KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 31 jul 2018, 17:36

dnalydal je napisao/la:
kovacic je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:
Ako je tako, onda početi od toga da si peta opcija....što samo po sebi opet nije toliko loše...za pet godina možeš narasti da budeš druga, treća opcija, a ako se kvalitetno radi, kratak je put, pogotovo u omladinskoj košarci, da pobijediš te što su kao fol iznad tebe......a talenata, hvala bogu, uvijek ima za otkriti po obroncima naših planina....
Naravno, ali za klub koji nema ni stalne trenere u omladinskim kategorijama već Baša uskače svako malo kad nekoga otjeraju, teško je očekivati da imaju dobre i posvećene skaute, a kamoli neki rezultat. :damn:
E pa zato i kažem....ugasiti prvi tim i sav eventualni novac uložiti u stvaranje dobrog tima stručnjaka i skauta i onda godinu po godinu... Tek kad se uspostave temelji, kada se pojavi određen kvalitet, e tek onda aktivirati prvi tim i krenuti od najniže lige.... ili tako ili nikako....jer insistiranjem da živi, nešto što je davno umrlo, samo mu eto nisu rekli, neće se dugoročno posići ništa vrijedno truda.
Dobro receno, mislim da stvari sada zaista treba sagledati realno, napraviti neki rezime i ne ici vise nazor, jer evo par sezona k'o nesto pokusavamo, ali na kraju nema rezultata. Bolje onda poceti ispocetka, bez obzira na to koliko to bolno zvuci. Ovo vise postaje kao neka meksicka sapunica. Tuga, sta reci.. Da li neko zna koliko procenata dnevno ili mjesecno raste porezni dug?

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 31 jul 2018, 18:22

Dugovi dave Bosnu zato kada bi sada Bosna sto bi ti rekao pocela od pocetka, kamate bi se gomilale i dug rastao
Pokusaj da se ozivi je bio najvise zato da se privuku sponzori kako bi se servisirao dug, ali izbor nesposobnih ljudi, oportunista i politickih uhljeba to je onemogucio
Ja stvarno vise ne vidim kako se KK Bosna moze izvuci bez angozovanja velikih igraca, a njima Bosna ne pruza dovoljno mediske paznje (cak SFF ne privlaci niti 50% interesovanja kao nekad)
Zato se ja presaltavam na zdraviji kolektiv KK Sparsi sa gorcinom u ustima
A KK Bosnu nikada necu halaliti najvise konakovicu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 01 avg 2018, 01:19

nerminh74 je napisao/la:Dugovi dave Bosnu zato kada bi sada Bosna sto bi ti rekao pocela od pocetka, kamate bi se gomilale i dug rastao
Pokusaj da se ozivi je bio najvise zato da se privuku sponzori kako bi se servisirao dug, ali izbor nesposobnih ljudi, oportunista i politickih uhljeba to je onemogucio
Ja stvarno vise ne vidim kako se KK Bosna moze izvuci bez angozovanja velikih igraca, a njima Bosna ne pruza dovoljno mediske paznje (cak SFF ne privlaci niti 50% interesovanja kao nekad)
Zato se ja presaltavam na zdraviji kolektiv KK Sparsi sa gorcinom u ustima
A KK Bosnu nikada necu halaliti najvise konakovicu
Da, ali vidis da nema ni pisanog traga ni nicega.... Jedino znamo da nisu placani doprinosi za igrace...
Ne zna se ni koliko su dugovi Skenderiji, jednostavno nista se ne zna.

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 06 avg 2018, 22:11

nerminh74 je napisao/la:Dugovi dave Bosnu zato kada bi sada Bosna sto bi ti rekao pocela od pocetka, kamate bi se gomilale i dug rastao
Pokusaj da se ozivi je bio najvise zato da se privuku sponzori kako bi se servisirao dug, ali izbor nesposobnih ljudi, oportunista i politickih uhljeba to je onemogucio
Ja stvarno vise ne vidim kako se KK Bosna moze izvuci bez angozovanja velikih igraca, a njima Bosna ne pruza dovoljno mediske paznje (cak SFF ne privlaci niti 50% interesovanja kao nekad)
Zato se ja presaltavam na zdraviji kolektiv KK Sparsi sa gorcinom u ustima
A KK Bosnu nikada necu halaliti najvise konakovicu
samo da te pozdravim posto ja necu za sparse navijati nakon dugog niza godina nismo vise kolege s bosnine teme :D
Sjecam se jos dok nisam bio clan foruma nikakvih tvojih postova na starom forumu kk bosne skoro uvijek sam dijelio misljenje s tobom.
You are someone else I am still right here

