. Zato ga Žarko podržava odozdo, mislim bazično!
Helem, ako Žarko jeste savjetnik za sport, onda se više ne treba ni za šta brinuti zato što se sa njegovim savjetima nećemo imati oko čega se brinuti. Klubovi će nam klizati prema dole, do dna! Onda će Žarko načelniku ponosno moći saopštiti: Načelniče, skinuo sam ti golem teret, golemu brigu s vrata – sporta više nema. Živjela kultura!
Od kulturnjaka niko neće imati snage da otpozdravi. Pozorište, Galerija, Muzej, Biološka zbirka, Muzej solarstva… su u intenzivnoj njezi.Uz pomoć infuzije se održavaju na životu. Duboku smrt su doživjeli Simfonijski orkestar, Orkestar limene glazbe, Festival dokumentarnog filma…Tuzlansko rukovodstvo ulaže goleme napore da grad pretvore u neku kasabu u «provinciju u pozadini” kako bi Kikić rekao.
Stoga treba očekivati da Žarko, pored savjetničke funkcije u sportu, dobije u kabinetu Jasmina Imamovića-Merkatora i resor kulture! Pametan je, služio je vojsku. Uz to, zboksao je nekakvu pravničku diplomu na nekom seoskom univerzitetu kakvih je kod nas na desetine, te neće imati problema da se odbrani ako ga neko optuži da nešto zna o kulturi i kulturnoj politici.
A tu je, onako snažan, ako zatreba načelniku. Naprimjer, ako se kojim slučajem, nedo bog, načelnik oleši alkoholom na toj i toj kulturnoj priredbi, ili na dodjeli nagrade «Meša Selimović», onda ga Žarko kao savjetnik za kulturu uzme pod mišku i pravac «pasat».Dakle, i u slučaju kad se kulturni radnici potuku tu je kulturni savjetnik Žarko da zavede red.
A ima tu i simbolike.Mislim u samom imenu Žarko. On ti asocira na svjetlost, na sunce. Kao ono, žarko sunce. Zato bi Žarka trebalo zvati, ne Žarko Vujović što neke odmah asocira na uglednog komitu i zločinca Maju Vujovića, već Žarko Prosvjetitelj. Takođe, neki mu nabijaju na nos što je jednog četvrtka 1992. godine na jedan trening «Slobode» zakasnio desetak godina!
Ja mu ne zamjeram. Ljudi imaju pravo da se boje, da su kukavice i da izdaju svoj klub, prijatelje i svoj grad. Ali, niko nema pravo da ih dočekuje kao heroje!


Vrijedi procitati .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 26 sep 2011, 20:27

Danas se trebalo znati ali nista ....


Sjednica Skupštine KK Sloboda, koja bi trebala ponuditi rješenje daljeg funkcionisanja ovog kluba, održat će se 28. septembra u klupskim prostorijama.

Kako je najavljeno u informaciji iz KK Sloboda, na dnevnom redu će se naći i tačka o prevazilaženju trenutne finansijske i kadrovske situcije u klubu, koja je razmatrana na prošloj sjednici.

U skladu sa zaključcima sa prošle sjednice, Komisija u sastavu Vedran Lakić, Boris Nikolić, Adnan Hodžić i Emir Pašalić, članovima Skupštine će u srijedu predočiti prijedlog budućeg funkcionisanja kluba.

Kako doznajemo, u opticaju su četiri varijante o kojima će se članovi Skupštine izjasniti, te odrediti koja je u ovom trenutku najprihvatljivija za najstariji košarkaški kolektiv u BiH.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 28 sep 2011, 21:17

Još 6. septembra na čelo KK Sloboda prislonjena je cijev s metkom. Večeras je taj metak ispaljen, a Sloboda je u 65 godini života - ubijena. Od večeras nema više one naše KK Slobode, nema kluba kojeg smo svi nesebično voljeli. Uništen je najomiljeniji tuzlanski klub, kroz koji je prošla armija časnih pojedinaca...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 sep 2011, 21:21

jbg sacekat cemo jos zakljucke potpune, ali ako ovo bude istina samo mogu pitati one koji su u ime Fukara smatrali da nema potrebe za protestima i pritiskom (ok ogradit se od onih protesta, ali MORALI smo organizovati svoje) ZA KOGA CETE SADA NAVIJATI?

ako je ovo istina MOJ klub je vcrs ugasen i taj novi koji oni naprave nikad nece biti nasa Sloboda, moze se isto i zvati ali to nikad nece biti to.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2011, 21:23

THE END: Večeras je ugašena KK Sloboda
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 28 sep 2011, 21:24

Ko ce ba organizovat proteste,das im 100 maraka i nema od protesta nista.

