KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Mancini » 16 nov 2014, 15:18

Rešidović izjavio u novinama kako su spremniji od ekipe Spars jer su trčali tri mjeseca. :shock:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Nexe992
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 jan 2014, 04:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Nexe992 » 18 nov 2014, 17:25

Da pojasnim neke stvari sa skupstine kluba, ide se u fuziju sa Royalom koja ce prema sporazumu trajati tri godine, te za te tri godine će se pokusati odplacivati dug koji je Bosna godinama gomilala na svoj racun.

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la PEP » 18 nov 2014, 21:24

Nexe992 je napisao/la:Da pojasnim neke stvari sa skupstine kluba, ide se u fuziju sa Royalom koja ce prema sporazumu trajati tri godine, te za te tri godine će se pokusati odplacivati dug koji je Bosna godinama gomilala na svoj racun.

za te tri godine ce se pokusati legalno oprati sto vise novca preko imena mrtve bosne ;)
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hz1987 » 21 nov 2014, 10:05

hz1987 je napisao/la:ta fuzija sa royalom nije nista drugo nego kk bosna sa 0KM na racunu. nista se nece promijeniti u nacinu poslovanja dok se i u tom royalu ne nabiju racuni i ne ode u minus ko i sa kk bosnom. ovoj je cisto pravno zaledjivanje odgovornosti i drzanje u statusu quo nasih nesposobnih tuzilaca i korumpirano sudstvo.

dokaz da kroz royal ordiniraju isti ljudi koju su bosnu ojadili i zgasili je igrac iz usa koji je dosao na probu, odigrao jednu tekmu i otisao. eto prvih troskova ;)
Da ponovim, čisto da se ne zaboravi.
Ode još jedan tamnoputi igrač iz Royala po oprobanom receptu po kojem je KK Bosna i propala.
Zadovoljio na probi ali ne i u timu. Troškovi stvoreni, minusi nepokriveni i idemo ponovo ispočetka!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Mancini » 23 dec 2014, 17:57

Piše u novinama da je Dujković napustio ekipu zbog finansijskih problema u klubu. Već problemi nakon nepunih dva mjeseca prvenstva.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ammare » 23 dec 2014, 20:29

Imaju tri price. Sad koja je tacna ne znam.
Allez

Avatar
Nexe992
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 jan 2014, 04:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Nexe992 » 28 dec 2014, 12:42

Mancini je napisao/la:Piše u novinama da je Dujković napustio ekipu zbog finansijskih problema u klubu. Već problemi nakon nepunih dva mjeseca prvenstva.
-Prema informacijama koje imam iz kluba, Dujkovic je otisao jer je nasao angazman na Cipru i tamo igra.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la AsharaK » 17 jan 2015, 12:16

Cekajte, jesul sad izgubili sve titule ili?
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 17 jan 2015, 12:29

Nema veze šta su izgubili, važno je da se nije ništa nije promijenilo preciznije nije ovo slučaj kao sa zvijezdom kada su zamrznuli klub kako bi ga izvadili iz gabule, nego je napravljeno da bi konaković i co. počelai ispočetka pa da rade kao nekad sa Kk Bosnom + se proglašavati nekakvim spasiteljima
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
arelinho
Postovi: 16432
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la arelinho » 23 jan 2015, 20:12

[youtube][/youtube]
jeste da ovo vise nije taj klub,ali pozeli se utakmica prave Bosne i ova pjesma prije utakmice :( :( :( :(

malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la malitraktor » 26 jan 2015, 10:23

Gdje sada Bosna, odnosno Bosna -Royal kako se sada zove najbolje se vidi iz ovog videa...... glavna uloga prdsjednik kluba Jasarevic. Sta reci?

" onclick="window.open(this.href);return false;

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ammare » 26 jan 2015, 11:01

malitraktor je napisao/la:Gdje sada Bosna, odnosno Bosna -Royal kako se sada zove najbolje se vidi iz ovog videa...... glavna uloga prdsjednik kluba Jasarevic. Sta reci?