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 06 avg 2018, 22:52

Nisam ja prestao navijati za bosnu, samo necu vise biti samo mazohista
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Oikamid
Postovi: 3199
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Oikamid » 07 avg 2018, 00:42

Ni KK Spars nije zdrav kolektiv, obična prčija Selimovića

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 07 avg 2018, 08:36

Oikamid je napisao/la:Ni KK Spars nije zdrav kolektiv, obična prčija Selimovića
Da tačno prčija Selimovića koji upravljaju klubom, nalaze sponzore i daju svoje pare
Čisto njihova
KK Bosna je bila statutom univrezitetsko sportsko društvo, novac je ogromnom večinom dobilvala od državnih sponzora koje su onda po svojoj volji krčmili prvo konaković (kada je bilo ubjedljivo najviše para), pa bukva i sada su preostali kupili mrvice ili kao mahmutović mislili da će skupiti neke poene i još malo love na ime opet od para kantona

a sparsi sutra da propadnu doprinijeli su BiH košarci koliko KK Bosna nije od kraja rata i kada propadnu neče se njihovi dugovi vračati našim parama
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 07 avg 2018, 08:47

Ljudi, sport je jednostavno postao takav. Klubovi jesu prčije raznih muljatora, biznismena, malverzatora..... Vi kao da još živite u onom vremenu kada su mogli da funkcionišu kao udruženja građana ili univerzitetska društva. Ta vremena su prošla, nažalost.....Gdje god to još postoji, stanuju i dugovi, tužbe i zombi funkcionisanje od danas do sutra....

Kada pogledamo, svaki je u evropskim razmjerima uspješan klub jednostavno to što jeste - društvo jednog lica, koji kroz taj klub ili pere lovu ili obrće sopstveni profit i iz toga sada ugrabi i za sebe, ali i ostavi za sportski razvoj...i ako se k tome još bude uspješno onda i vuk sit i ovce na broju.
Ne vode sad npr Fenerbahče ni dobri ni moralni ljudi. Nego isti takvi muljatori, koji su međutim uspješni u tom svom muljanju i muljaju i krčme ono što su oni zaradili i obezbijedili. Kod nas je sve to puno kompleksnije, jer imamo tranzicijske muljatore, koji su na toj razmeđi sistema iskrčmili tuđe i državno i građansko i za to se u ozbiljnim zemljama dobija 10 godina robije i ja to od sveg srca želim svima koji su u i oko bosne u protekloj deceniji omastili brk...

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 07 avg 2018, 11:36

nerminh74 je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Ni KK Spars nije zdrav kolektiv, obična prčija Selimovića
Da tačno prčija Selimovića koji upravljaju klubom, nalaze sponzore i daju svoje pare
Čisto njihova
KK Bosna je bila statutom univrezitetsko sportsko društvo, novac je ogromnom večinom dobilvala od državnih sponzora koje su onda po svojoj volji krčmili prvo konaković (kada je bilo ubjedljivo najviše para), pa bukva i sada su preostali kupili mrvice ili kao mahmutović mislili da će skupiti neke poene i još malo love na ime opet od para kantona

a sparsi sutra da propadnu doprinijeli su BiH košarci koliko KK Bosna nije od kraja rata i kada propadnu neče se njihovi dugovi vračati našim parama
Koje su kako stekli? daj molim te nismo balavci, svi znamo ko su Selimovići i kako su stekli bogatstvo.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3199
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Oikamid » 07 avg 2018, 11:45

dnalydal je napisao/la:Ljudi, sport je jednostavno postao takav. Klubovi jesu prčije raznih muljatora, biznismena, malverzatora..... Vi kao da još živite u onom vremenu kada su mogli da funkcionišu kao udruženja građana ili univerzitetska društva. Ta vremena su prošla, nažalost.....Gdje god to još postoji, stanuju i dugovi, tužbe i zombi funkcionisanje od danas do sutra....