Ionako bolje nismo ni zasluzili,kada se ne znamo dignuti na noge protiv Vujovica i slicnih.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 sep 2011, 21:29

naravno, zbog takvih je raja i napustila grupu, a takvih je bruka u srzi grupe, no dobro jos je rano, vidjet cemo jbg ne mozes uprijet prstom ni u koga dok ne dodje 100%-na informacija sta su tacno odlucili...

ali dozvolit da nam se ugasi klub, a da niko ni prstom nije mrdnuo je nasa bruka i nicija druga. Niko nije kriv sem nas i to je kraj price
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 28 sep 2011, 21:35

In memoriam: KK Slobodu zadesila klinička smrt!


Šezdesetpetogodišnju KK Slobodu večeras je zadesila klinička smrt! Bez obzira što bi u normalnim okolnostima ova vijest bila svrstana u rubriku sport, odlučili smo je objaviti u glavnim vijestima, jer je u pitanju sve drugo samo ne sport. Ovdje je umiješala prste politika, ekonomija, pa i psihologija i to ponajviše zbog ljudske slabosti da se odupre nametnutom!
Skupština kluba prihvatila je prijedlog četveročlane komisije, koja je predložila zamrzavanje KK Slobode na nepoznato vrijeme, raspuštanje Skupštine i svih drugih tijela, te produženje košarke kroz OKK Slobodu!?
Bez obzira kako nazvali večerašnje odluke raspuštene Skupštine, bez obzira što su pojedinci isticali kako se život nastavlja kroz prije dvije godine osnovano Udruženje OKK Sloboda, jedan od najpoznatijih kubova u BiH i godinama tuzlanski sportski brand, Košarkaški klub Sloboda ugašen je!
Večerašnja Skupština potsjećala je na komemorativnu sjednicu. Izglasano je nešto što je donekle pokriveno činjenicama, ali i sa dosta nelogičnosti. Ostalo je dosta pitanja, počev od onih šta s ljudima koji su bili u radnom odnosu, do onih, kako je moguće da se sudbina gradske svetinje stavlja u ruke drugima iz tek osnovane udruge, a u kojoj glavnu riječ vode isti ljudi koji su doprinjeli gašenju Slobode.
Usvojeni su zaključci u kojima se govori o sramotnim međuljudskim odnosima, o nezakonistosti unazad desetak godina, o dvostrukim ugovorima, o naplati ugovorenih i napuhanih reklama, o gubicima koji su trenutno oko 4 miliona, ali realno mozda i cijelih 6, a da nije spomenuto ko su krivci, ko je krivza gubitke, ko je kriv za devastiranje i gašenje kluba!?



Ljudi moji gori dan od ovog nema meni gori nije svanuo , ugasen mi je voljeni klub i sve , :(
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 28 sep 2011, 21:38

Hari je upravu za 100 km majku bi prodali :(
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la felix123 » 28 sep 2011, 21:42

TaRgEt_ je napisao/la:In memoriam: KK Slobodu zadesila klinička smrt!


Šezdesetpetogodišnju KK Slobodu večeras je zadesila klinička smrt! Bez obzira što bi u normalnim okolnostima ova vijest bila svrstana u rubriku sport, odlučili smo je objaviti u glavnim vijestima, jer je u pitanju sve drugo samo ne sport. Ovdje je umiješala prste politika, ekonomija, pa i psihologija i to ponajviše zbog ljudske slabosti da se odupre nametnutom!
Skupština kluba prihvatila je prijedlog četveročlane komisije, koja je predložila zamrzavanje KK Slobode na nepoznato vrijeme, raspuštanje Skupštine i svih drugih tijela, te produženje košarke kroz OKK Slobodu!?
Bez obzira kako nazvali večerašnje odluke raspuštene Skupštine, bez obzira što su pojedinci isticali kako se život nastavlja kroz prije dvije godine osnovano Udruženje OKK Sloboda, jedan od najpoznatijih kubova u BiH i godinama tuzlanski sportski brand, Košarkaški klub Sloboda ugašen je!
Večerašnja Skupština potsjećala je na komemorativnu sjednicu. Izglasano je nešto što je donekle pokriveno činjenicama, ali i sa dosta nelogičnosti. Ostalo je dosta pitanja, počev od onih šta s ljudima koji su bili u radnom odnosu, do onih, kako je moguće da se sudbina gradske svetinje stavlja u ruke drugima iz tek osnovane udruge, a u kojoj glavnu riječ vode isti ljudi koji su doprinjeli gašenju Slobode.
Usvojeni su zaključci u kojima se govori o sramotnim međuljudskim odnosima, o nezakonistosti unazad desetak godina, o dvostrukim ugovorima, o naplati ugovorenih i napuhanih reklama, o gubicima koji su trenutno oko 4 miliona, ali realno mozda i cijelih 6, a da nije spomenuto ko su krivci, ko je krivza gubitke, ko je kriv za devastiranje i gašenje kluba!?