" onclick="window.open(this.href);return false;
@mali vidi se da ne pratiš Bosnu uopšte, već sjediš kući i sa yt kupiš informacije.
Bosnu kradu gotovo čitavu sezonu sudije i ko god prati to vidi. U ovom slučaju je riječ o pretposljednjem kolu protiv Širokog, gdje su sudije kriminalno sudile.
A tom čovjeku je stalo do kluba i bivši je košarkaš i ne obavlja funkciju tu radi interesa novčanih, jer ako pratiš dobro znaš da Bosna nema prebijene marke.
Čovjek je gradsko dijete i samo mu je stalo do Bosne da bude kao što je nekad bila, a ne radi lične promocije.
I jednostavno ne može da trpi sudijsku krađu kojoj je Bosna izložena.
Allez

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 26 jan 2015, 11:34

malitraktor je napisao/la:Gdje sada Bosna, odnosno Bosna -Royal kako se sada zove najbolje se vidi iz ovog videa...... glavna uloga prdsjednik kluba Jasarevic. Sta reci?

" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma on je vise manje paravan, ubrzo će pravi vlasnici da uđu i naprave "giganta" među kojima isti onaj koji je dobro kumovao u padu prave institucije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 26 jan 2015, 13:28

Ammare je napisao/la:
malitraktor je napisao/la:Gdje sada Bosna, odnosno Bosna -Royal kako se sada zove najbolje se vidi iz ovog videa...... glavna uloga prdsjednik kluba Jasarevic. Sta reci?

" onclick="window.open(this.href);return false;
@mali vidi se da ne pratiš Bosnu uopšte, već sjediš kući i sa yt kupiš informacije.
Bosnu kradu gotovo čitavu sezonu sudije i ko god prati to vidi. U ovom slučaju je riječ o pretposljednjem kolu protiv Širokog, gdje su sudije kriminalno sudile.
A tom čovjeku je stalo do kluba i bivši je košarkaš i ne obavlja funkciju tu radi interesa novčanih, jer ako pratiš dobro znaš da Bosna nema prebijene marke.
Čovjek je gradsko dijete i samo mu je stalo do Bosne da bude kao što je nekad bila, a ne radi lične promocije.
I jednostavno ne može da trpi sudijsku krađu kojoj je Bosna izložena.
I to mu daje za pravo da bude kabadahija? Uostalom, sudije su se izgubile i štetile su i jednima i drugima. Kome više je teško ocijeniti. Npr isključili su Prskala bespotrebno. Ondje je samo Mujić trebao otići vani. Uglavnom, predjsdnik se treba fino ponašati pa da su sudije i skroz na strani Širokog bile. @nermin je u pravu. Jedan od bivših čenika je već tu.

malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la malitraktor » 26 jan 2015, 15:25

Ammare je napisao/la:
malitraktor je napisao/la:Gdje sada Bosna, odnosno Bosna -Royal kako se sada zove najbolje se vidi iz ovog videa...... glavna uloga prdsjednik kluba Jasarevic. Sta reci?

" onclick="window.open(this.href);return false;
@mali vidi se da ne pratiš Bosnu uopšte, već sjediš kući i sa yt kupiš informacije.
Bosnu kradu gotovo čitavu sezonu sudije i ko god prati to vidi. U ovom slučaju je riječ o pretposljednjem kolu protiv Širokog, gdje su sudije kriminalno sudile.
A tom čovjeku je stalo do kluba i bivši je košarkaš i ne obavlja funkciju tu radi interesa novčanih, jer ako pratiš dobro znaš da Bosna nema prebijene marke.
Čovjek je gradsko dijete i samo mu je stalo do Bosne da bude kao što je nekad bila, a ne radi lične promocije.
I jednostavno ne može da trpi sudijsku krađu kojoj je Bosna izložena.
ma u pravu si skroz, ne pratim, ali cujem da Hrelja, član uprave Bosne, sudinicu naziva kujom, kuckom, to je bas fina gradska raja, kao i predsjednik, cuveni kosarkas, o kome bruji kosarkaski svijet

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ammare » 26 jan 2015, 19:37

Ne znam ko je Hrelja i njega ne komentarisem, vec samo predsjednika.
Allez

malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la malitraktor » 27 jan 2015, 09:22

Ammare je napisao/la:Ne znam ko je Hrelja i njega ne komentarisem, vec samo predsjednika.
Pa ti rece pratis kosarku, a ja to preko you tube samo, trebao bi onda znati ko je je Amir Hrelja, Cenga, Terza, osim sto dobro psuju i galame, makar su nesto igrali, gdje su igrali, a predsjednik meni se cini oko klupe i do klupe, u svakom slucaju galamdzija dobar.........jadna Bosnom sta doceka, ko te predstavlja, bolje da te nema, ostala bi makar uspomena lijepa......

