KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 21 maj 2018, 08:19

Ta će Sparsi!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la konjicanin01 » 21 maj 2018, 15:15

Jel fakat Sparsi imaju navijace s obzirom da su bili prilicno bucni i jucer al i na grbavici?

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 21 maj 2018, 15:26

konjicanin01 je napisao/la:Jel fakat Sparsi imaju navijace s obzirom da su bili prilicno bucni i jucer al i na grbavici?
Za pare se sve moze rijesit :D :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 21 maj 2018, 15:37

Imaju kako nemaju. Taj historijski klub sa armijom navijaca. :lol:

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 21 maj 2018, 15:50

Ne da se Bosna :bow:
Bassha je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:Jel fakat Sparsi imaju navijace s obzirom da su bili prilicno bucni i jucer al i na grbavici?
Za pare se sve moze rijesit :D :D
Može kad je mala dvorana u pitanju, za veliku Skenderiju trebalo bi jako puno para :urnebes:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 21 maj 2018, 16:05

Harun opet najavljuje da ce klub pokusati dovesti neke reprezentativc.
Bajramovic ostaje najverovatnije, a zele da zadrze i trio Šturanović, Knežević i O'Brien
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 21 maj 2018, 16:17

Maxa nek zadrze i ja sretan :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54229
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 21 maj 2018, 16:37

Bassha je napisao/la:Harun opet najavljuje da ce klub pokusati dovesti neke reprezentativc.
Bajramovic ostaje najverovatnije, a zele da zadrze i trio Šturanović, Knežević i O'Brien
Valjda ne zavrsimo opet 11-i od 12 timova kao i prvu sezonu, 6-16 je sada omjer bio u ABA 2 ligi.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 21 maj 2018, 16:45

Nazalost ova trojka ce ostati samo ako se radi o izrazito neinteligentnim bicima koja ne mogu da prokljuve da ce ih ponovo izvarati. Ovog Amera mozda jos kako i okrenu, je je svjez, ali Maksim i Drasko au realno rotacijski igraci za ABA 1 nivo, tako da ne znam sta su i do sada radili kod nas. Ne poznam ih licno, jedino da nisu dobro u glavu udareni...

FoSte95
Postovi: 12610
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FoSte95 » 21 maj 2018, 17:10

ja iskreno ne očekujem nikakav bum što se tiče tima, skeptičan sam da će biti išta bolje nego ove sezone ali eto vidjećemo, pred nama je ljeto pa šta bude......

iskreno volio bih kada bi Harun ispoštovao ovo što kaže da će dovesti mlade reprezentativce plus još koji iskusniji igrač i bila bi to fina ekipica ali za sve to trebaju pare a para nema
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la neroazzurni » 21 maj 2018, 17:28

ne kontam cemu uvijek prica oko kupljenih navijaca, jucer za Sparse navijala njihova djeca iz omladinskog pogona
ima tu ona ekipica pa eto nazvat cemo ih "placenici" ali nista ni veci ni manji placenici nego oni bosnini krezubnjaci
jos ovi sparsini idu i na gostovanja

Bosna dobila na cisto iskustvo igranja tih nekih tezih utakmica(u aba2)
s obzirom na sav pritisak sudjenje sasvim ok
koliko je dobro ili lose sto je Bosna opet ispred Sparse cemo vidjet, ja nisam optimista, Harun muze mrtvu kravu
zao mi Sparsa ali sta bi sad, sto neko rece da su se sjetili doci u Zenicu i tu sebi graditi dom druga bi se prica pricala...mada je to sve :yawn:

uglavnom cestitam Bosni
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 21 maj 2018, 18:38

Za grad Sarajevo je svakako bolje da je pobjedila Bosna, za vlasnike Sparsa naravno da nije, Bosna i polumrtva nama svima nešto znači, Sparsi mi ne znače ništa, ne doživljavam ih čak ni kao sarajevski, već čisto privatni klub.
Što se Bosne tiče vidjet ćemo kada sastave roster za iduću sezonu, čemu se nadati... :? :kafa:

darkangel4
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 feb 2016, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la darkangel4 » 21 maj 2018, 19:05

dnalydal je napisao/la:Nazalost ova trojka ce ostati samo ako se radi o izrazito neinteligentnim bicima koja ne mogu da prokljuve da ce ih ponovo izvarati. Ovog Amera mozda jos kako i okrenu, je je svjez, ali Maksim i Drasko au realno rotacijski igraci za ABA 1 nivo, tako da ne znam sta su i do sada radili kod nas. Ne poznam ih licno, jedino da nisu dobro u glavu udareni...
Varas se druze, kad je bila ona kriza jesenas Knezevic je dobio ponudu mornara a maks krke...
Radnička klasa since 1921

