KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la TheNorthFace » 13 sep 2020, 08:58

insegnante je napisao/la:
13 sep 2020, 06:46
Izgleda da se klub sada definitivno gasi. Ne znam više ni šta da kažem...
ma nema sta. kk bosna, kao i košarka opcenito, odavno ne zanimaju niti vlast niti obicne ljude u ovom gradu. konacno, uz objektivno ne previse sposobne ljude u upravi - i bolje je ugasiti nego dalje brukati slavno ime.
1946

Bombardier
Postovi: 240
Pridružen/a: 03 sep 2020, 13:32
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bombardier » 13 sep 2020, 10:25

Žao mi je kluba. Al ljudi u klubu su nesposobni, čitam članak na klixu, 200.000 im treba dobili od Vlade KS samo 30.000. Pa dajte šta, nađite angažujte se ****. Kad mogu seoske ekipe, možete valjda i vi. A do prije par mjeseci su pričali o Aba 2. Čim do marke dođu odma daj sve, nema stabilizacije ni kojeg kurca.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 13 sep 2020, 11:20

Žao mi je što neće biti KK Bosne, ali ovakva KK Bosna kakva je bila nikome ne treba.
Isti primjer im je i brat blizanac RK Bosna.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MElloo » 13 sep 2020, 11:46

Ne znam kako ove ekipe iz puno manjih gradova mogu osigurat sdredstva za prvu lig a oni ne mogu.Gdje su ti sarajevski privatnici nije valjda da niko nece da ih sponzorise bar da budu stabilan prvoligas za pocetak

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la merdanovic » 13 sep 2020, 14:37

Čuj KS 30 000 izdvojio ? Od koga je ,dosta je. Valjalo bi zastupnika kojeg staviti na poziciju da vodi klub sa 30 000 ,treba čarobnjak biti.Bez 2-3M godisnje od KS ne treba pričati. Stvarno sramota...

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 13 sep 2020, 16:43

MElloo je napisao/la:
13 sep 2020, 11:46
Ne znam kako ove ekipe iz puno manjih gradova mogu osigurat sdredstva za prvu lig a oni ne mogu.Gdje su ti sarajevski privatnici nije valjda da niko nece da ih sponzorise bar da budu stabilan prvoligas za pocetak
Pa niko nije budala da ih sponzorise.
Oni i RK Bosna, dva kluba sa najlošijim upravljačkim strukturama, još od rata. Plan ne postoji.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la delinjo » 15 sep 2020, 17:20

Ovaj klub je davno ugasen ,samo je bio na aparatima dugo godina pa se ljudi nadali..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 17 sep 2020, 22:28

delinjo je napisao/la:
15 sep 2020, 17:20
Ovaj klub je davno ugasen ,samo je bio na aparatima dugo godina pa se ljudi nadali..
Upravo tako, ne može više nazor. Žao mi samo što su ga pojedinci očerupali i otišli, žive normalno kao da ništa nije ni bilo...

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la delinjo » 17 sep 2020, 22:42

insegnante je napisao/la:
17 sep 2020, 22:28
delinjo je napisao/la:
15 sep 2020, 17:20
Ovaj klub je davno ugasen ,samo je bio na aparatima dugo godina pa se ljudi nadali..
Upravo tako, ne može više nazor. Žao mi samo što su ga pojedinci očerupali i otišli, žive normalno kao da ništa nije ni bilo...
Ma nema smisla da prezivljavaju a nikakve koristi od toga kad se nista ne moze promjeniti...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
shotokan1
Postovi: 162
Pridružen/a: 06 jul 2018, 20:09
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la shotokan1 » 19 sep 2020, 00:21

Treba svako da odgovara za ovo što se desilo ko je kriv naravno...
Još nismo istupili zvanično iz Lige tako da se nadam da će se nekako skupiti pare da ostanemo u ligi i da budemo neki konkurenti.
SRAMOTA na šta je spao evropski prvak u kojim redovima su igrali igrači poput Mirze Delibašića, Ratka Radovanovića, Žarka Varajića, Bogdana Tanjevića...
Fuj stoko politička!!!!
DAS IST WALTER

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Mancini » 19 sep 2020, 14:38