Kada pogledamo, svaki je u evropskim razmjerima uspješan klub jednostavno to što jeste - društvo jednog lica, koji kroz taj klub ili pere lovu ili obrće sopstveni profit i iz toga sada ugrabi i za sebe, ali i ostavi za sportski razvoj...i ako se k tome još bude uspješno onda i vuk sit i ovce na broju.
Ne vode sad npr Fenerbahče ni dobri ni moralni ljudi. Nego isti takvi muljatori, koji su međutim uspješni u tom svom muljanju i muljaju i krčme ono što su oni zaradili i obezbijedili. Kod nas je sve to puno kompleksnije, jer imamo tranzicijske muljatore, koji su na toj razmeđi sistema iskrčmili tuđe i državno i građansko i za to se u ozbiljnim zemljama dobija 10 godina robije i ja to od sveg srca želim svima koji su u i oko bosne u protekloj deceniji omastili brk...
Znam ja sve to, ali ne može Harun biti negativac, a Selimovići pozitivci. Nikako.

Uostalom, ne vidim ni na čemu bh. košarka treba biti zahvalna bilo kome od njih? Tačnije, košarka nam odavno nije bila na nižem nivou svakako, a jedini košarkaš iz Sparsa vrijedan pomena ima "minornu" ulogu u reprezentaciji Slovenije.

Koševi, sparsi, ril vejovi i ostale **** materine, sve je to isto.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 07 avg 2018, 12:02

harun je negativac jer je koristio državni novac i punio svoje djepove
a da ne pricam prije agazmana u KS BiH kako je dosao do suvlasnistva zgrade u pionirskoj

selimovici su stekli novac kako su stekli i naravno da taj nacin stecanja novca nije OK naprotiv, mada oni taj novac nisu krali nego im je sistem dozvolio da mogu na taj način da zarade (sigurno ima tu korupcije)

ALI oni su taj novac ulagali u jedan KK koj je na kraju dao najviše reprezentativaca u nedavnoj košarkaškoj istoriji BiH (slagali se vi sa tim ili ne - drugih nemamo) i NISU uzimali državni novac i hadžijali sa njim
summa summare i jedni i drugi su negativci, ali su u ovom slučaju selimovići definitivno manji
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 07 avg 2018, 12:29

Na čelu svakog ozbiljnog kluba će stajati tajkuni i negativci. To je tako po defaultu i to kao takvo treba prihvatiti i svi su oni u pet deka, kada bi im u detalj uzeo analizirati porijeklo kapitala, ali to je posao za reviziju, ne za nas navijače......Mišljenja sam da ne treba na to gledati iz neke moralizatorske tačke gledišta. Evo ja prvi potpisujem da na čelo Bosne dođe Zemunski klan ili Keljmendi ili šta ti ja znam koji krimos. Pa neka iz sjene pere svoje milione od jutra do sutra...ali ako će dovesti stručne ljude i dobre menadžere koji će se brinuti o klubu, ulagati u omladinski pogon, ako će to donijeti boljitak košarkaškom klubu, široko im polje. Neka peru lovu, neka ubiru profit od prodaje igrača, ali ako će košarka postojati na nekom prihvatljivo visokom nivou, onda super.... Od države se svakako više neće nikad dobiti ništa, jer ni država praktično gledano ne postoji i svodi se na borbu za vlast klanova, koji u suštini nisu ništa ni čišći od gore spomenutih bosova. najveći dio poreza koji mi plaćamo ide u finansiranje izbornih kampanja, kako nacionanih, tako i ovih ko fol opozicionih partija. E to je brate helać i u tim okvirima Bosna kao univerzitetsko sportsko društvo neće nikad više moći funkcionisati. Nedavno izlazi vijest kako dodijeljena bosni sredstva od grada - 20 hiljada KM......pa to je jbt kao neki paralelni univerzum.....zona sumraka i perverzne imaginacije.........Kad to vidiš, prosto poželiš i Keljmendija i Gašija i Šariće i št ti ja znam. Oni su bar nepatvoreni.... Dođite krimosi, spasite šta se spasiti može! Bolje i oni, nego ovi kokošari tipa mahmutović i Konaković...

Avatar
Oikamid
Postovi: 3199
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Oikamid » 07 avg 2018, 12:38

nerminh74 je napisao/la:harun je negativac jer je koristio državni novac i punio svoje djepove
a da ne pricam prije agazmana u KS BiH kako je dosao do suvlasnistva zgrade u pionirskoj

selimovici su stekli novac kako su stekli i naravno da taj nacin stecanja novca nije OK naprotiv, mada oni taj novac nisu krali nego im je sistem dozvolio da mogu na taj način da zarade (sigurno ima tu korupcije)