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ammare » 27 jan 2015, 11:43

malitraktor je napisao/la:
Ammare je napisao/la:Ne znam ko je Hrelja i njega ne komentarisem, vec samo predsjednika.
Pa ti rece pratis kosarku, a ja to preko you tube samo, trebao bi onda znati ko je je Amir Hrelja, Cenga, Terza, osim sto dobro psuju i galame, makar su nesto igrali, gdje su igrali, a predsjednik meni se cini oko klupe i do klupe, u svakom slucaju galamdzija dobar.........jadna Bosnom sta doceka, ko te predstavlja, bolje da te nema, ostala bi makar uspomena lijepa......
Znam ko su Čenga i Terza, naravno. A Hreljea možda likom, ali imenom ne.
A ja gledam utakmice, dok nisam baš 100 % ko je sve u upravi.
Zato sam samo komentarisao predsjenika. ;)
Allez

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kobe Bryant » 06 feb 2015, 23:29

I Ako Hrelja košarkaš onda sam ja stvarno Kobe ;-), Amir je bolje bacao frizbi čokolade iz Zore ratne '94 dok je igrao za KK Sarajevo nego loptu, redovno su ga samarali sadašnji parking naplacivac u kjp rad Bjelan ( radi kod moje zgrade) i Muzur iz KK Čarli. Doduše oni su bili iz Hrasnice imali su sta jesti za razliku od nas u opsadi, hahahaha ( crni humor na vlastiti račun) btw. Amir mi je bio drag jer sam uhvatio tu fuc.king čokoladicu, jedina za tu godinu koju sam pojeo ;-). Čenga realno nije bio dobar ni na basketu kod.3 gimnazije, dok je Terzić bio popularan kod djevojčica u nekadašnjoj kinemi a na terenu je pokazao 30 % svog potencijala pokvarila ga trenutna "slava".
P.S. Mogu li da pitam gdje je neno#4 jel Banovići ili trajni ban? Ako je trajni?

Btw. Pratio sam skoro.sve tekme KK Bosne od 1990 do 2008, a u ratu i Cenex, Hrastove, Sarajevo, Čarli, Česko... Cak sam i trenirao sport u okviru usd Bosna nisam bio nešto talentovan ali bilo je da se ubije vrijeme u ratu, doduše direktor portala je bio bolji ;-)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 07 feb 2015, 00:34

Kobe Bryant je napisao/la:I Ako Hrelja košarkaš onda sam ja stvarno Kobe ;-), Amir je bolje bacao frizbi čokolade iz Zore ratne '94 dok je igrao za KK Sarajevo nego loptu, redovno su ga samarali sadašnji parking naplacivac u kjp rad Bjelan ( radi kod moje zgrade) i Muzur iz KK Čarli. Doduše oni su bili iz Hrasnice imali su sta jesti za razliku od nas u opsadi, hahahaha ( crni humor na vlastiti račun) btw. Amir mi je bio drag jer sam uhvatio tu fuc.king čokoladicu, jedina za tu godinu koju sam pojeo ;-). Čenga realno nije bio dobar ni na basketu kod.3 gimnazije, dok je Terzić bio popularan kod djevojčica u nekadašnjoj kinemi a na terenu je pokazao 30 % svog potencijala pokvarila ga trenutna "slava".
P.S. Mogu li da pitam gdje je neno#4 jel Banovići ili trajni ban? Ako je trajni?

Btw. Pratio sam skoro.sve tekme KK Bosne od 1990 do 2008, a u ratu i Cenex, Hrastove, Sarajevo, Čarli, Česko... Cak sam i trenirao sport u okviru usd Bosna nisam bio nešto talentovan ali bilo je da se ubije vrijeme u ratu, doduše direktor portala je bio bolji ;-)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Kada vec nabrajas te Ratne talente,gdje ti je Sova Taletovic ;) Cenga je barem dogurao do druge njemacke lige :) a tamo se potukao i dobio nogu...Sta radi Cenga sada u Royal Bosni :!: :?: pa tu mu je i jaran Nedzad Biberovic nekad imao najveci odraz u bih,a sada predstavlja Ovako :) A Uskoro ocekujem Konakovica i Haruna :arrow: pa se fino drustvo skupilo za novi pocetak.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.