Ljudi se neki još nisu navikli da je socijal-komunizam odavno prošao.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 19 sep 2020, 22:16

Mancini je napisao/la:
19 sep 2020, 14:38
Ljudi se neki još nisu navikli da je socijal-komunizam odavno prošao.
Nije to jarane, već mi bezze da se ljudi NAKON socijal-komunizma obogatili na Bosni, a da ne snose nikakvu odgovornost za propast.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la invincible1921 » 22 sep 2020, 00:37

merdanovic je napisao/la:
13 sep 2020, 14:37
Čuj KS 30 000 izdvojio ? Od koga je ,dosta je. Valjalo bi zastupnika kojeg staviti na poziciju da vodi klub sa 30 000 ,treba čarobnjak biti.Bez 2-3M godisnje od KS ne treba pričati. Stvarno sramota...
Pa sta treba... da te vlast spasava...to jedino kod nas jos ima. Jbt ljudi ne mogu da skupe pare da igraju amatersku ligu, zao mi je al nek se ugase.

Kredit koji je dignut u nadi osvajanja ABA lige je zakucao ekser u kovceg. Ima more takvih primjera u fudbalu od Malage preko BVB ..

Naravno i lopovluk
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Karambeu » 22 sep 2020, 10:39

Ja ne razumijem da Vlada KS koji ima budzet od milijardu ne moze pomoci KK Bosni, prije svega jer je to klub svih gradjana Sarajeva i kompletnog kantona, za istu navijaju i navijaci Zelje i Sarajeva, znaci nemas konkurenta.

Grad Zadar je recimo kosarkaski klub Zadar proglasio klubom od strateskog interesa za grad Zadar i izdvaja iz budzeta skoro 2 miliona eura godisnje. Hej Bosna prvak Evrope, ponos cijele BiH, zar ne mozemo nekad prepisati od drugih? Pa neka Vlada ako treba sacini komisiju za nadzor nad Bosnom, neka direktno Vlada imenuje upravni odbor na mandat od cetiri godine koji ce svake godine na skupstini podnositi izvjestaj kao sto to rade direktori ostalih javnih preduzeca u nadleznosti kantona, pa ako nisi dobro radio obore ti izvjestaj i imenuju boljeg.

Pa sa milion i po godisnje, da 70% tog novca ide na otplatu dugova, Bosna bi za cetiri godine bila na nuli, a sa 200-300 000 KM godisnje komotno bi mogla igrati ABA 2 ligu.

Ne razumijem, da neko podnese ovakvu inicijativu i da je dobro predstavi u javnosti, čisto sumnjam da bi neko glasao protiv ovog prijedloga, podrzali bi ga i pozicija i opozicija.

Pa kad se sjetim onaj vam Pecikoza protestujeu kad su ukinuli pausale i pita kome ce pomoci milion KM kojih se odreknemo, eto konkretno Bosna bi sa tim novcem procvjetala, svadjaju se oko nabavke helikoptera od 40 miliona, hejjj 40 miliona za samu jednu godinu iz budzeta? Eto sve i da ga kupe jedne godine, sljedece godine nece biti te stavke od 40 miliona, ne moze me niko ubijediti da ne moze milion ici za Bosnu.

Zelim vam da sto prije izadjete iz krize i stanete na svoje noge, prije svega ovo pisem kao ljubitelj kosarke i sto volim nase bosanske klubove, a Bosna je simbol cijele drzave.

Pozdrav iz Tuzle.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la sb1996 » 22 sep 2020, 13:02

Karambeu je napisao/la:
22 sep 2020, 10:39
Ja ne razumijem da Vlada KS koji ima budzet od milijardu ne moze pomoci KK Bosni, prije svega jer je to klub svih gradjana Sarajeva i kompletnog kantona, za istu navijaju i navijaci Zelje i Sarajeva, znaci nemas konkurenta.

Grad Zadar je recimo kosarkaski klub Zadar proglasio klubom od strateskog interesa za grad Zadar i izdvaja iz budzeta skoro 2 miliona eura godisnje. Hej Bosna prvak Evrope, ponos cijele BiH, zar ne mozemo nekad prepisati od drugih? Pa neka Vlada ako treba sacini komisiju za nadzor nad Bosnom, neka direktno Vlada imenuje upravni odbor na mandat od cetiri godine koji ce svake godine na skupstini podnositi izvjestaj kao sto to rade direktori ostalih javnih preduzeca u nadleznosti kantona, pa ako nisi dobro radio obore ti izvjestaj i imenuju boljeg.