ALI oni su taj novac ulagali u jedan KK koj je na kraju dao najviše reprezentativaca u nedavnoj košarkaškoj istoriji BiH (slagali se vi sa tim ili ne - drugih nemamo) i NISU uzimali državni novac i hadžijali sa njim
summa summare i jedni i drugi su negativci, ali su u ovom slučaju selimovići definitivno manji
Ok, u principu se slažemo, samo što ja ne vjerujem u sistem "manjih zlikovaca" :mrgreen: Meni su svi isti bez obzira na "količinu".
dnalydal je napisao/la:Na čelu svakog ozbiljnog kluba će stajati tajkuni i negativci. To je tako po defaultu i to kao takvo treba prihvatiti i svi su oni u pet deka, kada bi im u detalj uzeo analizirati porijeklo kapitala, ali to je posao za reviziju, ne za nas navijače......Mišljenja sam da ne treba na to gledati iz neke moralizatorske tačke gledišta. Evo ja prvi potpisujem da na čelo Bosne dođe Zemunski klan ili Keljmendi ili šta ti ja znam koji krimos. Pa neka iz sjene pere svoje milione od jutra do sutra...ali ako će dovesti stručne ljude i dobre menadžere koji će se brinuti o klubu, ulagati u omladinski pogon, ako će to donijeti boljitak košarkaškom klubu, široko im polje. Neka peru lovu, neka ubiru profit od prodaje igrača, ali ako će košarka postojati na nekom prihvatljivo visokom nivou, onda super.... Od države se svakako više neće nikad dobiti ništa, jer ni država praktično gledano ne postoji i svodi se na borbu za vlast klanova, koji u suštini nisu ništa ni čišći od gore spomenutih bosova. najveći dio poreza koji mi plaćamo ide u finansiranje izbornih kampanja, kako nacionanih, tako i ovih ko fol opozicionih partija. E to je brate helać i u tim okvirima Bosna kao univerzitetsko sportsko društvo neće nikad više moći funkcionisati. Nedavno izlazi vijest kako dodijeljena bosni sredstva od grada - 20 hiljada KM......pa to je jbt kao neki paralelni univerzum.....zona sumraka i perverzne imaginacije.........Kad to vidiš, prosto poželiš i Keljmendija i Gašija i Šariće i št ti ja znam. Oni su bar nepatvoreni.... Dođite krimosi, spasite šta se spasiti može! Bolje i oni, nego ovi kokošari tipa mahmutović i Konaković...
To je pogrešan način koji samo prolongira eventualnu smrt kluba. Ako nije moguće normalno onda je jedino rješenje da klub umre odmah jer mu to svakako slijedi prije ili kasnije.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 07 avg 2018, 14:14

dnalydal je napisao/la:Na čelu svakog ozbiljnog kluba će stajati tajkuni i negativci. To je tako po defaultu i to kao takvo treba prihvatiti i svi su oni u pet deka, kada bi im u detalj uzeo analizirati porijeklo kapitala, ali to je posao za reviziju, ne za nas navijače......Mišljenja sam da ne treba na to gledati iz neke moralizatorske tačke gledišta. Evo ja prvi potpisujem da na čelo Bosne dođe Zemunski klan ili Keljmendi ili šta ti ja znam koji krimos. Pa neka iz sjene pere svoje milione od jutra do sutra...ali ako će dovesti stručne ljude i dobre menadžere koji će se brinuti o klubu, ulagati u omladinski pogon, ako će to donijeti boljitak košarkaškom klubu, široko im polje. Neka peru lovu, neka ubiru profit od prodaje igrača, ali ako će košarka postojati na nekom prihvatljivo visokom nivou, onda super.... Od države se svakako više neće nikad dobiti ništa, jer ni država praktično gledano ne postoji i svodi se na borbu za vlast klanova, koji u suštini nisu ništa ni čišći od gore spomenutih bosova. najveći dio poreza koji mi plaćamo ide u finansiranje izbornih kampanja, kako nacionanih, tako i ovih ko fol opozicionih partija. E to je brate helać i u tim okvirima Bosna kao univerzitetsko sportsko društvo neće nikad više moći funkcionisati. Nedavno izlazi vijest kako dodijeljena bosni sredstva od grada - 20 hiljada KM......pa to je jbt kao neki paralelni univerzum.....zona sumraka i perverzne imaginacije.........Kad to vidiš, prosto poželiš i Keljmendija i Gašija i Šariće i št ti ja znam. Oni su bar nepatvoreni.... Dođite krimosi, spasite šta se spasiti može! Bolje i oni, nego ovi kokošari tipa mahmutović i Konaković...
cedevita i olimpija nisu takvi kliubovi mislim i njihovi vlasnici nisu cvjecke, ali nisu kriminalci
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 07 avg 2018, 14:17

