KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 29 okt 2017, 19:49

kobe24 je napisao/la:Apsolutno opravdavam da se ljudima isplate zaradjene pare, ali mi je preglupo sto je Vasiljevic prvi koji se odlucio obratiti pravosudnim institucijama. Stalno je palamudio o nekakvoj ljubavi prema ovom klubu, a na kraju ispade da je dosao u Bosnu da bi zaradio pare. U ovim godinama ga sigurno nijedan ozbiljan klub ne bi doveo, taman da besplatno igra za njih, a on sad dize frku kao da su to jedine pare koje je u zivotu zaradio. Koliko znam, oni njemu i od prije duguju, a to je odlucio oprostiti, pa mi je sad previse cudno sto je i u medijima istupio sa tom tuzbom. :roll:
Nije Vasiljevic kriv, krivi su oni koji su ga doveli.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 29 okt 2017, 21:29

ASD je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Apsolutno opravdavam da se ljudima isplate zaradjene pare, ali mi je preglupo sto je Vasiljevic prvi koji se odlucio obratiti pravosudnim institucijama. Stalno je palamudio o nekakvoj ljubavi prema ovom klubu, a na kraju ispade da je dosao u Bosnu da bi zaradio pare. U ovim godinama ga sigurno nijedan ozbiljan klub ne bi doveo, taman da besplatno igra za njih, a on sad dize frku kao da su to jedine pare koje je u zivotu zaradio. Koliko znam, oni njemu i od prije duguju, a to je odlucio oprostiti, pa mi je sad previse cudno sto je i u medijima istupio sa tom tuzbom. :roll:
Nije Vasiljevic kriv, krivi su oni koji su ga doveli.
Ma meni nije problem sto je on ponovo igrao u Bosninom dresu, cak sam se i obradovao njegovom povratku, ali sam mislio da je njegova ljubav prema ovom klubu iskrena. Redovno je po intervjuima prosipao nekakvu patetiku, a na kraju ih tuzio zbog 3-4 plate duga. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
JHam
Postovi: 9042
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 30 okt 2017, 11:18

Pojedincima su se prije nudili ugovori(prije raspada i fuzije s Royal-om) na "pare neces dobiti, ali nas ti tuzi poslije pa cemo nesto skontati", mozda je opet ista situacija.. :thumbdown:

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 30 okt 2017, 11:48

JHam je napisao/la:Pojedincima su se prije nudili ugovori(prije raspada i fuzije s Royal-om) na "pare neces dobiti, ali nas ti tuzi poslije pa cemo nesto skontati", mozda je opet ista situacija.. :thumbdown:
I ja sam se bas toga sjetio, vrlo moguce da su takve radnje i dalje u opticaju. Volim i ja bosnu al ne znam koliko bi im oprostio duga sve zavisi od okolnosti zato ja ne bi vasiljevica napadao.
U danasnje vrijeme u profesionalnom sportu je na prvom mjestu novac a za ljubav rijetko neko igra jer ne moze od toga obezbijediti egzistencija.
You are someone else I am still right here

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la mahalac » 30 okt 2017, 14:24

Jedina pozitivna stvar u kkbosna ove sezone je ulazak u seniorski tim dva junior ove sedmice, sve ostalo circus Colorado!
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ziggs » 30 okt 2017, 14:36

mahalac je napisao/la:Jedina pozitivna stvar u kkbosna ove sezone je ulazak u seniorski tim dva junior ove sedmice, sve ostalo circus Colorado!
koji su antitalenti za košarku ;)

muamer_15
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jan 2009, 12:09
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la muamer_15 » 30 okt 2017, 16:13

znal neko sta je sa Blairom, kad se vraca ??

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 30 okt 2017, 18:31

Suspendovan KK Bosna Royal

Utakmica četvrtog kola Prvenstva BiH za košarkaše između Bosne Royal i Spars Zirat Banke i zvanično je odgođena. Iz Bosne su naveli da je razlog odgađanja ove utakmice to što je pred njima zgusnut raspored u Evropi, te ABA2 ligi, ali se ispostavilo da te informacije nisu tačne. Naime, Komesar takmičenja Almir Akšamija naveo je danas da je jedini razlog što je ovaj meč odgođen to što je suspendovan KK Bosna Royal. Ova odluka je stupila na snagu jer Bosna nije izmirila svoja ogromna dugovanja, te će biti pod suspenzijom dok se to ne riješi. Odluka je donesena po članu 67. Propozicija takmičenja do izmirenja finansijskih obaveza.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 30 okt 2017, 19:27

Bosna je, kako saznajemo, dužna tek nekoliko stotina KM, a da u sarajevskom klubu nešto ne štima potvrdio je jedan od najboljih poslijeratnih igrača Saša Vasiljević, koji je odlučio tužiti klub zbog neisplaćenih plata iz njegovog posljednjeg angažmana.