Pa sa milion i po godisnje, da 70% tog novca ide na otplatu dugova, Bosna bi za cetiri godine bila na nuli, a sa 200-300 000 KM godisnje komotno bi mogla igrati ABA 2 ligu.

Ne razumijem, da neko podnese ovakvu inicijativu i da je dobro predstavi u javnosti, čisto sumnjam da bi neko glasao protiv ovog prijedloga, podrzali bi ga i pozicija i opozicija.

Pa kad se sjetim onaj vam Pecikoza protestujeu kad su ukinuli pausale i pita kome ce pomoci milion KM kojih se odreknemo, eto konkretno Bosna bi sa tim novcem procvjetala, svadjaju se oko nabavke helikoptera od 40 miliona, hejjj 40 miliona za samu jednu godinu iz budzeta? Eto sve i da ga kupe jedne godine, sljedece godine nece biti te stavke od 40 miliona, ne moze me niko ubijediti da ne moze milion ici za Bosnu.

Zelim vam da sto prije izadjete iz krize i stanete na svoje noge, prije svega ovo pisem kao ljubitelj kosarke i sto volim nase bosanske klubove, a Bosna je simbol cijele drzave.

Pozdrav iz Tuzle.
Tesko bi je mogla i izboriti kroz BiH ligu sa tim parama a ne igrati ABA 2.

Avatar
JHam
Postovi: 9037
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 26 sep 2020, 13:09

Ima li sta novo hoce li Bosna igrati ove godine?

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 28 sep 2020, 20:45

Bolan pa to je da opština Centar, Grad Sarajevo i Kanton Sarajevo ukupno izdvoje 190000 KM. Kanton 90000 KM, Centar 60000 i Grad 40000 KM. A za šta sve izdvajaju novac, nema kakvih "čudnih,, grantova nema, hajde da se ne lažemo. Ima čak i stavka za Rudo, Rogaticu, Foču, a ne daju za KK Bosnu, učesnika državne lige.

Avatar
JHam
Postovi: 9037
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 28 sep 2020, 20:50

insegnante je napisao/la:
28 sep 2020, 20:45
Bolan pa to je da opština Centar, Grad Sarajevo i Kanton Sarajevo ukupno izdvoje 190000 KM. Kanton 90000 KM, Centar 60000 i Grad 40000 KM. A za šta sve izdvajaju novac, nema kakvih "čudnih,, grantova nema, hajde da se ne lažemo. Ima čak i stavka za Rudo, Rogaticu, Foču, a ne daju za KK Bosnu, učesnika državne lige.
Kontam da ne daju jer trenutno se konakovic kao zalaze da se Bosna pogura, a trenutna vlast ga bas i ne gotivi jer bi to onda veci plus bio njemu nego njima jel, pa se jebu oko toga...
Ja sam narucio 3 clanske, pa ako se bude igralo da mogu ici gledati...Valjda nece biti posljednja clanska :cry:

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la sb1996 » 29 sep 2020, 08:53

Koliko vidim, Bosna nit ima ekipu nit je odradila ikakav trening, a liga zapocinje za vikend. Ispravite me ako grijesim. Ako je to sve tako, nema nikakvog smisla skupljati novce za igranje prve lige jer ce se glatko ispast i to ce samo bit bačeni novci...

Avatar
JHam
Postovi: 9037
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JHam » 29 sep 2020, 12:06

sb1996 je napisao/la:
29 sep 2020, 08:53
Koliko vidim, Bosna nit ima ekipu nit je odradila ikakav trening, a liga zapocinje za vikend. Ispravite me ako grijesim. Ako je to sve tako, nema nikakvog smisla skupljati novce za igranje prve lige jer ce se glatko ispast i to ce samo bit bačeni novci...
Izgleda da ce igrati, kazu da ganjaju papire sve i igrace da nadju na vrijeme, iznenadili su se pozitivno odzivom navijaca, ja sad isao po godisnju

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.