Ljudi moji gori dan od ovog nema meni gori nije svanuo , ugasen mi je voljeni klub i sve , :(
Target ,drzi se ,mogu samo zamislit kako ti je ,da se meni ugasi KK Široki uff....
Dragi su mi bili derbiji s Ditom ,jos u onoj prvoj sezoni Goodyear lige ,šteta :(

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 28 sep 2011, 21:46

Totalno sam sheban zbog ove vijesti,zelim im svima sve najgore,dabogda umirali u najgorim mukama g.ovna jedna :evil:

Place mi se od tuge,krivo mi je sto smo sve ovo gledali kao da nas ne zanima :(
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2011, 21:48

Koje sam trenutke proveo sa KK Slobodom od Univerzitetske do Mejdana, od Slovana do Rabotnickog! :(
Ova gradska vlast Tuzle je sve to nijemo posmatrala! Posmatrala je kako se krade i unistava klub!!!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Martex » 28 sep 2011, 21:49

Pa ovo je gotovo ravno kao da sam izgubio nekog bliznjeg :cry:
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 28 sep 2011, 21:50

Hvala prijatelju felixe od ovoga gore nema , i ako je stavljena Sloboda u stanje hibernacije nije ugasena , jer nada se nekada da ce neko doci i dignuti je ponovo iz postelje , dragi boze samo daj mi para prvi cu da dam za nju sve , ja od danas kluba nemam kosarkasog za koji sam navijao i odrastao ovu OKK okaci macku o rep ... Bas kao da sam izgubio nekoga bliznjeg najgore muke zelim svima koji su se obogatili na njoj i koji su uradili to sto su uradili ...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 28 sep 2011, 21:57

Sad bi se svi trebali dignuti protiv gasenja KK Slobode,ima li iko sposoban u ovom gradu da organizuje proteste,mada sumnjam da bi odziv gradjana bio veliki,jer jednostavno zaboli ih taki,nije ni Tuzla vise ujedinjena kao prije.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 28 sep 2011, 22:01

Harry rezimska vlast je stavila u hibernaciju, ko ce Slobodu vratiti nekada kazem da je boze para meni samo da zaradim nikada se ruznije nisam osjecao poslije ove sjednice kada sam bio ...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2011, 22:02

harry_90 je napisao/la:Sad bi se svi trebali dignuti protiv gasenja KK Slobode,ima li iko sposoban u ovom gradu da organizuje proteste,mada sumnjam da bi odziv gradjana bio veliki,jer jednostavno zaboli ih taki,nije ni Tuzla vise ujedinjena kao prije.
Ko god da pokusa iorganizovat Jasmin ce sa svojim dousnicima to osujetiti, potplatiti, obecati, slagati...
Da je Selim Beslagic tu... Al eto seljacic Jasmin Imamovic od Brckog nikada nije ni imao sluha za sport, jer i sto bi, kada smo mi isli na tekme Slobode on se igrao zmire sam sa sobom po njivama!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 28 sep 2011, 22:04

Probisvjet je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sad bi se svi trebali dignuti protiv gasenja KK Slobode,ima li iko sposoban u ovom gradu da organizuje proteste,mada sumnjam da bi odziv gradjana bio veliki,jer jednostavno zaboli ih taki,nije ni Tuzla vise ujedinjena kao prije.
Ko god da pokusa iorganizovat Jasmin ce sa svojim dousnicima to osujetiti, potplatiti, obecati, slagati...
Da je Selim Beslagic tu... Al eto seljacic Jasmin Imamovic od Brckog nikada nije ni imao sluha za sport, jer i sto bi, kada smo mi isli na tekme Slobode on se igrao zmire sam sa sobom po njivama!

Da hoce im se sjeme zatrti , sada ovdje mozemo stavljati slike i uspomene , jer od danas nemamo klub niti sta ...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 28 sep 2011, 22:11

Nadam se da se naci neko pametan i pomoci Slobodi da izadje iz ove krize,sta nam uradise doslje Imamovic,Vujovic sa sporta u gradu :cry:

Pogledam ove slike na vrhu koje sam postavio,najezio sam se gledajuci ih.. kako da zaboravim utakmice na kojima sam prisustvao kao mali sa tatom,pun Mejdan,2000 i vise ljudi ispred Mejdana koji nisu mogli uci,kao sto su oni veceras zaboravili 65 godina Slobode i sve njene trofeje :( djubrad !
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.