Oikamid je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:harun je negativac jer je koristio državni novac i punio svoje djepove
a da ne pricam prije agazmana u KS BiH kako je dosao do suvlasnistva zgrade u pionirskoj

selimovici su stekli novac kako su stekli i naravno da taj nacin stecanja novca nije OK naprotiv, mada oni taj novac nisu krali nego im je sistem dozvolio da mogu na taj način da zarade (sigurno ima tu korupcije)

ALI oni su taj novac ulagali u jedan KK koj je na kraju dao najviše reprezentativaca u nedavnoj košarkaškoj istoriji BiH (slagali se vi sa tim ili ne - drugih nemamo) i NISU uzimali državni novac i hadžijali sa njim
summa summare i jedni i drugi su negativci, ali su u ovom slučaju selimovići definitivno manji
Ok, u principu se slažemo, samo što ja ne vjerujem u sistem "manjih zlikovaca" :mrgreen: Meni su svi isti bez obzira na "količinu".
u oku zakona nisu isti jer bi se onda đeparošu i pljačkašu banke isto sudilo, a to bi bila neka usporedba
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 07 avg 2018, 16:59

cedevita i olimpija nisu takvi kliubovi mislim i njihovi vlasnici nisu cvjecke, ali nisu kriminalci
Hmm, Tedeschi poštenjačina? Ma daj, taj je potpuno isto što i Todorić, samo je malo mudrije maskirao pa nije još dohakao. Cedevita je upravo projekat pranja sumnjivog novca...jako uspješan i dobar projekat, dodat ću.....
.....a i ovaj Bokan je čovjek jako blizak režimu,a znamo da je crnogorski režim u suštini također najmoćniji tamošnji mafijaški klan, nego se eto ovaj mudro nije izeksponirao...tako da imaš situaciju da je Budućnost državno-privatno - mafijaški projekat........ma jel ti njemu facu vidiš, poštenjačina prava, nema dalje :D

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 07 avg 2018, 18:10

dnalydal je napisao/la:
cedevita i olimpija nisu takvi kliubovi mislim i njihovi vlasnici nisu cvjecke, ali nisu kriminalci
Hmm, Tedeschi poštenjačina? Ma daj, taj je potpuno isto što i Todorić, samo je malo mudrije maskirao pa nije još dohakao. Cedevita je upravo projekat pranja sumnjivog novca...jako uspješan i dobar projekat, dodat ću.....
.....a i ovaj Bokan je čovjek jako blizak režimu,a znamo da je crnogorski režim u suštini također najmoćniji tamošnji mafijaški klan, nego se eto ovaj mudro nije izeksponirao...tako da imaš situaciju da je Budućnost državno-privatno - mafijaški projekat........ma jel ti njemu facu vidiš, poštenjačina prava, nema dalje :D
Tadeschi kao blizak SDP-u je bio pod istragom HDZ vlasti i nisu mu nista mogli prisiti
Ko god spominje njega najvise spominje prvi milion (a ne mogu mu za njega nista) poslje niko nista ne pominje
A pominjao sam Olimpiju koja je EU Slovenija tako da tesko ima tu necega puno
A Buducnost nisam niti spominjao
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 08 avg 2018, 02:45

E izvini, ja gledam Olimpija, a čitam Budućnost :D Za Olimpiju stvarno nisam upoznat, dok za Tedeskija stvarno jesam. Lopov, švercer i muljator, samo eto otprilike odvadiš pola od toga što mu ovi pripisuju, odnosno pola od onoga što on sam sebi otpisuje. Istina je obično tu negdje na sredini. Pratim dugo godina šta i kako pišeš na forumu i puno cijenim tvoje mišljenje kao višedecenijskog navijača, iako je moje vlastito nekada različito....u tome i jeste ljepota da možemo da diskutujemo :) Živio Nermine!

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 09 avg 2018, 15:41

Evo azuriran i objavljen spisak poreznih duznika: KK Bosna 951000 KM. O braćo sta uradise, ovo nije normalno...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la KK_Bosna » 14 avg 2018, 19:16

drago mi je nermine da si konacno priznao da si onaj fancy navijac koji "navija" za bosnu samo kad joj dobro ide :thumbup:

najjaci dio mi je onaj "da su sparsi vise od bosne uradili za bh. kosarku".... pretpostavljam da je tarik biberovic vrhunac tog njihovog patriotizma i rada u korist drzave i reprezentacije :tokralju: :tokralju: :tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.