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la neroazzurni » 21 maj 2018, 19:21

Sebulba je napisao/la:Za grad Sarajevo je svakako bolje da je pobjedila Bosna, za vlasnike Sparsa naravno da nije, Bosna i polumrtva nama svima nešto znači, Sparsi mi ne znače ništa, ne doživljavam ih čak ni kao sarajevski, već čisto privatni klub.
Što se Bosne tiče vidjet ćemo kada sastave roster za iduću sezonu, čemu se nadati... :? :kafa:
ma znaci vam qurac(izvini al nemam bolji izraz)
ta famozna Bosna igra aba ligu u maloj dvorani pred 50 gledalaca, jos ulaz besplatan
ta ista Bosna ne odigra kolo aba lige jer nema para da ode do Makedonije
bruka na sve strane
i to sve vidi i narod zato ne dolazi, dosta je vise patnje

pazi, nisam fan Sparsa(mislim ko uopste moze biti, a da nije neka korist) ali realnost je da oni imaju vise potencijala da budu broj jedan u gradu(kroz par godina), i vidjet ces da ce doci to vrijeme, da ce oni igrati u velikoj Skenderiji i puniti je

sve stoji, ljubav, nostalgija, folovi...ali patnja brate, bruka, ne znanje, amaterizam...dosta je ljudima toga
trenutno nema opcija pa raja jos fura ove trule nostalgicne klubove, ali cekaj da se pojavi neko ko ce raditi ozbiljno, gdje ce se igrati vrhunska kosarka na visem nivou
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 21 maj 2018, 19:50

neroazzurni je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Za grad Sarajevo je svakako bolje da je pobjedila Bosna, za vlasnike Sparsa naravno da nije, Bosna i polumrtva nama svima nešto znači, Sparsi mi ne znače ništa, ne doživljavam ih čak ni kao sarajevski, već čisto privatni klub.
Što se Bosne tiče vidjet ćemo kada sastave roster za iduću sezonu, čemu se nadati... :? :kafa:
ma znaci vam qurac(izvini al nemam bolji izraz)
ta famozna Bosna igra aba ligu u maloj dvorani pred 50 gledalaca, jos ulaz besplatan
ta ista Bosna ne odigra kolo aba lige jer nema para da ode do Makedonije
bruka na sve strane
i to sve vidi i narod zato ne dolazi, dosta je vise patnje

pazi, nisam fan Sparsa(mislim ko uopste moze biti, a da nije neka korist) ali realnost je da oni imaju vise potencijala da budu broj jedan u gradu(kroz par godina), i vidjet ces da ce doci to vrijeme, da ce oni igrati u velikoj Skenderiji i puniti je

sve stoji, ljubav, nostalgija, folovi...ali patnja brate, bruka, ne znanje, amaterizam...dosta je ljudima toga
trenutno nema opcija pa raja jos fura ove trule nostalgicne klubove, ali cekaj da se pojavi neko ko ce raditi ozbiljno, gdje ce se igrati vrhunska kosarka na visem nivou
Nemaju potencijala niti ce ga ikad imati, taj Spars je nesto kao Djerzelez ili OlimpiC, nema dusu, nema nista, niti smrdi, niri mirise. On jeste fino ustrojen klub, jer je privatni i pazljivo se gleda prema svakoj marki, za razliku od Bosne gdje se raji ogadilo, jer je bilo svega i svacega, svi smo placali ulaznice, novac kapao na sve strane, svake druge sedmice dvorana bila puna, a para nigdje, milionski dugovi nabijeni. Medjutim, mi smo strpljivi, upravo tih 50 ljudi odrzava nasu Bosnu i zato ide ona: Bice Bosna opet sampion...
Doci ce Bosna na svoje kad-tad, jedva cekam sljedecu sezonu 2.ABA lige...