"Nisam htio tužiti klub, ali od marta me čelni ljudi Bosne lažu da će mi isplatiti novac koji mi duguju. Ne samo meni, ima tu još igrača koji će tužiti Bosnu, ja sam samo prvi u nizu. Stvarno su pretjerali s lažima, nismo to zaslužili. Prije mjesec dana Bosna je dobila opomenu pred tužbu, ali ništa nije poduzeto", rekao je Vasiljević.

Inače, iz Bosne su nam rekli da odluku o suspenziji do ovog trenutka još uvijek zvanično nisu dobili.

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 30 okt 2017, 19:31

asiljević kaže kako novac nije bitan u ovoj priči već princip.

"Prijašnji dug koji je mnogo veći nego ovaj sam oprostio, ali ovaj ne želim jer su čelnici Bosne ispali bezobrazni i neljudi. Novac mi nije bitan, nisam se zbog njega vratio u Bosnu. Iz inata želim pokrenuti priču da svi oni koji vole Bosnu vide da su čelnici kluba sve ono što smo napravili prošle sezone upropastili. Lijepa priča je postala veoma tužna i neka ova tužba bude opomena čelnicima Bosne da promijene način rada", upozorava nekadašnji reprezentativac BiH.

Vasiljević kaže kako će ove sedmice razgovarati sa novim direktorom Bosne Goranom Percom.

"Ove sedmice Bosna dolazi u Beograd na gostovanje Dynamicu i razgovarat ću s novim direktorom Percom pa ćemo vidjeti šta će biti", rekao je Vasiljević.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kawhi » 30 okt 2017, 19:38

Bravo Saša. :salut:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Unofficialpage » 30 okt 2017, 19:43

Znači đaba smo se ponadali. Doviđenja i prijatno.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ziggs » 30 okt 2017, 19:57

Unofficialpage je napisao/la:Znači đaba smo se ponadali. Doviđenja i prijatno.
Potpisujem.

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 30 okt 2017, 20:17

Što bi ova mlađa raja rekla, gasi mješalicu, motaj kablove :salut:

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 30 okt 2017, 20:50

Ma ovo je kraj, napravljen je pravi zlocin nad Bosnom.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 30 okt 2017, 21:14

Po ko zna koji put, ja saši nista ne zamjeram napravio je ovaj potez na vrijeme. Danas je postalo rutina igrati se sa imenom bosne koje je nekad znacilo nesto i u europskim okvirima a danas ni u gradu nisu broj 1
You are someone else I am still right here

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 30 okt 2017, 21:37

Sta ce mu ko zamjerati, ugovor je ugovor. Otpisao prosli dug, nece volontirati. Ako se klub ugasi, onda bi zaista neki ljudi trebali i krivicno odgovarati za propast kluba. Nije to privatna firma.

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la mahalac » 30 okt 2017, 23:47

Ziggs je napisao/la:
mahalac je napisao/la:Jedina pozitivna stvar u kkbosna ove sezone je ulazak u seniorski tim dva junior ove sedmice, sve ostalo circus Colorado!
koji su antitalenti za košarku ;)
:nene:
Istine radi nije tacno, mozda nekome nisu po volji.
Uglavnom to je skoro pa nebitno za ovu temu.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Serha
Postovi: 59
Pridružen/a: 26 jan 2016, 20:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Serha » 31 okt 2017, 11:30

Ukinuta suspenzija: Bosna Royal ispunila svoje obaveze prema KSBiH
Suspenzija koju je Košarkaški savez BiH nametnuo KK Bosna Royal zbog neizmirenih finansijskih obaveza danas je ukinuta.
Ovu informaciju je za portal Klix.ba potvrdio komesar za takmičenja Almir Akšamija.

“Bosna je ispunila svoje finansijske obaveze prema KSBiH, nakon čega je donesena odluka o ukidanju suspenzije”, izjavio je Akšamija.

Podsjetimo, Bosna je bila suspendovana jer je imala dugovanja koja datiraju od prvog kola. Ipak, to nije bio razlog odgađanja utakmice protiv Sparsa. Susret je pomjeren zbog zgusnutog rasporeda utakmica Studenata, a odluku su zajednički donijela oba kluba.

Inače, košarkaše Bosne Royal večeras (20.30 sati) očekuje susret 3. kola Europe Cupa. Sarajevski klub igrati će u gostima kod francuskog Le Portela.

darkangel4
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 feb 2016, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la darkangel4 » 31 okt 2017, 13:09

Igraci su danas odbili trenirati jer nisu dobili zadnje 2 plate...
Radnička klasa since 1921

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.