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 21 maj 2018, 22:43

darkangel4 je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:Nazalost ova trojka ce ostati samo ako se radi o izrazito neinteligentnim bicima koja ne mogu da prokljuve da ce ih ponovo izvarati. Ovog Amera mozda jos kako i okrenu, je je svjez, ali Maksim i Drasko au realno rotacijski igraci za ABA 1 nivo, tako da ne znam sta su i do sada radili kod nas. Ne poznam ih licno, jedino da nisu dobro u glavu udareni...
Varas se druze, kad je bila ona kriza jesenas Knezevic je dobio ponudu mornara a maks krke...
Pa to i kažem...pročitaj ponovo......Njih dvojica su aba1 nivo.....Ne da budu nosioci, ali pristojni rotacijski igrači u svakom slučaju...

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 21 maj 2018, 22:47

Po meni je realna budućnost Sparsa da lijepo naprave neku fuziju sa eventualno obnovljenom košakašom sekcijom Želje pa da lijepo uzmu i ime Željezničar. Ionako već igraju na Grbavici. Tako bi sebi mogli da pridobiju ogroman broj navijača, a ujedno da ožive davnašnje gradsko rivalstvo kada govorimo i o košarci....

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 21 maj 2018, 23:31

neroazzurni je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Za grad Sarajevo je svakako bolje da je pobjedila Bosna, za vlasnike Sparsa naravno da nije, Bosna i polumrtva nama svima nešto znači, Sparsi mi ne znače ništa, ne doživljavam ih čak ni kao sarajevski, već čisto privatni klub.
Što se Bosne tiče vidjet ćemo kada sastave roster za iduću sezonu, čemu se nadati... :? :kafa:
ma znaci vam qurac(izvini al nemam bolji izraz)
ta famozna Bosna igra aba ligu u maloj dvorani pred 50 gledalaca, jos ulaz besplatan
ta ista Bosna ne odigra kolo aba lige jer nema para da ode do Makedonije
bruka na sve strane
i to sve vidi i narod zato ne dolazi, dosta je vise patnje

pazi, nisam fan Sparsa(mislim ko uopste moze biti, a da nije neka korist) ali realnost je da oni imaju vise potencijala da budu broj jedan u gradu(kroz par godina), i vidjet ces da ce doci to vrijeme, da ce oni igrati u velikoj Skenderiji i puniti je

sve stoji, ljubav, nostalgija, folovi...ali patnja brate, bruka, ne znanje, amaterizam...dosta je ljudima toga
trenutno nema opcija pa raja jos fura ove trule nostalgicne klubove, ali cekaj da se pojavi neko ko ce raditi ozbiljno, gdje ce se igrati vrhunska kosarka na visem nivou
Nikada Sparsi neće ništa napuniti, već ti je čovjek odgovorio prije mene. Bili su već ranije slični projekti i u košarci poput Cenexa, Ćeske i sl., Sparsi će trajati još koju godinu i kapak. Bosna neka veže par utakmica kako treba i već će se publika vratiti, a Sparsima se nema ko vratiti jer ni nemaju navijače.
dnalydal je napisao/la:Po meni je realna budućnost Sparsa da lijepo naprave neku fuziju sa eventualno obnovljenom košakašom sekcijom Želje pa da lijepo uzmu i ime Željezničar. Ionako već igraju na Grbavici. Tako bi sebi mogli da pridobiju ogroman broj navijača, a ujedno da ožive davnašnje gradsko rivalstvo kada govorimo i o košarci....
To im jedina opcija za budućnost.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 22 maj 2018, 00:00

Ne znam kakva je situacija sa financijama porodice Selimovic i koliko su oni spremni da ulazu da bi ovaj projekat " Spars " isao dalje ali oni su trenutno u predonosti u odnosu na Bosnu jer imaju klince, gotovo svi klinci koji imalo imaju talenta su kod njih dok Bosnine mladje kategorije i nisu bas nesto. Ukoliko Bosna zeli nesto vise mora se pozabaviti i tim segmentom
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 22 maj 2018, 07:20

To je ono o čemu smo pričali i ranije je bilo riječi o tome da ožive KK Željezničar ali su im navodno kako @nermin74 reče iz Želje tražili previše para za ime. Niko ne spori da su Sparsi dobar projekat, samo da bi osigurali budućnost onda im je neminovno da se fuzioniraju sa nekim klubom koji ima navijače i tradiciju, jer u protivnom oni su samo škola košarke. Ako su u SD Želji takvi bejteri da nisu zainteresovani da im neko oživi košarkašku sekciju onda treba probati s nekim drugim klubom. Bosna koliko god je u problemima je ipak Bosna i ona je u prednosti bez obzira na situaciju i drugi klubovi u regionu su bili u sličnim problemima pa nijedan nije propao, dići će se ona taman za 10 godina, za 10 godina.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.